• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojy,
gratuluji všem ofiko těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face:
A Peti, porod mazec :confused: Hlavně že jste všichni spolu. Kdy tě budou propouštět už víš? Jestli jsi to už psala, omlouvám se, dočetla jsem jen zběžně, teď jsem se vrátila z Hradce ze školy :unamused:
14. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Peťo, to je ale krásné zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A je mi jasné, že jste nejkrásnější čtverka :wink: Moc moc gratuluju - ke všemu :wink: :dizzy_face:

Agi, tak jsem je porovnávala kluky naše a budou na výšku fakt hodně podobně :wink: - jsou prostě šikovní :dizzy_face:
A Ty se teda pustíš do druhého?
14. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
No dobrý :grinning: Tak už v tom mám jasno. Užívejte si to, jste úžasná velká rodinka :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj

Peti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný!! a Mírovi vyřiď, že je kabrňák že tak naklidil a takový dary nakoupil :slight_smile: :slight_smile:

tak jsme zpět od našich, všichni gratulovali a měli velkou radost :dizzy_face: je to krásný, ty děti tak rozzáří tu rodinu... Matýsek je první miminko v rodině po 20 letech a čím je starší, tak tím víc vidím jak se všichni pomalu dostávají do rolí tetiček, strejčků, babiček a dědečků :slight_smile:
dostal od bratrance a prababičky garáž se třema hasičskejma autama, je z toho vedle, hlavně proto, že to má různý knoflíky a sirénu a hlasitý hlášky "pozor, kolona"... "uvolněte místo"...

a jedna blbá: moje kámoška má prasečí chřipku :fearful: :unamused: ani nikam zas tak nechodí tak jsem dost překvapená.... průběh zatím jako klasická chřipka.... no snažím se nepanikařit, beru to tak, že posiluju imunitu, meju si ruce a zbyek je na těch "nahoře".... ale jsem z toho víc nervozní když jsem těhu, zvlášť po těch zprávách co byly na Nově o tý těhotný :pensive: :pensive:
14. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
jo a eště vám musím napsat jak to bylo legrační jak my bydlíme ve městě a teď jsme byli po několika měsících u našich, jak už mu to v tý hlavičce evidentně šrotuje a jak mu padla čelist, když jsme vystoupili na vesnici :sweat_smile: :sweat_smile: jakože je všude tráva a sem tam domek a jezděj traktory, no to málem padnul :sweat_smile:
všechno hrozně prohlížel, největší dojem udělalo "uchlí" a kamna :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Petru: tak to mě dorazilo, právě jsem se tu rozplývala nad sestřenky novorozeňátkem, poslali i video a do toho čtu tvoje krásné zprávy, je to nádhera

Lu: :slight_smile:
s tou prasečí chřipkou asi bojuje spousta lidí, jen ty oslabený mají špatný průběh, věřím, že kámoška bude ok

uchlí a kamna :grinning:
14. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Teru: jj, mě spíš děsí, že já všecko dost chytnu (i když beru něco na imunitu plus byliny, prostě jsem na to náchylná) a jsem těhu a navíc mám nějaký kardio problémy.... takže jsem riziková skupina a nedejbože abych to chytla, mimi je moc malý, ta těhu v Usti nad Labem musela ve 30.tt na císaře, protože je na tom hodně zle prej...
doteď mě to nějak neděsilo, ale ona neměla žádný jiný problémy předtím jako ti ostatní co jsou ve váž. stavu, prostě byla mladá a zdravá, jen těhu.... njn, asi zahájím zpěv antichřipkovejch manter :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
14. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Lu: prý tam taky něco bylo, zatím tam vždy byly nějaké další okolnosti...srdíčko, otylost, leukémie,
14. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Petí tak to je moc fainky že jste všichni spokojený, šťastný. Věřím že to musí být krásné. Také jste krásná rodinka. Užívejte se navzájem :wink:

Tak my jsme zpět z Prahy, teda lidu bylo jééé, akorát jsme si s manžou mysleli že je v přímo v nákupáku velká hračkárna a pak jsme byli zklamaní že tam je jen Puntanela :frowning2: a až doma nám došlo že velká hračkárna je zvlášť jak je Ikea atd... no jsme trdla :unamused: :sweat_smile: Tak zítra jdeme k nám do Pompa :grinning: Ale mám vybraný dárek k Vánocům, od miláčka za 4300kč a to nové bejle jak říká Jájinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martínek si pořídil také nové za 5600kč. Už se nám oboum rozbili tak jsme si udělali radost, přeci jenom to je pro nás důležitý mít oči že :wink: :slight_smile:
Jasmínka poprvé viděla Ježíška v jesličkách, byla nadšená že je to mimi. Tak na mě docela koukala že jí mimi donese nějaké dárečky když bude hodná, asi si říkala že mamince trochu hráblo :grinning:

Jinak holky plánovačky a snažilky tady jsou dobré stránky na výpočet ovulace a termínu porodu. Mi vyšlo že jsme se náhodou trefili do ovulace tak teda spermijky makat, makat! :grinning:

Čechajda a koukám že jsi také přemluvila taťuldu, jak jsi na něj šla? Prosby, výhružky :wink: :slight_smile:

Majenko, Anička je teda pěkná dreperenda jak koukám, prupovídky úžasný :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lu, tak to je nádhera. Já jsem si říkala dneska že u vás bude moc veselo. Je tak krásné vidět rodin když těhotenství a narození miminka prožívá plně s tebou. Jinak se také moc moc bojím té chřipky, taky mě dorazila ta zrpáva o těhulce. Děťátko je prý na tom lépe ale maminka moc ne :frowning2: Ale Teru má pravdu že vždy tam byla nějaká jiná nemoc i myslím že u té maminky bylo ještě něco ale nejsem si jistá.

Teruse, otylost, no prima tak to jsem také riziková skupina :unamused:
14. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Aco.: myslím, že ty tam nespadáš :wink: to už musí být takový, aby tě to nějak omezovalo nebo v něčem bránilo
14. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Teru, no mě to taky omezuje, hlavně že nemůžu moc mlsat jak bych chtěla jinak bych se už nevešla do futer :sweat_smile: :wink:
14. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
kua já zapomněla jsem hodit ty stránky že, taky tady jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.babyonline.cz/terminy/termin-ovulace.html
14. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
čůs bůs, já se tože nsk vzpamatovávám z náfštěvy u tchánofců...hovadááá so too, já se furt snažím aby fše bylo ok, ale nende tooo...
poslali nevychovaný psisko na Oliverka, čokl na něj skočil jak pako, jsem ještě neviděla, jsem měla co dělat abych Olčínka chytla, fakt hotovo a ještě měl O. alergii, samo fšechno moje chyba, neměla jsem sílu se s nima hádat, Radovan je poslal slušně do řiti gže náfštěva jak víííjooo :wink: šák jsme tam byli podruhé co máme Olího a na dlhó dobu zas vystaráno dyž ještě pominu rozptylování hračkma během jídla u dítěte, kt. papá na jedničku s hvězdičko...
napište mi pls svůj názor-zkušenosti dítě x pes, já jsem většinou viděla, že se psi k dětem chovaj hoodně slušně, jemně až opatrovatelsky, ale je fakt, že to byly chytrý vychovaný psy od inteligentních páníčkůůů...
sorry za výlef...
aco: žádný nátlak se nekonal, na to jsem se teprf chystala v poslední fázi, kt. asi táta vytušil :grinning:
peťu: užívejte si ňuchňáníčko, tj. paráda že jste už doma, šikulky :slight_smile:
O. teď na fše dělá pááá pááá, nejftipnější verze je když mu myju prdku po káku pod vodou a řve pááá pááá kákooo, novinka je nazývání pindíka bimbik gže když dám plínu atd...tak řve pááá pááá bimbikůůů :grinning:
tož pááá pááá a dobrů noooc mijáčciii :wink:
14. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: Pét'o Míra je fajn,a super e jste št'astni :slight_smile: mějte krásnou neděli :slight_smile:
15. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jééé, já vás teď čtu tak strašně ráda... takový hezký zprávy vesměs :dizzy_face: Krom paní blbky z mmb od Kačky a tchánovců Téry... :angry: NO některý reakce nekomentovat, za některý je rovnou zfackovat :sweat_smile:
Bimbik páááá pááá :grinning: :grinning: :grinning:

Zprávy od nás: na kontrole vše ok, čípek má ještě 2cm... no doktorka mě vítala už ve dveřích se slovy: "HIp hip huráááá" :grinning: :grinning: Vypadá to, vypadá, že bysme mohly s Ellýskem držet až do prosince opravdu... :slight_smile: V pátek jdu na první monitor ještě k doktorce a pak další středu Podolí první ofiko kontrola v prenatální poradně! To jsem minule vůbec neabsolvovala :sweat_smile: :slight_smile: Zatím pogoda džez...až na spánek...jdu večer úplně odrovnaná do postele, tam se 2-3 hodiny převaluju, točím, chodím čůrat, nemůžu dejchat :confounded: no parádička... včera za mnou přišel Honza z obýváku, co mi je, že funím jak lokomotiva :sweat_smile:

Včera si hrál HOnza s Katy a povídali si... říkal jí o Ježíškovi, jak mu namalujeme obrázek, co bysme si přáli a on nám to nadělí pod stromeček, prohlíželi si katalog lega, že vystřihnou ten krásnej autobus a nalepí ho Ježíškovi do "dopisu" ...Katy poslouchala, všechno vstřebávala a pak říkala o ozdobenym stromečku, dárečcích, busíkovi... no my byli tak dojatí... Letošní Vánoce plus moje šestinedělí, to bude totální dehydratace mýho organizmu, páč já budu bulet snad furt...když čtu Pétiný řádky o 4členný rodince, do toho naše dopisy Ježíškovi...no konec :grinning: :grinning: :grinning:

Hezkou neděli :slight_smile:
15. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj

Teru: no právě, já jsem v tý rizikový skupině i bez ohledu na těhu a to z několika důvodů :unamused: a onemocněla jedna z mých nejbližších kamarádek, takže mi došlo, že ta chřipka je prostě reálná, že to není jen v zahraničí nebo pár případů někde na druhým konci republiky... :unamused: no muž dostal nařízeno mýt si víc ruce (on to dost fláká) a brát Preventan.... nevím co víc dělat, prckovi dávám ten Imunoglukan a prostě doufám, že to aspoň do ledna nechytneme

Cechtek: tak ti tchánovci jsou asi kousci, co? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad pes: my je vídáme jen na ulici a reakce je v podstatě jakákoli, takže učím Matýska, že na cizího pejska se nesahá, že nejdřív pozdravit majitele a já se zeptám jeslti můžeme pohladit (pokud na to pes vůbec vypadá, některej vyjede jen procházíme) a pak hladím nejdřív já a pak až Matýsek a to ho teda dost hlídám, aby neudělal nějakou blbinu, která by psa vyprovokovala...
ono je dost rozdíl klidnej pes a pes k dětem... pes co vyjde s dítětem musí fakt vydržet dost si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Zuu: totální dehydratace :grinning: :grinning:
jj, je to dojemný jak už rozuměj :dizzy_face: :dizzy_face:

taky hezkou neděli :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Cechtek: u nás pes v rodině-labrador, neznám většího "blbce". Nechá si líbit úplně vše, nejdřív to schytávala od Matese a teď od Elí, je zlatá a pokud už to to malý smrádě hodně přehání, tak zaleze pod stůl. Ostatních psů se Elí od jisté doby bojí,jorkšírák po ní jednou vyjel, tak už má respekt

tchánovce nekomentuju, netroufám si :sweat_smile:
15. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: ,
jen nakukuji a přeji všem moc hezkou neděli,u nás svítí sluníčko.
Nemám dočteno, jen na této poslední stránce jsem si všimla,že je petrolejka s Verunkou doma.
To je dobře :slight_smile: ,tak si užívejte a ňuchnějte se :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
až teď dočítám pořádně včerejšek: Petise ten popis reakcí rodičů to je jak u nás :grinning: :grinning:

ale story se sestřenkou je u nás opačná, pořád tvrdili, že ještě ne, že nejsou peníze atd.... na jaře jsem měla podezření, že byla těhu (něco si špitali na jedný oslavě a pak nepila alkohol), tak odhaduju, že asi mimčo nezůstalo :pensive: teď jsem se jen tak zeptala babičky a ta mi prozradila, že prej teď už by chtěli a nedaří se... tak snad jim to taky brzo klapne, ať nejsme jediný v rodině s dětma, její mamka se šíííleně těší na vnoučátka

Halkac: ta story s tou vodní dýmkou :sweat_smile: já zůstala koukat už při tý ceně, můj muž do toho jednu dobu dost dělal a slušnou pod 1,500 neseženeš... nemluvě o tom, že většina potřebuje lepší hadici atd... musí to všecko klapnout včetně teploty vody a kvality tabáku, jinak je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale kdo to umí seřídit, tak to je paráda.... já teda ale jen ochutnávám, přece jen nevěřím, že to je tak zdravý :grinning:

Agi: to je na houby s tím tátou :angry: :angry: :unamused: :unamused: a nemůže si s ním promluvit Tvoje mamka?
co mu koupit k Vánocům nějakou knížku, třeba Respektovat a být respektován? :confused:
ale fakt těžko radit :unamused:

u nás tohle naštěstí není, ale stačil mi včerejšek - jen se malej koukne na jídlo, už by ho krmili... copak může jíst co půl hodiny??? navíc s jeho bříškem je mi jasný jak by to dopadlo... uff, obávám se, že hlídání u nich ještě dlouuuuho nebude hrozit, večerka v 7.30-8 jim taky připadá brzo, přitom Matýsek byl včera tak hotovej, že usnul ve vlaku v 6! .... a pak se všichni divili že je přecitlivělej a brečí.... furt jsem musela dokola vysvětlovat, že je prostě unavenej, stačilo nasednout do vlaku a usnul mi okamžitě na klíně, bobíšek malej :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky bando :slight_smile:
já spala od včerejška 21h do dnešní 9:15h, marááás :grinning: :grinning: Robunek je od včerejšího rána u tchýňky, tak jsme si s Robišem zašli na večeři, kterou jsem si ale nedala, bo jsem měla břicho tak nafouklé, že by mi tam nic nevešlo, tak jsem jen uzobávala americké brambory, to musel být pohled :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, tys to tak krásně napsala, fakt tak krásně.....ptala jsem se kamarádek, co mají dvě děti brzo za sebou a všechny říkaly, že si nedovedou představit, že by měly mít pořád jen to první, že čtyři je to správné číslo pro rodinu :dizzy_face: já si to pořád neuvědomuju, že nás to štěstí taky brzo potká, snad se už vzpamatuju :sweat_smile:

cechtetá, tak Oliverek je skvělý!!!! Jsem se tu nachlamala, dej mu pusinku, že tetu z Frýdku rozesmál :grinning: s tchýňou z Rumburakova, hihi, je to síla, nezávidím, leč taky nevím, co napsat, páč my máme tchánovce supééér..a k psiskovi, moje mamka má takového pouličního hajzlíka, který Robiška nemohl od narození, nešel k němu, vrčel jak Robik zaplakal, zlepšilo se to až když začal malý chodit, páč je konečně větší než ratlík, hihi...a to byl signál pro Betunu, že musí zbrzdit :grinning: ale doteďka musíme dávat bacha, je to sviňa, co když třebas Robik utíká do kuchyně, tak Betuna za ním běží a chce ho kousnout do dupy..

zuuuzajsko, tvoje příspěvky miluju :dizzy_face: a to mi připomělo, že my o ježíšku ještě nemluvili, tak zítra pokecáme :wink: a Elly je šikulka, že se jí v domečku stále líbí, to bude poslušná dcérečka :slight_smile:

aco, jsem zvědavá, jestli táta dobře mířil, když byla ta ovulka, dej pak hned vědět :wink:

lu, já tu chřipajznu taky neřešila, ale chytré hodné kamáradky mě začaly strašit, no jo, dej si bacha, seš teď těhula!! :angry: do té doby jsem měla svoji 'iluzi' že k nám nic nedojde :zipper_mouth: nesmíme si to připouštět :wink:

holky, já bych se potřebovala vys.rat!!! Nebo se potrhám :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
holky, ještě vám musím napsat hlášku mojiho taťky, který jinak to těhu nijak nekomentoval :grinning:
moje mamka: A kdy to teda čekáte?
já: někdy na začátku července
taťka: a to ještě letos nebo příšt rok?
:grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Petisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak můj táta neřekl naprosto NIC... no ale my ani nic jinýho nečekali, on neřekl nic ani když muž žádal o moji ruku.... seděl a skládal hlavolam, až se muž vyděsil, že je nějakej problém :sweat_smile:
není, on prostě jen neumí komunikovat a když je překvapenej, tak ze sebe nevymáčkne naprosto nic :fearful: :sweat_smile:

Petise: já byla klidná doteĎ, ale včera jsem s tou kámoškou (bydlí od nás kousek) mluvila po telefonu, je to jako kdyby mi onemocněla ségra, takže už jsem si to připustila a spíš jsem hledala praktický info o prevenci nebo léčení :unamused:
15. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Petis: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . švestkový kompot je dobrý na káko
Tak jsem se po ránu osvěžila vašima příspěvkama (byla jsem zvědavá co těhulky, maminka, a návštěva) a můžu jít zas makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :angry:
Hezkou slunečnou neděli
15. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ingrid: jak je malé??
15. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
jo jo, jak Mariánka??

a co hassy? Máš ty neštovice? Doufám, že ne....

holky, kukám na kdopak to mluví....mě ten film strašně baví, se tu usmívám jak měsíček na hnoji :grinning: Travolta tam je boží
15. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Petise: mně švestkovej kompot teda nepomohl :grinning: až Fructolax z lékárny a je moc dobrej, je to z fíků :grinning:

no já se zas vytočila teď, pomiliontý to samý, chlap vaří na předních plotýnkách a Matýsek běhá tam a zpátky pár cm od toho :rolling_eyes: :rolling_eyes: minule jsem ho doslova seřvala, dneska jsem ho prosila, ale chlapi jsou fakt zabedněný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi tam vyvěším velkej papír přímo nad sporák, na tohle nemám nervy, navíc malýho to i čím dál tím víc zajímá a samo že i držadlo od pánve nebo vařečka je do prostoru, to je házení hrachu na stěnu :angry:
15. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky

Tady jsou tak krásné příspěvky, opravdu balzám na duši :slight_smile:

Petis, uplně si tatínka dokážu představit :grinning: No já jsem také zvědá :slight_smile: ráno mi bývý pěkně šoufl tak buď je to nějaké nervový a nebo u mimís :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čechtetá, tak to ju, vítej mezi snažilky :wink: :slight_smile: No a tchánovci :angry: :angry: :angry: :angry: :unamused: :angry: :angry: víc k tomu nejde napsat

Jinak já také někdy obdivuji Miňonku jak jen drží když jí Jája drchá, ale Miní prostě ví že nesmí, ona občas varovně zavrčí ale myslím že by nekousla. Stejně se ale snažíme dávat pozor, přeci jenom je to pes a nikdy nevíme kdy jí může ve škebličce přeskočit. U našich je Palomka, ta je už stará 10let, ale z Jáji je vyprděná, prostě Jája je mládě a ona jí bere do své smečky. Když jsme bydleli u našich a já šla na záchod tak Palomka si vždy sedla mezi dveře a hlídala Jájinku. Jen když Jájina něco u našich mlsá hlavně maso nebo rohlík tak Palomka jde a třeba jí to vezme z ruky, sice teda strašně opatrně ale vezme :grinning: Tak dostane vynadáno ale vesměs je to naše stará potrhlá babča tak tyhle prohřešky jí člověk tak nějak už toleruje když to není nic závažného. Hlídáme spíš aby Jája jí něco neudělala a ona se třeba neohnala, přeci jenom už je taková podrážděnější. No a Vanesska to je plyšák na mazlení, naše chudě epileptička ta by snad nekousla ani kdy by jí trhaly hlavičku. To spíš chráníme jí před Jájinkou :grinning:

Zuzí, zprávičky super, to bude dáreček pod stromeček, jůůůů nádherááá. Také se moc těším na tyto Vánoce. Jájinka už leccos chápe, více vnímá. Budeme psát Ježíškovi, no s dětma jsou svátky prostě kouzelné

Ingrid, tak jak je Májince koblížkovi? :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Holky mám dotaz, měly jste některá v těhu mykozu? Co jste na to braly? Mě se nějak rozjela, nevím vůbec z čeho, ale mlsala jsem trochu více sladkého tak asi z toho :confounded: Jen řeším to jestli už jsem těhu co bych si na to mohla vzít jako PP než půjdu na gyndu abych nějak neublížila té naší Zygotce jestli tam je :wink: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky,
Hani, existují i léky, které můžeš v těhu - asi jen na předpis na gyndě.
Ani sem nelezu, mám zase poslední dny horší náladu, páč nestíhám a asi se z toho už zblázním... A nechci to tu kazit, žer :wink:
Takže jen dočítám, jste všechny úžasné a moc vám přeju bříška a mimísky :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mája teď usnula, tak jsem tady na chvíli i s obědem.
Aftíky jsou v puse asi ještě dva, včera už i okusovala bagetu, a je vidět, jak je vyhládlá, pořád by něco jedla, a já pořád přemýšlím, co jí neporaní pusu, no ale ráno jí radek našel ohlodávat syrovou cibuli, co si čmajzla na lince, takže proti pondělku je super :dizzy_face: .Děkuju za optání
LU:taky jsem chytala nervy z toho, co na sebe ze sporáku vyleje, takže jsme v Ikea pořídili zábranu na sporák, je nerez, trochu zrůdnost, ale při vaření jsem v klidu, položím si za ní i věci, na které nechci aby došáhla, protože madam se už sama obsluhuje, dosáhne až do půlky linky :sunglasses:
Aco: mykózu jsem měla v těhu jednou, baba dr. mi něco napsala na předpis, bylo to hned pryč. Jen název nevím... :unamused:
15. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.