• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
joo, Luci - labell, kde ses toulala, tebe jsem tu už dlouho neviděla..
17. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
zuuuzik a s lyn býváš?
17. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Lu: dneska jsem začala brát ty homeo na ztrátu hlasu a už chraptím trošku více nahlas...ale byla to síla...fakt jsem jenom šeptala...jsem volala na malou a ona mne vůbec neslyšela :grinning:...a to jsem "řvala" z plných plic...

oříšky, mandle...musí si ukousnout malý kousek...když si narve do pusy celý vlašák, tak to vyplivne, protože to neumí rozkousat...ale po kouskách to jí...hrozně jí chutnají lískáče-ty jsme sbíraly na podzim pod stromem a jedly je přímo tam...pak i mandle...vlašáky...buráky zkusíme až na Mikuláše...

Jí z plastové mystičky tommee tippee...máme od nich tu přísavku, kterou se to přisaje na stůl...takže když ji chci dát talíř, přisaju ten talíř :wink:
17. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky, a měla ste některá v těhu to, že prsa byla v klidu, jako že nebyla citlivá?
17. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
a zklamal mě čaj pro těhotné od Lerosu, chutná mi jak zkažený, fakt hnus :unamused: měla jsem od Teekanee a ten byl skvělý
17. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
petis: já prsa nijak extrémně necejtila, jen úplně na začátku
17. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
teru, a kdy dáš nějaké nové fotečky Elišky?? :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
pro dnešek vypínám....bobrou noc :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Petise: já měla na začátku tentokrát prsa docela ok....
ale poslední měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašně špatně se mi chová malej, fakt to bolí když ho zdvihnu a on se o mě trochu opře :confounded:

Maji: a to je nějaká spešl univerzální přísavka? :confused:

díky za info o nádobíčku.... tak koukám, že všecky děti jí z plastu zatím asi, jen některý mají už normoš vidličku nebo lžíci... tak asi dokoupím plast. talíř a dětskou vidličku, ale kovovou...
17. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
17. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Lu: tady ta přícucka...drží plastové misky...klasické porcelánové talíře...když se snaží, tak to strhne, ale nevylije si jídlo omylem :wink: . Jo a jí klasickou dětskou kovovou vidličkou....jogurt plastovou lžičkou...polévku čajovou lžičkou (není ochotná otevírat pusu na větší lžíci :sweat_smile: )

Petise: od Lerosu mi čaje vůbec nechutnají i kojočaj a dětský čaj kupuju od teekanee-od Lerosu jsme koupily párkrát, když nebyl teek. a je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elinka je kóča :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
díky Maji :slight_smile: a fakty to drží? i větší talíř? asi se ptám jak debil viď? :sweat_smile:

jdu spát, chtěla jsem dokoukat Vyprávěj ale seklo se mi to 5 minut před koncem :angry: :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Lu, to se trošku navlhčí a přisaješ to-zkoušel jsem na dřevo a takový ten otíratelný ubrus, který máme momentálně kvůli našemu čuňátku v kuchyni a drží to na obojím. Ale jak říkám, když to bude chtít servat, tak to serve...to bys musela lepit vteřiňákem...a byla by velká spotřeba místa i talířků...úplně vidím, jak máte doma ten stůl oblepený mističkama a talířema :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu asi hodit pár věcí na MMB, protože spát se mi nechce...malovat na sklo kupodivu také ne...a knížku jsem si, blbec, půjčila v knihovně tu, kterou už jsem četla :unamused:
17. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
lu,petisko,agi díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: agi:doře mu fakt nebylo,a dík za pochvalu i mně i petisce d'!
17. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
čůs bůůůs, Katynka vypadá minimálně jak 4 letá, je to ooobr překrásná slečna, Elly má pěknou garsonečkůůů :grinning:
Hani und Hani kočky, Čechajdooo, vlasy jedině takhlééé, jaaa? Fakt Vám to moooc seknééé!
sylvi jeď, 14 dní je prdlačka, o dítko bude bezva postaráno a Ty bys akorát litovala...
prsa jsem necejtila, nic mi nebylo, divila jsem se, že jsem těhu :grinning:
z talíře O. jí porcelánovýho, přežil i pár pádů na zem, i když je fakt, že teď moc nehází, hlavně největší vychytáfka na dně misky krtek, gže dítko občas futruje aby vidělo krtka, i když on moc trable s jídlem nemá :grinning:
talíř s přísafkou máme jeden a je na prdlačku, není od Tomý týpýýý :slight_smile:
O. jí lžičkou většinou plastovou, výjimečně kovovou...
nikdo jinej ho moc nehlídá, má taťku jako modlu, furt ně něj řve tatínkůůů, má rád babičky, ale obě si s ním chtějí akorát zablbnout, žádné velké hlídání, moje mamka by ho zvládla obstarat, nebála bych se, věřím jí, ale nechce...
nsk jsme byli na výletě na Loučni, pohoda, parádááá, počasí horší, chtěli jsme ještě zmáknout Mcely, ale nebylo tajmysko, byli jste někdo v Zoo poblíž Chleby nebo tak nějak, je to tam dobrý?
pjááá und dobrů nočků
17. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky.
Hanipel: že je Páťa krasaveček vím už dávno, ale že i maminka je taková kočica...... :slight_smile: :dizzy_face:, nevím, proč se pořád zapíráš :sunglasses:
Pupíček Zuu je moc krásný, je vidět,že se blížíte do finále a kočenka Katynka bude mít sestřičku. Pravda, pravda, Katy vypadá aspoň na tři, je opravdu krásná
:dizzy_face:
I ústecký děti jsou bezvadný. Já teda čumím, že jsem zahlídla v MC tátu od Teruse, to se u nás nemůže přihodit ani omylem, teda teru teru, ty nám ho tu popisuješ, jak buď sportuje, paří, spí......a on se věnuje dceři.... super :slight_smile:
Sylvi: ohledně kurzu, já bych nejela. Od narození jsem s ní pořád, takže bych místo vnímání angličtiny vnímala jen sebe, jak bulím jak vyšinutá, pro mě by to byla škoda peněz a času. Jenže je pravda, jak píšou holky, že děti to přežijou líp jak rodiče....tím navazuju na spaní jinde. Spala u babi mnohokrát, dnes naposled, jenže já jsem vedle
:rolling_eyes:
Kdybyste nepsaly o omezování kvůli pras. chřipce, tak mě to ani nenapadne, teď přemýšlím, jestli jí nevystavuju nebezpečí, každopádně ve čtrtek se chystám do Ikea :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak snad tam nebude pobíhat nějaký nosič.
Agatko: já jsem typ, co nenosí sukně, nebavily mě paneny, ale auta, Mája se v tomhle jeví, že bude po mě, no a co myslíš.....po netu objednávám kočárek za 1500, panenku chou chou, kostýmek Víla a podobný chujkoviny, až se sama divím :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
Jo a ještě k stolování: když mi dojdou její plastové talířky, tak vytáhnu naše normální, jí dětskou kovovou lžící a kovovou vidličkou, jogurt plastovou. aby jí nelítaly talíře, tak má na pultíku protiskluzovou podložku, která se dává do auta na palubní desku, kde si řidič odkládá mobil, aby mu neběhal, stojí to pár korun.když to zasviní, spláchnu vodou, do deseti minut je to suchý.
papa a dobrou noc.
17. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
no tak můj poslední vstup: 17. listopadu jsem necinkala, bo jsem byla v Příbrami, druhý den se vdávala moje nejlepší kamarádka, ale potom jsem byla na Václaváku pořád. Byla to úžasná doba, úžasná soudržnost lidí, euforie, obrovská naděje, že už nám bude jen dobře, s odstupem mi přijde, že lidi jakoby byli na extázi - šťastní, veselí, nadšení, trikolora v klopě, oči na vrch hlavy.... :slight_smile: . KOnčím... pa
17. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz
Holky nedočítám,ale chci jen napsat,že Eros byl výbornej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a je to teda kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus :wink:

a pras.chřipka???
tak na takovým koncertě to byl pro ní ráj :grinning:
ale neřešim to!!!
u nás se jen o hodně častěji myjou ruce antib.mýdlem a berou se probiotika.
zítra jdem na priorix :cry: a to brzo ráno

dobrouuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
18. lis 2009 v 00:05  • Odpověz
dobré ránko

barru my jdeme dneska taky na Priorix, ale druhou dávku, doufám, že to bude ok a nebudou mít dětičky reakce :slight_smile: .To je fajn, že sis Erose užila, to je velkej idol mojí ségry a je fakt, že jsem ho viděla na plakátu a jak je už prošedivělej, tak mu to sekne :wink:

ingrid: :grinning: :grinning:, tak by mě ta holčička asi naučila,co?
18. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Lidu já dávám Ondrovi z jakékoliv plastové misky, co mám doma a k tomu zahnutou lžičku, ale koupili jsme mu už jídelní set v Ikee,tak bude jíst z něho
18. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ranko:áááááááááááá agi předbíhá :grinning: teri cech:dík za pochvalu :slight_smile: ingridko:i tobě,a já se nezapírám :grinning: :grinning: barru:fajn že jsi si to užila mně se vždycky Eros líbil! :slight_smile: všem rásný den :slight_smile: joo Katy k sežrání,Elly bejvák krásně roste :wink:
18. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
kam zase to šídlo zahrabalo ovladač od TV?to jsou kolikrát takový skrýše že tam by mně fat nenapadlo hledat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj

tak já nevím, neříkejte mi, že tohle je normální chřipka jak furt čtu :confused:
http://www.novinky.cz/domaci/184587-v-ustecke-nemocnici-bojuje-o-zivot-petileta-divka-nakazena-praseci-chripkou.html
18. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj,

Romčo vše nej k svátku!!!
18. lis 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
lu:teda koukám jak se ta chřipka rozjíždí :confused: Romi Vše néééééj k svátečku :dizzy_face:
18. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
18. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
a normálně se furt koukám na Ondru jak tu lítá a říkám si, že má nějakej malej zadek a on si sundal plínku :grinning: :grinning: , rozepnul si jí a ona mu sklouzla do nohavice u tepláčků
18. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Agi: tohle se nám stalo před pár dny a do toho se počůral :sweat_smile:

Ondráškovi a Rozárce přeju ať je očko moc nebolí a hlavně ať je jim potom dobře :slight_smile:

Hani: no hlavně furt tvrdili, že zdravým lidem proběhne jako normoš chřipka a tohle je už asi třetí předtím zdravej co bojuje o život, tak já nevím, jestli jsou třeba dvě verze?
18. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.