• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
aco, nestraš s rokem 2012, to chceme kolaudovat baráček :grinning: :zipper_mouth:

Mišíí, děti máš nádherné, a Denísek je celý ty - na té fotce, jak leží Mája na puzzlíkách a Deny sedí vedle..a pak jsem ještě zběžně zmrkla pár dalších fotek a tady ti to hodně slušelo:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/1_-_Slovensko_-_cervenec_srpen_2008/#P1030838.JPG

a fičím, bobrou noc :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jo Peti, to jsem byla ještě mladá a hubená (nebo spíš mladší a hubenější) :grinning:
10. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ingrid, jojo přesně Mája je tátova a Denísek zas mamči :slight_smile: A děkuji moc za chválu, no já si musela dát tmavou neboť to věčné odbarvování u kadeřnice na blond hlavně u hlavy mělo za následek vysušení pokožky a šílené hnusné lupy bléééé tak jsem zas hnědá :wink: :grinning: A Jájinka Krasomilka jééé tak jí říká moje mamka :dizzy_face: :zipper_mouth:
A co Mariannka? Jak je koblížkovi?
10. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
ingrid, teď až rudnu, zrovna já jsem ten případ, co? Člověk neví, jaké má štěstí, dokuď si tady nepřečte pár příběhů, zrovna teď ten Váš...

čauky
10. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Teda holky, jestli jsem tak krásná jak Denísek, tak je to super :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Miší užily, bylo to fain, hezky jsme koupily Jájince hadříčky a pak šly na film. Moje mamka ho hltala, Jacksona má moc ráda, hlavně pro to co dělal pro děti atd... On to byl opravdu fain člověk. No a pak na cestě domů pěkně zmokly :grinning:
10. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
no jo, já zapoměla politovat Mariánku s těma posmolenýma aftama.....to musí bolet jak svińa, bobíšek malá...ať je to za vámi!!!

Aco, mě se více líbíš na hnědo, já bych už tak zůstala, jsi taková šmrncovnější...

a už fakt fičím :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
já nestraším ženský, já jen říkám jak mě zamrazilo jak o tom mluvil i M.J. mě prostě prolétla hlavou myšlenka ( je to blbý ale prolétla ). No jestli se to fakt stane tak si chuděry moje děti nic neužijí :frowning2: Ale už od toho pryč
10. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ingrid, tak já jsem ten bláznivej případ: nejdřív roky snažení, IVF, operace a pak obě děti napoprvý a nečekaně..... je to zvláštní, zažila jsem si obojí... taky je fakt, že u Matýska jsem až do 4. měsíce nechápala, že jsem fakt těhotná...
teď jak to bylo neplánovaný a jsem zaměstnaná Matýskem, tak mám pocit, že mi to taky ještě nedocvaklo...
každopádně když píše Martinka, tak mi nabíhají ty pocity tenkrát, fakt emocionální houpačka, je to vyčerpávající... Martinku fakt obdivuju :slight_smile:

Miško: to jsou nádherný fotky :dizzy_face: !!

Aco: fakt Ti to tam sekne, mně se v těhle vlasech líbíš úplně nejvíc, vypadá to přirozeně a myslím, že to dělá oválnější obličej, prostě to má jiskru :wink:
10. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
Petis, jojo už zůstanu, tedy aspoň to mám v plánu, ale nikdy nevíš kdy my zas rupne v bedně :wink: :grinning: I manžílkovi se více líbím jako hnědovláska
10. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lidu, moc děkuji :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Aco: už nic nevymejšlej :grinning: takhle jseš fakt sexy! :wink:
10. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dávám Hanče měsíc, maximálně dva!!! :grinning:
A pak bude mít zase jiný háro :wink:
10. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Aco: moc ti to sluší, víc než blond, kočice jak má být :dizzy_face: . Dík za optání, zatím spí od osmi, ale po jedenáctý se budí každou druhou hodinu s pláčem, 15 minut řve, a potom zase spí. min. dvakrát za noc jí musím převlíkat, jak se teď z toho opotí. No ale na radu Fru jsem koupila homeo a zdála se mi po něm nějaká víc v pohodě, večer tady lítala jak Zátopek, energie ne rozdávání, tak uvidíme,co dál :wink:
Petis: tak to vůbec nerudni, jak to skoro všechny a i ty, tak je to v nejlepším pořádku, jsem právě šťastná, že je většina párů, co jim to jde dobře :grinning: :slight_smile:. Fakt, mám z vás radost,proto se usmívám.
Mi: to je jasné, že jsi krásná :dizzy_face:
Taky čekám, jestli Petrolejka nepošle fotku, ježiš, já jse tak zvědavááá
10. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky fakt díky, ale koukám že mě Miška má přečtenou :slight_smile: Když já nerada jsem pořád stejná, já mám totiž ráda změnu no. Ale barvu nechávám jen chci nechat dorůst delší jak jsem to nosila když jsme spolu začali žít s miláčkem
10. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ingrid, no tak to je fain že už je zas jako čertík. Jájina taky jak jí píchly ouško tak jí otrnula a zas jela jak ďábel.

Jo holky jsem si tak říkala jak psala Lucijanka že Verunka vypadá jak ďáblík :slight_smile: Tak naše Jája je takový andílek s čertíkem v těle, tak by to druhé mohl být čertík s andílkem v těle ne :wink: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
Lu: nekecám, já na Máju někdy koukám a mozek mi nenatahuje info, že je opravdu moje, si ještě nezvykl, že už je těm prázdným rokům konec a výsledek je 21měsíců na světě :grinning: . Takže to máme podobný.
10. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
no tuhel barvu a ještě delší vlasy? tak to aby fakt Jájinka chodila spát brzo :wink: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
ingrid:tak hlavně že je malé líp,ale stejně je to chudinka,posíláme pofoukání :slight_smile:

dneska jsme byly s malou da druhé Tetře a když dostala injekci,tak řvala etě etě a nastavovala druhou ruku-trubka :grinning: sestra koukala nechápavě :sweat_smile:

mi:kouzelné dětičky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
to jsem něco řekla zase, právě pláče, je u ní radek :rolling_eyes:
Simi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: etě etě :grinning: :grinning:
Dobrou, jdu k ní
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
ahojda,
luci, díky za krásný zprávy od Apo.. :slight_smile:

Martinko, moc moc vám přeju, aby to vyšlo..
zrovna včera jsme byly s Veru na návštěvě u tý kamarádky jak má adoptovanýho Filípka, tak jsem si na Tebe vzpomněla..

ingrid, ještě jsem Ti nanapsala, že by to měla jakoby chvíli podržet v puse..nevím, jestli dáváš celý kuličky, nebo rozpouštíš..já jsem to dělala s veru tak, že jsem jí lžičku rozdělila na třikrát a dala jakoby vypít..jenže to jí byly asi 4 měsíce a uměla pít jen z prsa.. :sweat_smile:

Míšo, dětičky jsou skvělý..fakt jsou si moc pobodný, ale každej jinej.. :slight_smile:

Ondráškovi, dalšímu bourákovi posíláme pohlazení..
10. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
ingrid:asi jí to přišlo za 1500,- málo :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Lidu :grinning: :grinning: :grinning: no já myslím že můj manža by byl připravený 365dní v roce kdykoliv a kdekoliv i kdybych byla plešatá :wink: :slight_smile: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak to by bylo, aby Gába nebyl :grinning:
10. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Fru: nasypala jsem je do pusy a s těma bolákama je ani nemohla tak rychle polknout, tak snad se v puse chvíli zdržely :sweat_smile:
SImi: za ty peníze měla ještě vytáhnout stehýnka :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Teď jsem udělala krádnou fotku!!! :dizzy_face: :grinning: :grinning: Se musím prostě pochválit :grinning: A už bych měla spít, jenže já když mám fotky, tak pro mne nic jinýho neexistuje :grinning:
10. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
No nic, fakt jdu, zítra se musím učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Papááááááááá.
10. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
ingrid: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou kočky
10. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
také jdu zahnat sebe a dítě do postele, dobrou :slight_smile:
10. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Ingrid: chudinka malinká, to musí být hrůza :unamused: ...foukáme s Aňou na aftíky, ať je to brzy pryč :wink:

Další bouračka na odrážedle :frowning2: ....ještě, že ho malá venku používá jen na tahání (vyvalí si obě nohy na řídítka a mámo tahej) :sweat_smile: . A na first bike je helma naprosto nezbytná, z kopečka pojedou stejně rychle jako na kole...malá je na ní naštěstí také zvyklá z mého kola :slight_smile:

Aco: to spaní, co teď máte doma (a my měly teď přechodně), tak bylo u nás naprosto normální do cca 1,5 roku. Podle mne máš 3 možnosti:
1) budit malou ráno tak, aby chtěla jít kolem (nejlépe před polednem) spinkat a nechat spát jen chvíli (30-45 minut-vyzkoušet) a pak až večer
2) ráno nechat spát klidně do těch 11, ale pak už nenechat spinkat v těch 5, ale držet jí do večera
3) nechat tak, jak to je, ale ne každému to vyhovuje-mě to moc nevyhovovalo, protože malá usnula kolem půlnoci a já zasedla k PC, abych něco udělala...

Dneska vím, že Aňa potřebuje mít od "odpoleního" probuzení do spánku ideálně 8-9 hodin. Holt to mají dětičky různé-synovec ve 3 letech vstane v 15.00 a večer jde spát v 8.00....Anička když vstane v 15, tak tu "straší" do půlnoci...

Lu: tak to je super, že je Matýsek v pohodě :slight_smile:

A jdu do hajan...
11. lis 2009 v 00:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.