• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
A Peťo :confused: :pensive: :pensive: , to je fakt hrozné!!! A to popis zdaleka nevystihne vše :pensive: Jsi fakt skvělá a máš dvě nádherné holčičky!!!

A jak to vypadá? Co revní obraz? A kdy myslíš, že vás výhledově pustí domů?
13. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak u popisu porodu jsem si opět upřímně zabulela i zasmála :wink: Krásně, citlivě a s nadhledem napsáno

Lidu, jůůů také gratuluji k holčince :slight_smile: úžasný. A krásné jméno máte :slight_smile:

Tak zatím tady převládají sestřičky únorových dětiček že :slight_smile: :wink:
13. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
jééé Matýsek bude mít sestřičkůůů, parádá Lu gratulujééém, krásné jméno jste vybrali :wink:
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sluni... já vyhlížela :grinning: jen nerada píšu takové to: a co slunííííí, neměla by už psáááááát? :D - nápad s testem... ufff! to musely být dobré nervy. o to víc gratuluju ke krásnému rozuzlení! já si test nedělala před kontrolou dobře dva týdny - nemáme poblíž lékárnu, byla jsem z toho trochu na trní, že netestuju, ale zpětně možná dobře... jinak se mi něco podobného povedlo krátce po zjištění těhu - dostala jsem ještě jeden test od kámošky, udělala jsem si ho a nic moc výsledek :rolling_eyes: - vtipný bylo, že koníkovky to glosovaly stylem: ty woe, kreksi, a nedělala sis předtím omylem ovulační test? ... fakt mě zmátly, že jsem váhala :grinning:
Moc mě mrzí, že současně s tou krásnou zprávou Tě zastihla i ta nejsmutnější o Tvé tetě. Mrazí mě, kdykoliv si uvědomím, jak krátkej čas tu někteří z nás jsou...

Luuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parádička, paráda!!! Musím říct, že mi chvíli trvalo, než mi došlo, jak holky vyšpiónily, že budete mít děvčátko. :grinning: Myslím, že Matýsek bude bráška k nezaplacení a obě děti Vám přinesou spoustu radosti.

Peťo - dočetla jsem... velký vědmy teda nejsme, musím se pochlubit, že jsem správně trefila datum porodu (ale tipovala jsem tuším až v sobotu, takže žádná velká machrovina), pruběh jsme ale neodhadla ani náhodou. Opička na pupečníkový liáně Ti tedy dala zabrat pořádně a velký štěstí, že nakonec vše dobře dopadlo. Hrozně moc se na Vás všechny těším a posílám moc pozrdravu. Pustí Vás zítra domu?

A děkuji za gratulace k druhým rolákum, jistě chápete, že jejich koupí se doma chlubit nebudu, stačilo, že jsem hned ve dveřích vychrlila, jak jsem přišla o první. Oba nákupy jsem udělala v mínusu na účtě, na to, že je krátce po rodičáku, jsem frajerka :sunglasses:
13. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Lu: tak teď se opět projevila MD, pořád koukám, kde holky berou zprávu o holčice a o jménu a po několika aktualizačních pokusech mě napadlo, že bych mohla juknout do pasu :grinning: moc vám gratuluju k holčičce :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
teru: já prolezla fotoalbum skrz naskrz... :grinning:
13. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
kreksi: však to by můj pokus numero uno :grinning:
13. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
:grinning: tak díky lu jsem pročetla snad 3 stránky nazpět..několikrát :grinning: :grinning: taky nejsem zrovna colombo..no, ale já mám už na to vzhledem k věku nárok...jako kreksi :grinning: (i když - ta je navíc ještě těhu :grinning: )

vééélíkánské gratulace všem dnešním kontrolovaným maminkám..tento týden je na ořovi jeden z nejkrásnějších -samé krásné zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
(..i když u sluni byl ten smutný dovětek :frowning2: :frowning2: je mi to líto... )

a petin porod..no, mně už se dech tajil, když mi ho částečně líčila v telefénu...mám k němu trocha osobní vztah, bo my rodíme tak nějak podobně...takže na druhé kolo se připravuji zcela na vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: budu muset od peti pak vyzjistit, jak se dá k takové události přistupovat s humorem, bo ona ho měla už půl dne po porodu..je to borka :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještě bude fotka, utz byl fakt krásnej, muž to zas celý natáčel (taky pro případ, že by malej zdrhal tak aby z toho něco měl, ale opět jsem ho uzemnila supr svačinou, takže celou dobu něco žvejkal :grinning: )
13. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
hehe jsem ráda, že nejsem sama,komu vrtalo hlavou, kde jste všichni vzali, že Lu čeká holčičku !!! :grinning: :grinning:

Lidu gratuluju moc a je to opravdu krásné jméno, Sofie se mi moc líbí! Budete mít páreček! co na to Jerry? :slight_smile: :slight_smile:

My jsme sami bez Ondry a co myslíte, chlap odchází do hospody! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Agi: má radost, ale jestli je to holčička nebo kluk to mu bylo vcelku jedno u obou těhu :wink:
ale holčičku hádal, tak se cejtí trošku na koni, já radši nehádala fakt nic

hele nic si z toho nedělej, my zas nebudem mít tu véču, na cestě zpátky jsme si koupili koláč a je mi blbě :sweat_smile:

a Matýsek má teda dost fakt, v tom krámě asi 5x upadl jak lítal, doma mu ujela noha a v kuchyni upadl tak, že si o zuby rozrazil horní ret :astonished: docela dost krve v pusince, ale naštěstí to asi vypadalo hůř než co to je, ale teda asi zejtra bude u babi a dědy vypadat jak Angelina Jolie s oteklou pusou :unamused: :sweat_smile:
on je dneska mimo celkově, od tý doby upadl už zas několikrát, doufám, že nemá zas hematom na dásničkách někde (na jaře měl 2x a měl u toho přesně takový padací období)... musíme se co nejdřív objednat k zubařce, potřebujem oba.. ráda bych aby ho zkoukla, protože až dozadu pořádně nevidím

jinak nový vláčky rozebral a naházel proti zdi a pak srdceryvně brečel.... fakt nevíme co se to s ním děje poslední dobou :confused:
13. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: holky též jsem lezla do albíka :wink: :grinning: a pak mě napadl pas
13. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Ha! Mě napadl PAS hned, jak jsem viděla ty smajlíky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mládí vpřed :grinning: :grinning: :grinning: .... vtip, ja?

Agi, bez chlapa taky dobře, ne :grinning: :wink: :wink:
13. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ale Aco je taky mládí :wink: :grinning:
13. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Sylvi, ty jsi prostě Colombo :wink: :slight_smile: :grinning:
13. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
teruse, no jasně :wink: :slight_smile: duchem někdy i šílená pubina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Jé, gratulace ke všem dobrým kontrolám a Lu k UTZ pipince. Holčičky silně převládají.
Pokud se nic nepokazí, tak zítra jdeme domů, to si umíte představit, jak se těším na Týnku ... no na Míru taky. Akortá veru je násoska jak blázen, kojím, ale potřebovala by víc, jsem přece jen dost oslabená. tak jím, piju, budu se muset hodně snažit, aby mi neurvala bradavky. Max. pauzy mezi kojem máme 2h, v noci trošku dýl ale jen za cenu, že spí u mě přitisknutá. Mně to nevadí, jen se bojím co Týnka, když na mě bude mimi přisátý doslova půl dne, :astonished:
13. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Já chci aktualizovat tabulku, ale mám binec v tom, kdo je ofiko přiznanej a kdo ne. Tak už fakt nevím, co uveřejnit.
13. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
lu,sylvi:a vlastně jo,nikdo mi nebude dneska přepínat telku a můžu v klidu prdět a krkat, dát si lahváče a strčit si ruku za trenýrky ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peťi a není to tím císařem? to se mlíčko spouští trochu později, ne? to bude dobré, uvidíš
13. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Peti, hlavně pěkně zítra pomalu, já se plazila podél zdí a dvakrát jsem se málem sesula k zemi, než jsem došla k autu, krevní obraz jsem měla taky naprd, a ty stavy si mooc dobře pamatuju
13. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Já mlíčko mám, a tak akortá, na středně velký dítě, ne pro uchlastanou gorilku, ja? :grinning: Prostě trpělivost, ale ona miluje bradavku, tož su ožužlaná jak hrom. Ale je u toho nádherná a jak se blaženě směje ... :dizzy_face:
13. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
hihi tak si to prostě užívej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
normálně začínám uchcávat z Ondry, nechápu ale hrozně dospěl:dneska mi říkal "pápá maminko pápá", pak "neboj se".Petrovi řekl:"čau tati", nikdy jsme ho to neučili (to poslední)
a minule když jsme si pro něj jeli k našim, tak se mnou nekecám hodinu a půl nemluvil a bylo vidět,jak ho to baví hrát si se mnou na kočku a myš, vždycky se koutkem oka podíval, chechtal se a honem otočil hlavu na druhou stranu.Je možný, že už jsou takhle vyčůraný ??? :grinning:
13. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Peti: držím palce, ať můžete zítra domů :dizzy_face:

to je zajímavý že ty větší děti jsou takový násoskové :grinning: kamarádčina holčička měla 4.6 kg a pila jak blázen, za týden od porodu přibrala půl kg :sweat_smile:

Agi: dyť jo, nic neřeš a hlavně nepřepínej! :grinning:
13. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Agi: možný to je :grinning:

Matýsek dneska dostal ten vláček a ptám se "líbí se Ti to?".... chvíli přemejšlel, pak vzal vlak do pusy a řekl "chutná mi to" :sweat_smile:

a večer mě dostal jak si prohlížel knížku s hasičema a všichni v ní jsme... Matýsek je dítě na lodi co zachraňujou při povodni, máma je hasič na přední straně a táta je pilot vrtulníku :grinning:
jen teda mimi tam eště není, ale to by mohlo třeba odčerpávat benzín z havarovaný cisterny nebo tak :grinning:
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
teda Peti porod je teda masakr.... :astonished: :astonished: :astonished: fakt smekám, jak to zvládla a s humorem navíc ještě popsala, fakt borka největší !!! :slight_smile:

Lu, veliká gatulka k holčičce !!! :slight_smile:

Sluni, taky moc gratuluji ke kontrole, to jsou dneska samé parádní zprávičky !! :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi: Emmi se v poslední době taky šíleně rozkeala a zmoudřela, fakt čumíme s MM co všechno umí, kolik zná třeba druhy zeleniny, ovoce, oblečení atd....Včera jsem byla s kolegyní z práce na kafe a Emmi se pry večer v posteli pořád MM ptala"? maminka přijde" ?? a dneska kdyz jsem ji uspávala tak zase ríkala: spinkat s tatínkem....a já na ni že ne, ze je tatínek v práci...o ona: kolunky, Emmi klouzacku.....rozuměj, ze tatínek vydělává korunky Emmi na klouzačku... :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
13. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
jééé, Luuu, gratulace od nás všech holek k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Však jsem si říkala, že to jméno je tak hezký, že to MUSÍ být holka :wink: :dizzy_face:

pchá, buďte rády, kdo nemá chlapy doma...já mám a čučí na hokej... :angry: jsem mu předevčírem řekla, že už to bde brzy, že to cítím... tak má krom zápasů zákaz vycházek :grinning: :grinning: no a taky ho trochu vyděsil Péti porod...
13. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Zuu: jj, já si taky říkala, že by to byla škoda jména... i to jde hezky s příjmením (Bella Sophia Salem), muž prohlásil, že by mohla bejt filmová hvězda :grinning:

jsem dočetla ten porod a právě jsem si říkala, že ještě že mi to tak nedochází, že to je "až" na jaře... to je teda hustý :sweat_smile: mě uklidňuje jedině to, že vzhledem k mýmu zdraví by to asi takhle neproběhlo, protože bych se nejspíš v půlce složila :pensive: :sweat_smile:

můj chlap je doma, už týden vybírá hodinky.. asi sto už jsem jich musela posoudit z nejrůznějších hledisek, brzo asi zařvu ať už si něco proboha objedná, to je horší než ženská co vybírá kočárek :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Lu: gratulace k potvrzení holčičky a krásné jméno máte vybrané, to bude budete mít krásný páreček :slight_smile:

a ostatním Kreksi, Sluni, Petise: gratulace ke kontrolám, jen ať je nadále vše v pořádku a bříška pěkně rostou.
13. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.