• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jůů my o půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás opačně táta v poho,máma prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
tak aspoň jeden je v pohodě,viď :wink:
17. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj

Hani: tak hlavně že už je líp, ať jste teď co nejdýl zdraví !! :slight_smile: :slight_smile:

Agi: to záleží na povaze a na výchově.... manželova sestra má dva kluky a jednu holku a se všema si je hodně blízká, nejstaršímu je 21 a povídají si o všem a hodně se objímají a volají si, i když je pryč z domu na univerzitě :slight_smile:

jinak já chtěla holčičku, ale zase asi bych brala spíš dva kluky než dvě holky, aby nebylo doma přebabováno, na to já zas tak nejsem.. doufám že nebude moc do Barbín a tak, včera jsem na některý koukala a to je tak přeslazený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
hrozně se mi líbí jak jsou parťáci s mužem a už zná názvy hodně nářadí v angličtině a jak si daj placáka a opravujou spolu něco :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Agi: nj, tak aspoň že s mamkou to tak klape :slight_smile:
u nás to je tak půl na půl, rodiče jsou vcelku príma, ale prostě oba dva se rozhodli mít velice "opatrnej" život (na malý vesnici, bez auta, prakticky bez přátel, nikam nechodí, celej život v jedný práci atd.), takže v důsledku toho pak např. málokdy přijedou k nám (už jet 2 h vlakem je velká cesta), často neví jak reagovat na situace a hlavně se na ně nemůžu obracet jako na rodiče, protože když potřebuju s něčím poradit, tak nemají dostatek zkušenosti a oba dva jsou extrémně nerozhodní a bojácní...
manželova rodina je naprostej opak a tím, že s nima jsme víc v kontaktu (protože mají net a tak si píšem nebo jsme na Skype), tak Matýsek je zatím spíš po nich a já jsem ráda, já vyrostla ve stylu "tohle nedělej, tohle taky, sousedi se dívaj :rolling_eyes: :rolling_eyes: " :sweat_smile:
17. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
to mi připomíná jak jsme byli u babičky a ta celej život razí teorii že ji někdo pozoruje, takže se u ní nesmí večer rozsvítit i kdyby byla tma jak v pytli, dokud se nestáhnou rolety až dolů a některý ještě zatěžuje...
jako někdo asi bude stát u okna a pozorovat nás jak kecáme u stolu :grinning:
můj táta je někdy trošku divnej, ale fakt je, že když se podívám v čem vyrostl, tak mu to nemůžu mít za zlý
17. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky,
ještě jsem nenapsala petrolejce jak moc se jim Verunka povedla :dizzy_face: :dizzy_face: tak to ted napravuji

aco:moc hezké fotky máte :dizzy_face:

sylvinko:já bych nejela,moje fixace je veliká,Nikolka ještě nebyla nikde přes noc,i když by to šlo,ale já nechci-nejsem na to připravená :sweat_smile:
17. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
lu:děkuju,snad máme vybráno?co těhulátka jak se vede?Pát'a usnul ta jdu vařit :slight_smile: agátko:přesně,zase přítele máma je úplně pravej opak mojí mámy :wink:
17. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky bando,
Hani, já úplně zapoměla, že bobánek měl atb na to ucho!! Jsem čula...museli ste to mít těžké, tak ať máte fakt na dost dlouhou dobu klid!
Sylvi, tak já bych taky jela. Je to příležitost a Jindra se určo pěkně postará... :slight_smile:
aco, barva svetru je moc hezká, sluší ti :slight_smile:

holky, a vy které třebas nevyužíváte hlídání pro prcka a třeba by jste mohly, tak vy to nechcete využít pro spočnutí? :sweat_smile:
17. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch, kterým už dítě spalo jinde než doma bez nich, jak to zvládalo? my tuto zkušenost ještě nemáme a dala bych za ní buhví co, protože Kuba je hroznej mamánek
17. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
mishu, nevím, jak by to zvládl Robik teď, kdyby ještě nikdy nespal někde jinde. Ale Robišek už spinká u rodičů docela dlouho, nevím to přesně, ale od půl roku tam semo tamo přespal, od roku tam spí minimálně jednou za měsíc, tento měsíc se třebas zadařilo, že spal dva víkendy za sebou...má babičku, dědu i tetu rád, takže nám mává, jak odcházíme, bohužel jim tam teďko vstal už v pět hodin - jediné mínus...doma spí aspoń do těch šesti...
17. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
petise: děkuji za zkušenosti, já bohužel tím že mám rodiče i tchánovce zaměstnaný, tak jsem toto ještě nezkoušela, vím, že si o víkendu rádi odpočinou
17. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
navíc se Kuba stále třeba ve 4, 5 budí na mlíko
17. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Petise: kdybych měla hlídání tak ho určitě využiju, takže nevím co Ti na to napsat :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak Matýsek spal mimo domov, ale s námi, sám ne... to bych si musela bejt setsakra jistá, že bude ok.... nemyslím ani tak, že by se budil kvůli tomu, že tam nejsme, ale spíš věci jako klid na spaní, aby mu nebyla zima a tak...
(protože to vím, že je u našich problém)
17. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mishu:já bych Vítka nikam spát ted nedala,pokud by nebyl zvyklý už od mala a do té doby než sám bude chtít
dodnes si pamatuju jak mě naši nechali u babí,já tam byla ráda,ale nechtěla jsem tam spát
17. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
petisko:děkuju :slight_smile: ad spánek mimo domov:Pát'a je taky strašnej mamánek takže jsem stejného mínění jako verunka
17. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Mishu: jestli je fakt mamánek tak z toho musíš bejt utahaná to Ti věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a míváš hlídání někdy přes den? jestli jo tak jak to malej zvládá?
možná bys mohla zkusit nejdřív přespat s ním, aby to pro něj bylo lehčí
17. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Petise:já hlídání mám-nemán rozuměj kdybych chtěla bo potřebovala mám možnost,ale snažím se nepotřebovat,když chodím cvičit hlídá Petr,v kině jsme byli 2x-hlídal brácha s tím,že kdyby něco jsme za 20 min doma
odpočívám když V spí nebo večer-nevím co bych dělala celý den bez V,neumín si to ani představit

Sylvi:já jako Simča bych nejela,možná kdyby to bylo na dosah a já byla autem-takže mobilní a doma za určitou dobu

ad chřipka:nijak jsme nic nezměnili,P každý den v práci potká dost lidí,takže naše aktivity jsou proti tomu prd,samo v neděli do Ikea bych nejela,ale třeba v tydnu klidně

V už je vzhůru,jdeme plavat
mějte fajn den

u nás prší-ráno jsem umyla okna-klasika :grinning:
17. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak to já vím co bych dělala celej den bez Matýska, párkrát ho hlídal muž od rána do večera... ale přes noc už je to na mě dlouhý a druhej den jsem z toho byla dost nesvá

Veru já radši okna nemyla :grinning: tak hrozný ještě nejsou a stejně furt leje nebo bude sněžit...radši počkám až mimčo povyroste, tak možná v únoru... a nebo že bych si to schovala na březen na vyhánění? :grinning:
17. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj, dlouho jsem zas nepsala!

Anička u mojí babi je docela často na hlídání - škola, práce... a od včerejška tam je až do čtvrtka, protože nám ode dneška mění okna. A je v pohodě. My ji tam necháváme snad už od roku a je to v poho. Hodně i záleží na tom dítěti a kdo je hlídá. Malá se babi věnuje na 10000proc., snad ještě víc než my :wink:

Sylvi: já bych jela hned, na Maltu :sunglasses: Třeba bys pak litovala, žes to propásla a pak už by nebyla příležitost..

Už se tak těším na vánoce :wink: se snad ani nedočkám!! Letos to bude super!! :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
mishu:přesto že Nikča nespí jinde,tak myslím že by to zvládla v pohodě,ale ona není žádný mamánek :wink: když jí dáváme k babičkám,tak nám dá pusu a pápá :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
no to já dycky musím prosit aby mě malej aspoň obejmul než někam jde nebo než já někam jdu bez něj....
pak se teda rozběhne a krásně mě obejme a i třeba hladí vlasy :dizzy_face: ale prostě rád dělá drahoty :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojík,
Sylvi-já bych tu možnost určitě využila. Neodjíždíš ted, ale určo až za nějakou dobu a to bude zase Matýsek větší. Bude mezi svými a určitě bude spokojený..A ty by jsi jednou mohla litovat, že by jsi nejela..
Jenom musím varovat. :wink:Když jsem měla tu hnusnou angínu, tak jsem viděla Tomíska málo(ráno ho manžel vozil k babi a večer s ním přijel, víceméně na spaní). A jak jsem ho takhle týden viděla jenom malinko, tak se mi stýskalo až tak, že jsme si pořídili další mimi! :grinning: :grinning: :grinning:

ad chřipka-ani mne nenapadlo něco omezovat.zamyslím se nad tím. :wink:

Mikuláš-Tomí mlsá tak max piškoty, takže dostane knížku a ovoce.:slight_smile:

spaní mimo-Tom spal mimo domov s námi. Ted už asi 3,5měsíce jezdí každou středu k tchánovcům a tam i spí přes den. Prvně jsme byli poblíž a ted přes den spí v pohodě. Pak jsme zkusili i spaní na noc, byli jsme vedle v místnosti. A taky to zvládl. Ale jak říkám, je zvyklý tam přes den spát. Využili jsme to zatím 1x. Když hlídá moje mamka, tak vždy u nás, takže Tomíno spí ve svém a je v klidu. Rodiče mu nechybí.. :wink:
17. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ondra spinká u našich tak jednou za měsíc a úplně v pohodě,dáme ho dědovi nebo babičce do ruky a on nám zamává,spí tam o hodně lépe než doma, jednou jim vstával dokonce v 9.Pečují o něj velice dobře,nemusím se bát,že by měl hlad,byla by mu zima,nedali by ho spinkat,chodí s ním ven, má tam hračky,pleny,ubrousky,mlíčko,lahvičky,svačinky,všechno....
17. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
jo a co bych dělala bez O.celý den to vím bez problémů, haha:plavání,sauna, chlastačka,kino, úklid, knížky,návštěva, procházka pozdě večer do tmy, zakončená svařáčkem někde v hospůdce atd atd....je toho tolik,že bych to během jednoho dne nestihla
17. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Lu: spal se mnou u našich, na chalupě,atd, a dobrý jinak bývá u našich když jsem ve škole a to zvládá suprově
17. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Agi prosím Tě nejmenuj to :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

já šla včera sama do Tesca, to byla paráda :slight_smile: jak člověk nic netlačí, netáhne a jde si svým tempem a když je někde něco zajímavýho, tak si to může i vyzkoušet :grinning:

Mishu: tak to bych se to nebála prubnout :wink: já teda nejsem nijak úzkostná a nebo on na mě nevisí, prostě kdyby byla babička, u který bych věděla, že o něj bude fakt postaráno, tak bych taky někdy hlídání přes noc využila...
17. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

sylvi brala bych to a neváhala :wink: Matýsek už neni miminko a jestli máš tu možnost a někdo se dobře postará,myslím,že neni co řešit :wink: :wink:
Matýsek to určo zvládne a ty rozhodně nebudeš špatná maminka,právě naopak :slight_smile:

Lu :grinning:
Agi moc hezky si to napsala :wink:

myslím si,že je to správně,když občas nikdo dítko hlídá a to i přes noc :dizzy_face:
myslim,že je to dobře pro všechny strany :wink:

za chvilku vyrážim na Erose Ramazottiho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a táááááááák se těšim!!!
ted jsem si ještě oživovala písničky a texty na youtube :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
něco málo nových fotek kdo chcete kukhttp://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393155&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
jůůůůůůůů barru Ramazotti,si to krásně užij :dizzy_face:
17. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj,
tak 2Bobule mě strašně zklamaly, podle mě pí.ovina :grinning:

Sylvi: jela bych, myslím, že ty to budeš zvládat hůř než Matýsek, ale neváhala bych. A s časem bych si poradila asi jako Barča :wink:

Lu: chodívala jsem na nákupy děsně nerada...teď, když můžu jít bez Elí, tak je to svátek, jdu v klidu, prohlížím si věci, sem tam zkusím, balzám. Dnes jsem takhle jela do Makra a přijela úplně dobitá :dizzy_face:
17. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.