• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojík

No jen jsem vlezu a už zase bulím :cry: :cry: Petí fotky nádherný, to jak Týnečka kouká na Verunku a jak se jí chce opatrně dotknout, no nádhera. Prostě ty fotky mě jen utvrzují v tom že jsme se správně proto mimi rozhodli :slight_smile: Moc vás zdravíme :slight_smile:

Kačí, jak psala Janička tak bych také děti v MŠ nechala spolu ale asi na ZŠ rozdělila aby byly více samostatnější, více se uměly prosadit atd...Podle popisu je třeba vidět že Majda je taková živelnější, průbojněší než citlivější Jonášek. Takže třeba pro Jondu bude lepší když se naučí být sám, naučí se sám prosadit atd.... Každý bude mít své kamarády, přeci jenom aby byly jen oni dva jim později nestačí. Ale je to jen takový můj pohled na věc. Jinak vůbec nevím co bych dělala kdybych měla dvojčátka, Ale myslím že se to ukáže až najde ta doba, čas určo napoví :wink: :slight_smile:

Jinak Jája dostane od babí také uklízecí set s vysavačem, košťátkem :slight_smile: takže bude hezky po sobě uklízet drobečky beruška :grinning: Je to ženská tak ať se činí od mala

A už nějak nevím co jsem chtěla. Dneska bylo u nás krásně tak jsme lítali venku dýl. Já jsem za dnešek umořená tak doufám že to malý dráče taky a půjdeme spát kolem té 21hod :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
error - sem vlezu, semnou to jde už fakt z kopce :frowning2:
12. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Peťo, zádička malinké jsou bomba :grinning: :grinning: :grinning: a Týnka je okouzlující velká sestra :dizzy_face: Máš nádherné holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kači, s tím rozdělením nevím a netroufám si radit. Asi bych je ve školce nechala a pak by se vidělo.
Naše češtinářka má dvojčata kluky, velice na sebe fixované, před vstupem do školky prý komunikovali mezi sebou "svou řečí". Kluci jsou strašně šikovní, chytří,chodí opravdu téměř jen spolu i trvají na podobném oblečení. Ale nemyslím si zároveň, že by to měli nějak těžké - jsou velice oblíbení jak mezi spolužáky, tak mezi učiteli, jsou jací jsou a kupodivu velmi dobře přijímaní.
12. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojda, nestihnu dočíst, protože jsem teprve před chvílí přijela z města. Po návštěvě doktorky jsem musela ještě trochu pochodit po Praze, však jsem ve městě nebyla víc než rok... A zprávy mám dobré. Srdíčko buší, moje taky, dle MS jsem 7+2, dle utzv. 6+5. Malé měří 8 mm. Čeká nás nějaké genetické poradenství coby matku-veteránku, ale co už. Musíme věřit, že vše bude dobré. Na amnio se nechystám, na screening 1. trimestru ano. Žádanek mi přijde, že jsem dostala milión, tak si budu do města rajzovat častěji. Docela prima :wink:. Přeji všem našim těhulkám stejně dobré zprávy, je to fakt nádhernej pocit.

No, cestou zpět jsem se odměnila a koupila si dva krásné roláky... a zapomněla jsem je rovnou ve vlaku metra. No, nemuže se asi zadařit vše v jednom dni :unamused: :wink:

Koukala jsem na fotečky od Péti - Verunka je chlupaťoučká, ale nádherně. Plyšáček :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak jsme byli v herně a cestou zpátky byl táááák hodnej, že jsem si i koupila svetr a vykoupila půlku DM drogerie :grinning:

Cechtek: jsi mě uklidnila s tím Karlákem... my tam asi taky půjdem si myslím, bo přetahovat nám nejde a potom co mu to krvácelo po přetažení, tak malej se toho šíleně bojí a muž odmítá na to šáhnout... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem uzavřela, že se nebudu kromě x dalších věcí s tím stresovat a radši si pak někam když to bude potřeba dojdem, tohle byl horor pokaždý, byl z toho tak rozhozenej, že lepší jednou rozhodit u dr., než tohle skoro denně...
na Karlák to máme kousek, tak budu vědět, že tam to znecitlivěj a hotovo...
mmch, muž se díval na americký stránky, tam se tohle skoro nedělá, prej se většinou čeká tak do 4 let a pak se to uvolní samo :confused: tak fakt nevím, na všecko jsou totálně protichůdný názory
12. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
k tématu předkožka: Lu, Cechteta a boys families... http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
12. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky kdo máte doma ten vysavač, fakt s tím vysajou ty děcka byt? :confused: to mě začíná zajímat :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

Hassy: no teda, Ty to máš teď asi veselý :confounded: :fearful: :fearful: moc držím palce, ať to prckové nechytnou!!!

jé Verunka je fakt chlupaťoučká :dizzy_face: já prej byla taky jak opička když jsem se narodila :grinning:
a Týnka vypadá u miminka doslova obrovská :astonished:
12. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Kreksi: krásné zprávy :slight_smile:
u nás v teplákově se otevřelo Forum( něco jako třeba Letňany) takže jsme dnes se ségrou taky něco málo pokoupily
12. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kreksi : moc gratuluju k potvrzení a k srdíčku !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
děkuju moc :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ao: tak jsem článek přelouskala (díky moc) a v podstatě jsi mi potvrdila to co mi tvrdí celá manželova rodina - že když normálně čůrá a nemá žádný problémy, tak to nechat být.. že tady v ČR se na to jde moc násilně...
pokud by nějakej problém měl, tak bych to určo dávno řešila, ale nemá nic, ani to nijak nečistíme, nikde se mu nic neusazuje a neblokuje, tak díky bohu za ty dary
12. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
nádherný fotečky sestřiček CHyškových! Takové křehké!..Milované...

Ivčo, Kreksi-super zprávy z kontroly! Mám velikou radost! :slight_smile:

já na kontrole včera - a všechno v pořádku. já i mimi! Čípek drží -víc jak 4cm..a miminku se daří dobře! měla jsemhroznou radost, tak jsem si koupila pár svetříčků(halenek)..:slight_smile:. Furt jsem chtěla něco, co mi ted bude slušet a bude mi to slušet i po porodu, bez pupína! A snad jsem našla. Výbornej materiál,..prostě jsem byla nadšená. Jo..a nikde jsem to nenechala! :grinning: :grinning: :grinning:

spaní s rodiči-já si dělala srandu s tím, že bychom Toma u nás v posteli zalehli... :grinning: :grinning: . Kdyby s námi spal, nebylo by soukromí, budili bychomse navzájem(manžel do práce, já často na záchod,..). A nechci ho učit, když už dávno spal sám v pokoji i v posteli. Nehledě na to, že bude mimi a to by pak byl fakty mazec..Proto chci zase docílit toho, aby spal celou noc, sám, ve svém.. :wink: . Nemáte nápad, jak na to?
12. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak... a jdem koupat... se zpožděním... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Romi, výborný :slight_smile: no ty svetříky naprosto chápu :wink:
12. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
a koukám na děti Kratochvíloviic! Náhderné..A jak Emču Jiřík líbá! DOjemný...
Jiříček chdoí do školky? Tak to už je velký kluk! :wink:
12. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kreksi - moc gratuluju k srdíčku, to jsou nádherné zprávy:slight_smile: Holt ještě že se svetříky ztratily po prohlídce, je mi jasné, že jsi plná dojmů a cítíš, coopravdu je v životě podstatné a nepodstatná roláčiska Ti vlastně můžou být u...

Peti - holky jsou úžasné. No jsem zvědavá, jak budete bojovat doma :-; Od malé čertice si slibujeme mnohé zábavné kousky:grinning:

Lu - ten vysavač fakt vysává, ale jasn že nezvládne drobný prach. Já nechávám děti pouklízet po sobě veliké drobty (třebas kousky piškotů, kuličky cereální apod.)

Comře taky moc gratuluju k úspěšné kontrole - to je parádička být po půlce těhotenství takto v pohodě:slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Halkac: a jaký vysavač máte? hele to je dobrý, to bych mu mohla koupit místo toho malýho příručního, o kterým zrovna uvažuju :confused:

Romi: taky gratuluju ke kontrole :dizzy_face: !

já jdu zítra na velký utz a v pondělí do poradny... ale roláčisko jsem si koupila už dneska :pensive: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
halkac-těhu docela zvládám..zatím..občas teda mám přecitlivělé stavy..ale to k tomu patří..Ale bojím bojím se dalších měsíců, kdy už nebudu pohyblivá a nálada taky nebude nejlepší..No, uvidíme..:slight_smile:

a blbo dotaz- Utíráte dětem nosík do vašeho kapesníku? Já, když vyloženě nemáme jeden nebo druhej rýmu, jenom občas prostě něco "vyteče", tak utírám stejným..To by asi nemělo být, což? :wink:
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Romi, tak pokud nemáte rýmu, tak bych to neřešila...Elí chce teď pořád odsávat, vezme si odsávačku a jde si pro mě a už si to metelí k vysavači(jinak s ním kámoška není) no a nebo venku se chce ukázat před ostatníma tím, že umí smrkat, ale smrká do ruky, takže taky pocuc
12. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Romi já utírám papírovým kapesníkem a používám ty tenoučký (ty jak jsou např. i na odličování), takže co utření nosu to 1 kapesník, takže tím pádem máme každej svůj... já nesnáším jak je to napůl špinavý ty větší kapesníky a válí se to po kapsách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
:grinning: Teru, :grinning: Tom zase chce několikrát denně kápnout Vigantol. Vezme mne za ruku, jdeme k přebalováku, ukáže na lahvičku a říká mnamy mnamy..:slight_smile: Pak otevře pusinečku a čeká, až mu kápnu..:slight_smile: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak to je jak u nás s homeopatikama... bečí, já se zeptám co je a on "zuby, kuličky plosím" :sweat_smile: :sweat_smile:
a říká to každej den, takže zuby to bejt nemůžou :sweat_smile: :sweat_smile:
tuhle mi i ukradl čínský kapsle, chodil tu s tím a já říkám Co to máš?... "byliny"... nechápu jak to věděl!
asi proto, že to je cejtit jako bylinkovej čaj
12. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
než zalehnu, tak chci poblahopřát kreksi k srdíčku, super, že už bije!! :dizzy_face:

a Týnka u Verunky je zlaťoučká, to budou sestřičky jedna radost :dizzy_face:

bobrou noc
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Lu, odkazy na ten vysavač najdeš na předchozí stránce myslím...

Kapesníky moc neřeším - klidně utřu nos do svojeho, když nemám po ruce Madlenčin či Jonáškův (už teď vám musí být patrné, že po kapsách mám zmatek...)...a ještě si pochvaluju, že jsem to stihla dříve, než si prcek začal nos třít o rukáv :grinning: Jako říkám si, že stejně žijeme hodně pospolu: pořád se ňuchňáme, pusinkujeme, oblizujeme, takže společné smrkání nám imunitu nesníží :grinning:
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kreksi, gratuluju k srdíčku!!! :dizzy_face: Ať vše i nadále probíhá takto skvěle! :wink:
12. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
fotečky Týnky a Verunky jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kreksi gratulace k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Iví a Romčo, moc gratulujeme ke krásným zprávám z KO :slight_smile:

Holky, mám dotázek, v čem dáváte spinkat dětičky, už mají pyžámka? Nebo overálky. Já to střídám ale teď nevím jestli když dávam pyžámko tak mám ještě dávat ponožtičky jak jsem to dělala dříve. Jája se dost odkopává ale od té doby co nám tady zateplili ten bok tak tady máme teplíčko tak teď fakt nevím. Co vy dáváte ponožtičky k pyžámku?
Jinak jsme s mamkou koupili v CA takové to klasické flanelové pyžámko kabátek a gaťky a nemůžu se na Jájinku vynadívat. Je v tom taková roztomilounká :dizzy_face: :zipper_mouth: a přitom už taková jakoby velká

A zapomněla jsem se zeptat jak se má berulinka Mariannka a také brouček Paťulka? Chuďátka :frowning2: :zipper_mouth:
12. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Holky Petrolejkovic jsou super :dizzy_face: :dizzy_face:
A Ivčo, tobě moc moc gratuluju, odpočívej, co to jen půjde.
Jdu chrupat, chci vstát ve čtyři a KONEČNĚ se naučit alespoň zlomek na tu zkoušku :pensive:
12. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
ad kapesníky, látkové nevedeme, na velkou rýmu když byla Jája nemocná máme plínu :grinning: a jinak smrkáme celá rodinka do papírových kapesníčků. Takže vysmrkáme, vyhodíme :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Aco: už dlouho nosí pyžámko, overálek jen v nouzi. Ponožky dávám vždy, i když máme teplo. A dávám je přes pyžámkové kalhoty, aby se nohavice nevyhrnuly. Ale spí z 99% odkrytá a bez ponožek má studené nohy. Řídila bych se tím, zda má/nemá v noci studené nohy :wink:

Gratulace ke kontrolám...Kreksi, tak nákup v metru zamrzí :unamused:

U nás se dnes vstávalo v cca 8.15...večerka 20.00 a přes den spala cca 10 minut! Vypadá to, že se opravdu blížíme k nespinkání po obědě...ale nevím, proč se divím...mám v okolí několik příkladů, kdy děti nespí celý den od 1,5 roku :fearful:

A něco na mne skočilo...malátnost, únava, urputná bolest v krku...kdybych nechtěla vidět Zoufalky, už chrním...

A koukala jsem na Verču a zírám, jak můžou být miminka chlupatá :sweat_smile: ...ale je to roztomilé :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.