• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno,
dnes uklízím, takže jen reaguju na Ingrid: nenech se mýlit, taťka šel na cvičení jednou(myslím, že naposledy) a to jen proto, že v neděli měl amaterskou volej.ligu a přitáhl až někdy před pátou, takže tak :wink:

a jdu zas k mopu
18. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se s Vámi podělit o radost. :slight_smile:
V posledních čtrnácti dnesch se mi ozvaly už tři úplně cizí rodiny na focení :dizzy_face: :dizzy_face: Nezlobte se, že tu s tím zase prudím :grinning: , ale vy jste zlatíčka, vždycky jste mne podpořily :slight_smile:
Rozhodli jsme se s Vladíkem, že tu místnost, kde máme ateliér nově zařídíme a pořídíme další světla. Uděláme z toho útulný ateliérek, za který se nebudeme stydět :slight_smile: Kdo u nás byl, ví, jaká je to teď bordelmístnost :grinning:
18. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
tak my nejdeme nikam, doktorka nás musí objednat, jdeme až 25.listopadu v 8 ráno.U první dávky to tak nebylo.Holky ondra dva dny fakt ale dost zlobí, nechápu, co se děje, nedá se to vydržet a zvládnout v klidu.Už dostal i na zadek a křičela jsem na něj.Nejsem na sebe vůbec hrdá, ale je to děs,samé naschvály, dělá že vůbec neslyší, schválně hází věci na zem, vzteká se apod....jsem z toho docela špatná,doufám, že mu aspoň vylezou ty stoličky,když je to takový povyk

miško super!
18. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Baruš, některý věci prostě v klidu nejdou řešit, už proto, že děti si pak myslí, že to je v pořádku. Eliška taky schválně háže věci na zem a zkouší co to jako se mnou udělá, je to asi normálka, bohužel se to prý bude stupňovat, což mě děsí

Miško, super super
18. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
lu:taky tomu nerozumím :frowning2: Miško:bezvadný :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mi:supeeeeer!!!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Miško: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to mám radost !!!

Agi: mi povídej, dneska jsem uvařila jen díky tomu, že je muž ještě doma (a já ho vyhnala od počítače) :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt nevím jak to budu dělat od příštího týdně :fearful: jedině vařit hned jak vstanu, ještě před hygienou, kdy si chvilku hraje sám... ale to mi je zas blbě z hladu a než se najím a oblíknu tak už vyžaduje 200 procentní pozornost... no bude to zajímavý...
škoda, že nebydlíš blíž, bysme se mohly srazit, klucí by si pohráli a my bysme pokecaly :grinning:

jinak zuby jsem si říkala už asi třikrát, protože hodně zlobil, ale ani jednou to nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no teď tu nějaký pako začlo vrtat šíleně nahlas mě u hlavy, se jen modlím, aby se malej neprobudil
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj, máme za sebou první kontrolu. Tolik pochval jsme sklidily, Mudra si malou asi zamilovala a mě pochválila, že tak hetky kojím čerstvě po císaři, Beru má už totiž přes 4 kila. A chloupky nejsou nic neobvyklého, prý tak do 3 měsíců vypadají :dizzy_face: Mám radost
18. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Peti - gratulace k první kontrole :slight_smile: To je jasný, že se beru líbí...taková krasavica! A co Týnečka, zvládá rozdělování pozornosti?

Agi, Lu- období vzdorovitosti překonávám už po několkáté. Já mám extra tvrdohlavé děti od přírody a tohle ůzkoušení", které k tomu čas od času přistoupí, je semotamo téměř nezvladatelné. Ale pěkné je, že za měsíc je to zase všechno jinak :slight_smile:

Lu - já se té chřipky prostě bojím...a bojím...a bojím.

Mi - já se nedivím, že se ozvaly dvě rodiny na focení. Mít tě blíže, chodím k Tobě co tři měsíce :grinning: Fakt máš moc povedené fotky. Já se o focení zajímám - ale jen teoreticky, ale myslím, že umím správně ohodnotit :grinning:

Jo a holky - story s babou jagou z MMB měla včera své vyvrcholení. Po několika neurvalých mailech, kdy jsem se musela držet zuby nehty, abych jí nenapsala něco hooodně ošklivého, jsem kontaktovala adminy. Ti potvrdili, že v právu jsem já a vybídli ženskou, ať přijme zpět zboží a mně vrátí peníze. A samozřejmě smazali "mstivé" negativní hodnocení, které mi ženská napsala...Paní sice dál syčí (píše debilní maily, vymýšlí si ptákoviny, které pak uveřejňuje na MMB...), ale já jsem strašně ráda, že jsem se nedala a bojovala! A že jsem vydržela zůstat slušná...
18. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky,
Peti gratulace k úspěšný kontrole:slight_smile: taky se nedivím, že se verunečka líbila:slight_smile:
Halkac, nesledovala jsem, co se Ti na MMB událo, ale ¨to, co jsi dnes napsala mi silně připomíná jeden můj letošní obchod :sweat_smile: pošleš mi rosím do IP její ID? :wink:
18. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky a moje story z MMB dodnes mi bába vrací necelé 4tis :astonished: - už od června :rolling_eyes:

Mi:tak se to začíná parádně rozjíždět.to je moc dobře
Peti:tak jste holky šikovný :wink:

anketa:dítě a TV - jak často,jak dlouho a na co mají Vaše dítka dovoleno koukat - díky
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
to s tím MMB to jsou teda story, až tam budu zas něco objednávat tak si musím taky dávat asi větší bacha :confused:

TV nemáme.... na počítači se kouká většinou s mužem, ten mu vyčerpá "limit" :grinning: , takže s matkou se už pak většinou na nic nedívá :sweat_smile:
limit je tak zhruba 20 minut denně, tzn asi dvě průměrný pohádky... kouká na věci pro děti a nebo na videa s mimčama, občas na klip k nějaký dospělácký písničce... ale většinou to zkouknu nejdřív já, protože i v pohádkách bývají občas scény, který se mi nelíbí (hlavně v amerických :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

malej je vzhůru, doufám, že bude klidnější než dopolko, abych s ním mohla sama ven... no asi vezmu i kočárek a kdyžtak ho naložím, nerada to tak dělám (sledovat jeho a ještě mít kočár), ale zas je fakt, že když se vztekne, tak ho rychle dostanu domů :grinning:
18. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Evi - IP :-;

Veru - tak proti tomu je moje směšná 500,- nic! Ale já jsem tak vypěnila, že taková omezená baba mě bude urážet, ze mě dělat debila...že jsem prostě musela bojovat.

Co se týče TV, no prcci koukají tak 45 minut ráno a to samé v podvečer :unamused: Vím, je to moc, ale prostě tak to je. Zkreslovat skutečnost Vám tu nebudu :grinning:
18. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Co se ještě týče TV...

Děcka se ráno probouzejí hrozně špatně, jsou protivnější, než se rozjedou (to mají po mamince, heč :grinning:, takže i proto je nechávám čučet na pohádky. Vede Krtek a Cvrček se šťěnátkem, ale čučí i na Ovečku Shaun.

Vpodvečer je necháváme koukat na pohádky třeba při jídle nebo když se vrátíme z venku a já chystám večeři apod.
18. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jé Kačí klid,u nás je to mnohem horší,ráno hod a odpo hod,je teda pravda,že většinou to odpo nestíháme když jsme někde,ale ráno,pokud vstane v 5 jsem ráda,že tu hodinu kouká a já můžu ještě spát
18. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Veru, tak to kdyby vstaly děti v pět, tak to by na TV mohly koukat i 3 hodiny, než by se vybatolila jejich matka :grinning:
18. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Kačko, Ip:slight_smile: bacha je dlouhá :grinning:

Veru Tv u nás :grinning: nic ho neba :sweat_smile: vydrží u reklam - miluje Ice, Ice Pinguí( ajc ajc pingí), Brumíka(bumík), perwol black(to dupe jako ty tanečníci) a cokoli s autama :grinning: :grinning: :grinning:
jediný na co je ochoten koukat z pohádek je The Cars(auta), to vydržel 40min nejdýl, po druhým opakování už napovídá :grinning: :grinning: :grinning: , ale pouštím je jen zřídka, když potřebuju udělat něco bez jeho asistence :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo a kdyby se u nás vstávalo v 5, tak ho k tý telce klidně přilepím vteřinovým lepidlem :grinning: :grinning: :grinning: , abych mohla dospat :wink:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kači, kdybych měla dvojčátka, tak si myslím, že bych i tu TV koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
možná že i na to dojde, až se tu budu sotva plazit v březnu :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ještě na chvíli zpět k MMB - jsem neponaučitelná,ted jsem poslala přes 10tis za postýlku tak čekám přijde - nepřijde

Lu:měla bys pomalu učit Matýska samostatnému hraní,bo pak nevím nevím jestli se mi zvdlávneš věnovat na 100% jak do ted - m\yslím,ale že to rychle pochopí a půjde to
18. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Veru, držím palce!!!smůlu na mmmb už máš snad vybranou :wink:
18. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
tv: u nás půlhodinovka ráno, kouzelná školka, u toho snídá, potom jsme pořád někde venku a spaní a večer to sice zapnu, ale nezájem. Taky jí baví akorát něco z reklamy (marťánci, barbie, chouchou, pink,spořitelna). Ráno jsem jí chtěla pustit Pingu od Agátky a utekla mi od pc.
evcafrank: tak u vás roste tanečník, jo?? :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Evčo:no doufám,jinak Vítek spí na zemi

chtěla bych se jet podívat na Flóru,tak co se sejít někde tam poblíž nebo je mi to vlastně jedno,ale co teda se zase sejít???
18. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Evi- perwol black magic mě dostal :grinning: :grinning: :grinning: , u nás je TOp rekalama :Půjčí mi trochu i hodně,ale vždycky výhodně :grinning:
18. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
ingrid :grinning: :grinning: :grinning: asi jo, ale po mně ani manžovi to nemá :grinning: :grinning: :grinning:
Veru, no z tý země aspoň Vítek nespadne a nemusíš řešit zábranu na postýlku :grinning: :grinning: :grinning:
kdy se chceš sejít?
18. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Evčo: :grinning:
hlavně nezapírej,my víme žes byla gogo

no jak se Vám to bude hodit,mě je to fuk,třeba zač prosince
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Veru: no učit samostatnýmu hraní se obávám se moc nedá... jako když si hraje pěkně sám, tak za ním jdu a snažím se ho nerušit, ale pohladím ho nebo na něj chvilku koukám a usměju se nebo ho obejmu, aby měl pozornost, což to jako má posilovat.... nebo si dáme placáka nebo řeknu něco jako "vidím že jsi postavil krásnou vrtačku" nebo tak...

ale je to podle mě o věku a jsou velký výkyvy, některý dny si hraje pěkně a jindy je jak z divokejch vajec...
na to nejvíc platí něco co teď moc nezvládám - chodit hodně venku nebo řádit což dělá s mužem, já na to nemám páru už a nebo mi malej skáče na břicho a taky mě dost bolí prsa, takže si fakt dávám majzla a prostě s ním teď dělám hlavně klidnější aktivity jako kreslení, čtení, modelínu, vláčky, honění vydržím tak čtvrt hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je asi potíž v tom, že Matýsek je hodně hodně společenskej, takže sourozenec bude asi nářez, ale prospěje mu to....

myslím ale, že je to jednak hodně o věku.... a pak taky o temperamentu... živý dítě si nevydrží tolik hrát samo jako to klidnější, to pozoruju už od nějakých pár měsíců, že když přijdu ke kámošce a ta má klidnější dítě (a druhá co bydlí blízko vlastně taky), tak děti jsou sice kontaktní, ale hrajou si víc sami... ale zase Matýsek se na mě vyloženě nelepí, ještě že tak... spíš když nemá pozornost tak se vším flákne a jde dělat průšvihy... holt typickej kluk asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
prami, ta je taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
veru, :grinning: :grinning: :grinning: obtloustlá gogo úplně mimo rytmus :grinning: :grinning: :grinning:
vymyslete termín a my určo dorazíme :wink:
18. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
takže děkuji Prami - už mi to jede v hlavě -půjčí mi trochu i hodně.....

co manželům pod strom-nemám vůbec inspiraci

jo a nemáte někdo zkušenost se samozavlažovacíma truhlíkama?
18. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
půjčí mi na mobil, na barák, na telku i na auťák :grinning: :grinning: :grinning:
taky nemám inspiraci :sweat_smile: navíc nic nechce-tvrdí, že to jde stejnak ze společných peněz, takže si to může koupit sám :angry:a že jsme si koupili auto(no s tím ale jezdím já :grinning: ),něco vymyslet musím, páč vím, že něco pod borovicí určo bude :sweat_smile:

s truhlíkama zkušeniost nemám
18. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.