• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno,
Miško, fotky mě zas rozněžnily :slight_smile:
tak stále nemám zprávy od sestřenky, co jí včera praskla voda v těch 5 ráno :confused: snad jsou ok

tatínek je doma, tak je Elí pěkně protivná, no holt špatnej vliv
11. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:

Jsme včera měla posmolený den - babičku mi rychlá odvezla s infarktem, a protože byl rozsáhlý, museli ji transportovat až do Třince, kde mají specializované pracoviště na srdíčka. Tak věřím, že vše zvládne :pensive:

Ale aspoň jsem se byla pokochat malou Ninuškou - ty miminka jsou pro mě balzám...jen kdybych tak to prtě nezáviděla:slight_smile:

Miško, tvoje děti jsou opravdu tak pekňounký, andílci malí. Prosím tě a jak Denda zvládá Máju? Nežárlí? Čeká v poklidu, než obstaráš malou?
A pochlub se povedenou fotečkou, jsem zvědavá ! Jak se s vůbec k focení dostala? Já se pořád těch Tvých fotek nemohu nabažit...

Ingrid, jsem zvědavá, jestli homeopatika pomohou - kdyžtak si je přidám na seznam "oblíbených" léků.

Lu, tak co Maťulka - dobré?

Teruse, proboha, snad se sestřenka tak dlouho netrápí :astonished:

Aco, ta barva vlasů se mi na tobě hrozně líbí: přiznám, že více než blonďatá. Jsi v nich výrazná, krásná. A nemluvím o úžasné barvě světříku, který Ti moc sluší!!!
11. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
kačko, no právě, že vůbec nevíme co se jako děje...když jí praskla voda už včera k ránu.... :confused:

a posíláme babičce hodně sil aby to všechno zvládla
11. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko,

Romčo děkuju, jsi hodná

Kači držím palce babičce, asi na ní teď pořád myslíš,viď? máš nějaké nové zprávy? jak je stará?

Miško dětičky jsou úžasný, Márinka je krásnej puclínek

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jsou k sežřání!!!!!! a Hani na Tobě se mi tmavší vlásky taky líbí víc než blond, sluší Ti to!!!!
11. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
simčo,terez:sorry,že jsem brzda, počkáte na mě do příštího týdne ožralky? :grinning:
11. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Co já vím, tak může být mamina s prasklou vodou i 48 hodin, teprve pak to doktoři řeší. Ale snad sestřenka netrpí v kontrakcích :unamused: A ví, co bude mít nebo to je překvápko?
11. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
budou mít Ondráška :slight_smile: tak snad už brzy pípne sms
11. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
hezké jméno :grinning:
11. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko,
Kačko, Deny je na malou strašně hodnej, když pláče, tak za ní běží jako první a říká"Marianko neplač", nosí já čajík, ukazuje jí hračky, pusinkuje ji. On je celkově dost trpělivej a dost si nechá vysvětlit. Je na ní zvykklý už hodně od mala, tak mu asi snad připadá normální, že pozornost rozdělujeme mezi něj i Márinku, :slight_smile:
Fotku dám na webovky (až to dodělám, ukážu zákazníkům a oni mi dají souhlas sveřejněním), pak dám vědět :wink:
A jak jsem se k tomu dostala? :sweat_smile: Skočila jsem do toho po hlavě, bez vzdělání, bez praxe :confused: Prostě jsem chtěla fotit - divný, co? :grinning:
Díky za pochvalu našich andílků, oni jsou opravdu zlatí a jsme strašně ráda, že je máme :dizzy_face:
Agi, Romčo, jak je našim kaskaderům? :frowning2:
11. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj

tak u nás hned po ránu počůraná celá kuchyň a pokojíček... zas nějakej bojkot nočníku nebo co :rolling_eyes: no aspoň tentokrát hned pochopil, že má mazat na nočník jakmile jsem začla hubovat...

Ingrid: jsi mě uklidnila, že nejsem nenormální... já ještě dneska mívám momenty, že mi nedochází stopro, že to dítě je moje :sweat_smile:

jak je Mariannce??

a co srazík včera v Praze? jak bylo?
11. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ranko :wink: po snídani mažeme k Dr.teploty pořád lítaj navíc malej byl od 1-5 tak nějak furt vzhůru a plakal :frowning2: marůdkům at je líp,mějte krásný den :wink:
11. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Halkac, já dočetla až teď... :pensive: tak snad bude babička v pořádku, držím pěsti !!

jj, Matýsek je ok, teda v půl pátý prý hrozně brečel (já spala jak zabitá, slyšel ho muž), asi nějaká můra...

Miško: to je krásný jak se Denýsek chová k malé :dizzy_face: u nás to asi tak jednoduchý nebude, vyžaduje hodně hodně pozornosti a trpělivej teda není, holt po nás
11. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
holky kdo nejste velkej pekař nebo nemáte čas s prckem, tady recept na superrychlý vánoční cukroví:

Rychlé rumové pralinky..

Potřebujete:

1 l dobrého rumu
12 malých vánočních figurek (např. Milka nebo Lindt)

Příprava:
Rozdej figurky návštěvě
Ukousněte jim hlavičky a dolijte do plna rum
neskladujte, hned konzumujte!

A pak že pečení trvá dlouho!
:grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Kaško no jo, taky jsem nedočítala... Jak je babičce? :pensive:
11. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Kačko - moc se omlouvám za překlep.
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, děkuju za starost: babi je po operaci a vypadá to, že je stabilizovaná. Ufff....

Miško, je to opravdu vidět, že se k sobě Tvoje děti mají. Ti naši bez sebe nedají ani ránu - pořád něco raubíří pospolu, víceméně neexistuje, aby si jeden hrál sám. A je taky pravda, že vlastně i umí stejné věci - dokonce i stejný počet slov :grinning: Tady skutečně platí, že se učí jeden od druhého....
Ale na druhou stranu musím říct, že valná většina řevu a jekotu je způsobená sourozeneckými rozepřemi :frowning2: A jak už jsem mockrát psala, naše děti jsou fakt sirény - pláč bývá hysterický a dlouhý. Tak v tomhle je to dost náročný....

Lu - to je aspoň recepis :grinning:
11. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky všem,

Martinko, taky si říkám, jak po tom všem, co jste zažili si pořád neuvěřitelně optimistická a pozirivní, to je moc dobře !! ani se nedivím, že pořád máš naději, já bych ji taky měla, navíc když všude vyšlo, že si naprosto zdravá a v pořádku !! Mocinko moc Vám to přeju, ani nevíš jako moc !!!!!!!!!! :dizzy_face:

jsme ráda, že je u Peti vše v pořádku a Verunka krásně papká, už se těším na fotečky !! :slight_smile:

Halkac: moc mě to mrzí s babičkou, ať je brzo v pořádku !!!! Máš nějaké info??

Marriankce veliké pofoukání, to musí být mazec... :sweat_smile: :fearful: Snad už je líp, už papká??

A já mám po kontrole na gyndě...:slight_smile: Vše naprosto oki., jsem 8 tt+5 , TP 18.6. ...:slight_smile:
Odpolko jdu ještě na tu endokrinologii....
11. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jéé, Gabi, to je úžasné !!! Gratulujeme tiše a pokorně :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:

Tak my jsme dneska vstávaly konečně aspoň v 10hod :slight_smile: postupně to upravíme :slight_smile: Jsem mluvila včera s mojí mamčou a ta mi říkala že se nemám z toho stresovat. Že kouká, že v plno věcích je po mě a takové období jsem prý měla též. Prý to tenkrát nehrotila ( když jsme nevstávaly do školky atd...) prostě jsme se spolu vyhrupaly a bylo a za nějaký měsíc ani ne se mi to pomalu otočilo, začala mě postupně budit dřív a bylo. Také jsem nespala celý den :slight_smile: Den upravila podle toho jak jsme vstávaly, pak jsme šly ven, po venku šly jíst :grinning: Tak aspoň vím po kom ty móresy. Taky mi mamča říkala že se nemusím bát toho že bude ponocovat až bude chodit do školky, to že bude muset ráno vstávat a bude si hrát s dětma atd... tak bude za den unavená a usne určo v pohodě. Takže pomalu začnu budit dřív a dřív a prostě jí budu udrřovat aby nespala v těch 17hod :slight_smile:

Kačí, přeji babičce aby bylo lépe :frowning2: Vím jaké to je, my jsme měli v nemocnici dědu, babička teď také na tom nebyla zdravotně dobře. Jsem z toho vždycky smutná :frowning2:

Teru, držímě pěstičky ať to sestřenka s Ondráškem v poho zvládnou

Lu, tak recept dobrej ale já si tyhle Vánoce pečení vyloženě užívám, příští Vánoce se k pečení asi už nedostanu :wink: :grinning: tedy doufám

Jinak jak jste tady některá psala že nemáte moc mazlící dítko, tak to já jsem fakt moc ráda že Jájinka je mazlík. Já jsem taky mazlíková a tohle by mi chybělo.
I nám vyhovuje že všichni spinkáme spolu, týýý jo já bych snad ani v klidu nespala kdybych jí necítila vedle sebe. Což mě napadá Romí, nebojte se, že byste Tomíška zalehli, my Jájinku nezalehli doteď.
Jája vždycky přijde, dává pusinky, pohladí, chce se i pochovat. Včera mě až zas vytryskly slzy když jsme spolu usínaly a ona mě chytla kolem krku, pusinkovala mi obličej a říkala ,, maminko, maminko" To je nejkrásnější pocit a dar na světe, láska projevovaná vaším milovaným broučkem.
11. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Kačí, to jsem moc ráda že babí bude v pořádku

Gabi, super, super krásné zprávy a tiše malilinko závidím :wink: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kačko, tak ať se daří babičce nadále
Gabinko, super :dizzy_face: :dizzy_face: A necháte si říct, co čekáte? I když ona je to vlastně ta holka, viď :wink:
11. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Halkac: :frowning2: babičky mi je líto, držím všechny palce a pěsti,aby se z toho rychle dostala
Gabi: kongratulejšn ke KO :dizzy_face: :dizzy_face:
Lu: recept supr, už si ho ukládám do oblíbených :grinning: ale péct budu, aspoň 7-8 druhů, zapojím i Majku s mámou a uděláme si hezký víkend
Mája je na tom stejně, hlavně že ne hůř. A našla jsem na polštáři 3 krvavé skvrny, tak doufám,že je to z aftů jak praskají, jdu si to ověřit na net. Zatím co sní, tak je kuřecí polívka, ta u nás jede teď každý den. A Brumík :rolling_eyes: doteď jse jí chránila před těmahle sladkostma, no ale po polívce je to jediný, co si sní :unamused:
Vyhlížím Petrolejku s fotkou Verunky...
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Hani, taky si myslím, že se to Jájinčino spaní upraví, prostě musí:grinning: A mazlící dítko - nechci přehánět, ale mám doma extrém. Jonášek na mě vydrží sedět a tulit se i hodinu - opravdu všichni zíráme :slight_smile: A mně to naopak někdy docela obtěžuje - třeba dnes jsem potřebovala vařit, jenže Jonda zase potřeboval veliké přitulení. A tak šli spát s krupicovou kaší v bříšku :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hanipel: potom napiš, jak jste dopadli s Páťulkou u Dr. Myslím na vás
11. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Halkac: to jsem ráda, že je babi stabilizovaná :slight_smile: :slight_smile:

Gabcos: gratulace ke kontrole :dizzy_face: takže jsi už v 9.tt? :slight_smile:

Aco: my se takhle většinou mazlíme při čištění zubů :sweat_smile: nebo při cvičení... jestli ono to nebude tím, že se snaží se tý činnosti vyhnout :grinning:

u nás zas docela krize, u všeho ječí, věčně někam šplhá (dneska už dvakrát spadnul ze židla a jednou skoro z vršku piána :fearful: ), hází jídlo, třikrát počural půlku bytu a ještě se tomu strašně smál :rolling_eyes: takže supr dopoledne, nevím najednou do něj něco vjede a aby byl klid, tak bych nemohla nic, ani si dojít na záchod nebo se najíst... přitom se ho snažím čím dál tím víc zapojovat, pokud to jde, dneska jsme spolu věšeli prádlo a pomáhal mi trochu uklízet nákup...
no musím začít hledat někoho na úklid, potřebuju maximum času pro něj, jinak asi zdivočí.... a za dva týdny jde muž do práce, takže začínám mít pocit že zbytek těhotenství bude v poklusu, včetně jídla...
no aspoň moc nepřiberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jsme zpět od Dr.Patriček má počínající zánět středního ucha,na píchání to prej zatím není dostal ATB ko v pátek :frowning2:
11. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Teda Hani, chuděrka Páťa :frowning2:
Deny tu teď taky ječí a nechce spát :angry: Chodí a říká "Čertíš se". A když se ho zeptám, kdo se čertí, tak řekne, že on. Má v tom jasno, ale aby přestal, to ne :angry:
11. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jéémine, Lu, to tě jako těhotnou dobře prohání ... No je to správný rarach, ogárek:slight_smile: U nás se taky ječí, hlava mi to semotamo nebere...to je asi nejhorší, ten neustálý hluk. Ale u nás tedy stopro pomáhá, když děti zapojím - všechno dělají s potěšením, a taky když si s nimi skládám, maluju apod.

Hani, chudinka Patriček :frowning2: Hlavně ať se to obejde bez píchání !ATB zaberou strašně rychle, hned po první, druhé várce mu bude lépe !
11. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hani: :frowning2: :frowning2: choudě, tak ať atb co nejdřív zaberou!! :pensive:

Halkac: malej se moc zapojovat ani nechce, většinou jen do toho co fakt nemůže (např. vyndávat horkej pekáč z trouby apod.)... on prostě na to ještě moc není, jakmile začneme spolu něco dělat, tak za chvíli dojde skoro k úrazu, takže je to fakt náročný.... jako vyndá prádlo z pračky, ale věšet ho nebo sbírat ho nezajímá... chtěl by krájet, ale hned jde s nožem do oka nebo do pusy... jako praktickou inteligenci teda moc nemá :sweat_smile: :sweat_smile:
prostě to zkouším znova a znova a pořád vysvětluju, ale je to úmorný, muž tuhle něco opravoval a malej byl u něj a přišel do kuchyně za hodinu a chraptěl jak ho furt musel usměrňovat :sweat_smile:
jeho by prostě bavilo aby měla mamka dvě služky a on by s ní jen chodil do bazénu nebo do herny.... :grinning:

no odpo jdeme do restaurace s děts. koutkem, tak snad si trochu dáchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dny jako tenhle nebo ty dva tři dny minulej tejden, to se bojím jak to budu zvládat na jaře...

a pak zas až půjdeme s holkama tady z MK do koutku, tak bude dělat andělíčka :pensive: :pensive: :rolling_eyes: :angry: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holčiny

jsem strašně zvědavá na Peti popis porodu,jak to všechno prožívala a jak to zvládly.Těším se i na fotky,ale je mi jasné, že hned tak nebudou, musí to být náročné..

já jela k doktorovi, ta moje zahleněnost se mi už přestala líbit a ještěže tak, mám zánět vedlejších nosních dutin, dostala jsem antibiotika a vytřel mi nos až do hlavy něčím pálivým, tak doufám, že to tam aspoň všechno vyžralo :grinning: .Ondra to prý asi nechytne, nemusím se bát, tak to mám radost

kačí tak teď bude babička potřebovat klid, klid, klid, hodně odpočívat a šetřit srdíčko, držím palečky, aby to zvlládla :slight_smile:

ad mazlení, ondra se moc netulí,ale všechno chce dělat furt se mnou, nehraje si sám, s maminkou číst knížky, s maminkou stavět kostky, s maminkou koukat na pohádky a tulíme se akorát v posteli při usínání.ale je vidět,jak na mě visí, protože mě furt volá a říká mi celý den maminko a musí mě mít furt na očích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hani Páťa je chudínek, myslíme na vás!!!
11. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.