• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Peti, vypadáš krásně a hlavně strašně šťastně! Úplně to z té fotky sálá :dizzy_face:
A taťka si to užívá, koukám :grinning:
15. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Sylvi, rozumím Ti, a jak :wink: mě ty nervy čekají o víkendu Martin má dokopnou a možná ještě někdo si bude pamatovat, jak dopadla ta minulá....ale už teď mu zakazuju aby mi říkal čas příchodu :grinning:
miminku a mamince gratulujeme a jméno je moc pěkný
15. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
comro: se psama absolutní souhlas, já jsem byla u O. samo, ale já si myslela že si čokla budou držet a oni ho pustili, je to pěkně velký tele, skočil na něj fakt hustě, naštěstí vše dobře dopadlo...
Lu Ty jsi teda pěknej hubeňourek :wink: a bříško překrásný! :wink:
berunka Verunka je teda pěkná šikulenka a otesáneček, my jsme naštěstí žádné oblečení vel. 56 nekupovali, Olčín šel rovnou do 62-ky, kt. měl stejně jen chvíli...
nsk byl boží den, byli jsme se podívat na zvířátka v cirkusu, Oliverek byl štěstím bez sebe, pořád řval zvížátkááá a opakoval fše: opice papá jablko, rohlík, má dobjotu, had, kokodýl, puma, lama, koza, tygr... a pak samozřejmě pááá pááá fšem a pááá cirkůůůs :grinning:
odpo tu byl na náfštěvě děda, tak si blbli na zahradě, děda hotofson bo Olí mu furt říká dědooo Pepíkůůů rááád líííbííí, taxme s taťkou dokonale uklidili zahradu, shrabali listí a zametli část nového chodníčku :grinning:

zuuu: ty bláááhooo, to to šíleně uteklooo, Ty už máš láást monááát, Elly je šikulenka

náš taťka je teď nějaké zlatééé milionkrát ťuk ťuk, pořád si hraje a olizuje Oliverka a ptá se ho jestli chce mimi bráchu bo ségru, z pařeb chodí brzo, tož zaujímavá ta pánská logikááá či co to jééé...

jak je Petise? doufám, že rychle zažehnala bolest v krku, pááá
15. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Sylvi Marinka už porodila?? :astonished: to já vůbec nevím, já jí ještě dneska na něco odepisovala a říkala jak ji bolí kyčle v tý poslední IP :sweat_smile:

jé tak to je super, že nepřenášela a malá je už venku :dizzy_face: :dizzy_face: krásný jméno :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Sylvi, tak tos měla fakt opačnou noc jak já :sweat_smile: příště fakt na chlopa nečekat :slight_smile:

cechtetá, krčisko ok, mě asi pomohl ten jetý pomeranč v ten pátek :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
no my už jsme s mužem dohodlý, že mi nebude říkat kdy se vrátí...
15. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
jéééé Marince gratulujééém, mi to hned nesecwaklooo...
my jsme zas s mužem dohodlý že musí nahlásit příchod aspoň sms, bo dyž přijde po tahu vytuhne u TV a já se pak vzbudím v noci a nevím kde je, přitom chrupe dole, tak mám u sebe mob, přečtu sms že je dom a spím dál...
15. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lu, Leontýnka http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=1848799&from_fid=10877&from_kid=0

A s tím čekáním - já to mám vnitřně :confounded: , i když si lehnu a třeba i usnu, tak jsem za hodinu vzhůru a čekám :unamused:
Spíš mě nasírá, že nenapíše sms, že je ok, že se prostě dobře sedí. Za těch devět let by si to zapamatovat mohl. Ale to je jedno - abych mu nekřivdila, nebyl nikde dýl X měsíců. Takže v pohodě .... a navařl, uklidil, Matýska obstaral .... :wink:

Teru, dokopnou pamatuju :sweat_smile: Myslím, že ještě pan Zuuuák měl ten den stejně naladěno
15. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
V týdnu jsem se tu chválila za jednu fotku :grinning: - je to ta třetí, tak kdo chcete jukněte :slight_smile:
http://mvfotostudio.freepage.cz/deti-rodina-atelier/
15. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Já se z toho dítěte picnu :grinning: Sedím u PC, on s taťkou tak metr ode mne na gauči. Taťka nakreslil na magnetickou tabulku palmy a Deny volá: Maminko, pojd se podívat! Tak říkám že jako jo, že vidím (však je to fakt metr) a on začal: Vstávat! Maminko vstávat!
Mně cvičí :grinning:
15. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
A Vladík dělal dnes s mým tátou plot. A nějak se zmrzačil. Má něco v oku a možná zlomený prst :confused: Táta ho poveze na pohotovost.
15. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
A asi si tu stříhnu mnolog, jo?? :grinning:
Koukáte všchni na Superstar?
15. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Sylvi, on mívá pan Zuuuák často podobně naladěno jako pak Teruák...a myslím, že i pan Fruák... ty sportovci jsou dost na zabití občas...ALE! má teď zákaz, po hokeji může jenom na večeři probrat hru a pak šup domů...a bez alkoholu :wink: :grinning:

Mišáku: ta fotka je vážně povedená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a chudák Vladík :unamused: no radši nic nedělat... :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
No fakt to má natelklé jak blázen. Vzkázala jsem doktorům, aby mu dali nějakou voděodolnou sádru, aby mohl koupat děti a umývat nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
já superstar nee, já žehlila :rolling_eyes:
Teda holky, nějaký radkovo noční návraty jsou mi totál volný. Pravda, teď, na starý kolena jde na akci tak jednou za 2-3 měsíce, akorát okolo Vánoc je to hustčí, to i já mám naplánovaný 3 oslavičky :sweat_smile: .Akorát mu řeknu ať se chová slušně a většinou do dvou je doma.
LU: krááásný malý bříško, to je po těch rybách a koláčích, jo? :wink: No a to naklizení, to já tak vždycky, když někoho čekám na návštěvu, tak to tu většinou všechno nakopu do krabic a potom to vypadá, že je všechno v cajku... :wink: a musím prásknout i na tebe, že jsi měla krásně naklizeno, napečeno :wink: , dítě v pozoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už končím :dizzy_face:
Mi: ano, už s náma cvičí, všiváci :grinning: , fakt dobrá hláška :grinning: :slight_smile: .
15. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jo, a ti zákazníci si zrovna tuhle fotku nevbrali - asi jim vadí, že je před obličejíkem ta bublina. A mně se právě to líbí, ale nejsem rodič, nemám k tomu dítěti vztah. Chápu je. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
myslím, že to suprově nazval Svěrák ve Vratných lahvích: Honza je prostě "vítací" typ :sweat_smile: On s estrašně rád vrací domů...a je fakt rád, že se vrací a že na něj doma ten náš mini-harémek čeká :wink: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Vítací typ :sweat_smile:
Vladík teda nikam nechodí, občas s kolegama z práce, ale není to často. Na druhou stranu když jde, tak to stojí za to :angry: :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
SOS
prosím kdo jste objednával kalendář - EXISTUJE NĚKDE MOŽNOST FOTKA S POPISEM???

Mi:jak se Ti líbib Bendig dnes?
15. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Veru, mně se prostě líbí i kdyby krákal :grinning:
15. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak Vladík má na tom prstě jen něco s vazama. Má ortézu :slight_smile:
A s okem jedou ještě do jiné nemocnice - do Jihlavy, protože v Pelhřimově není oční pohotovost, ale dívali se mu tam a něco tam měl a nešlo jim to vyndat :frowning2:
15. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Verunko- myslím že Happy foto-my to měli loni na A3 ,letos máme Fotolab,ten má zase větší výběr pozadí,počtu fotek apod.
15. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Miško, fotky máš moc povedený :slight_smile:
a mimísko je krásný :wink:

Sylvi, jj, minulou dokopnou začal reagovat až někdy večer - na světlo :grinning: :grinning:
tak já zas jdu, dobrou noc
15. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
Mi ty vazy to je ale taky na prd,pokud se tomu nedá dostatek klidu,bolí to dlouho ale hlavně aby to oko bylo ok

Prami-díky,kouknu na to.
15. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
tak jsem se před chvílí vrátila z pokecu s kámoškou i pár obchodů jsme stihly projít :wink: ale jen tak v poklidu, žádné vánoční šílení :sunglasses: dokonce jsem přetáhla 5ti hodinové parkování zdarma, prostě to nějak rychle uteklo :grinning:

Mi, tak at' to manželovi dobře dopadne :sweat_smile: Tomík nás taky pěkně cvičí "máma sednout sem" je ještě dobrý, ale když na mě ráno huláká "máma vstávat hned" tak to už mi tak vtipný nepřijde :wink:

Lu, bříško hezounký :dizzy_face:

vítací typ je fakt dobrá hláška :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
:grinning: Tomík taky dobrej. Deny když nechce, abych u něj ležela, tak prohlásí "Vyndat maminku". To bych se fakt utlemila :sweat_smile:
Jdu si lehnout, kdoví kdy se z té nemocnice vrátí. Dobrou kočky.
15. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: vyndat maminku :grinning: :grinning: ,máma vsávat hmed :grinning: :grinning: ,dobrou holky :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
tak jsem se probudila :sweat_smile: a tady takový hlášky :grinning: :grinning:
holky to mě dítě takhle nediriguje :confused: jakože mě přímo neoslovuje "mami bla bla....." možná je to tím, že má ty dva jazyky, tak to ani neřeší... ale on se tím asi ani nezdržuje, on prostě řekne "písničky zapnout" a když nereaguju tak třeba "písničky pustit plosím"... a když po prosím já třeba nic protože neslyším, tak to se už dost vzteká

Miško: držím palce ať je Vladík ok !!

Ingrid: jj, naklizení, to už asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si snad vygruntuju tenhle tejden dokud je chlap doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé Sylvi Leontýnka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Marinka je neskutečná, ona vypadá jak na těhu fotkách tak po porodu jak figurantka z nějaký knížky! :angry: :grinning: :sweat_smile:

to je zajímavý, ještě není půlnoc a už tam mám 21.tt :confused:

no nic jdu zkusit zase zalomit, hrozně mě bolí vazy na jedný straně, Bellinka pořád spí a roste :dizzy_face: dobrou!
15. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: lu bříšinko krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Miší:fotky krása :dizzy_face: Leontýnka nádherná :dizzy_face: jsem vyšt'avená,krásný den :slight_smile:
16. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

První musím napsat - Kde je Agatka???? :confused:

Jinak jsem tu sama, naši si Matýska vzali, ať se můžu učit. Ale opět je tu děsný hluk :confounded:

A mám dotaz .... vlastně dva :wink:
1. Omezujete kontakt dětí s okolím (mateřská centra, kroužky) kvůli prasečí chřipce?????
Já nad tím pořád mávala rukou, a vlastně mávám - mám za to, že i kdybych se zavřela doma, tak to na nás může plivnout Jindra, který pracuje v poměrně velkém kolektivu. Ale včera mi psala kamarádka, že je chřipka už i tady, a že ona s MC končí. A pak to stejné řešila s Jindrou tchyně.

2. (méně vážná) Co balíte do balíčku na Mikuláše?
Já mám knížku Krtek a Vánoce a dřevěné puzzle .... a dokoupím jen něco málo na jídlo, co má rád.
(Advetní kalendáře dostane tři :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.