• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
gratulace Lu k holčičce :dizzy_face:
Peti porod je fakt síla :astonished: smekám před tebou :pensive: :pensive:
13. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
lu-gratulace k děvčátku. Skvělé zprávy! A těším se, co na to bude říkat tvoje mamka! :slight_smile: To bude překvápko! :slight_smile:

a taky mi dalo zabrat, než jsem zjistila, kde jste vzali tu informaci, že je to holčička! :slight_smile: :slight_smile:

Peto-to je skvělé, že jdete zítra domů! A jak se cítíš? Bolí bříško? Přeju, at se co nejlépe doma aklimatizujete a sžijete! :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
a úplně koukám, jak se to Zuzce krátí!..Kdyby jsi rodila jako Katynku, tak za 2 týdny je po..:slight_smile:.Jsem zvědavá na zítřejší zprávy z kontroly..

a holky, normálně, jak jsem četla Petin popis porodu, tak mne dneska chytl trošičku hysteráček...Strach z porodu..nějak se mi vybavila bolest, a tak.. ALe zase na druhou stranu ten super pocit z toho, že můžu dát život novému človíčkovi!.. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
makulko: teda koukám, že budete mít třetí, copak by jsi si teď přála? taky jsem koukala na fotečky, kluci jsou boží.
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky, to všechno tak strašně letí, právě koukám, že brzy bude rodit Zuuu a Romče už se to taky blíží(ten druhej porod už asi společně nestihneme, což :grinning: ) stárneme
13. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
hassy, tak co bych si přála sama nevím chvíli se kloním ke klukovi a pak zase holce :slight_smile: , ale on to stejně bude kluk :grinning: , tak si nechávám zajít chutě na holčičku :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
makulko: no právě já bych asi časem i klidně to třetí taky brala, ale jak se znám tak bych měla asi opět kluka :grinning: a necháte si říci?
13. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
makul-a necháte si to říct? Já už v tom mám zmatek, kdo to chce vědět a kdo ne..Nebo jsem zatím jediná, kdo to nechce vědět? :slight_smile:
a jak ti je? a jak k tomu zvládáš další 2 děti? :slight_smile:

teru-no, když sebou hodně hodíš a já budu tak 3 měsíce přenášet, tak bychom spolu ještě rodit mohly, ne? :slight_smile: :.-)..no, tak to třetí, jo? :slight_smile:
a hrozně to letí! To vidím hlavně na Tomovi. Takovej to byl malej uzlíček, když se narodil(teda skoro 4 kila) :slight_smile:..a ted je z něj takovej rozumnej dacan! :slight_smile: :grinning:
13. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
sluní,lu gratulace ke kontrolám,a u nás se řve a řve musíííím,dobrou :frowning2: :pensive:
13. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
no já chtěla taky třetí až později, tak za 3 roky :slight_smile: , ale ona se příroda nějak nezeptala :slight_smile: , zdálo se mi super že je mezi klukama rozdíl skoro 4 roky, a teď bude mimčo od Kubíka 2,5roku, tak to už nebude takové lehárko jako to bylo když se narodil Kubík :sweat_smile: ,
13. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
já pořád váhám jestli si to nechat říct, chtěla bych to vydržet a nechat se překvapit až u porodu, ale nevím jestli to vydržím, zvlášť když manža otravuje stím že on to teda vědět chcě :grinning:
13. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
..ale zas budou mít kluci k sobě blízko a hezky si spolu vyhrajou .....alespoň v to doufám i já, tak za rok, tak snad se nemýlím :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak už je mi celkem fajn ,ale poslední 3 tejdny mi bylo pořád zle, tak teď už je to o moc lepší, je mi zle jen sem tam, už jsem se bála že mi bude zle až do 30tt jako s Kubíkem
13. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
včera jsme měli společný focení s dětma a bylo tam měsíc starý miminko a já byla úplně u vytržení, normálně jsem se nemohla odtrhnout a vynadívat, kdyby by mi to nebylo blbý, tak bych si i čuchla..na tohle se tak moc těším
13. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
makul, já bych to asi nevydržela a rozhodně to vědět chci
13. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
lu strašně moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su zvědavá na zítřek a tvou mamču! :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
oni si kluci mezi sebou pěkně vyhrajou i když je mezi nima skoro 4 roky a u nás je teda dobře že jsou až skoro po 4 letech, Marťas byl kolem 2-3let na přeražení a když bych do toho měla ještě mimčo, tak bych si šla hodit lano, Kubík je úplně jinej, klidnej, hodnej, poslechne, tak si myslím že to bude taky snad celkem v klidu, protože Kubík je zlatíčko.
Marťas tím jak je starší, tak je ke kubíkovi víc trpělivej, teda jak kdy že, když by byl tak o rok mladší, tak by to nebral tak v pohodě když mu něco náhodou kubík rozbourá, nebo si půjčí něco jeho
13. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
já si myslím že ten věkovej rozdíl hodně záleží na povahách dítek u nás už tehdy příroda věděla, proč jsem si počkali víc jak půl roku, než se zadařil Kubík :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
makul, synovec a Elí je rozdíl 5 let a stejně je to někdy na provaz, dělá jí naschvály, nic jí nepůjčí, odhání jí, Elí ječí, no říkám si, že nevěřím, že za rok to bude jiný :grinning:
13. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Brej večír :slight_smile:
nejdříve hodně moc gratuluji sluníčku k super potvrzení :dizzy_face: a lu k holčičce, bezva paráda!!!!! A včera jsem zapoměla i Romči říct, že jsem ráda, že i u nich kontrola proběhla v nejlepším pořádku!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Petin porod - mazéééc, hlavně že jsou obě v pořádku a ta kytička od Miry fakt k takovému porodu patří :slight_smile:

Ke spaní - overálky a jedno pyžámko normoš se šlapkama, a je super, páč má i dlouhý vršek, tak fajně zakryje záda

kapesníky - jak kdy, co je po ruce :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky, co můžu, když mě trošku začíná pobolívat v krku??
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
u nás se taky samo ječí, Marťas má některé autíčka a hračky které Kubíkovi nepučí(Kubík si snima tajně hraje když je Marťa ve školce :grinning: ) a Kubík už to ví, tak když to někde najde, tak to donese Marťovi :grinning:. Snažím se to vždycky nějak vyřešit aby to bylo bez hádek, zatím se neperou, tak je to dobrý :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
septisan, boiparox -ale radši se zeptej v lékárně
13. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Petise: já brala homeopatikum Homeogene... a zabralo to dobře

no s tím věkem to je asi individuální, moje mamka říkala, že po 2 letech a 2 měsících to byl záhul, ale prej o kus menší než když pak mezi mýma bráchama byly 4 roky... prostě já se ségrou jsme byli klidný (jako děti :grinning:) a bráchové zas jak z divokejch vajec.... nejdivočejší byl nejmladší brácha, mamka z něj byla na psychiatra... dneska je tak hodnej a tichej, že si ho člověk až skoro nevšimne :sweat_smile:

jdu do hajan, zejtřek bude dlouhej.... ale jsem fakt zvědavá na reakce rodičů :confused: :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
teru, lu, díky, zítra si raději zajdu, ať se mi nic nerozjede :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
petise já doporučuju tože homeopatika, můžeš je a zabíraj, bioparox radši nee...
13. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak teď čtu na netu, že opravdu Bioparox není moc vhodný a mě to doporučila sestra na gyndě v nemocnici :angry:
13. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
teta cechtek :slight_smile: a kdy se teda pustíte do druhého všiváka?

teru, v poho, to se mi stalo kolikrát, že lidi na svých místech ví prd :slight_smile: každopádně fakt cosik potřebuju, asi jsem se nakazila odpo od kámošky :unamused: a na Robiše taky cosik leze...

joo a dnes jsme to řekli našim :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
petise: snad už f pondělí :grinning:

Bioparox jsou lehký antibijotika, neee?
kup si ty homeo, třeba aj oscilococcinum či jaxe to píše, šák víš...
13. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
kůůrec, tak to máte za pár :slight_smile: :dizzy_face: ať se brzo zadaří :wink:

teď jsem tu študovala na netu, co jo a co ne, tak z domácích zásob septisan, co psala teru...jdu si zrobit ještě čaj s medem a pak vykloktám vodu se solí, tfuj tajbl....a není možná :slight_smile:

a jdu mrknout na sex ve městě, jsem si ho nahrála, páč jsme čučeli na parťáky :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.