• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
holky jdu ve 3, takže doma budu někde k večeru.... vám to asi prásknu :confused: :grinning:

ad topení: jste mě překvapily že netopíte... to my máme topení tak na 2-3, podle toho jak topí a jaký je počasí, ale na noc to musím o něco zvýšit, jinak je k ránu kosa a všichni se probudíme s rýmou.... holt zhejčkanci :sweat_smile:
ale větrám dost, ať je jaká chce kosa, ráno i večer průvanem i v zimě
13. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Halkac: jako fakt, minule se to dozvěděli asi o 2 týdny dřív... já bych vydržela v obou případech klidně do porodu :grinning: :grinning: (to by byla teprvá legranda)....
ale v prvním případě přijeli ze dne na den, tak jsem nějak nestihla už vymyslet výmluvu a mimoto přiletěla i manželova maminka, takže se mohli po dlouhý době vidět...
no a teď mě už dva měsíce ukecávaj ať přijedu, už mi došly výmluvy :grinning:

mamku asi trefí, než odjížděla, tak mi říkala "hlavně ještě netěhotni, já měla děti po 2 letech a 2 měsících a byl to hroznej záhul"... no a asi za tři dny tůšo, za asi 4 dny pozitivní těh. test... ehm ehm... věkový rozdíl si spočítejte sami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Lu, to je drsný :grinning::grinning::grinning:
13. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
tak mám radost Elí tu vyplivla kousek zlatýho jmelí, máme ho pověšený ve výšce, ale Mates do něj praštil, takže se pár lístků uvolnilo...přečetla jsem si, že suché jmelí už nemá ty toxické látky, ale zas ta zlatá barva??? :confused: :confused: byl to kousek a vyplivla to,ale bylo to rozkousaný :zipper_mouth:
13. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
No Tery co už nadělaš...myslím že to v bude v poho.
13. lis 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Luci, mě je jasný, že už nic nenadělám....ale přeci jen tam někde v zadu v hlavě mám hlodání...asi jí dám hodně napít
13. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Kreksi a Petisce gratuluju k dobrým zprávám z kontrol :dizzy_face:

Petrolejce chválím dcérečku - má krásnou barvičku :dizzy_face: :dizzy_face:

Dávám odkaz na knížky, třeba se někomu bude hodit - když objednáte teď o víkendu je 30% sleva
http://www.egmont.cz/
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Petiskoo gratulacééé :wink:
13. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Tery chápu to. Amča měla před chvilkou v puse celé samonamáčecí razítko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Luci, taky dobrý...minule zas přijela s dědou z venku a měla na triku vyplivnutej kus lístu a pidi plodu od těch bílejch kuliček, jak na to děti šlapou, no hned jsem zase žhavila net a oddychla si, že v malém množství to jedovaté není....a děda mi na to jen suše řekl, když ona jí chtěla utrhnout :angry:
13. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
tak jsem přiletěla z odběru krve a.... letím rovnou na koně... a letím rovnou gratulovat - Petiskóóó :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám obrovskou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - mrzí mě ty počáteční peripetie, ale hlavní je, že se vše v dobré obrací :slight_smile: :dizzy_face: ... no, koneckoncu dnes i u mě - koupila jsem si znovu ty roláky, najdou-li se ztracené, tyto vrátím. :grinning: :sunglasses:
13. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
petisko super,gratuluju, já to říkala furt, že miminko tam prostě je!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

střídá mě děda a já mažu na ORL, pa
13. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Agi doufám, že přineseš dobrý zprávy, že se Ti to lepší :wink:

ježíš bílý kuličky... mně dneska snědl nějaký černý kuličky :confused: my šli teď na hodinovou procházku, no spíš teda zkoušku matčiny trpělivosti, co ten vyváděl... doma hrozná scéna, brečel dlouho a bouchal hračkama na všecky strany a nevěděli jsme proč, tak jsem ho vzala ven, chvilku klid, pak řval a ležel na chodníku, vytrhnul se a málem vběhnul pod auto, tak dostal jednu přes zadek a lidi se zastavovali a litovali ho... já nervy že ho chytla kousek od silnice :astonished: a ty komentáře, to mi teda dodalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doma další scéna, u všeho boj....muž se mě ptal jestli není nemocnej, jsem mu říkala, že ne, jen má první pubertu :sweat_smile: ať si zvyká :sweat_smile:
no aspoň snědl pořádně oběd, dneska jsem dělala guláš a musím se fakt pochválit :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj!
tak už jsem tady takýýýýý! sice me nikdo nevyhlizel, ale stejne vam to reknu :grinning:

Tak prvně gratulace Petrolejce! Malicka je nevyslovne krasna, fakt...mocinky se povedla! A ta srst..nou koment :grinning: :grinning: :grinning: popis porodu vyhlizim kazdy den!!!

Gabi, jee ty uz jsi pokrocilaaaa, moc gratuluju, krasna kontrola...!
Gratulace Kreksi...to je takova ticha voda...v klidu, vsechno v poradku...co jineho nez gratulovat fakt! :wink:
Petisko, ty jedna lisko, musim jen opakovat, ze jsem ti to rikala! Tak vidis! Gratulace patri i tobe! :sunglasses:

Martinko, posilam povzbuzeni a Lu hodne stesticka na odpoledne!

A k jadru pudla: no mela jsem to s adrenalinem! Rano jsem si (ja debil) udelala test pro radost, kdyz jdu jako k tomu dr....no a carka jakoz slabsi nez kontrolni a i slabsi nez vsechny predchozi...no dovedete si to predstavit! Ani jsem nechtela psat na kone :unamused: :frowning2:

ALE...tamtadadááá Karolínka nebo Toníček je tam! Tluce mu/ji srdicko, ma skoro centak a jsme 7/8tt. HURRRAAA :grinning:

Ovsem patek trinacteho se vyzira v jine podobe - minutu po odchodu z gyn mi volala mama, ze rano umrela teta (44 let, rakovina), navic jsem mela jsem jit na pohreb maminky kamaradky (coz jsem zrusila)..chjo.
Ale bude lip...hezky den vsem :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Sluníčko: velikánská gratulace k potvrzení těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!

s tou tetou mě to mrzí :pensive: jeden odchází, druhý přichází, viď?
13. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, tak huráááá konečně se zase začínáme dostávat do našeho režimku který vyhovuje Jájince i mamince :grinning: Včera Jájulka usnula kolem 22:20 a vstávala v 10:30. Takže pomalu ale postupně nám to jde zpátky :slight_smile: ještě hodinku a půl a jsme tam kde jsme byly :wink: :slight_smile:

Petiiiiskoooo, ty woe maminkoooo já jsem to věděěěéla :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Konec legrandy teď vážně, nééé fakt Ti to moc přeji a raduji se s Tebou, je to úžasná zpráva. Už se prosím Tě neboj, pan Doktor přeci řekl že jsi regulérně těhule ne :wink: tak se šetři a užívej si to

Lu, no tak já jsem slepičí prdelka jako Luci :grinning: já to začerstva vykdákám rodičům určo hned :slight_smile: Ale ani nemusím, moje mamina to na mě hned pozná jako s Jájou. Jsem s ní mluvila a neříkala jsem jí nic a ona mi povídá ,, ty jsi nějaká jinačí po hlase, nejsi těhotná?" :grinning: No už vyvrátit nešlo

Jen aby bylo co že :frowning2: :frowning2: jsem si tak nějak říkala že by to mohlo být raz dva jako s Jájinkou a zatím nic :frowning2: :frowning2: Náš táta určo střílí vědomě slepíma aby si mohl dýl užít častější sexík :sweat_smile:

Jinak děkuji za reakce na pyžámka a overálky. Jsem poprvé Jasmínce nedala na noc ponožtičky a paděrky měla teplounký tak zatím dávat nebudu a uvidíme. Jinak jsem nadšená z toho flanelovýho pyžámka, byla celou noc hezky teplounká a všude, zádíčka a bříčko též pěkně schovaný. Jen nemáte ještě tip kde se dají jinde sehnat než v CA? Zuzka psala v Lidlu ale tam nějak nechodím a ani jsem na ně zatím nenerazila když jsme tam byli :unamused:

Luci, Teru : no taky se někdy hrozím co ta naše strčí do pusy, před dvěma dny v koupelce našla prázdnou lahev od aviváže ( moje chyba nestačila jsem vyhodit ) ale ještě tam bylo trošinku na dně a hned si to musela nalít do hubiny. Pak letěla za námi a prskala jak kočka, měla z toho pak chvilku rýmu a smrkala voňavé soply :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo strašně ráda baští pleťové mlíko čunča jedna

Sluní, ke KO s mimískem moc gratulujeme, super super, jen tak dál mám moc velkou radost.
A upřímnou soustrast, moc mě mrzí že Ti umřela teta. Bohužel takto mladá že, rakovina je šílená a hnusná nemoc. Vím své z práce :pensive: :cry: Jediné co je možná malilinkou útěchou je to, že pokud teta měla bolesti tak to bylo vysvobození a už se netrápí a je jí teď dobře, bude na vás dávat pozor ze shora ( tomu opravdu věřím )

Petí, popis porodu si hezky přečtu v klídku večer :slight_smile: Abych měla prostor na citovou chvilku a bulení :wink:

Vůbec musím říct holky že z vás mám upřímnou velkou radost, jen tak dál těhulinky a snažilky do tohoooo :wink:

Tak já jdu nandavat obýdek, dneska máme drožďovou polévku, kuřecí rolky s brkaší, jahodový kompot :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Peti no hustý teda! :confused:
13. lis 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
já si to taky chci přečíst večer, v klidu... teď pádíme k tomu dr.
13. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Peti...teda to byl porod!! No hlavně, že jste to zvládli ve zdraví. Ono je to tak humorně podaný, ale ve skutečnosti bych u toho teda nechtěla být.
Jsem ráda, že nezažuju nikdy takové drama a bolest. Ale jak píšeš ten neosobní císař zaskočil i mě a to byl plánovaný. Ten smutek po něm, že nemůžeš hned pochovat své dítko je vě mě stále.. ...
13. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Gratulace obrovská Petisce a Sluni ke kontrolám! Skvělé zprávy maminky! Mimísci tam jsou! Přejí super těhulkování a těším se na další zprávy! :wink: :grinning: :grinning:
a gratulace Kreksi k novým roláčkům! :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
a početla jsem si netrpělivě Peti porod.To je síla! Peti, jsi moc moc statečná a skvělá mamina! Je to moc dojemný...
13. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Sluní: supeeer! gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já ti dám, že nikdo nevyhlížel...my vyhlížely a čekaly :wink: :slight_smile: S tetou je mi to moc líto...

Péti porod hodně hustej... já si to sebemrskačsky přečetla... klobouk dolu za všechen ten optimismus... no a přes i přes ty řádky si troufám udržet naději na hezký a rychlý porod :sweat_smile: :wink:
13. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
tý brďané slunííí mooc gratulujůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti chuděrko sis zase zkusila, áále Verčulka je překrásná a hlavně že jste v pořádku, posíláme pusénky :wink:
13. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Teda Petrolejko , ten porod :astonished: :astonished: ,nejdřív jsem se řechtala tvému slohu a při popisu cisaře ,konkrétně pasaáže v které jsi se viděla jsem začala brečet a stále nepřestávám.
Jsi prostě borka :sunglasses:

Holky Petisko,Kreksi,Sluni- gratuluji k potvrzení těhotenství.
13. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
tak u popisu porodu mi mrazilo, asi i proto, že několik věcí mi připomínalo ten můj. Holt porod si nevyberem, ten si vybere nás, důležitý je, že jste obě v pořádku :dizzy_face:
13. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Sluní, skvělý :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
peťo porod teda fakt hustej, jsem ráda, že jste obě v pořádku a že to máš za sebou.S tím císařem se asi budeš srovnávat déle, já na to myslela hodně dlouho,ale výsledek za to stojí !!!!! :dizzy_face:
13. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
tak já budu mimo mísu, jsme zpět z utz :slight_smile: :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Lu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , gratulace k pipince!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krása!!!!
13. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.