• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
teda koukám co lidí nejde zítra :unamused: hlavně aby bylo prďolkům líp, očkování a zuby, to je masakr :confounded:
a i na hexu takový reakce, takže ta naše před dvěma měsíci, kdy Matýsek hrozně plakal a nemohl došlápnout ani na nožičku, koukám, to bylo nakonec v normě :zipper_mouth:

Miško: na mravence bohužel nic nevím.. to asi vylezli kvůli bouřce, co? hele nefunguje na ně cukrová voda, že tam vlezou a utopí se?

jinak míry dětí krásný, Marianka se teda činí... a Denýsek je jak náš malej :wink: akorát teda klobouk dolů že tak pěkně zdraví, Matýsek říká "Dobý de" :grinning:
ale dneska jsem mu říkala pískový prodavač, lítal po písku, v ruce kbelík a doslova vyvolával: "pivo! džus! čaj! koáč! ňam ňam!"... fakt jak kdyby to prodával :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mi: taky jsem slyšela dát jim do cesty trochu kypřícího prášku.Jinak máte krásný míry

bobíškům malým ať je líp...my měli Trivivac a reakce nebyla, po Hexe taky ne

jsem hotová, nějak mě zmáhá neustále dokola a bez úspěchu opakovat ne ne, nesmíš, nedělej to, tytyty ..no už jsem zase zvyšovala hlas, ale má ze mě prču :fearful:
1. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Míšo: já jsem nejdřív lákala mravence na sladký. Pořád jsme jich měli strašně moc kolem koše, ale lovit mravence mě bavilo jenom chvilku :grinning: . Pak mi kamarádka dala takový růžový granule (bohužel nevím jak se to jmenuje) a za pár dní byl od mravenců klid. Oni si prý ty granule zanesou do hnízda a tam je to zlikviduje.

Marůdkům ať je brzo líp
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Teru: mě to taky neba :rolling_eyes: u nás nejvíc funguje najít náhradní činnost... což je ale dost těžký, plno věcí by už mohl si myslím, ale on všecko žvejká, kreslení by moc chtěl, ale moc nejde, o modelínu má hroznej zájem ale taky ji jí, chce dávat věci do krabiček, ale pak je začne trhat... a tak bych mohla pokračovat - takže většina činností který vymyslí končím tím, že mu to musím sebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: kdy už dostanou trochu rozum?? už to k někomu dorazilo?? :grinning:
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás je bohužel účast na srazu taky nejistá. Už včera jsem psala, že bojujeme s teplotou. Zdá se, že je opravdu k zoubkům. Během dne byl bez teploty, sice moc nejí, je mrzutý a vzteklý, ale jde to. Ale s blížícím večerem je to horší a horší. Nevím jestli je rozumné se s ním v tomhle stavu vydávat na cestu. Uvidím jak bude vypadat ráno. Moc mě to mrzí, těšila jsem se.
Jinak na teplotu taky většinou dávám čípek. Sirup jen v případě, že teplota je i po 4 hodinách vysoká. Plive ho a tak pak mám strach, jestli ho dostal dost na to, aby mu to srazilo horečku. On ho totiž nechce polykat ani Vojta. Jo, a Štěpán vymyslel nový fígl jak na kapičky a sirupy, aby jich dostal do tlamičky co nejméně. Prostě do blížící se lžičky foukne a kapičky letí po celé místnosti :confounded: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky,krásně si užijte zítra tu zoologickou :wink: ať vám vyjde počasí a dětičky jsou hodné :wink: jo a hodně foťte :dizzy_face:

nemoci,zuby a reakce ať jsou brzy zažehnány :unamused:

mravenců máme taky plno :unamused: zkoušela jsem jim sypat do cesty hřebíček,ale nijaký větší efekt to nemělo,tak je stříkám Reidem a hned vytírám,šmejdy :wink:

dostala jsem dárek k narozkám,Petr nevydržel do zítřka :grinning: je to autoradio,jsem ho moc chtěla,zas bude v autě veselo,jen nesmím do Ikey :sweat_smile:

mějte krásnou noc
1. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
ahoj,
lu, kdy už dostanou trochu rozum.. :grinning:

teda, takový reakce na očko.. :frowning2: jsem ráda, že jsem trivivac ještě posunula..
snad bude broučkům malým co nejdřív líp..

peťo, to mě moc mrzí, že Týnce není dobře.. :frowning2: vás dvě jsem moc chtěla poznat..no snad to klapne jindy, hlavně aby jí bylo líp..

mi, krásný míry a váhy.. :slight_smile:

ad výška, u nás spíš nížka.. :sweat_smile: Veru má taky cca 79cm, zatím to vypadá, že bude spíš po mě..mám 167cm, Marek má 189cm..

na zítra už se moc těším, doufám, že pršet nebude a když bude tak až večer, jako dneska u nás, zas byla buřina jak prase..
jo a všechny účastnice a účastíky srazu varuju před mým ksichtem, mrcha se blíží a já vypadám jak puberťačka. :angry:
1. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Matýsek i Deny jsou šikulkové jak krásně mluví :dizzy_face: U nás se zdraví jen ahooooj a nebo čau, které občas zní spíš jako auu.
1. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Fru: nížka :grinning: :grinning: tak v tom klubu jsme taky, akorát, že my jsme ještě k tomu kluk :astonished: :grinning:

ad ksicht: tak tos mě uklidnila, já takhle vypadám normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a Matýsek má dvě modřiny jak vrata, takže budeme krásná dvojka :grinning:
1. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
lu, ještě, když si představím třeba aco, jak bude určitě vyladěná..
musím si vzít do vlaku aspoň řasenku.. :sweat_smile:
mmch, my jedem už v 7:40h..jede někdo dřív? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
jeee, to je skodaaa, takovych odpadliku, no hlavne, at jsou brouckove brzo ok.
hassy, to se mi teda moc nezda, jak vase mudra rikala, ze reakce nejsou, spis mi prijde, ze uz s tim kazdej pocita a mudre uz to pak nerika. jinac by teda pry mudr mela kazdou reakci hlasit na hygienu, ale pry to skoro vubec nedelaj :-/
ja bych priste uz vsechny ockovani posouvala na pozdeji, pac reakce mel na kazdy a dost hrozny :frowning2: ted na priorix byla zatim nejmensi, jen malicko zvysena teplota, ale davala jsem pred tim i potom homeopatika, tak to asi pomohlo.
mi, mravence vzdycky sleduju odkud lezou a pak jim tam nastrikam raid, vetsinou to zabere a daj aspon na nakou dobu pokoj.
jinac Lex teda nezdravi nijak :sweat_smile: ale i bez toho to skvele umi se zenskejma, to mu musim pochvalit, nakou si vyhlidne, stoupne si k ni a chechta se, treba v restaraci je to super, casto neodolaj a zacnou si s nim hrat a my muzeme v klidu jist :grinning: no ale nekdy je to pekna pruda, kdyz na nej zvedavy nejsou :pensive:
fru, ksicht mam uplne silenej a pred kramama mit nemusim :angry: jeste nosis v ergu?
1. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
nat, ještě joo, i když poslední dobou míň, každopádně zítra ho beru s sebou, protože v koči mi Veru určitě neusne..už tam nespala hódně dlouho..
ad ksicht, ptala jsem se kosmetičky a prý je to kojem a tím, že málo piju..
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak to budem dve, akorat ja mam patapum, kocarek se u nas nejak vubec nechyt, jen babicka obcas vozi...
to mi presne kosmeticka taky rikala. kazdy rano si rikam, jak budu hodne pit a zase nic moc. stejne tak si rikam, jak budu chodit na kosmetiku pravidelne a nejak se to nakonec vzdycky protahne na x mesicu :angry:
1. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
natama: já si to také myslím, že jí to asi nikdo už pak moc neříká ...jen se zmínila, že reakce moc nebývají. Já jsem toto očko taky o trochu posunula, abychom mohli v klidu dochodit plavání a cvičení a teď když nám skončilo, tak jsem ho nechala naočkovat s tím, že dosud nereagoval na nic, tak jsem věřila, že to bude OK, no uvidíme zítra ....ráda bych do té ZOO přišla, moc příležitostí vás vidět do porodu už asi mít nebudu :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
nat, tak s pitím a kosmetikou to mám úplně stejně..
jinak já beru i kočár, kvůli vlaku, snad mi v něm bude sedět, protože jinak bysme proběhly celej vlak tam a zpátky..
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
jsem právě chtěla napsat, že vypadám jak reklama na beďary. Důchod přede dveřma a kolik jich mám teď, to jsem neměla ani v nejtěžší pubertě :grinning: . Ale nezlobte se, zamalovávat to nebudu, má být vedro a to nesnesu na sobě ani krém.
Broučkům ať poleví teploty a bolesti,ať jsou brzy fit.
Já, když čtu, co všechno vaše děti říkají, tak mi vypadávají bulvy z očí. Doufám,že to naše Majka dožene v nějaké jiné sféře. Třeba "kdo má největší pupík", tam budeme favoritky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahoj,
ani nedočítáám :zipper_mouth: :pensive: :grinning:
jen mně zaujala hláška od fru o jejím obličeji :grinning: však už jsem v IP naznačovala, jak budu po plavču vypadat :sweat_smile: no kvůli setkání s aco se asi vybičuju a vlasy si tam aspoň zkusím vyfénovat :grinning: nahazování fasády na můj ksicht stejně ničemu nepomůže :zipper_mouth:
lu, však u nás taky nížka :grinning: :grinning: :grinning: dle včerejšínávštěvy dr. je to 80cm a 10kg :grinning: :grinning: :grinning: prý vše v 10percentilu :grinning: mých bídných 160(to když si plivnu pod nohy :grinning: ) a T. 177 z Vendy čahouna asi neudělá :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo a my dostanem trivivac až na podzim :wink:
1. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
jé holky, to jste mi udělaly radost, že nebudu sama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
simi bezva dárek :slight_smile: holky kráááááásně si užijte ZOO,má bejt hezky :wink: chjo,mně to táááááááák se..mohla jsem mít partáka na cesty vid Gábi?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak fotte at z toho taky něco máme my :wink: a koukám jak se rozmáhá mluvení dětí,u nás ma,táta(vede),a samozřejmě ham :sweat_smile: tot' vše :sweat_smile: a koukám hassy ty už máš 30 tt,týýýýý bláho :confused:
1. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
jo, hanka mi připomněla..
simi, všechno nejlepší k zítřejším narozkám.. :slight_smile:
hani, tak to zkus, třeba Páťu natolik zaujmou zvířátka, že na bekot zapomene.. :wink:
1. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
hani, klidně bych Tě vozmo vyzvedla :wink: mám v autě místo pro maminu a 1 autosedačku :wink:
1. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Evísku:flusání pod nohy :grinning: :grinning: :grinning: já jsem zvědavá jak na tom bude ten náš prd'ola,já 175,L.185,zlatá střední bude akorát :grinning: fru:já bych ráda ale já nemůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůžu do ZOO :frowning2: mně by stejně zajímalo jak by se choval mezi tolika dětma,jestli by békal,takhle když jsme venku tak má děti moc rád :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Hani: kdyby jsi se rozhodla, že pojedeš, tak mi klidně zavolej nebo napiš SMS :wink: Já bych byla ráda tak na 9 hod. v Řepích a pak jedu MHD, neboť jsem srab jet autem přes Prahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Simi: všechno nejlepší :sunglasses:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Evísku díííííííííííííky za nabídku,ty jsi milá :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
hani a přijímáš? :wink:
1. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Gábi:uvidím,ale spíš ne než jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Evísku: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomoooooooooooooooooooooooooooooc,jindy ju? :wink:
1. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
písnui Ti do IP mobil, kdyby sis to rozmyslela :wink: pojedu o něco později, páč nám po 10končí plavčo :wink:
1. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
dobrá :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.