• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj holky,
tak Vladík to má s tím okem na prd, chděrka můj. Včera se mu v tom v JI šťourali a něco vytáhli a dnes měl jít na kontrolu u nás. A doktorka se mu tam šťourala znovu, ještě tam něco bylo. Pravděpodobně kovová špona (dělal plotová pole a ty jsou ze železa), už to bylo zrezlý. Bolí ho to jak čert, ani neprotestoval, když jsem mu řekla, ať je doma. Šel si lehnout, je úplně vyřízenej :frowning2:

Deny dnes v noci několikrát plakal, noc na prd.

Sylvi, na Mikuláše mám připravenou knížku se zvukama a nějaké dobroty :slight_smile:
Ad chřipka. My normálně nikam nechodíme, takže ani neomezujeme. Ale teď v pátek mám jít s Denískem na preventivní prohlídku a ani trochu se mi tam nechce :unamused:
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj

Agátka mi psala, že jim bouchnul počítač, je bez netu

Miško: :astonished: a co mu na to dr. dala?? moc držím palce, ať se mu uleví a oko je v pořádku!!! :pensive:

Sylvi:
1. nevím, přemýšlím o tom, ale doma bysme se zbláznili, jen teda nepůjdeme např. do Ikea, nebylo to nic tak důležitýho, tak to nechám zatím bejt, tam je fakt vždycky nával....
jinak chodím někam denně (MC, návštěva atd.), takže denně jsme v MHD, v obchodě a tak...
kdyby se to vyhrotilo tak bych to asi omezila ještě víc, ale třeba moje kámoška do MC nechodí s malým a měli to stejně :unamused:
no je to blbý, muž půjde do práce, takže by byl celej den každej den jen se mnou, to by nám z toho asi brzo hráblo...
ale např. zítra jsme chtěli jít na rekonstrukci 17. listopadu a radši nepůjdeme... prostě něco vypustíme, víc si myjeme ruce, bereme Preventan a malej Imunoglukan, víc se asi nedá udělat :unamused:
já se jen modlím jestli to chytneme, tak až po Vánocích, aby byla Bellinka větší, kdyby byly komplikace :pensive:

2. Mikuláše asi přeskočíme, ještě z toho nemá pojem a teď dostal za poslední měsíc Lego, vláčky a hasičskou stanici, takže dárků habaděj (ale teda hraje si s tím hodně, tak jsem ráda)
16. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Miško at' je Vladíkovi líp :frowning2:
16. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj děcka,
tu je docházka jak ke konci roku, co jsou tátové doma :grinning: Agatka má tedy omluvenku, bo to by se nehodilo, aby chodila spát v osm večer a ani ráno nás nepozdravila, hihi....

Sylvi, nad Mikulášem jsem ještě neuvažovala, ale teďko vysypu z rukávu určitě nějaké dobroty, ovoce a buď knížku nebo takové ty dřevěné velké puzzlíky, jedny už Robišek má a baví ho to skládat :slight_smile: a máma si nadělí dobroty :grinning:
do MC jsme nějak pravidelně nechodili, ale Robik má teď opratě u nosu, tak tam stejně nemůžeme. Ale jak se uzdraví, zajdem....kam nechci chodit jsou ty nákupní centra...jako stejně je to naprd, chytneš to vlastně náhodně kdekoliv :pensive: je to na hov.o

tak jsem tu s vámi fajně pojedla svíčkou se třema knedlajsama a můžu jít chrupkat za juniorkem, pááá...a piště cosik, ať je večer co číst, ja?
16. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
ještě si dám koláček :sweat_smile:
Hani, a ty jsi psala, že jsi vyřízená, jsi nemocná? :confused:
16. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky, nedočítám nestíhám, čekám až dítě zalehne a du se učit
k Mikuláši dostane sladkosti, vodové omalovánky a modelínu
jinak mi nedorazila menska, ale to je ze stresu ze státnic, jsem z toho fakt hotová, takže žádný mlž, jasný
16. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
mishu, aby ses nedivila :grinning: :wink: :dizzy_face:

bobrou
16. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky malýho jsem posadila na nočník, jdu si pro čaj a on přišel do kuchyně a říká "had"... tak si říkám, že asi si chce hrát s modelínou, ale on furt "had" a šel zpátky k nočníku... tam hovínko a Matýsek to okomentoval "vidíš, had... spí" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Děcka, to mi nedělejte ! Takové hlášky únorovčat - tu učůrávám:grinning: Lu, prej had :grinning: :grinning: :grinning: No já se dnes ptala, kam půjdeme ven a Jonda zakřičel "myš, myš"...včera jsme viděli kočku, jak na ni číhá, tak dnes ji chtěl asi vystřídat :grinning:

Peti - jémine, přeju, ať Vám tahle něžná, nová náladička vydrží pěkně dlouho !

Sylvi - no popravdě: omezuju chození do uzavřených prostor a do velkých kolektivů. S dětmi odmítám jít např. na lampionový průvod, do hypermarketů, do MC...Ale ven normálně chodíme, jen se prostě snažím co nejvíce eliminovat riziko - ale ne za každou cenu. Prostě s kamarádkama se stýkám (u nich doma nebo u nás) a ven chodíme do klidných nezalidněných míst.. Stejně jsem se chovala i minulý rok. A na Mikuláše dostanou prďolky několik málo dobrůtek (lentilky, lízátka a gumové bonbonky) a pak jim do každého chlívečku adventního kalendáře dám jednu skleněnku :slight_smile:

Miško - jak to má manžel s okem :astonished: ? To teda není prča tohleto...Držím pěstičky a moc na Vás myslím...
16. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
ahojky, pořádně jsem ani nedočetla, tak se omlouvám, jestli na něco nebudu reagovat. Skoro celou noc jsem nespala. Teda tu mykozu mám šílenou. Už jsem byla zoufalá a musela jsem se aspoň namazat zevně Gyno- Pevarylem, tak snad ničemu neublíží ale nemělo by. Čípek jsem si radši nedávala kdyby náhodou ….

Sylvi, Leontýnka krásná, tak též jméno, je mezi našemi top tak uvidíme :wink: :grinning:

Miší, Vladíka je mi moc líto. Taťka to měl též ( děda Jájinky ) chudák, také ho to moc bolelo, železné špony jsou prevít. Tak ať je mu brzo o moc lépe, že ho moc pozdravujeme

ad chřipka, tak jako Kačí se teď snažím vyhnout velkým kolektivům. Je to sice blbé ale prasečí hřipky se bojím a moc. Už jsem měla i domluvenou Yamahu a nějaké cvičení s dětma ale Martík mě to s mojí mamkou tak nějak rozmluvili, Takže se tam zatím nehrneme. Jinak kamarádky co mám s dětma většinou bydlí v jiném městě, takže se navštěvujeme sem tam a ty co jsou tady tak zrovna od jedné jsou holčiny nemocné a druhá maminka s holčičkou se nám odstěhovala mimo Jihlavu :frowning2: Bohužel se ale obchodů, poště, MHD atd nevyhneme. Už stačilo že jsme byli teď o víkendu v nákupákách a myslím že máme s Jájinkou vybráno. Když jsem viděla v CA a v herničkách ty nachřpané děti tak jsem měla fakt strach že něco Jája chytne. Do herničky jsem jí ani radši nedávala. Takže my chodíme spíše ven, na procházky buď samy nebo s nějakou mamčou s dítkem. No a doma si hrajeme samy. Říkám si že teď bude holt více s mamkou a pak bude mít plno kamarádů ve školce a škole.

ad Mikulášek, takže Jája dostane adventní kalendář , želé bonbony, 2perníky ( ty má ráda ), brumík piškoty, lizátka z lékárny bez cukru a ovoce jako mandarinky, banány, jablíčka atd...a dva malinkaté poníky za pár kaček
16. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
No táta je z oho v prčicích. Teď tu zrovna až nadává, hrozně ho to bolí :frowning2:
Lu, jsem se tu tlemila, prej "had" :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj holky

sylvi,petisko: :grinning: :grinning: :grinning:, Petr mi dneska dovezl jeho notebook z práce, ten je táááák hodnej.ale brzo mi ho zase vezme

sylvi: nejak cíleně neomezuju kontakt s veřejností,ale je fakt,že teď jezdíme víceméně jen na cvičení (a to jezdíme autem) a pak do MC,kde předpokládám nikdo s chřipkou nebude.Jinak chodíme každý den jen ven na procházku po okolí a o víkendu k našim.Není jisté, že to takhle vyjde a nic se nestane, může to mít kdokoliv,ale odmítám se tím nějak trápit,to bych se asi zbláznila.Ve středu musím já na poslední kontrolu ORL a měla jsem tam jít i s ondrou na klíně,ale nakonec mi ho naštěstí pohlídá Petr a ještě musíme na očkování Priorixem a to se mi teda nechce vůbec,ale musíme :unamused:.Jinak si teda furt hodně mejeme ruce,na to jsem teď ras

do balíčku chci dát jen ovoce a malinkatou sladkost, hračky žádné,ty dostane teď k svátku,vánocům a hned v závěsu narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miško:a co se s tím okem bude dělat? má to hodně poškozené? musí to bolet jako svině :confounded: .dostal nějaké znecitlivující kapky,nebo nic takového není?

Lu:had :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mishu:přeju ať to není ze stresu,ale mimísek!!! :dizzy_face:
16. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Ondra viděl u kamarádky v knížce vlka,jak skočil do jezírka a topil se a furt na procházce křičel:"vlk" "plavat" "máma" umí plavat,máma velká, ondra neumí plavat, malej.A mlel to stokrát dokola, lidi co nás míjeli si museli myslet,že jsme blázni !!!! :grinning:
16. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Agi, dostal antibiotické kapky a gel na zvlhčení. Frajer si nechtěl vzít asi Ibalgin :angry: Jsem z toho docela nervozní, já si oči strašně cením, vidět je dar (mamka nosívala před operací strašně moc silné brýle, já měla kolem deseti dioptrii). A to jsme vlastně ještě "viděly".
Onddrášek je taky dobrej kecka :grinning:
16. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
čus bus..

jééé ankety, ty já ráda :grinning:

1. chřipajzna - jsem též plašan...ale dala jsem si za úkol tento rok plašit opravdu až když to bude tady (a dala jsem si zákaz dívat se na zprávy :sweat_smile: )...takže zatím omezujem jen návštěvu obchodů, do yamahy i cvičení zatím chodíme, dokud prostě to sem nedorazí ve větším, tak to omezovat nebudu (jako tady zatím není ani normoš chřipka...)..já se snažím vyhnout cestám mhd...manžel poučen, že jak se má chovat :sweat_smile: (mýt si ruce apod.)...nezasoplené návštěvy přijímáme...a preventivně už 2 týdny do sebe ládujeme echynaceu, oscillococinum a kubouš i probian...jo a omezuji mléčné výrobky kvůli zahlenění + do jídla dávám víc česneku, česnečka je u nás každotýdenním pravidlem

2. mikuláš - kubouš dostane vše, co jsem stihla objednat z Levných knih za poslední měsíc :grinning: takže čert se pěkně pronese (jsou tam tiskátka, knížky se samolepkami, omalovánky, knížky atd. atd.)....sladkosti u nás zatím nevedeme, jedeme jen v DM tyčinkách (ted je dela nově i HIPP) - a vím, ze kdyz ji tam objevi, tak bude orgáč v přímém přenosu :grinning:
16. lis 2009 v 17:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
lu - had :grinning: :grinning: :grinning:

míšo - pozdravujem vládíka a přejeme brzké uzdravení :wink: chudák :frowning2:
16. lis 2009 v 17:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
no tak to je frajer :angry: :angry: , sakryš, přece nemusí takhle trpět zbytečně.Hlavně,aby to oko bylo v pořádku, safra ....Dej mu ten Ibalgin tajně
16. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Zuzí, jaké levné knihy? Jaké tyčinky? :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
jezis miso, jak to prezivas s dvema detma bez levnych knih a dm tycinek??? to jsou mi pomocnici v nouzi :grinning:

www.levneknihy.cz (je to proste e- shop klasickych obchodu Levne knihy....neco je tam ale navic, co v kramu nemaji...

a tyčinky DM...takove to ovocne pyre v oplatce...ma to zluty obal a stoji to cca 17 kc...a je to zdravé :grinning: ..ted to dela i HIPP, ted je maji v Rosmannovi za 12 kc v akci...maji to vzdy u detsk\ch prikrmu ci kaŠÍ
16. lis 2009 v 17:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
kubous mi tu sedi na kline a furt ukazuje na toho smajlika v brejlich :sunglasses: ...a pry: táta táta :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: :grinning: Knihy vypadají dobře, tyčinky budou určo taky chutnat dobře. Díky za tip :slight_smile:
Agi, už si ten Ibalgin vzal.
16. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
jo a z levnych knih doporucuji hlavne sekce (krome knizek a CD pro ditka) Hračky, Časopisy a Ostatní....dají se tam sehnat zlevnená tiskátka, magnetky, starsi vytisky Sluníček či jiných časopisů pro dítka s DVD či CD za pár kaček... :wink:
16. lis 2009 v 17:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Miško levné knihy mají také v Jihlavě v Hypernově, takový stánek před vchodem do obchodu, v té chodbě, takéy tam hodně Jáje kupujeme knížky a fakt ceny super
16. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
hi jsem se přihlásila pod svým snažilkovským nickem :sweat_smile: :confused:
16. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
:grinning: jsem si říkala, kdo nás to tady šmíruje :grinning:
16. lis 2009 v 17:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jj, levné knihy jsou u nás též klasika
16. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Zuhav, no já ho mám jen kvůli albíku :wink: jinak pod ním nikam nepíšu :sweat_smile:
16. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ty jo, Hani, a nejsou ty levlé knihy i v CP? Nějaké knížky tam přece jsou...
16. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Miško to nevím, ale myslím že ne, já vím jen o nich v Hypernově a pak ještě o nějakém krámků ví náš děda. Jinak jsem tam třeba koupila krásné knížky od Disney jako Sněhurka, Popelka, Petr Pan, Bambi atd... mají tam toho plno, my knížky kupujeme Jájince jedině tam
16. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
aco: pěkné snž album :wink:
16. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.