• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ingrid: tak paráda, že je Marjánce líp :dizzy_face: choudě, musí mít fakt hlad

díky za tip na zábranu, asi něco takovýho pořídím pokud možno
15. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Petisko: já se dala k těm, co rozdávají ty letáky o míru, lásce a konci světa, víš? :grinning: :grinning:

Ingrid, teda dobře, že je Mári trochu líp...ale stejně se jí to drželo dlouho :unamused: ty nemoci jsou fakt na prd... Katy zase začíná rýma (doufám, že zase jen nachlazení... před týdnem jsme doléčili :sweat_smile: )

jdu se na hodinku poválet :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Máriánnka stůně?at' je líp berunce :frowning2: a koukám petisce už svítí tt,moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: a že by i Hanička??držím palečky at' jo :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky,
těhulkám gratulace ke kontrolám :slight_smile: a novým těhulkám gratulace k bijícímu srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petise, to je super že tam mimísek je, my jsme si to tady stejně mysleli že to dobře dopadne :dizzy_face: :grinning: :wink:

Ingridsu, to je skvělý že už je Máriánce líp, fakt to je hnus ty nemoci a tyhle afty zvlášt' :angry:

Cechtek, teda Olí má hlášky, to se chlámu :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se spinká, Tomík se vylítal na procházce s tátou :grinning: navečer jdu s kámoškou po obchodech a na kafíčko, no jen at' si dětičky ty tatínky pořádně užijou ne? :wink: :grinning: :dizzy_face:
všem krásnou neděli :grinning: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Kačí- no to je blbý,s debilem se nedomluvíš :unamused: , taky nečtu na MMB hodnocení . Zrovna jsem si objednala dvoje Adidas tepláky ( mám posilovací období :grinning: ) ,tak snad mi nepřijdou se čtyřmi pruhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petrolejko- krásně se to čte- vy čtyři,přiznávám,že jsem už,kvůli prachům uvažovala,že půjdu do práce a druhé miminko odložíme,jenže pak si přečtu tyhle příspěvky a jsem zase jinde :wink:

Ingrid- úplně tu vaši Márinku vidím,jak ohlodává cibuli,chuděrka malá - a je dobře,že už se lepší :wink:

Naše Márinka zbožnuje písničku od Nohavici Doprdele práce :grinning: :grinning: - mám se bát? :grinning:
15. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Maxa: jj, přesně tak, jen ať si ti tatínci taky užijou.... :grinning:
právě jsem vyhnala chlapy ven, jsem po tom včerejším cestování nějaká jetá :sweat_smile:

holky není to nedělní téma, ale z pohody gauče dneska teoretizuju o vedení domácnosti:

http://www.pojdte-dal.cz/
15. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Krásnou neděli,
Peti-nádherně jsi to napsala o 4člený rodině! Moc se těším na další příspěvky! Užívejte se!
Zuzi-taky skvělej příspěvek o Ježíškovi a o tom, že čípek drží,..:slight_smile:..Dojemný..Tu natahuju...
Terka-Olí je bombastickej..páá páá káákoo, a bimbas,.. :grinning: :grinning: :grinning:
Majenky Anička taky super hlášky! Ty děti jsou tak boží! :wink:

Agi, cechtek-vůbec nevím, co napsat. Je to hrozně těžký...Nejlepší by bylo profackovat, ale copak to jde? A vlastně to ani nepomůže...

Pejsek-k cizím Toma nepouštím vůbec a vysvětluju, že ho neznáme,...Náš pes je zvyklej, v létě se po něm Tom válel..ale furt ho hlídám, přecejenom je to pes a dítě. A nevím, kterému v hlavičce "rupne" dřív a udělá kravinu. Pak pouštím ještě k tchánovcům a k bráchovýmu psisku. A taky kamarádky, páč ta je taky zvyklá na dítě. Oblíže, nechá se hladit..a je v pohodě..:slight_smile:
ale k psovi, kterej není zvyklej na děti, tak bych dítě nepouštěla..

Petisko, Lu-krásný oznamování..mne to tak dojímá..:slight_smile: :slight_smile:

cibule :grinning: :grinning:
doprdele práce :grinning: :grinning:

holky, vy jste mi tak zlepšíly náladu! super! :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
U nás kluci ještě chrní. Jsme byli s manžou včera na tahu, On mne táhl tam(je to do kopce) a já jeho zpátky(a ted je mu blbě) :grinning: :grinning: :grinning: . Léčím ho slepičím vývarem, tak snad mu bude líp!
Každopádně jsme pokecali, on popil, já pojedla, zatančili,..No, a i jsem semo tamo slyšela nějakou pochvalu, že jsem krásná maminka a ženská a tak..Takže spokojenost největší! :grinning: :grinning: :grinning: No, je vidět, že někteří byli dost opilí, že jsem se jim líbila i s 10kg navíc! :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Holky :grinning: jsem změřila malou a vyhazuju z komody věci, co jsem měla nachystané na nošení. asi třetinu neoblíkne :grinning: Ona se při odříhávání už snaží držet hlavičku sama. Podle rozměrů je cca velká jako Týnka na kontrole po šestinedělí (a Týnka se narodila jako hezky průměrné, prospívající miminko). Já vám říkala, že porodím mamutici, co půjde rovnou do školy. :grinning:
15. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Peti, kolik prďolka měřila?
my byli rádi, že při odchodu z porodnice jsme oblíkli 56 :grinning:

od všech těhulek se příspěvky tak pěkně čtou, balzám
15. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Romi :grinning: nekecej, těhulky jsou vždycky takový rozsvícený, já se zatím cejtila jako těhu nejlíp, zato teď :confused:
15. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Pét'o, Verunka měla při narození stejně jako nás Tomíček a jestli bude mít i stejnej apetit jako on (jak jsi psala docela to tak vypadá) tak za chvíli váhu nejen Týnku dožene ale rychle předežene :grinning: :sunglasses:
15. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Petrolejka: jj, to znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ty nejvíc ňuňušušuťuťuminipidi věci šly do ....krabice
Comra: tyjo, ty se máš, já nebyla s tím mým tancovat asi 8let, co jsme se poznali :rolling_eyes:
Prami: Doprd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já bych se tlemila jak blázen
Lu: jestli je to o úklidu, tak to ani neotevřu. Dostala jsem včera trochu předvánoční náladu, tak jsem vydrhla zeleným Cifem celou koupelnu a dnes mám ruce samej svědivej pupínek :fearful: . dělala jsem v rukavicích.JO a taky už druhý den objednávám po netu dárečky, jste mě tu nakoply, tak jsem se pustila do akce :wink:
15. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojec,

Gratulace Petrolejce k malé Verunce, je překrásná. ukazovala jsem i MM a říkal to samý a to on řekne fakty málokomu, že má krásné dítě, přece jen to jeho je nejhezčí, že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale porod stál zase za prdlačku, ale hlavně, že už jste doma všichni a zdraví :wink:

Taky gratuluji všem novým potvrzeným těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Petise, u tebe jsem v jiný "konec " ani nevěřila, je to super, přeju všem pohodové těhu a hlavně dobré zvládání těhu nevolností :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlášky super, je s nimi už sranda

no já se teď spíš jen nervuju, protože malý má období, kdya je všechno jen "mojéééééééééééé" a "nechcííííííííííí" a stále více skáče po sedačcea křeslech a to já se můžu zbláznit a když dostane na zadek nebo přes ruce, tak se směje, tak já nevím co s ním

Jo a ještě gratulka Zuuuu, protože Elly je fakt šikulka, že se tak pefektně dopéká v bříšku :dizzy_face:
15. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Ingridsu jestli máš nějak moooooooooc energie na úklid, tak já bych tě strašně ráda pozvala k nám, já totiž nemám energii na nic, natož na vánoční úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Danamatus: takhle - v tý koupelně jsem skončila, energie v čudu :grinning: , přemýšlím, že bysme si dali vánoční večeři tam, na pračce třeba. A to jsem pozvala naše s bráchou :sweat_smile:
Jedu na čumendo do Tesca, pa
15. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
jé Peťo tak to je Berunka kus ženský :dizzy_face: hele buď ráda, my přišli z porodky s 2.6 kg a vypadal teda ještě hubenější... já se dycky lekla když jsem ho rozbalila a jak nechtěl jíst, tak jsem z toho měla docela nervy...
lepší je baculatější :grinning:

Ingrid: je to o organizaci práce v domácnosti, různých tipech a tak.... no mě to vykoplo z gauče až ke spíži a několika šuplíkům, který jsem chtěla už pěkně dlouho přebrat.. najednou to šlo :pensive: :sweat_smile:

Romi :dizzy_face: :dizzy_face:
no já v těhu s Matýskem kvetla a byl to kluk, teď tak nekvetu, ale ono to bude asi spíš tím, že nějak na to kvetení není čas :grinning:
ale měly jste vidět jak mě včera babička i mamka vyslýchaly jestli můžu jíst a jestli zvracím... jsem je musela upozornit, že jsem v 5. měsíci, tak mě obhlížely, asi zapomněly, že v těhu s Matýskem jsem jim to řekla v 19.tt a taky to nepoznaly :sweat_smile:
ale extra pro Ingrid: pak jsem si dala domácí švestkový koláče a asi kilo filé a domů jsem se už kulila
15. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
jinak se opět ukázalo, že dárky se u našeho prcka musej hodně hodně rozmýšlet... dostal ten set vláčků, tak ten je rozebranej a po všech koutech, hraje si tak s jedním vagonkem, takže další dva díly k tomu schovaný na Vánoce asi tak na jaře... :sweat_smile:

zato hasičská stanice co dostal včera se chytla tak, že místo toho uvažuju o Legu s velitelem hasičů nebo něčím takovým

Dani: jestli Tě to uklidní, tak u nás to samý, na plno věcí jsem rezignovala (např. šplhání po židli k piánu, jen teda ho zarazím když leze na vršek piána), sice z židle padá ale co mám dělat, když vysvětlování ani naplácání nepomáhá, tak nebudu nervovat mimčo....

jste měly včera vidět naše, babi a děda měli co dělat, aby stíhali dávat pryč věci a sundávat ho z nábytku :sweat_smile:
dorazil je tím, když vylezl kus po žebříku a hrozně se tím bavil :sweat_smile: včera mamka prohlásila, že sama ho teda hlídat nemůže, jedině s tátou dohromady :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
eště prásknu na Ingrid, že doma má neuvěřitelně uklizeno, ženská jedna :angry: já se snažím, ale jak jsem těhotná, tak jsem líná :grinning:
15. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Lu: naše děti dát dohromady, tak jsou slušná odrovnávací četa :wink:
15. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Teru: no to asi jo :grinning: ale Eli jsem viděla jednou a tvářila se taky jakože "ona nic, ona muzikant" :grinning: :grinning:
jenže to je když je s nima člověk v novým prostředí, chvilku, pak se rozkoukaj a začne mazec :sweat_smile:

babička mi včera řekla: "no tak Ti držím palce, aby to druhý miminko tak pořád nebrečelo a až vyroste bylo trochu klidnější" :sweat_smile:

mi došlo, že hlídání u našich v létě, to je asi pořád sci-fi, kámoška takhle odvezla jejich klučinu (2 a čtvrt roku) na týden k rodičům a za den a půl zoufalý volání ať si pro něj přijede, že je moc roztomilej, ale že ho s dědou nezvládají :sweat_smile:
takže holky, jsme dobrý !!! :grinning:
15. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
15. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Lu: stejně jsi pořád tak štíhlounká, ale už se kulatíte :slight_smile:
15. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
nj, podle údajů z utz to vypadá zas na akurátní 3 kg miminko :dizzy_face:
15. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Lu: taky nikdo nechápe proč ho to nechám dělat, ale to bych se uřvala a malýho asi ubila a podle toho, co momčo předvádí v bříšku, tak to bude taky rošťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a gratuluji k holčičce, jako vždy závidím, ale přeju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Dani :slight_smile: :slight_smile:

holky máte někdo zkušenost s prodejem na Aukru? muž po mě chce prodat klávesy, ale teď koukám při registraci na ty poplatky... aby to pak nebyla nějaká pálka :confused:
15. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: ,

tak se sem jdu na chvíli odreagovat od psaní seminárky.

Lu, no, pomalounku začíná být vidět :wink: Moc Ti to sluší!
A tu garáž podle popisu dostane Matýsek na Vánoce od našich - myslím, že taky bude vedle :slight_smile: A objednala jsem tu sanitku z Dupla, co mi na ni dala tip Zuuu (to jen tak pro inspiraci)

Ingrid, super, že je Máji lépe!! Snad už to za pár dní setřepete úplně!

Miško, nebuď smutná, já mám teď taky nějaké špatné nestíhací dny a taky sem moc nelezu :slight_smile: Tak jen že v tom nejsi sama :slight_smile:

A teď vám povím, jaký jsem měla včera bezva večer a noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Já jsem včera večer čekala na Jindru až příjde z akce a nepřišel, jak slíbil :angry: :angry: :angry: Tak štírka Teru mě pochopí, jak rostl můj vztek s každými deseti minutami navíc. Nakonec to dalo hodinu a půl, a já vzteklá jsem usnula až ve dvě. No, a ve tři nastoupil noční směnu Matýsek :rolling_eyes: ..... ááááále asi o hodinu později mi pípla SMS od kamarádky (Marinky), že už mají Leontýnku ..... tak jsme si nakonec díky Matýskově pařbě vyměnili pár sms. No, a Matýs usnul o půl šesté a vstával o dvě hodiny později. Bylo mi tak zle, že Jindra s malým nejel ke tchýni a skákal kolem mě. Aspoň že tak - měl beztak černé svědomí. No, a dobře je mi až tak poslední tři hodiny a pevně věřím, že dnes se vyspím
15. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Sylvi, tak se drž! Nám toho včera naložili tolik, že se z toho s prominutím po**** :confounded:
15. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Sylvi: to byl porod Marinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, že se takhle zadařilo první "vyhánění" :grinning: Leontýnka je nádherné jméno :dizzy_face: :dizzy_face: Trošku holkám závidím, ale já si ještě počkám ráda :wink:
15. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Zuuu, jasné, ty čekej - Mikuláš je tu hned :wink: Jméno je fakt úžasné, taky se mi moc líbí. A Mari mi psala, že placenta nebyla už úplně v pořádku, takže i možná proto to zabralo, že tělo už samo vědělo proč :slight_smile:
Teď vyhlížím fotky, co slíbil její muž, ale přiletí asi až po osmé, bych řekla :dizzy_face:
15. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.