• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mišo - na těch web strankach najdes i, kde mají všude prodejny...myslim, ze je to v kontaktech ci prodejnich mistech :wink:
16. lis 2009 v 17:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Holky, mám ještě jednu kvízovku :wink: Odjeli byste na 14 dní od dítěte?
Pro učitele existuje program na jazykové kurzy - z přidělených peněz lze zaplatit vše a přitom neškudlit. Půl dne je škola, půl dne volno - nabízené možnosti Anglie, Irsko, Malta.
Naši mě dnes zpucovali, že jestli to nevyužuju, tak jsem pitomá, oni pohlídají. Je mi to ale strašně hloupé vůči Jindrovi, o tom že mi rve srdce představa opuštění Matýska ani nemluvím.
Ale přes to všechno část mě hrozně chce :pensive:
16. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Sylvi, já bych jela. :pensive:
16. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky,

tak my máme dneska MM doma, tak si ráno s náma střihnul cvíčo pro děti, spokojenost !! :slight_smile:

Zuhav: v tycinkách od alnatury taky jedeme, zrovna dneska jsem koupila prvně 2 od Hippu, tka snad ji taky pojedou..:slight_smile: a jiné sladkosti: jedeme ještě v brumíkách...:slight_smile::slight_smile:

Aco : ty budes mít jako snažilka jiný nick?? Proč?? :sweat_smile:
jinak pěkná fotečka v pase, tmaví vlásky ti fakt sluší více!! :slight_smile:

Miško: ať je VLadík brzo v pořádku, s kukadlem to není prdel !!!! :confused: :fearful: musí to být bolestivý a protivný...:frowning2:

tak a já dovařila kotel výborný gulášovky, tak jdeme na ni...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
sylvi jela bych.Trhat srdce Ti to bude tak jako tak,ale ber to tak, že jsi furt jen půlka rodičů, Jindra má taky šanci plnohodnotně tě zastat a užít si "chlapi sobě".A rodiče mají pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Mischu : děkuji ale psssst, jsem se tady blbě prozradila :wink: :sweat_smile:

Sylvi : já myslím že je to pro Tebe skvělá příležitost a pokuď mamce s taťkou to vyloženě nevadí a ještě Tě pobízejí tak jeď. Já vím že Ti bude po malém smutno ale 14 dní není třeba měsíc, nebo půl roku. Matýsek to zvládne, Jindra určo pochopí a pro Tebe to bude velký přínos :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Sylvi, rvalo by mi to sedce, ale asi bych taky jela, že by byl mobil můj dobrý kamarád na spojení s dítětem nemusim psát :wink:
16. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Gabi, nene nebudu, jen jsem si chtěla udělat albík a už jsem mi to jsem nevešlo a halvně bylo to v době kdy jsem chtěla malé já a manžel nechtěl tak to bylo takové jen soukromé pro mě :slight_smile:, jamile bude druhé mimi jasné, dám fotečky atd...sem na svůj nick Aco. Jinak já jsem si tam jen fakt ukládala fotečky, jinak jsem se s ním nikde nereprezentovala
16. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky, moc děkuju za reakce! Moc mě to povzbudilo :wink: Je s tím teda hrozné vyřizování, ale příšernou přihlášku jsme dostali jako seminárku, takže plku stejně udělat musím. Není stoprocentní, že se tam dostanu, ale šance pro prvouchazeče a ještě před návratem z mateřské do práce je prý veliká.
16. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
sylvi držím palce,aby ses tam dostala ! ani nevíš,jak by sis odfrkla, odpočinula, povzbudila svoje ego a ještě něo nového viděla a poznala ! to je přece úžasná věc! a na Matýska se budeš o to víc těšit
16. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Sylvi, měla bys to zkusit a jet ... i když já po pobytu v porodnici vím, že bych to už nedala. Brečela jsem denně, ale to je můj problém, že jsem na ni tak fixovaná. :wink:
16. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Peťul, a taky to hormoooooooooony :sunglasses: A jak se máte?
16. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Sylvi, to je super příležitost... myslím, že by sis to užila... i když rozhodnutí to musí být šílený a vlbec nevím, jak bych se zachovala... Každopádně takovej odpočinek "pročistí" hlavu a srovná myšlenky :wink: :dizzy_face:

ad chřipka: já omezuju... ale taky i dost kvůli sobě... na nákup jezdím ráno autem, dárky kupovat nebudeme, nosím jeden pro všechny v pupíku :wink: Pro Katynku mám všechno už doma... do center nechodíme, jen hudebka a plavání... :wink:

ad Mikuláš... my chceme nadělit katy sestřičku, ale když to nevyjde, dostane asi ovoce, Brumíka, pár DM tyček a lízátko a nějakou nálepkovou knížku :wink:
16. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
tak tady házím pár foteček z mini focení u Mišky, fotečky jsem upravovala já, jsme se s Miškou tak dohodly protože jich bylo fakt málo tak abych tady nedělala Míše špatnou reklamu :slight_smile: Jinak mám od ní povolené je ukázat ikdyž je vlastně neupravovala ale i tak je na nich vidět jak je úžasná fotografka :slight_smile:

Takže od téhle fotky dál :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3539498&vReferer=
16. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Ta naše drnda pod sebe krásně strká kolínka, ale čuminou reje do deky :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
hani fotky jsou supr,Jasmínka je tam veselá a uvolněná,moc se mi líbí ta Jasmínky první na lavičce a pak všechny,kde je ten tvůj úžasný modrý svetr,nebo šaty,nebo co to je, strašně moc ti ty šatečky sluší a vůbec se mi takhle líbíš: tmavší vlasy (hnědé nebo do bordó), lehce opálená pleť a takováhle barva oblečení! fakt supr! :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ještě jednou děkuju za reakce :dizzy_face: :dizzy_face:

A překopíruju vám tu pasáž ze spolužáku.cz - snad se na mě spolužačka nebude zlobit - má dvě dvě děti s rozdíle 2,5 roku

"Jo, ani jsem se nepochlubila s naší starší příhodou. Středa odpoledne. Ve chvilce mého odběhnutí do kuchyně začal Tomík na terase řvát- na můj dotaz, proč brečí, odpověděla malá- "Dala jsem mu do pusy kamínek". V puse nic neměl. Po hodině výslechu malá pořád trvala na svém. Ptám se:"Proč?" Prý:"Protože plakal."

Druhý den ráno ho Tomík vykakal. Pěkně ostrý šutřík, centimetr na výšku. Mezitím volání na pohotovost, tam nás posílali na chirurgii do Brno, návštěva naší dětské doktorky u ní doma, protože ordinace už skončila. Ta mi řekla, že to určitě vykaká, že počkáme do pátku a až pak to budeme řešit. Za praxe její maminky prý jedno dítě spolklo stranický odznak. Otevřený!! Jeho matka kromě strachu o dítě měla ještě obavy, aby z toho nebyl průšvih ve straně . Jo, ten kamínek máme schovaný."
16. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Miško, my se máme krásně. Furt se snažím být připravená na horší varianty - Týnčin vztek, berunčin pláč a nic z toho se neděje. vše se daří kloubit a i když jedu na půl plynu, abych si ještě odpočinula, stíhám celkem dobře. Míra je doma, ale pracuje tu, ale hlavně mi zvedá Týnku třeba do židličky, do vany a tak. Co se po císaři bojím. Jinak vše probíhá nad má očekávání a obě holky jsou sladký a už se mi daří myslet "komplexně", jakože na holčičí jednotku, co jak můžeme dělat dohromady, nejen rozdělování času mezi ně. No nejčastěji, když se všechno navalí zaráz, tak odbydu sebe = na wecko jdu až když se skoro počurám a tak. :grinning: A to beru teda není dítko spící celý den, dnes přes den dohromady okouněla tak 4 hoďky a v noci si mě určo bude tak hoďku prohlížet. Hlavně že ji to baví, koukat, případně změníme stanoviště a tak, nebrečí. "nechává se bavit" :wink:
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Peti, to je krásný :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
pasuji petiny příspěvky do kategorií "ladovy pohlednice a obrázky" :grinning: - z nich totiž taky vyzařuje pohoda, klid...a krása...(já ladu fakt miluji...a petrolejku též :dizzy_face: :grinning: )
...ted o tom premyslim, ze vlastne s druhym, pokud to nebude vylozene kriklounek, to bude v necem uz pohodlnejsi - kubous potreboval furt pozorovat pohyb...takze jsme si nesmela pomalu sednout :sweat_smile: ..u druhého bude pěkně kmitat on a simulovat pohyb:grinning: ..prostě nebudu v bytě už ten jediný objekt na pozorování a mimi bude moci býti zabaveno i někým jiným...

stranický odznak:grinning: (teda ono je to ftipne, kdyz clovek vi, ze to dopadlo dobre..a nestalo se mu to doma,ze...ufff)

a sylvi - mazej vyplnit prihlasku! zas to bude posun do jinych dimenzi..a to i ve vztahu ty a matysek
:wink: :slight_smile: já, pokud bych věděla,že se o malého bude starat někdo, komu důvěřuji, tak bych určitě jela!
16. lis 2009 ve 21:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
tak jsem se zas probudila :sweat_smile: (já dycky v 8 nebo v 9 odpadnu a pak se zase seberu, abych dočetla, vyčistila si zuby a namazala si bříško :grinning: )

Sylvi: já na Matýska nejsem nějak moc fixovaná, ale 2 týdny bych bez něj nedala... když jsme byli na 3 dny v Římě, tak jsem se hrozně těšila jak si odfrknu po roce a půl a druhej den jsem brečela na ulici jakmile prošlo dítě :pensive:
takže já bych asi měla dilema :pensive: nabídka je to super každopádně, takže Ti držím palce

Petiny příspěvky mě moc uklidňujou :dizzy_face: já si spíš představuju zase neustále brečící mimi a do toho vyšilujícícho Matýska, takže mě může snad čekat jedině příjemný překvapení :sweat_smile:

jinak jsem dneska byla v poradně, pochválil mě za neustále stejnej přesnej tlak a pravidelný akurátní přírůstek váhy :grinning: Bellinka dneska kopala tak, že jsem se až lekla a nadskakovalo mi i bříško :sweat_smile:
za odměnu za velkej utz v pátek jsem jí pořídila dvě krásný bodýčka a jedny dupajdy, samo všecko růžový :dizzy_face: :grinning:
(paní mi furt cpala béžový a bílý, nedokázala pochopit, že to už doma mám)
a sobě jsem koupila fakt pěknej delší svetr na zavazování :slight_smile:
byla jsem v novým Tescu na Národní, je to krásně předělaný! :wink:
16. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
jo a musím pak hodit fotku Matýska, poprvý jsem ho přistříhla, vypadá teď hrozně velkej, pořád si nemůžu zvyknout, že nemá skoro žádný kudrnky... a připadá mi, že má hrozně velkou hlavu a uši :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Agi, moc děkuji za pochvalu. Jsi mi zas trochu zvýšila sebevědomí :slight_smile: Jinak to měl být delší svetr, ale já jsem prcek takže ho mám jako šaty :wink: :grinning:

Lu, jééé nakupování pidi věciček moc moc přeji a trošku závidím :wink:
16. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůů Hani krásný fotky :slight_smile: :slight_smile: tys' kočka jako vždy!a celé rodince to sekne brou :slight_smile: :pensive:
16. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz
Aco: já pořád nějak nechápu, že je to holčička, dneska jsem poprvé koukala na ty šatičky a kožíšky a nechápala jsem - pro mě celej novej svět, já teď žiju hasičskejma autama se sirénou a tak :sweat_smile:
muž je z toho taky nějak mimo, včera mi říkal: budeme mít dceru, to bude něco jinýho... a tak zvláštně koukal, no neumíme si to zatím ani jeden představit, mít doma holčičku :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak fotky krásný a Aco, ta kombinace těch tmavších vlasů s tímhle svetem je naprosto geniální !!!
tohle je fakt Tvoje barva :wink:
16. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Lu jojo já Tě zcela chápu. Je to zajímavý, říkali jsme si s manžílkem že bychom chtěli spíše oba dva druhé mimi opět holčičku. Ale v nákupáku jsem se přistihla jak koukám na modré, hnědé soupravičky. A byla jsem z nich unešená, obrázky medvídků, pejsků a Martík zas v hračkárně koukal na mašinky a auta ( ikdyž s tím si může hrát i holka že ). Takže vlastně nám je to fakt nějak jedno, když to bude holka bude to zase princezna, když kluk tak malý pirát :grinning: :sweat_smile:

Holky strašně moc děkuji za chválu, vážně :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 23:52  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak Patriček už dobral konečě ATB a od včera je zase vysmátej,po 10 dnecg pláče hurááááááááááááááááááááááááááááááá,byl to děsnej záhul,člověk byl úplně bezradnej,přes den pořád chovat,v noci chodit po bytě a zase chovat,tak snad už to máme za sebou :slight_smile: krásné sváteční úterý :slight_smile:
17. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
dobré ránko

my jsme dneska chrupali do 7,15 huráááá :dizzy_face: :dizzy_face:

hani to je moc dobře, hlavně ať už je malej v pořádku

lu,hani:já bych druhé naopak brala holčičku, sice nevím, jak jí budu strojit do těch šateček a sukýnek (sama to nenosim) a jak si budem hrát s panenkama (sama jsem si hrála s autama),ale chci mít spojenkyni a důvěrnici, vidím to teď na mě a mamce,každý týden spolu někam chodíme, na kafíčko, nákupy,svěřujeme se,někdy se i přitulíme (chytneme se za ruce,nebo si sednu k ní na gauč a obejmu jí kolem krku),takovejhle vztah bych chtěla mít se svojí dcerou.Bojím se že mi kluk v patnácti uteče do světa a vyprdne se na rodiče :frowning2:
17. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
jůů agátko,vám se to spaní prodlužuje to je bezva :slight_smile: nám zkracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám jakej máte s mámou krásnej vztah,to je fakt pěkný,taky bych to brala :unamused: já jsem taky chtěla holčičku,ale chlapečci jsou taky fajn :slight_smile: holky je tu ještě nějaké dítko,které nemluví ale komolí?u nás jede jen máma,táta,bába :cry:
17. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
hani to je výjimka, spíš vstáváme v 6 :frowning2: .A přestává chtít spinkat po obědě.A s mamkou mám fakt vztah super,ale s tátou bohužel vůbec, hrůza....
17. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.