• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Marti, moc mě mrzí, že jsi smutná. Ale ono zase bude líp. Ony obě cesty, které máš před sebou budou trnité :pensive: To je prostě krutá pravda :pensive: a hrozně moc bych si přála, aby to bylo jinak. Ale na konci jedné či druhé budete mít v náručí miminko, kvůli kterému si řeknete, že to stálo za to.
Držím pěsti, přeju hodně sil a aby zítřejší den přinesl aspoň malý důvod k úsměvu.
10. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
label, terus, mi, moc vás děkuju. Já se taky snažím věřit tomu, že to jednou vyjde, ale s každou novou návštěvou doktora je to míň a míň a teď, když už vím, že opravdu není co dál vyšetřovat, tak o to je to asi horší, než se s tím zase trochu srovnám.
agi-týjo, hlavně, at je všechno v pořádku! Úplně chápu, jak ti je! Mně je z toho furt zle..
Posíláme pofoukání Ondráškovi..Tomí už byl dneska lepší, ani zobáček už takovej neměl..:slight_smile: :slight_smile:. A líbal se s Linduškou, tak snad je funkčně v pořádku! :slight_smile: :slight_smile:

Marti-jsi hrozně silná osobnost. Vším, čím sis prošla...Zuzka i Lucka to napsaly skvěle..A pláč je taky důležitý. Nějak to ven musí jít, jinak by jsi opravdu na těch práškách byla...
a co říkal tenhle dr na ten steh?
sylvinko, taky moc děkuju. Snad už zítřejší den bude opravdu zase lepší :slight_smile: Já věřím, že se miminka dočkáme, adoptovaného snad určitě, jen prostě ten divný pocit se ve mě teď pere. Ale těším se až nám zavolají, že máme jít na psychotesty :slight_smile:

comro, taky děkuju moc. Tenhle doktor na ten steh říkal, že je to celkem drastická metoda. Ale když jsem se ptala, jestli by do toho šel, tak se tomu malinko vyhýbal. Neřekl ani ano, ani ne ... prý po bitvě je každý generál. Trochu mi přišlo, že by to zkusil, protože jiná možnost prostě není. Ale neřekl to tak doslova.
10. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Marti, já bych ještě zkusila nějakou "nelékařskou" alternativní možnost. Víceméně už ti asi řekli, že z lékařského hlediska je to asi vše, co mohou udělat a zjistit..
10. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
comro, to je pravda, z lékařského hlediska je to asi všechno. Určitě chci něco alternativního zkusit, jen jsem zatím nebyla schopná vybrat co a někam se objednat. Je toho hodně a já nějak zatím nevím, co by bylo nejlepší.
10. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
A ještě teda trochu doufám v tu Mojžíšovou, teď jsem na tři týdny přerušila kvuli té hysteroskopii, ale od zítra bych zase chtěla pomalu začít cvičit.
10. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Mao: úplně cítím z tvých řádků, jak ti je smutno, je mi z toho taky smutno, ale mám strašně silný pocit, že ty to děťátko jednou donosíš. Jste s přítelem krásný mladý pár, který se miluje a stojí vždy při sobě, to by bylo aby nebylo!! :wink: . Hlavně nevzdávejte, nezažila jsem tolik ztrát jako ty, ale párkrát jsem taky ronila slzy v beznaději( 10let snahy, 5let léčby, zamlk.těh. vejcovody pryč,pár IVF..), vždy jsem si ale řekla, že doktorům nedám pokoj, dokud nebudu máma :slight_smile: :wink:
Sylvinko: tyjo, úplně Ondráška vidím, jak je škráblej a potlučenej, se tu z těch vašich motorkostory vždy málem osypu. Mája je totiž taky motorkářka, už má delší dobu tu velkou a už delší dobu přemýšlím, že jí tu helmu nasadím. NO a právě jsem dopřemýšlela, odteď bez helmy ani ránu, naštěstí je na ní zvyklá z kola. POsíláme Ondráškovi pofoukání
10. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky já mám jednu příhodu s Mojžíšovou. Ona dělala rehabilitační sestru na FTVS a já za ní byla, protože jsem si jako vrch. sportovkyně hnula se zády a nemohla k ní ani dojít. Už tenkrát měla narvanou čekárnu ženama (zvláštní, připadaly mi tenkrát, že jsou staré... všechny okolo 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale sportovce brala přednostně. Vejdu do ordinace a ona mi říká, že mám posunutou pravou pánev o 10cm, já na ní vyvalila oči, jak to ví? a ona že mi špatně stojí kalhoty :grinning: . NO měla pravdu, strčila mi do prďky prst, seštelovala kostrč a já odběhla zas jak laňka. A ještě tam komentovala ty neplodné matky, že dnešní generace nic nedělá, má povolený svalstvo....blebleble, jsem si říkala, že mě se to nemůže stát, že bych jí potřebovala, a hele, toho trápení potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj,

Martinko- omlouvám,se pokud následující řádky budou trochu mimo mísu,ale já fakt četla jen velice zběžně.Vzomněla jsem si na tebe,když tady byla kamarádka,která mi vyprávěla příběh své známé.Ta taky 3x přišla o miminko.Nakonec doktoři zjistili,že její tělo má v sobě nějaké protilátky,které se snaží plod vyloučit( Omlouvám,se,že to tak škaredpíšu).Zjistili to ale pouze proto,že ta miminka byla počata uměla a oni ty látky vypozorovali na odebraných oplodněných vajíčkách .Nyní jí nasadili nějaké léky,které ty špatné protilátky tlumí,je asi cca ve 26 týdnu,v nemocnici.
10. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky, zprávy od Apolináře....

ještě chvilku počkají - tohle je moc důležité - Martinko, kdybych Ti mohla dát cokoliv, co by pomohlo, dala bych Ti to...jsi sluníčko plné energie, máš obrovskou podporu Pavla a bude to, klapne to a zvládnete to..a to zkoušení je moc fajn, to Vám přeji od rána do večera... :dizzy_face:

Tak a od Apolináře : Peťa chodí, čůrá, zdá se naprosto v pořádku, jizva vypadá dobře a malá saje, ještě není moc co, ale saje, krásně ...Zítra ráno by jí už Peťa měla mít u sebe napořád..
možná také z porodnice bude na chvilku připojená na net, tak se určitě něco písne..
malá je prý chlupatá i na zádičkách - Týnka byla andílek vizáží, Verunka je ďáblík...chybí ještě Mikuláš - ale do toho už prý nejde - tak že Martinko, ten je volný :wink:

mějte se...
10. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Luci :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ,těším se na fotku ďáblíka
10. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Já té Peťce normálně závidím :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky :wink:

Martinko:já nevim co napsat,je mi to tak líto,ale tak nějak věřím,že to u vás dopadne dobře,moc ti držím palce

agi:posíláme pofoukání Ondráškovi

luci:díky za zpravodajství :wink:
10. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Marti-moc držím palečky do dalších "zjištování"! Na konci té dlouhé cesty bude voňavý uzlíček..věřím tomu.. :wink:

Ingrid-týjo, ty sis teda taky užila...A zvítězila :grinning: :grinning:
a co jsi dělala za sport?

jééé, super! Peta je šikula bojovnice! A moc se těším na Verunku! A co na ní bude říkat Týnka!
10. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Simi, kurňa, nějak jsme zakecaly ten ústecký sedánek, co :wink: až bude Barča v pořádku, tak vyrazíme
10. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky,

mě je tak smutno, že jsi Marťo smutná....víc jak slovy pomoci nemůžeme, ale věřím, že jednou budeš šťastná máma a budeš řešit úplně jiné věci než teď :frowning2: Kéž by to bylo co nejdříve, páč vy si to s Pavlem fakt zasloužíte, to není normální, aby už se to neotočilo a ta smůla nešla kajsik do hor někde do ďury :wink:

jéé, Verunka je ďáblík :dizzy_face: já se na ni tak těším... :dizzy_face:

agatko, posílám pohlazení Ondráškovi, to jsou karamboly :unamused:

ingrid, tak vy ste si museli teda projít taky trnitýma cestama, než ste se dočkali Mariánky :confused: to je síla, kolik toho člověk vydrží, to muselo být strašné :cry:
10. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.10.2009/#P1060762.JPG
Přidala jsem konečně pár fotek. Je tam i teta Aco a Jájinka :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
teru:jj,Barča to brzdí
10. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky, tak nedřív napíšu Martince :slight_smile:

Martinko, jsi báječná ženská a tvůj přítel podle popisu též. Věřím jako tady holky, že dopadne dobře adopce a za nějaký čas, přijde ještě miminko vlastní ( je to sice blbé slovo vlastní ale víš jak to myslím ). Znám takové dva případy kdy manželé nemohli mít děti, adoptovali si dítko a jednomu páru se narodilo miminko za tři roky a druhému až za skoro 10let :slight_smile:
Víš já říkám že cesty osudu jsou nevyzpytatelné a nikdo neví co a jak bude zítra natož za pár let. Jsi strašně silná žena, vážně takových bojovnic jako jsi ty je málo. A pokud vlastní miminko nebude věřím že i to adoptované vám v nase do vašeho života lásku, štěstí a radost. Tak jako vy si zasloužíte mít děťátko tak i nějaký kulíšek si zaslouží mít takové báječné rodiče jako vy dva bezpochyb budete. Moc na vás myslíme a držíme všechny pěstě co máme :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, MANŽEL! :grinning: Naše Martinka už je vdaná paní :grinning: :wink:
10. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lucijanko, Mikuláška budeme mít možná my :wink: :slight_smile: :grinning:
10. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Miško, no jo. Ježíš Martinko promiň, vlastně ano manžel já jsem teda trdlo :wink: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
jéé. Pavlíčata jsou boží! :slight_smile: A Mariannka v kombinéze je mnamozní! :slight_smile:
koho oblékáš jako první, když jdete ven? To je asi mazec, že jo? A ty rána, to si nedokážu představit!

u nás je taky jeden pár..Nemohli mít děti, adoptovali si, když bylo chlapečkovi 14, tak paní otěhotněla. Vůbec to nečekala. Bohužel, při porodu mimi zemřelo(?chyba lékařů??).No a za rok měli další miminečko. Ted už jsou chlapečkovi 3 roky a hrozně si to všichni užívají! :wink:
10. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Romčo, jak kdy - koho mám po ruce :grinning: Je to sranda, zabere to hrozného času, i když se to asi nezdá :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jinak my jsme byly s mamkou na Jacksona. Bylo to moc hezké, pro mě i dojemné. Tolik lidí se podílelo na tom vytvořit tak skvělý koncert a nakonec vlastně ani nebyl. Bylo mi líto těch tanečníků, kteří byli nadšení že budou tancovat s popovým králem a jak denno denně makali. A hlavně M.J. že tady ještě mohl být. Opravdu velice milý, klidný, pokorný člověk, který měl rád svět a lidi. A docela jsem koukala jak na konci říkal že lidstvo má na to aby začalo napravovat napáchané hříchy na planetě jen 4roky. Až mě z toho mrazí jak se mluví o soudným dnu 2012. Chtěla bych vidět ten film :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
jé, taky se omlouvám, psala jsem "přítel" :sweat_smile:
Mi: teda vy máte tak krásné děti!!! jsou si fakt hrozně podobní, i když nevím, jak je to možné, protože Marianka je celý tata, a Denísek bych řekla, že je tvůj. Moc moc to sluší i Aco ( Hani,ty nezklameš, co focení, to jiný vlasy) a berušce Jájince krasomilce šikulkové :grinning: :grinning: :slight_smile:
Romčo: dělala jsem oštěp
Petis: jj, bylo to náročný, ale nějako na to od porodu vůbec nevzpomínám se záští, spíš vůbec :dizzy_face: , mám doma skvělý výsledek. Já se hlavně usmívám, když tady diskutujete, jak jste otěhotněly napoprvý, nebo si řeknete TEĎ a do dvou měsíců máte čárky... si říkám, jak jste šťastné :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
No Miško to jsem si taky říkala že se dvěma dětma to oblíkání bude mazec to abych začala dvě hodiny než půjdeme ven :grinning:
10. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Takových soudných dnů už bylo :grinning: Ale ten dokument bych taky docela shlídla :slight_smile: Hani, a jak jste si to s mamčou užily?
Miško, no já tam ještě nejsem a už teď se mi to zdá :sweat_smile: zatím si vůbec neumím představit jak to budu stíhat :confused:

zprávy od Apolináře jsou krásný :dizzy_face: taky trochu závidím :slight_smile: a jsem zvědavá na Berunčinu fotku
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.