• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj :slight_smile:
koukám tady se večer dojetím bulelo a bulelo :dizzy_face: :sweat_smile:

Maji: mně se dřív zdály všecky miminka stejný, teď se mi zdá každý úplně jiný :sweat_smile:

Halkac: asi bych dvojčátka nerozdělovala... až budou starší, můžeš se jich zeptat a když budou chtít rozdělit, tak se to dá udělat asi... ale na začátku si myslím, že by to byl asi trošku šok :confused: ono stačí už ten přechod do MS nebo ZS

já ráno vyhnala chlapy do Tesca, šli jsme pro Lego, ale přišli jsem místo toho se setem vláčků.... set dostane zítra (dneska jsme hodně pryč) a zbytek (jeden most na provazech, jeden tunel a pak velkou magnet. tabuli s tiskátkama) dostane asi k Vánocům - jestli to vydržíme, ehm ehm :grinning:
muž mi u regálu říkal "ale on by chtěl ty elektrický..."... "Jerry?"... "JA bych chtěl ty elektrický" :grinning: :grinning:

á koukám na Petise dorazila pravá těhu nálada - lemrovací :grinning:
12. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Luuu, to je aspoň rozhovor...upřímný :grinning: Je fakt, že můj manžel tady nedávno jezdil snad hodinu s autem na dálkový ovládání, který si Jonášek "určitě moc přeje k Vánocům":grinning:
12. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky,
venku je tak krásně, dopol. jsme si užívali sluníčka co to jde. Teď se spí, ale pak hned vyrazíme znovu :slight_smile:

Kačko, já mám na rozdělení trošku jiný nároz než většina tady. Ve školce bych děti nechala společně a pak určitě rozdělila. Ano, bude to pro ně šok, ale ve třídě s námi byla dvojčata (holka a kluk) a neměli to vůbec jednoduché. Navíc táta má sourozence taky dvojčata - bráchy, a ti mají dodnes (50let) na sebe až nenormální závislost. Baráky si postavili vedle sebe a zaměstnání hledají zásadně jen takové, kde je vezmou oba dva. Jejich ženy na to obě nadávají. Rodinu na dovolenou nevezmou, protože by tam nebyl brácha atd. atd. Možná nejsou všechna dvojčátka taková a u strejdů je to vyjímka, ale když to vidím z okolí, tak bych dětičky na škole rozdělila.
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
no Halkac já jsem uzavřela, že zaprvý potřebujeme víc hraček a zadruhý takový který bavěj i nás, protože on chce dost abysme mu asistovali a mě některý věci fakt nebavěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale Lego, vláčky a modelína nás baví všecky tři :grinning: :grinning:

dobrý je, že Lego a vláčky může dělat i sám, tak v tý době bych mohla rychle vařit
12. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ejanko, rozumově s tebou naprosto souhlasím ! Je mi jasné, že se člověk cítí a chová jinak,když je v prostředí úplně sám za sebe a na nikoho se nemůže spolehnout.
Víš, já znám zase dvojčata (páreček, 10 let), co spolu chodí do stejné třídy, a co mně na nich štve nejvíc, že kluk se hrozně veze. Neví, co má za úkoly, že se jede na výlet, všechno od ségry opíše...Ale ve škole je za vzorňáka, přitom všechno vlastně "řídí" ta jeho sestřička. A navíc - ty dvojčata nemají skoro kamarády, prostě nejsou průbojné, nemuseli defacto s nikým mluvit a kamarádit se,protože si vystačí se sourozencem. Ale moc "zdravé" mi to tedy nepřijde.
12. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luu, moje mamka koupila dětem k Vánocům kuchyňku a hnedle jsem avízovala, že zůstane u nich, protože já si sní odmítám hrát :grinning:
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
to mně by se kuchyňka líbila ale to asi prosadím jedině když mimi bude holčička, pro dva kluky by to asi neprošlo

jinak s tím oddělením: do MS bych je nerozdělovala, na ZS by to možná bylo lepší, s tím souhlasím... když jsem učila, tak jsem měla dvojčata holčičky ve třídě a jedna byla průbojná a druhá hodně citlivá a ta si myslím, že by na tom byla líp v jiný třídě... pořád se s tou druhou srovnávala a i jí mrzelo, že jí ségra přebírala kamarádky a tak... :unamused:
prostě ta první chtěla pořád soutěžit
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Halkac: takže si z vánočního seznamu škrtám vysavač, cos dávala na něj doporučení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, vyškrtat žehličky, vysavače, kuchyňky a uklízecí sety :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Na uklízecí set mi nešahejte!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Přesně tak jsem to chtěla říct :wink: Když bude každý sám, tak nejen že si najde své kamarády, ale jak jsi psala, bude muset jednat sám za sebe a nebude spoléhat na to, že ségra/brácha pomůže. Ono je to hrozně těžký rozhodnutí pro maminku, protože každá chce pro děti to nejlepší a na první pohled se může zdát, že nejlepší je nechat děti společně, když je jim tak dobře.
12. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
čůůůs bůůůs, Peťulko ještě jeeeedna oooobr ořová gratulacé, Verunka je překrásnááááá kočičkááá, tak ať jste brzy dooom! Petis tož parádááá, ináč to být nemohlóóó :wink:

zdravím Martinku, jsi úžasná, bude líííp, musííí!

a fšetky ostatní tože zdravíme a posíláme hudlánenka, víc nestíhačka, máme tu dělňasy, dítko spokojeně chrupe za zvuků vrtaček, sbíječek, Bobcatů atd... :grinning: :grinning: :grinning:

byli jsme na "douvolnění" pindíska minulý týden gže mastička kortokojidofá udělala max., kt. ofšem nestačil bo nešel ještě pořádně přetáhnout, Dr. hrozil dalšíma zánětama, byli jsme z teho fšicí hotofsooon, aj táta sa zákroku zúčastnil, ale nebylo to tak hrozný, namazali mastičkou znecitlivující a projeli špachtličko, hojí se to pěkně, byli jsme na Karláku, personál perfekt, v Krči to prý dělají brutus bez umrtvení, do teho bych nešlááá, tož majte sááá :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
jééé a gratulacé Gabcos, tj. parádááá, tož náš tata už polevujééé jako u Acornikůůů, počkám až poleví ouplně a vlítnu na ňho, jááá? :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ne, ne - to tedy pozor! Ten dětský vysavač fakticky vysává :grinning: Ten proboha, holky, neškrkejte !!!!!!!!!!!!!!!!

Ale vařit "jakože" knedlíky s "jakože" omáčkou a "jakože" to míchat a "jakože" to po sobě umývat...no mám co dělat, abych to zvládla reálně v kuchyni. Tam pustím i děti - jen ať své nebohé zničené matce pomůžou opravdicky, na "jakože" tady čas nemáme:grinning:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
jééé ještě gratulacé hassy k Maxíkovi :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
taktojo, vysavač necháme, fakt je, že jestli se mi tu bude pořád prohánět a opravdu luxovat, tak budu jedině ráda, ale hrát si s ní nebudu :grinning: :grinning: :sunglasses: .Mimoch.... který jste koupili? ,,dík :wink:
12. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
na chvilu jsem tu zase dovalila, usnuli jsme v 11:30 a malý ještě spí..dospává tu noc, všivák..

cechtek, super, že táta polevuje :dizzy_face: těším se, až přijdeš se zprávou, že se zadařilo :slight_smile: a posíláme pohlazení Oliverkovi, takový zákrok.....nás asi taky nemine....

Gabčo, u vás je hezky?? Tak pro dnešek si to vyžrala Morava, tu je hnus, velebnosti...opět mlha..
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky,
tak nejdříve velká gratulace Peti k Verunce, je to nádherná princeznička a jak je opálená :slight_smile: :dizzy_face: ať jste brzy doma.
mě se v porodnici taky strašně stýskalo po Jiříkovi, museli jezdit každý den, ale i tak hormony udělaly svoje a já bulela jak želva... :unamused:
a byli jsme s Jiříkem u zubařky, tak mu zoubky vyvrtala a zaplombovala, no docela to šlo, sestřička držela hlav, já ruce a zubařka vrtala:slight_smile:a dostal pak ode mně autí tak byl spokojenej...no dávám si majzla na to co jí a pije a poctivě čistíme zoubky....tak uvidíme, snad se to nebude opakovat, bylo mi ho moc líto.já se příšerně bojím zubařky :grinning:
Emilka mi dává celkem zabrat, nejenomže si chodí spát kdy chce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v půl 1 včera v noci a pak se budí i třikrát, ale i přes den celkem pláče, ale jinak je to usměvavé dítko, a taky mrštná, už se jí daří otáčet se na bok, moc jí nechybí a bude na bříšku...
a k těm dárkům, našla jsem bomba plastelínu kterou koupíme: http://pexi.inshop.cz/inshop/www-playfoam-cz/
a pár foteček zde:http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
a nevím jestli jsem ještě něco chtěla...
třeba si vzpomenu
hezký den, tady svítí slunko :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Peti: Verunka je opravdu moc krásná .....ještě jednou velká gratulace!!!! a ať můžete být brzy doma, pro mě to bylo v porodnici, taky hrozný bez toho staršího a abych řekla pravdu, přesně jak ty píšeš, ten pocit, že tam sice máš nové mimi je super, ale moc jsem chtěla poňuchňat Adámka. raději jsem se rozhodli, aby ho do porodnice nebrali, aby pak neplakal ještě více ....sice jsem tam byla 3dny, ale bylo to bez něj moc dlouhý, takhle dlouho jsem od sebe ještě nidky nebyli. Tak ať to i Týnka dobře zvládá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mao: Marti, jsi moc statečná a i když tě neznám osobně, tak před tebou moc smekám, projít to co vy, tak nevím nevím ....moc vám držím palce!!! Kdo jiný by si mimi zasloužil více než ty.

Barru, Cechtek, Lu .....moc děkuji za pochvalu Maxíka :slight_smile:

Jinak u nás je teď trochu smutno, nevím kde, ale někde jsem chytla neštovice :frowning2: , takže v úterý jsem byla pro změnu v nemocnici, Maxík teď nechce moc pít, Adámek je protivka, protože jsem pořád doma a mě už z toho začíná trochu hrabat ...pokud to kluci ode mě chytí, tak do Vánoc máme o zábavu postaráno ...jojo je to pech.
12. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Proboha Jani, jak jsi docílila toho, že Jiřík měl u zubaře otevřenou pusu???
My už byli u zubaře třikrát, byli jsme i pochváleni za péči, kterou zubům dětí venuji... I když tedy zrovna já si myslím, že šudlit zuby 30 sekund opravdu nestačí :frowning2: A víc mi děti nedovolí....
12. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
halkac: tak byl to boj se slzičkama, ale pusu otevřel i tím jak brečel :slight_smile:on se o čištění zubů doma i hlásí :grinning:
12. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
No právě, že moji čertíčci brečí už při preventivce...jasně, má to výhody: aspoň jim pořádně zkontroluje pan doktor zuby :grinning: No ale my máme na zubaře extra štěstí - je to mladej a šikovnej chlap, doma má 6měsíční dceru po umělém oplodnění, a tak je z dětí úplně připosr....Za chvilku nakouknutí do pusinky jim dá bublifuk a ještě plastový zvířátko. Holky, to je pro děcka motivace jak sviňa. Byste koukaly, jak jsme se z původních 10 sekund čištění dostaly až na 30 vteřin :grinning:
Tak Jiříčkovi gratulujeme k tak škaredému zákroku a pusinku posíláme na bolístku !
12. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
12. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je božíííí
12. lis 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: prdelka malá
12. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Pét'o: :grinning: :grinning: :grinning: ta je sladká :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Peťo fakt jo,opička krásná !!!!! tyjo :grinning: :grinning: :grinning:

holky mě malej dneska zase nespal !!!ufajda a to jsme vstávali těsně před 6, je toto možné?????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dětský vysavač jsme podědili po synovcovi a má úspěch, máme nějaký od Playskool, u luxování povídá vtipné hlášky (naštěstí se to dá vypnout :grinning: )

Jani chudák Jiříček, to si nedokážu představit, Ondra by tam tak řval,že bychom ho neudrželi ani párem volů, nešlo by to :unamused: :unamused: .Je fakt statečnej! A moc se mi líbí jak ňuchňá Emily, jak jí mazlí na sobě a pusinkuje, to je sladký !!!
12. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3527259&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F Tak tu byla Týnka, to bylo tóčo, chvilku okukovala mimi, ale jinak zkoumala terén, lezla pod lavkama, vozila vozík s Veru ... no naše torpédo. Ale pusinek jsem dostala moc ... no hádejte kterej jedinej pablb brečel? :dizzy_face: No já, matka hormon na pochodu.
12. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Peti bulím taky, ty fotky sou tak kráásný!!
12. lis 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.