• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
pwtis: a co vaši? ty museli být poprděný, což :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
jo a mě celkem pomohl zábal na krk ze slaný vody
13. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
jo peti a co Vašiii? a udělej si Priesnitz, to mi taky pomáhááá...
díx :wink:
13. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
a kloktat šalvěj
13. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
ještě s vámi pojím trošku jetější pomeranč :grinning:

naši - tak taťka nic :grinning: a mamka byla taková zjihlejší, než jak jsme oznamovali první těhu. Dojatější...a i když malého nehlídá, jde vidět, že ho má moc ráda a jak vidí, jak je šikovnější atd, tak má slzy v očích...dnes bylo na návštěvě fajn :dizzy_face: a řekla mi drb, co se zatím tají v rodině, hihi....sestřenka je prej taky těhu, tak jsem ráda, že bude mít piškotek někoho při sobě, páč už všichni okolo maj odrozíno :slight_smile:

teru, jak se to dělá??

cechtetá, a co je Priesnitz?? :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
petis, namočím větší kapesník v hodně slané vodě a zabalím krk, musí se to zapařit, aby to pomohlo
13. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Hezký večer

Lu: velikánská gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Na jednu stranu se musím pochlubit, že mne hned napadlo podívat se do pasu...ale na druhou jsem dement, když jsem nic neviděla na fotce z ultrazvuku...ale nedalo mi to a teď jsem to zkoumala znovu a vidím jí :dizzy_face: ...tedy doufám :pensive:

První část Petrolejčina porodu mi hodně připomněla můj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a v té druhé mne "zaujalo", že si lékaři neověřují účinek anestezie a rovnou pacientovi rozříznou břicho :astonished: ...to je docela hustý. Ještě, že Verča nechává maminku odpočinout...ta moje malá můra pila první 2 týdny po 20-30 minutách-ve dne v noci (mléko ze mě teklo snad i ušima, jak mi stimulovala bradavky)....pak po hodině a pak za několik měsíců jsme se dopracovaly ke 2 hodinám...

Aňa měla minulý týden dobré hlášky:
1) "Aničko, tys tady teda udělala pěkný binec. Kdo to bude uklízet???"
"Uklízečka" a šla pryč...žádnou paní na úklid doma samozřejmě nemáme, ale ví, že společné prostory v baráku uklízí paní uklízečka.... :sweat_smile:

2) v koupelně se zvedám ze záchodu...
ptá se "hotovo?"
odpovím "hmm"
"tak mazej do pokoje"+plácla mne přes zadek....to říkám a dělám vždycky já jí :sweat_smile: ...
13. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
maji: jsou skvělí viď :wink: začíná s nima být fakt prča
13. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Petise: také zkoumám, co na krk...já zase nemůžu nic kvůli koju...kloktat sůl pomáhá hodně...pustím se do toho-nakoupila jsem kilo soli :grinning:
Dneska jsem kupovala homeo sprey na rýmu pro malou a dostala jsem nějakou info brožurku...tak pročtu, co je na krk...
13. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
majenko, tak to je prča, hihi...........s těma bobíškama už je fakt legranda.....

holčinky, ještě bych tu s vámi zkecla, ale stávkuje nám myš a já jak potřebuju klikat, tak to nejde a musím bechat do stolu, což v tuto hodinu dělá větší kravál jak přes den...

tak bobrou noc
13. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Teru, fakt že jo....úplně k sežrání. Malí mudrcové. Nechápu, jak dokáží vstřebat takové ohromné množství informací a učí se a učí se a učí se....
13. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
priznitz obklad má bejt buďto namočenej kapesník, šátek, kus hadru ve studený bo teplý vodě, já dávám teplej, přes to igelit pytlík a na to obmotat suchým šátkem, mně se vždycky uleví...O. furt mele tramvaj, letadlo, bus, vlak, zastávka, nádraží, naproti, pak říkanky, písničky básničky, komolí to slušně, když chce bejt jooo vtipnej tak zkomolí fše co zná dohromady, jdu spááát dobrou noc
13. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Petis, dobrou :wink:
13. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Priznitz mi teda nikdy nepomáhal, ale je fakt, že si ho chválí hodně lidí

malá "tramvaj" rozvinula na "nízkopodlažní tramvaj" a všichni si z ní dělají srandu a každý chce, aby to řekla.... :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Také se loučím...jdu na tu sůl a do hajan...dobrou... :slight_smile:
13. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
marti: :grinning:
tak dobrou noc
13. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahojte holky,
jedem k našim do Olomouce, tak ať jsou dětičky zdravé, těhulky ať nosí jen samé dobré zprávy a netrápí je nevolnosti a když by něco tak napište ip, nebudu po příjezdu schopná moc dočítat :slight_smile: Ozvu se ve středu :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky a dobré ránko!

teda hlášky našich dětiček jsou fakt luxusní !!! :dizzy_face: .Mají jsem se parádně nasmála!

lu:jsem strašně zvědavá, co řekne maminka na to, že čekáte přírůstek :slight_smile: :slight_smile:

Já musím konečně vstát od pohádek a začít uklízet,dokud tu prcek není.Ve tři si pro něj pojedem, to zas se mnou nebude mluvit :grinning:
14. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
DObré ránko,
já si tu po ránu četla Petrolejky porod, klobouk dolů, jste holky statečné :dizzy_face:
Lu: gratuluju k holčičce, Matýsek bude super velkej brácha, to bude Sophia umět brzy přitlouct hřebíčky
:grinning:
Ty hlášky mě taky baví, u nás se teda takhle nekecá, ale taky máme pokroky, jsou vidět den ode dne
Hezký den a víkend
14. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky, přejeme hezkou sobotu

holky Pražandy :slight_smile: jedeme za hoďku do Prahy, budeme se pohybovat na Zličíně atd... Tak kdybyste měly čas a chuť, budeme moc rádi když si s námi dáte srazík :slight_smile: :slight_smile:

Zatím papa
14. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, ahojdá :slight_smile:
Ještě že Vás mám...dočtena stránka a zlepšila se mi nálada o sto procent !

Lu, to je báječný !!! Gratuluju k párečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Majenko, ta WC story je naprosto unikátní :grinning: :grinning: :grinning:

A teď k tomu, co mi dneska drsně zkazilo náladu: holky, mám kupodivu teprve první negativní zkušenost s nákupem z MMB. Koupila jsem tam vodní dýmku (avízovaná jako nová, třikrát použitá...). No blbec jsem si nepřečetla hodnocení paní, jinak bych se tak netěšila. No cérky moje zlaté, to, co od paní přišlo, je sice funkční, ale omlácené, špinavé, narezlé...Domluva s babiznou samosebou není, bo je to blbka omezená hloupá - útočí, nepřizná skutečnost, mele dokolečka svoje. A tak Kačka Halkačka přišla o 500,-, ale nevadí...na počest svojí blbosti se pořádně zhulím :grinning:

A tak jsem aspoň vyrobila s dětmi svojeho prvního Kofoláčka a udělám s ním třeba někomu radost...protože já tedy nechci skončit jako babizna jagizna z MMB, která jen umí otrávit druhým život :slight_smile: Já chci lidi těšit.
Kdybyste se někdo chtěl inspirovat, tak mrkněte sem...je zde i návod, jak Kofolíska vyrobit (musíte sjet až na stránku dolů):-; http://kofolacci.blogspot.com/search/label/Jak%20na%20to%3F

Jo a mně čeká dlouhý večer, bo prcci po obědě spali 3 hodiny. Dopoledne jsme byli lovit kešku (další dobrý tip pro neználky a zároveň aktivní rodiče: vygooglujte si heslo geocaching a přidejte se !!!), děcka se pořádně vylítala, pořádně se nadlábla a teď to bude jako u Acorniků - spát se půjde v půlnoci:grinning:

No nic, utíkám za prďolky. Je mi lééépe, jsem úplně vypsaná ze zlých pocitů...Díky díky díky, že to musíte číst :grinning:
14. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj!

Halkači, to mě mrzí :pensive: Kráva je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ale přesto nechápu, že takoví lidé jsou a ještě si stojí za svým :frowning2:

O rozhovorech vašich dětí si můžu nechat zdát ..... ale zlepšuje se :slight_smile: Furt jedeme víceméně v prvních slabikách, ale jejich zásoba se rozšiřuje :slight_smile:

a dnes jsme byli na svatomartinské vycházce, počasí na jedničku, děcka spokojená :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3533492&vReferer= (2 fotky)
14. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
kačí to je hnus, ale bereš to vážně sportovně :dizzy_face:

sylvi: Matýsek má úplně stejnou bundu jako Ondra, akorát my jsme potratili kapuci (respektive synovec, byla jeho) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a já jsem rozčarovaná z mýho táty,bo co dneska předved, trochu bouchnul ondru vařečkou, protože nechtěl večeřet a to neměl dělat :angry: :angry: :angry: .On je stará škola, fyzické tresty, autorita za každou cenu, už jsem to tu psala, bylo to jen symbolicky,ale absolutně nechápu proč, zhádali jsme se a jsem naštvaná :angry: :angry:
14. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Dobrý večer,
Halkači, jen se zhul, já mám ráda vodní dýmku, ta jablíčková nápln mi děsně voní, jen prý je horší než cigarety(jsem slyšela) ale jendou začas je to fajn a jako dekorace taky(zas ti každý bude věřit, že jí máte dlouho a dědí z generace na generaci) ale vážně: pěkěn by mě to na.ralo, ale když nejde o život..

Baru, tak to mu nedaruj, já třeba mamče dovolím, aby Elí pleskla přes prdelku(je to fakt jen ta výchovná) je s ní pořád, tak je to jiný, ale třeba u táty bych to nevydejchala, mě stačí když začne zvyšovat hlas a už jdu pro Elišku a beru mu jí, nechci aby jednou měla stresy jako my, když jsme byly malý. A pokud máš svý zásady výchovy a někdo ti je porušuje, tak do něj :angry:
14. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
terez vždyť ty víš, jaký mám vztah k tátovi a tohle prostě nevydejchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jenže to je furt dokola, on mě prostě respektovat nebude.Vše musí být po jeho a vynucuje si to silou, nebo hádkami...se poseru jsem totálně na nervy :confounded: .chci ho tam dávat, mamka ondru miluje, mazlí se s ním, ráno i večer ho masírovala olejíčkem, četla mu pohádku, hrajou si,on je tam rád,má tam psa, zahradu hračky.táta ho má taky rád,ale s jeho výchovou a názory absolutně nesouhlasím.....to je fakt na prdlačku
14. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Agi, tak to je blbé s tátou :frowning2: Ono v tom asi bude opravdu potřeba "být nad někým" a dítě je "nejvhodnější " model :frowning2: :frowning2: Rozumím Ti i, že vztahy nechceš přetrhat .... no, a babo raď, že.
Bohužel s nimi asi nic nesvedeme, nezačnou přemýšlet jinak :frowning2: U nás je potížista mamka, hodně sedí, co píšete o otcích, ale zas je to trochu jinak .....v mnohém je super :wink: .... to je na dlouhé povídání :wink:
Každopádně ale až na malé přestupky nedělá nic proti mým zásadám, co se Matýska týče. Ale v jiném je s ní kříž.
A to jsem se dostala úplně jinak, pointa měla být to, že se fakt nezmění a furt to budou vidět jen ze svého pohledu. problém ale je, když je do toho vtaženo vnouče ...... pak nevím, co poradit.

A bunda - já ji mám ze sekáče (takže taky poděděnou) - za asi 120 korun a je super. A jakou má Ondra velikost? My 98 - přišla mi obří a teď jsem ráda, že je takto velká :wink:
14. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
sylvi jo , tos vystihla, on se nezmění :unamused: .Pokud by šlo jen o mě,tak to neřeším, nejezdila bych tam, nebo bych s ním tolik nekomunikovala, omezila bych společnou řeč na minimum, abych zabránila konfliktu, jenže s Ondrou to nejde

a velikost máme úplně stejnou, 98 (v závorce 3 years :grinning: ), oni budou kluci tuším asi stejně vysocí, Matýsek mi z fotek přijde taky vytáhlý, akorát Ondra je silnější, není takový štíhlý elegán.Rád papá :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj jsme doma a je to síla. Beru hodně spí a Týnka je z ní hotová. byly nějaké hysteráky, ale v zásadě nádhera. Prostě rodinka, všichni jsme byli furt u sebe, i při koju a tak a bylo to krásný. Doufám, že v noci bude malá OK, když tak ji vezmu k sobě do pelíšku, to pak krásně spinká. Jsem plná dojmů a hormonálně roozstřelená. Tahle doměna za porod se mi moc líbí, stálo to za to. A Míra je žasnej, Dostala jsem náhrdelník a náramek, doma naklizíno jak na Vánoce, navařeno. Já su tak ščasnáááááááááá. A ze zdravotního hlediska jsme obě OK, jen se musím šetřit - to jsem nějak neppochopila. To co znamená??? :grinning: Holky, je to krása největší být čtyři. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
peťo to jsou nádherný zprávy, jsem ráda, že jsi tak ščasnáááááá :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak vidím, že to zvládnu,když to zvládáte tak krásně, mám radost.
14. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.