• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
gabčo gratuluju ke kontrole mimíska! :slight_smile:

a doufám, že už jsem na nikoho nezapoměla :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Agátko, to tedy taky nezávidím - zánět dutin :frowning2: Pořádně se snaž doléčit, ať se to nevrací :frowning2: :frowning2: :frowning2: Poslyš, a ta "závislost" Ondráška tě neštve? Jakože já mám samozřejmě ohromnou radost, že mě moje děti tak milují a chtějí být pořád pořád se mnou, ale zároveň bych si přála, aby byly připravené vyletět a odpoutat se ode mně. Nevím, jak na to :frowning2:

Lu, každé dítě je na něco jiného orientované, to je jasné ! Naše děti skoro nemluví (jakože fakt mají velice omezený počet slov, ani nespojují dvě slova dohromady), zato jsou neuvěřitelně šikovné na puzzle, skládačky, malování, poznávání barev apod. No zato třeba odrážedla je vůbec neberou - jsou asi příliš nebezpečné pro jejich prdýlky :grinning: Kamarádky stejně starý chlapeček k nám přijde, poskáče na zaprášeném oslíkovi, lítá na autě, ale malovat? Vhazovat tvary? To dělat nebude a nebude...Fakt je každej jinej a to je úžasný (aspoň hračky, které jsem v dobrém úmyslu koupila dětem, nepřijdou vniveč a někdo je semo tamo užije :grinning:
11. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hanipel: chudinka Páťa, to to muselo kurňa bolet, ale už bude líp :slight_smile:
LU: no právě...popisuješ jakýho máš divocha doma a v herně sis ho ani nevšimla :grinning: :grinning: :wink: .
Agatka: tak hlavně, že našli přičinu a zahájili jste léčbu, si představ, že bys takhle trpěla kdoví jak dlouho :confused:
11. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hani, Páťovi pohlazení, bobiš malej

tak sestřenka konečně porodila, psala její mamča, že porod hodně těžký, tak si užívala asi jako Peťa..ale Ondrášek má 3,25 takže asi krásnej klučina :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jé, Teruse, gratulujeme taky! A šupej do sebe hodit štamprlku na zdraví mrňouska :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kačko, to víš, že tu popíjíme :slight_smile: rodina se musí vždycky řádně zapít :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já tedy na pořádné zapití nedám dopustit od narození mých dvojčat. Když David pořádně zapíjel (a to zapíjel na několikrát), na druhý den jsem se dozvěděla od lékařů jen samé příznivé zprávy, které se týkaly zdravotního vývoje :grinning:
11. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
no tak esli tohle funguje, tak náš tatínek to měl na třikrát a pokaždé dokud je nevyhodili z hospody
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Agi: tak teď už se Ti snad konečně uleví :slight_smile:

Halkac: jj, náš toho nakecá, ale puzzle nedá dohromady ani po půlročním tréninku... :sweat_smile: hrozně ho baví modelína a pak nejvíc asi blbnout s tátou, chtěl by vyhazovat do stropu a tak, ale to nebudu ani zkoušet teď :sweat_smile:

Ingrid: no právě :rolling_eyes: jenže si nemůžu dovolit chodit dvakrát denně každej den do herny, že jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
přemejšlím jestli by se nedal někde koupit rozumnej starší sourozenec :grinning:
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kačí upřímně někdy už jo, protože bych potřebovala mít chvíli pro sebe, nebo aspoň něco doma udělat, ale holt není zbytí.Musím ale říct, že pohádka začíná zabírat, občas tam i vydrží sám.Já ale nejsem příznivce stále jedoucí televize, tak potom holt musím počítat s tím, že si budem celý den hrát oba dva :grinning: .Já myslím, že se to časem změní.Aspoň doufám

teru : gratulace!!!! :dizzy_face:

Ondru teď baví nejvíc modelína, pastelky, pohádky, knížky a jít "den" (ven :grinning: ), furt by jezdil na motorce a nebo vařil (v MC furt kuchtí něco na té dětské kuchyňce).Moc ho neberou auta, to spíš povozí kočárek :grinning: .A kecá od probuzení až do večera,někdy už si říkám, že by tu pusinku měl nechat odpočinout,jinak zešedivím.Začíná mluvit ve větách,tak všechno komentuje, jako Ondra spadnul, maminka dala Ondrovi, babička hají, autobus pryč, je to prdel :grinning:
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Agi: :slight_smile: :slight_smile: to je mluvka!

no u nás se taky dost vaří, ale on lítá od jednoho k druhýmu, takže všecko je vytahaný a s ničím si kolikrát pořádně nehraje... potřebuje hodně usměrňování, aby u něčeho vydržel chvilku a to i se mnou nebo s mužem... prostě nějak zrychlil ale mě těhu zpomalilo už trochu :sweat_smile:

já bych potřebovala uklízet nebo vařit když spí, ale to nejde, on se hned probudí... no asi bych se měla podívat po paní na úklid, protože ke konci těhu a po porodu to bude opravdu neúnosný, to by se mi tu za chvíli houpal na lustru :grinning:
ale v prosinci snad přijede na týden mamka, tak ho zabaví a já budu mít obvyklý dilema - jestli si dáchnout nebo vygruntovat :grinning:
11. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kačí dočítám,chudák babí,hlavně že už je aspon' trochu líp :frowning2: agi:co to??brzké uzdravení :wink: gabi:gratulace ke ko :slight_smile: a vem díky za podporu :wink: teru:taky gratuluji :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj všem. Foto dodám později. Popíšu taky později, Je to dlouhá a děsná story. Ale výsledek je skoro čtyřkilová opička Verunka, která má furt hlad a já furt bulím, protože se mi stýstká po Týnce. Ale všechno dobře dopadlo, jen pár dní a snad pofrčíme domů. Tak zatím papa a děkujeme za držení palečků a gratulace. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Zdravím Peťulku, odpočívej, už brzo budeš u Týnečky a pak ti začne ten správný kolotoč :wink:
11. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Dočetla jsem letem světem, pohlazení Martince, pořád věřím že si k vám mimi cestu najde. A mám radost z Peti, o je ale napínavý příběh, na jehož konci bude krásné mimi.
No jdu kojit, páč ta násoska hladová furt klapá pusinkou jak kapr. Jo a moje představa bezdudlového dítěte ... chachá. jestli Týnka měla dudla ráda, tak Veru, ta je sáním posedlá. Takže u nás se bude dudlovat zřejmě dál
11. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj Peti, ráda Tě vidím "naživo" :wink:
11. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojík Petí, moc Tě zdravíme z Vysočiny :slight_smile: A ještě jednou gratulujeme k malé čertici Verunce :wink: :grinning: Jsem moc ráda že jste to zvládly holky. Moc se tady všichni těšíme na fotečku Verunky. Za chvilku to uteče a budeš doma i s Týnečkou :slight_smile: Posíláme pusy :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj Peťo, tak ať vám to v nemocnici rychle uteče a jste všichni spolu doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Jak voní to novorozené miminko? :wink: .Těším se na fotečky !! pa

My byli venku odpoledne, fučel pěkný vichr,tak jen chvilku a před vchodem do domu jsme měli asi půl hodinovou debatu, Ondra si chtěl vzít domů mermomocí asi dvoumetrový klacek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj,
chlapy mám u babi, takže lážo-plážo :slight_smile:

ahoj Peťko!!! Ty nás napínáš, jak Verunka vypadá, tak aspoň napiš, jestli je spíš na tebe nebo na chlapa :slight_smile: :dizzy_face: A jaké máš zprávy z domova? Co Týnečka? Mě úplně dojalo, jak si psala, že se ti stýská...A co na pokoji, si sama,nebo tam máš další maminu?

halkac, držím pěsti, ať je babi brzo fit!! A co se týče Robiška, tak to je taky takový maminčin cycek :slight_smile: ale tím, že už se i sám zabaví, nebo se koukne na pohádku, odpo krásně spinká, často je u babičky, kde je hodný a na mě si ani nevzpomene, se to nějak vykompenzuje a jsem v podstatě spokojena..taky mi říká mamiko a přes den kolikrát příjde udělat tuli tuli a to bych ho láskou sežrala..při usínání pořád "mamiko, ruku" a tak pevně mě stiskne, že se mi ani kolikrát nechce vracet za Robišem do obýváku, když už dávno usne. :slight_smile:
A vy se chystáte na třetího ogárka nebo dcérku?? :slight_smile: :slight_smile:

Gabčo, moc gratuluju, že je vše v pořádku!!! Super super, jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face:

hanip, ať je bobáneček brzo zdravý!!!

a ty se Agátko taky dej brzo dokupy!!!
11. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
kde se všeci?? Máte venku pařák a světlo či co?? :grinning:
11. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Amelka nám potiskala půl bytu a ještě si přeje razítko i na pipi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Labell: :sweat_smile: :grinning:

Petise: jsem si málem cvrkla z tý Tvojí hlášky :grinning: :grinning:

jé, Peťa už má "2d" v profilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti buď ráda, že je Verunka násoska a dudá, je to chytrá holka a umí se o sebe postarat :slight_smile:

Agátko: a jak to dopadlo s tím klackem? :grinning: no hlavně jestli nebyla scénka, my ji dneska měli u každý druhý věci, v tramvaji si lehal na zem, no lidi měli divadlo :sweat_smile:
ale uklidnila mě kámoška, její kluk začal mít ty samý výkyvy nálady taky ve 21 měsících... teď mu byly 2 a čtvrt a chodil celou dobu s dudlem a máma musela sedět vedle něj jinak si nehrál s dětma :sweat_smile: někdy si říkám co nás ještě čeká :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ježiš ta je nádherná, Peťo !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Peťo, to je kočička nádherná! A podobu s Týnečkou tam teda vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Andělíček maličkej :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Teda a ta kytka je překrásná :slight_smile: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
ta je výstavní, co????? já z ní totál uchcávám...je fakt pekelné krááásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
já podobu s Týnkou až tak nevidím... ale je úžasná, takový krásně dopečený miminko s růžovejma tvářičkama :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Peti tož ta se vám teda hóóódně povedla!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
Peti, krásná je!!!! Nádherná!!!!! Úžasná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.