• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Malá je krásná a úžasně broskvičková !!!! a kytka teda grandiózní, takovou jsem v životě nedostala...užívej si to mamko! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky, moc dík. :dizzy_face: To byste nevěřily, že jsme tu nad ní včera s Mírou seděli celí smutní, jak jsme ji neviděli "vylízt", ale Míra na dvě minuty na vážení a já až po několika hodinách, tak v nás normálně vypukla panika, jestli je naše. Ona při prvním pohledu vypadala fakt hrozně odlišně od nás. Teď už mi to nepřijde, už tam rysy nacházím, ale byl to hodně divnej pocit. :pensive:
11. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Peti,moc Vám gratulujem k narození Verunky!!! :slight_smile: Je opravdu krásná,jak by řekla babička- VYMECANÁ,má krásnou barvičku a tvářičku,prostě N.Á.D.H.E.R.A
11. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Lu nalákala jsem ho na klíče od bytu :grinning: , takže jsme zas stáli půl hodiny před dveřma a hádali se o klíče :grinning: :grinning:

Peťo to chápu,taky jsem po porodu měla tyhle pocity.Petr u toho císaře taky nebyl,nepustili ho na sál, ale pak si ho fotil, tak snad náš je :grinning:
11. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Peti, oni to teď sakra hlídají :wink: A ona se ještě vyloupne :slight_smile: ...... já se na ni nemůžu vynadívat :dizzy_face: Je fakt úžasná :dizzy_face:

A takže Tě uspali celkově?
11. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Sylvi, chystám se to sepsat a hodit sem celej porod, ale je to na dýl. Mně se lokální epi dostatečně nechytla, cítila jem, jak do mě píchli, no hrůza, takže nakonec rychlá celková a šup malou ven. :pensive:
11. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
nooo konečně sem taky kdosik došel....a hlavně new dablmáma :dizzy_face: Jako poklona k tak krásné dceři!! Peťo, Verunka je naprosto dokonalá nádherná, dáš moje číslo Mírovi??!! :grinning: :grinning: :grinning: Jako sranda, ju??!!
Na popis porodu se třesu, to bude mazéééc :confounded:

agatko :grinning:

Luci, Amelka je prostě koumák největší :grinning:
11. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Petí jůůůů Verulinka je krásňoučká a opravdu jiná než Týnečka :slight_smile: ale rysy tam jsou, je vaše nebojte :wink: :slight_smile: Já jsem měla taky takový pocit s Jájinkou, poprvé jsem jí viděla na vteřinu, pak na fotce ale pak když jsem si jí pochovala tak už byla moje :wink: Ono po tom císaři jsou tyhle pocity trochu zpomalenější :slight_smile: No ale holčinka nádherná, fakt
11. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Tééééééda Peti, ta se Vám tak povedla, ta je kráásnáááá !!!!!!!!! NO nádherná, úžasná, pořád na ni koukám do kolečka !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
a kytka je teda mazec !!! :confused: takovou jsem v životě taky nedostala asi ani nedostanu !! Míra je teda kabrňák !! :wink:
11. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Peti, je nádherná.. :dizzy_face: :dizzy_face: úplně bych si k ní chtěla přivonět.. :slight_smile:

Gabčo, gratulka ke kontrole.. :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani, je to tak. Jak byl první klasicky a my ji viděli, tak tohle byla takovej šok. Míra říkal, že byl rád, že mi udělaj císaře a uleví mi, ale když pak následovalo to všechno a hlavně ji vidět vteřinku a mě mu ani neukázali, tak že mu přišlo, že vísař je nejnepřirozenější věc a že z toho byl tam rozhozenej, že šel na zkoušku s kapelou a nezahrál ani notu. Úplně ho to dorazilo :pensive:
11. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Petí, no on když je císař plánovaný tak je ta rodina na to tak nějak připravená ale jak je to honem honem a ještě kevšemu zdůvodu toho že se nedaří buď miminku nebo už to nezvládá maminka tak to je něco jiného. Šílený šok, stres protože tam jdeš s tím že budeš rodit normálně ( nebo ještě nerodit jako já :grinning: ) a pak najednou nemáš bříško, dítě jsi neviděla, nepochovala. Jsi sama atd... Je to opravdu nepřirozené. Já jsem první měsíc byla moc msutná z toho že jsem si vlastně Jájinku neporodila, nepoložily mi jí ještě mokrou, pomačkanou na bříško atd...Ale pak jsem si říkala že jsem blbá, že hlavní je že jsme obě vpořádku a to je nejdůležitější :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Peťo, máte určitě pravdu s tím císařem :pensive: Škoda té epi, ale hlavně že je vše v pořádku (fráze, ale pravda) a každý den bude krásnější.

A co Týnka? Jak zvládá?
11. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Týnka první den dobrý, teď se hodně po mně ptá a říká že "máma není" a začala hůř jíst. No já nechtěla, aby sem chodila, ale nakonec to bude tejden z domu a přiznám se, že jestli ji brzo neuvidím, tak se upláču. Takže zítra má přijít. Asi bude šok, až bude muset domů beze mě, ale těším, se že si opusinkuju a tak. Je to na mě moc dlouhý a jedno dítě druhý nenahradí, to nefunguje.
11. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Péto ,gratulacééé ,Verunka je k poboskánííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celou jí poňuchlat a jak psala fru ,přivonět :wink: :grinning: :grinning:
hlavně holky ,at jste co nejdřív fit und olrajt a doma !!!Týnečka je zblázní radostííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jééé Petí jsem si to úplně představila jak Ti musí být smutno a Týnečce též a z toho tady bulím, to je jasný že ikdyž máš u sebe Verulinku tak že Ti bude moc chybět Týnečka. Ale holky držte se a ono to uteče a budete zase spolu :slight_smile: A Petí a co vůbec bříško a vstávaní k malý, jak to jde beruško? Já přeci jenom měla pár dní oddech jak byla malá na JIP.
11. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
no taky mě to skoro rozbrečelo jak Petě chybí Týnka :pensive: jj, člověk se na toho mimíska moc těší a má ho rád ještě než se narodí, ale skoro 2 roky s prvním dítětem, to je velkej náskok a musí to být zvláštní, být jeden den doma s jedním a druhej den v nemocnici a ještě s druhým dítětem, zvlášť při císaři... to mě, přiznám se, doteď ani tak nenapadlo... já byla od malýho nejdýl 3 necelý dny a druhej den jsem bulela na ulici.... takže si to zatím neumím představit :fearful: :pensive:

Peti jak je Tobě?
11. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Za mnou vozili Dedánka každý den. PRvní den hned po porodu to bylo super, ale pak jsem mu začala být ukradená :wink: Daleko zajímavější byla chodba, nemocniční vybavení a mimi :wink: Tak jsem pak byla taky daleko klidnější, když jsem viděla, že vyloženě nestrádá :wink:
11. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Miško ale u vás to bylo trošku jiné v tom že Deny byl zvyklý a je na babí, dědu, prababí, pradědu. Takže mu tak asi nepřišlo že maminka není. Jenomže Týnečka byla zvyklá vlastně jen na maminku
11. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Miší myslím to a říkám jen v dobrém slova smyslu :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
no taky byl Denýsek přece jen mladší, teď už čím dál tím víc chápou....
11. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mně je celkem dobře, ještě mi zítra udělají krevní obraz a uvidí se, jestli je ještě třeba transfuze, jsem hodně spavá a unavená, ale jinak dobrý. Vstávám už celkem v pohodě, malou všude donesu, do postele s ní vlezu. myslela jsem, že to po císaři bolí víc a dýl, takže spokojenost. :wink:
11. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jé, já jsem to vůbec nemyslela na Peťu. Já jsem jen zavzpomínala. Pardon :frowning2:
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Miší ale to my víme že jsi to nemyslela na Péťu, to se přeci neomlouvej nemáš za co :slight_smile: Já jsem to jen napsala že to bylo u vás jen o malinko jiné, ale nemyslela jsem to špatně :slight_smile:

Petí, to je fain. Taky mě tenkrát docela mile překvapilo že se to hojí hezky a bolí to fakt hodně ten první den, jak vstaneš už je to jen a jen lepší :slight_smile: Jsi naše bojovnice
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Peti, velá gratulace a díky že jsi zašla i k nám :wink:
A šetři se, císař je císař :wink:
Jste už doma, :confused: :astonished:
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Péťo, ta je tak krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou gratuluju. Umíte fakt pěkný holčičky. Jak by asi vypadal kluk? :wink: :grinning:

A taky se mi vybavily ty pocity, kdy jsem se radovala z mrňouska a přitom se mi děsně stýskalo po starším. My jsme Vojtu do porodnice nebrali. On by asi hodně špatně tenkrát nesl odchody. To že musí odejít a já s miminkem zůstávám. Ale byla jsem v porodnici jen 4 dny, takže to je jiná situace. Ale i tak jsem každej večer při telefonování s ním polykala slzy, aby to nepoznal. Myslím, že moje spolubydlící nechápala. Doktoři mě chválili, že jsem psychicky v pohodě a vyrovnaná a já tam přitom po večerech bulila do polštáře jak moc se mi stýskalo :sweat_smile: A pak si taky vybavuju to, jak jsme přišli domů a Vojta mi připadal hrozně velký a "dospělý", ale taky jsem byla hrozně ráda, že ho znám, na rozdíl od toho miminečka. Že vím co ho rozpláče, jak bude na různé situace reagovat apod.
11. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jani, a mně Deny najednou přišel staršně velikej! Ty jeho ručičky mi připadly až nepřirozeně obrovské :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Míšo, je to tak. Jak člověk vidí kolem sebe jen samé mrňousky, tak pak mu ty starší příjdou veliký, přestože ještě nejsou.
11. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
ježiš, já tady regulerně řvu do klávesnice jak magor :rolling_eyes: . Já bych se ustejskala taky, jen si představím být den bez ní, tak mi je zle.
Petrolejko, ještě jednou velká gratulace k Verunce, je opravdu přenádherná, nevidí se často takhle krásné novorozeně :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.