• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani: no jo nějak to utíká, je fakt, že až tady na koníku, když vidím ty týdny, tak si říkám, že je to za chvíli :slight_smile: zrovna v úterý jsem byla s kamarádkou v Troji v botanický a docela jsem si škitla kopec domů do Bohnic s pupíkem a ještě s Adámkem v kočárku a to vedro tomu taky moc nepřidalo .....funěla jsem jako pras. Už se ale moc těšíme na miminko ....snad i Adámek :grinning: :slight_smile: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
hassy:jo,jo bude čerstvounkej,von'avej mimísek :slight_smile: týý jo se nedivím že jsi funěla,já funím i bez pupíku a stačí jen ten kočárek :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Gmol: jsem původně chtěla takyMHD, ale o prázdninách je provoz v Praze úplně v pohodě, tak jedeme autem (kufr bude plný věcí typu " co kdyby náhodou"). A taky jedu podle mapy, protože v zoo jsem byla akorát parníkem. Tak neboj a přijeďte až k jižní bráně :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
kde máme agátku? :confused:
1. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
ingrid- jen ať gabi cestuje MHD :grinning: aspoň budu mít u jižní brány víc místa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hassy z troje do bohnic je to sport výkon i bez pupíku i kočáru :slight_smile: máš můj obdiv :grinning:
1. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
agatka už vyjela :grinning: , aby byla v Zoo prga :grinning: :grinning: :grinning:
a já mažu do pelechu neb budu na plavání jako mátoha :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
jůůů Mári od prami je rozkošná :dizzy_face: Evísku a kua eště že nejedu já terén'ákem to by jsi neměla šanci já se roztahujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: co je sakra prga???? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrýýýýýýýý :grinning:
1. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Zdar holky,

hlásím návrat ze Šumavy.Jeli jsme zkontrolovat Márinčin stromek.Je v pořádku,ale bez cedulky.Já nevím,proč jsem si naivka mylsela,že tam vydrží :wink:
Počasí bylo dost hnusné,ale stejně jsme si to užili.Měli jsme strašně příjemné ubytování, patro s kamarády a Mári trávila většinu času tam,takže pohodáá :sunglasses:
Hodila jsem pár fotek,všude má dudla ( didi)- chtěla jsem mít klid,tak jsem neměla to srdece jí ho brát.
Jinak jsme podnikali jenom tůry kolem dětských hřišt,jakmile Mári zmerčila kupu písku,nebo i klidně štěrku,tak zařvala babyka (bábovička) a šlo se :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=397368&vReferer=

užijte si sraz a prosím strašně moc foťte jo.škoda,že má tolik dětiček trápení.
1. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ingrid: dneska vezl ráno Karel Terku na Bulovku a když se vracel, tak prý jel pořád na 1. Já bych dojela tak na Letnou a pak končím :confounded: . Aspoň s Lukášem vyzkoušíme různý dopravní prostředky a Evcafrank bude mít víc místa u jižní brány :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
evi: ono to není tak hrozný ta cesta, ale ty dusna co teď jsou, tak to moc nepřidá. Já už jdu taky spát a uvidíme ráno, jak bude, kéž by bez teploty ....a to mám ještě zítra večer jít na sraz z bývalé práce, to mi ta teplota dělá naschvál :slight_smile: :slight_smile: tak dobrou noc :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
taky pravda, LUky uvidí (spíš ucítí) jak umí někteří lidičky v tomto vedru páchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: . včera jsem myslela, že hodím v tramvaji na jednoho chlapa v saku grcku. NO hlavně přijeďte, já Evčefrank to místo zabavím, pže taky parkuju většinou našišato
1. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
hassy:držím palečky at jsou teplotky do rána pryč i ostatním samo :slight_smile: a já sežrala nugetu a můžu jít chrnět no hovádko jsem fůůůůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale je mi blaze :sweat_smile: dobrou :pensive:
1. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Evca: tak i Vašík nás předehnal v té nížce :angry: u nás tak 78 cm a 10 kg... ale vypadá šíleně baculatě :zipper_mouth:

koukám, že Aco nás tu všecky vybičuje k řasenkám, makeupům, fénování vlasů a ladění oblečků :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
A naše jmenovkyně Marianka je veliká ale fakt veliká krasavica :slight_smile: . vypadá, že patří taky do party vyšších dítek. V dudáku jedeme taky. Když ho nevidí, nevadí, ale jak ho má v zorném poli, tak konec, navíc mi bez něj neusne.
Dobrou noc
1. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Márinka je na tý první fotce krásně vysmátá :dizzy_face: .

Lu: já si kvůli srazu aspoň oholila nohy :grinning:

Tak dobrou
1. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
nj, holení noh eště! :astonished: :sweat_smile:

brou brou
1. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ingrid- dík za pochvalu,jo je větší,když jsem jí naposledy měřila,tak měla 89 cm,ale to už bude tak měsíc,zítra jí kontrolně přeměřím,esli náhodou netrhneme rekord.

holky,já jsem dočítala jen zběžně,ale ozvala se už Petiska ?, já myslím,že by už měli být doma.My se nakonec nesešli,v po jsem nemohla já,posunul se nám návrat z Moravy a v pátek už jsme se měli sejít,ale nakonec se udělalo krásné počasí,tak si ještě Petiskovi zajeli na nějaký výlet.jsem strašně zvědavá,jak se jim tady líbilo :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
juuu, Marinka je bozi :dizzy_face:
fru, ja zas o kacarku uvazovala do zoo prave na spani, ale on se tam da i pujcit, tak ho neberem.
ingrid u nas se tez nemluvi, treba ty nase nemluvy Matysek a Tomik nakazi :wink:
jinac my dneska taky stravili nakej cas v zacpe na smichove...
gmol :grinning:
1. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
ahoj...

my jsme dneska byly poprvé u vody..byly jsme na zatopené štěrkovně..jsou tam i ryby...Voda čisťounká a Anička naprosto hotová! I jsme se spolu cachtaly..trochu studenější, ale super!! V tom hicu...No, Anička nechtěla z vody...Pořád říkala: tamíny(kamínky) a sedla si na břeh do vody a sbírala šutry.. :grinning:

Zoo závidím, já jsem vté pražské nikdy nebyla a ta naše stojí za prd...Užijte si to!!! :dizzy_face:

Jinak očkování, já vůbec nevím,budu muset zajít za naši dr., ona je úplně neschopná, má už být v důchodu, vždycky k ní přijdu, že teda už očkování a ona se diví... :angry:
1. črc 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz
brej večír, teda ženy Vy mě dokážete fakt rozesmát, prej kvůli setkání s aco si vyfénuji vlasy :grinning: Děvčata kvůli mě se nemusíte šlechtit, teď to vypadá, že jsem pěkná fiflenka :wink: :sweat_smile:

za a) uhry mám taky - menzes
za b) vyjíždíme s manžou brzo ráno, tak vstáváme o pěti a to se fakt nebudu mít chuť hodinu šlechtit
za c ) a mimochodem, jediná z Vás vypadám jak vorvaň a to fakt namalovanej ksicht nezachrání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc se na Vás těšíme, mrzí mě, že mají dětičky trápeníčka a tak Vás hodně nepřijde, ale to se nedá nic dělat. Hlavně ať jsou bobínci v pořádku

Petí : hadříky vezmu sebou, kdyžtak je někomu dám ať Ti je předá ju :wink: :slight_smile:

Tak zítra ahojky a krásnou dobrou noc
1. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
holkyyyyyyyy,já už se taky moooc těším :slight_smile: :dizzy_face: ale vůbec vlastně nevim,kam mám jíííííííííííííííííííííííííííít :confused: :confused: :grinning: vůbec nevim,kde jsou kozy....????? :grinning: :sunglasses:
marůdkům,at je brzo dobře a reakce co nejdřív zmizíííííííííííí :pensive:

tak dobrou :slight_smile: jdu študovat plánek ZOO :astonished:
1. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jakpaj je v Praze? Určitě slunečno, tak do 25 st. :wink:
tady to vypadá každou chvilku na průtrž mračen :sweat_smile:
2. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
dobré ránko

nevím,co se děje,ale my už čtvrté ráno vstáváme po sedmé,dneska dokonce ondra ještě chrní :sweat_smile: , kéž by mu to zůstalo !!!!!

v půl 9 vyrážíme (jo terez?) a už se na vás těšíme.je nějaký náhradní plán pro případ velkého slejváku? dá se někam v zoo jít dovnitř? (restaurace s koutkem)

papa :slight_smile:

- nestihnu už dočíst,tak se omlouvám,že na nikoho nereaguji
2. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Baru, ano vyrážíme v 8.30, sraz na Benzině na dálnici :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
ok :wink: , prcek ještě furt chrní :sweat_smile:
2. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
barru jestli jsem teď dobře pochopila mapu zoo,tak je to jižní vchod,je tam hned parkáč a hned je dětská zoo. pražandy mě kdyžtak opravte :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
2. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Tak my jedeme, teplotu nemá, sice se ráno zesrala jak Alík, ale má i hlad, takže snad bude dobře. Víc mě teda trápí počasí, u nás je úplně zataženo.
2. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
V případě slejváku si nedělám iluze, je tam restaurace u vchodu, ale asi tisíc maminek, co se budou chtít schovat, tkže nepočítám, že bychom se někam vmáčkly. :wink:
2. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
jj, to máš asi pravdu :grinning: . Spíš mě napadlo rychle se přesunout do nějaké baby-friendly pizzerky někde poblíž Zoo,jestli tam něco je.ale necháme to koňovi, nebo spíš opicím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.