• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Loučím se, dobrou :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Aco: děkuji za optání, jsi zlatá, je to lepší, teploty už nejsou, ale zdaleka nemůže jíst všechno, co by chtěla, chudák, je vidět, jak by jedla, ale bolí jí u toho pusa. Takže mi zhubla a když se zeptám "Májo, kde máš bříško?", tak ukáže na záda "tady" a směje se. Ptáš se na pyžámko, my už jsme s overálkama skončily, protože se do žádnho nevejde, takže spí v body s dlouhým rukávem, které jí nezapínám, protože je malé, ale zase na druhou stranu kryje záda a k tomu pyžámkový kaťata.Bez ponožek, protože sice jí dávám do postele se studenými nožičkami, ale jak spí, tak úplně hicuje.Kdybych věděla, že je po mě zimonožka, tak jí ponožky určitě dám.
Fotky Verunky a Týnky mě úplně dostaly, Týnka opravdu vypadá hrozně dospělácky a důležitě. Moje byla taky chlupatá, ne až takhle, zato měla chloupky i na ušních boltcích. Jsem to vyfotila pro případ, že bude na mě v pubertě machrovat, tak jí ukážu na čem jsme se s tátou ohromně bavili :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kreksi: moc moc gratuluju ke kontrole, super, že je všechno v pořádku, amniocent. jsem si taky nenechala dělat, nedoporučil mi jí dr. BřešŤák, a to mi bylo 37,5 :wink: .Na roláky se vykašlat, hlavně že fazolka je v pořádku
12. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahojdááá!!!!
tady jsou dnes samé supr zprávy....kreksikovic srdíčko bim bam (jak by řekl kubouš) a u romči kontrola též ok :dizzy_face: :dizzy_face:
...a fotky od apo - to je krááása :dizzy_face: :dizzy_face: týnka je velká ségra :dizzy_face: jináč peti pořád vnucuji, že verunka je podobná kuboušovi (už jsem vyzpovídala MM :grinning: )..ale po "chlupaté" fotce prohlašuji, že kubouš byl proti veru vypelíchaný šimpanz :grinning: :grinning: ale chlupatky jsou vášnivky..navíc je štírka...se bude za pár let praha otřásat v základech :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 22:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a k pyžámkové diskuzi - už delší dobu spíme v normálním...v overalu měl kubouš víc atopák, jak byl úplý (ano..máme to podobnějako u mariánky - overaly jsou pro jiné figůry :grinning: )...skvělá jsou pyžámka z lidlu...máme i to klasické zapínací - a to pak mám pocit, že nám po bytě chodí ten pán politik, co tráví důchod na vysočině...kubouš v něm vypadá strašně fotrovatě /a nevím, proč zrovna v něm dává pořád hlavu na stranu :grinning: /

..jo a dávám ponožky..ted v zimě...doporučují ty ikeácké - mají volnější gumičku :wink:

přeji brou brou :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Aco: dávám zatím jen overálky... na jaře asi pomalu vyzkoušíme pyžámka, to už se nebudu bát, že se nachladí...
ale overálky jsou super, jinak bych musela kupovat ještě x ponožek a on si je často sundává...
a nevím jak vy, ale já mám potíž sehnat pěkný kvalitní ponožky, který neškrtěj... až nedávno se mi povedlo pár párů a jeden za 50, levnější v dobrý kvalitě jsem neobjevila..
on má prostě takový baculatý nožičky miminkovský pořád :dizzy_face:

super, že je Mariannce o trošku líp :slight_smile: :slight_smile:

dobrou noc :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Zuhav: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeby Kubouš Zeman???
:grinning: :grinning:
DObrou
12. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz
holá holá táta přitáh nojtbůk tož dofám e tu budu častejc než vylezu do patra na pc a dítko začne řvát Otjavááá-otrava...
gratulejšn Kreksi k srdíčku, není nic důležitějšího, hadry zas budou...
Verčulky srst naozaj k pobozkání, my máme také stále chlupyska na ramínkách und zádech, ale kam sa na Vás hrabééém, jaaa?
a prosím o objednání audijencije ke Kubouškovi Zuhafovic Zemanovic anep takýto autogram si nemůžem nechat ujííít!
andy: díkes na tipec na článek, u nás fšák infekcijááá multibakterijálna kt. bola dáááleko horší než samotné uvolnění, gdyby bolo vyzaut trabls matka tože nic neřeší, ale takto hrozilo e infekce se může opakovat a su fakt rád že tj. z kerku, šák přilepit už by sa to nemalooo, tož slávááá pindíkům aj pipinkám und dobrů nočků vynšujůůů
13. lis 2009 v 00:46  • Odpověz
Dobré ránko

gratulujeme všem ke kontrolám a nákupům hadříků, i když některé skončili ve vlaku :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad pyžámko:dávám overálek, který mu byl i v 10.ti měsících :grinning: , protože z normálního pyžama mu v noci občas koukaj záda a přikrytý taky není, tak pak nedělám nic jiného, než že mu zastrkuju pyžamo a přikrývám a už jsem na to neměla nervy.
13. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno

po noci je mi o dost lépe...z moribundu se vyklubalo nachlazení...rýma jak o trám a bolest v krku...

Jdeme dát snídani...vypadá to tu na sluníčkový den...tak si ho užijte...my musíme hlavně koupit novou pláštěnku na kočár, neb jsem ji převčírem totálně roztrhala :confounded:
13. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

hlásí se dojímačka plačka :grinning: Verunka je k nakousnutí, sourozenecké fotky mě totál odrovnávají... co já budu v tý porodnici dělat, nikdo neví, podle mě to tam probulím...chudák Elly, nebude vědět, která bije :sweat_smile: Už se na ní tak strašně těšííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už je teda taky v bříšku, myslím, pěkně veliká, páč její natahování a skrčování těch dlouhých nožiček do mámina boku, to je príma sport pro otrlé :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra máme kontrolu, tak jsem zvědavá, co řekne doktorka, jak se chystáme...

moc gratuluju k srdíčkovým kontrolám...a ještě prosím pěkně dneska dobré zprávy od Sluní a taky Petisky :wink:
Makulko: jak se máte? nebyli jset zase s Kubíkem na hudebce, tak se ptala i teta Míša, co s vámi je... snad jste všichni ok :slight_smile:

a jsem ráda, že se tady hodně únorových rodičů snaží o přírůstky :wink:

:dizzy_face: už se vážně moc těším na příští rok plný prdíků, vaječin a spol :dizzy_face:

a strašně mě dneska chytla vánoční nálada :dizzy_face: :dizzy_face: Tím jak nevím, co se u nás bude dít a kde a v jakém stavu se budeme nacházet v prosinci, tak jsem se začala fakt těšit... asi uděláme s Katy nějaký malůvky na okna - koupila jsem stříbrnou barvu, tak něco zkusíme :wink:

marůdkům brzké udravení, i my nějak začínáme všichni pčíkat, tak si asi dáme preventivně oscillo...

Teda, to je přepozitivnělej příspěvěk...to asi ty hormony, nebo co :grinning: :grinning: :grinning: hezkej den!!!
13. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: gratulace ke kontrolám :slight_smile: :slight_smile: petisko:kdy ty??mějte krásný den :wink:
13. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojda,

gratulace Kreksi k srdíčku !! :slight_smile: tak dneska ještě ta petiska a sluni....

Fotky od Petrolejků nádherný, Týnka buzde skvělá ségra !! :slight_smile:

Ad kapesníky: taky používáme doma jen papírové,který hned vyhazujeme, látkový doma nemáme ani jeden...

a pyžamko máme taky klasický, vršek zastrčím dio halhot, v noci se stejně vytáhne,ale jak spí s náma v postei, tak je pořád přikrytá, na to dohlížím, takže v poho...:slight_smile:

ale Kubouše alá Zeman bych chtěla vidět taky... :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,
než vyrazíme ven, tak tu mažu, namazat příspěvěk, ať nevypadám, že vás chci natahovat :grinning: Mám první fotečku, piškotek odpovídá konci šestého týdne, zase cosik povyrostl a už to tam i pulsovalo, ale srdíčko to ještě nebylo...mudr KONEČNĚ řekl, že může říct, že je to regulérní těhotenství, že jsem akorát musela otěhotnět ten týden před menskama..TP jsem si všimla, že tam vypočítalo až na 14.7. což je fakt rozdíl oproti PM (to bych měla TP 26.6.), ale když to srovnám s Robiškem, tak na dvou prvních utz mi to taky ukazovalo TP 26.2. a podle PM jsem měla 6.2.........tak snad se nemusím znepokojovat...další ko mám konečně až za tři týdny, tj.4.12.......

dočetla jsem jen tuto stránku, večer dočtu včerejší večer :slight_smile:

zuuziku, super, že jsi tak pozitivně naladěna!! Já jsem furt takový osel, a neraduju se :frowning2:
13. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Petisko : :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulacééééééé !!!!!!!!!
13. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Peti, super :dizzy_face: Tak vítej mezi regulerně těhotnými a raduj se! :wink: :dizzy_face:

a neboj, píšu většinou jen pozitivně naladěná, když tu hryžu nehty a bulím do polštářů, tak to odnáší jiní :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Petisko...gratulacééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My mažeme do krámu pro tu pláštěnku, než začne zase pršet...ráno jsem psala, jak je krásně a teď už je zataženo a po dešti....
13. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
petisko:gratuluju moc,moc,moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Peti, gratulace oooooobrovskáááááá :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................
vážně nechápu, proč tě museli tak napínat :sunglasses:
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj,
Peti výýýbornýýý. Gratulace!!!!!!!!! :wink:
13. lis 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
holky, děkuji, snad už je to konečná s pochybama a už to bude konečně dobré, ten začátek mě ale fakt nasral :grinning:

jdu ven, a těším se na dobré zprávy od sluni a lu :dizzy_face:
13. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj!!!

Petisko, veliká velikánská gratulace!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A mezi námi - Matýsek podle PM 8.1., podle UTZ 26.1. .... no, ale je to nakonec pravé extra dopečené únorče :grinning:

my se opět stěhujeme k našim :rolling_eyes: , navíc noc úděsná :confounded: , jsem jak mrtvola

Všechny zdravíme!!!
13. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Jéé lu by mohli říct pohlaví že? Nebo ho nechcou vědět?
13. lis 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
Petisko, však tu nikdo nepochyboval, gratulace veliká :slight_smile:
my převážně nosíme overálky, taky je neustále odkopaná, ale tenhle týden má pyžamko a to jí lítám pořád přikrývat(overálky se nějak kupí v koši a není nikdo, kdo by je vypral :sweat_smile: ) v baráku máme hodně teplo, ale v ložnici máme chladno, tam vůbec netopím, líp se nám spí

Ingrid: tak snad už za chvilku budete úplně v pořádku, to je fakt na pendrek
13. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
no teda, jen co nakouknu taková supr zpráva !!! Petisko mám velkou radost, že tam je maličký miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se tu úplně dojala :pensive: :dizzy_face: to je náádherný!!!
držím moc moc palce ať je všecko v pořádku a v létě držíš v náručí krásné zdravé miminko :dizzy_face:
13. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Jo a Amelka spí v overálkách.
13. lis 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
hoj hoj
:dizzy_face: :dizzy_face: omlouváms se všem těhulím, ale prohlašuji petisčin začátek těhu za nejoriginálnější :grinning: a zároveň nejdojemnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám peti moc moc velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak teď už jen samá pozitiva a těhotenské jistoty,ja? :slight_smile:

cechtetá - tož gde se túláte? o vás nevidno neslyšno...dveřiska k nám máte vždy oupen,ja??? takže jen napsat sms - stojíme na prahu, chystajte jídlo :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Labell: no mohli by, říct si to necháme, ale dohodli jsme se, že rodinám to neřekneme ať maj taky nějaký překvápko :wink:
teda naši mít budou určo, jedeme tam zítra a oni nemaj naprosto žádný tušení :grinning: :grinning: (se fakt držím, třeba hodinu jsem s mamkou na telefonu a držím jazyk za zuby, před sebou rozečtenou knížku o těhotenství jak včera, no musím se kontrolovat :grinning: )

jinak M. dostal Tesco vláčky dneska, jen ten zákl. set, zbytek o Vánocích, tak má radost... zase jsem přebrala hračky a nějaký putujou do sklepa pro mimi

Zuu koukám je dojatá na 200 procent :grinning: :dizzy_face: držím palce na zítřejší kontrolu!

Maji: ať se Tě to nachlazení co nejdřív pustí a malá to nechytí
13. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
lu: tak to seš dobrááá, žádna sklepičí ďupa, jako já.

Nám to řekneš?? A v kolik jdeš na kontrolu?
13. lis 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
zuhav: ne nééééé, nejoriginálnější bude to, až to někdo práskne tak ve 36tt :grinning: :grinning:

Lu: doufám, že nám to práskneš :wink: :dizzy_face:

jo a Katy spí jen v body s dlouhým rukávem a je zapnutá ve spacím pytli... až zavedeme normální peřinu (už jí má koupenou a jak jinak krtečkový povlečení - tímto zdravíme Deníska :wink: :dizzy_face: )- bude spát zase v overálku - objednala jsem nějaký velký velikosti - a určitě v ponožkách, já totiž taky v ložnicích vůbec netopím :wink:

a kapesníky jedeme jenom papírový :wink:
13. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
:dizzy_face: Petiiiii, moc gratulujeme !!! Tedy to bylo fakt napínavý...ale pořád jsem tiše věřila, že to bude mít happy - end :dizzy_face: :dizzy_face:

Lu - to jakof akt? Mamka tě uvidí s břišiskem, aniž by cokoliv tušila :grinning:?

Sylvi - aspoň vaši pomůžou a ty odpočineš !
13. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.