• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
oooo pěji sláva :wink: :grinning: Maminka je šikovná a otočila krásně režimek, teda doufám že nám to vydrží. Vstáváme v 7hod, kolem 11hod jdeme ven, pak po obýdku spánek do 15hod, v 19 hodin koupání, po koupání véča a 21hod usínání, jupíííí. Tak a teď doufám že jsem si to nezakřiřkla.

Jinak tv u nás teď jede častěji než dřív, ráno pohádku a k večeru opět pohádky a pak semnou kouká na moje filmy, pořady nebo si u toho hraje

Lu, Kačí - též se bojím chřipky

Verunka, tak manža dostane mikinu s beránkem, koženou peněženku a nějakou ještě maličkost. Víc nic, nadelili jsme si k Vánocům oba brýle. A Tobě ta mrcha ty peníze ještě nevrátila, teda to je hrozný

Berušky prosím vás , hodíte mi ještě jednou odkaz na levný kalendář, kam hodím jen svoje fotky a oni mi to vytisknou. Bez jejich čísleníku, víte jak to myslím. Mám pocit že Verunka jsem házela minule odkaz ale už jsem ho zpět nenašla :frowning2:

Kačí jen tak dál, jen se nedej!!!!

Petí, gratulujeme ke krásné první kontrole :wink:
18. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Já jsem teda, jsem zapomněla pozdravit :slight_smile:

Takže krásný podvečer milé tety a dětičky :zipper_mouth:
18. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Peti taky gratuluju ke kontrole :dizzy_face: jste prostě holky šikulenky! :slight_smile:

Aco: tak ať ten režim vydrží, není nad to když člověk ví co se zhruba bude kdy odehrávat a může se na to nachystat....

ad Vánoce a manžel: nějak to neřeším, my si nic nedáváme, občas nějakou maličkost, ale spíš utratíme v průběhu roku za večeři nebo za dovču a tak.. teď si muž koupil dvoje kalhoty a já pěknej svetr na zavazování (takže mám mašli nad bříškem :grinning: )... mimoto se mi nechce v návalech teď radši nikde chodit...
malej dostane asi velkou magnet. tabuli s tiskátkama, Play-Doh set Špagetová továrna a asi voskovky do vany nebo tak něco...

právě spadnul ze židle u piána, to byl řev... už to je asi podesátý od tý doby co zjistil, že tam vyšplhá... a za pět minut tam jde znova, prostě nepoučitelný hádě... tak jsem ho radši strčila do ohrádky, nemůžu se na to dívat
18. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj holčiny, Petr je na mě hodnej,ví, že bez netu umřu, hihi, půjčuje mi svůj počítač :grinning: :grinning:

Jinak my máme dneska za sebou další den bez spánku,je to teda mazec,když vstává v 6.Když jsme jeli z herny v pět trolejbusem, tak mi vytuhnul na klíně,spinkal čtvrt hodiny a pak jsem ho musela probudit,páč je už tak těžkej,že domů bych ho nedonesla

Lidu ach jo,proč se nepoučej,viď? ondra mi začal lézt do výšek teď poslední dva dny a mám co dělat,abych ho uhlídala.a taky si nedá říct,leze tam furt :confounded:

Peťo gratulujeme k první kontrole!
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
jinak s Petrem jsme se domluvili, že si dáme každý jen jeden dárek, já jsem si vybrala retro botasky na jaro a Petr si přeje nějakou pěknou kabelu přes rameno, tak si jí vybere sám.žádné překvápko teda letos,ale nemáme peníze a spíš jsme koupili něco malému a zbytek jde do domečku :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Aco:moc nevím jak to mysĺíš,ale loni jsem nechávala dělat u fotolabu a letos to na radu Prami objednám u happy foto aby u fotky byl i popisek

Agat:a co domeček,kuchn už máte,jsi spokejená,nebo v jaké jste ted fázi?

já byla spinn a před tím solar - gogo i bez tyče :grinning:

co ty truhliky - samozavlažovací?nikdo nemáte?
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Luci kuchyň je připravená, za týden budem do Oresi volat a oni ji do 14.ti dnů vyrobí.Takže ještě nevím, jestli budu spokojená :slight_smile:
samozavlažovací truhlíky bohužel nemám, já jsem na kytky barbar,každá mi chcípne,kromě kaktusů a vánoční hvězdy, tu jsem vyhodila v září :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Dobrý podvečer,
co se týče televize, tak Elí zatím nic dlouho nebaví, spíš jí baví hrané věci pro děti, kde jsou zvířata, než pohádky, u těch sleduje hlavně znělky. Takže vydrží max.5 minut

samozavlažováky máme a spokojenost( od Lebiše)
18. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Teru:díky-jdu do nich
chtěla jsem počkat až na léto,ale mrzí mě,že nemáme žádnou výzdobu,tak do toho něco napíchám

Agat:mám to podobně,ale dost se snažím-většinou ale zapomanu zalít a pak přeleju a ono uhnije
Vítek taky dneska nechtěl vůbec spát(budíček 5),v zoufalství jsem ho v 15.30 naložila do auta jakože jedeme za babí a usnul ještě než jsem vyjela z vrat

nám dneska dovezli pračku a sušičku-tak to jsem na sebe teda zvědavá,vidím to podobně jak s myčkou-jedu dva progamy dokola

Ejani:jak se ti daří v práci????

Lu:ty jsi psala,že dáváš malému ten Preventan nebo to motám?
18. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
já dělám s mamkou akorát každý listopad truhlík se zapíchanýma smrkovýma větvema a do toho barevné přírodniny a barevnou jutovou stuhu,toť má výzdoba na oknech :grinning:

luci sušička je prý úžasná věc!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a koukám, že ty samozavlažováky by byly něco pro mě :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Veru: ne, dávám mu Imunoglukan (a taky Lacidofil), já beru Preventan (a taky Lacidofil :grinning:)... a teda snažím se teď jíst víc ovozelu, abysme se víc posílili

Agi: u nás začalo šplhání furt a všude tak poslední tři týdny... fakt maso, dneska vylezl až na vršek nad kredencem a najednou slyším "nůž"... je hrozně rychlej a já teď zpomalená už trochu, takže je to o hubu... nevěděla jsem jestli dřív sundat dítě z vejšky nebo vzít nůž :zipper_mouth:

Veru: co máš za pračku a sušičku?
hele já jedu na pračce všecky programy, ale na myčce furt jeden :grinning: hlavně že je to umytý a vypraný, ne? :grinning:
18. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
já bych děsně brala spotřebiče Miele, prý jsou výborný, ale ta cena taky odpovídá :wink:

a my děláme výzdobu i přes zimu, ořežu na chalupě jehličnany, do toho šípky,hloh, sušenou hortenzii, a okrasný jablíčka-je to natota a hotovo
18. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
lidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jedu i na pračce jeden program furt dokola :grinning: :grinning:

poraďte kvalitní spotřebiče za rozumnou cenu, jedná se mi hlavně o horkovzdušnou troubu, děkuju
18. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Agi: horkovzdušnou máme Fagor a spokojenost :slight_smile:

tak zdivočelýho Matýska jsme šupli do postýlky, povídala jsem mu jak bude mít sestřičku Bellinku... a on na to "Bellu... miminko... pomáhat" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no asi je to jen teorie :grinning: ale dojal mě :dizzy_face:
18. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
lidu a můžu tě poprosit přesně o typ? (její název).děkuji .Já slyšela o Fagoru a Baumatic

hihi tak snad se toho bude držet, chlapák jeden! :grinning: U nás se už spí, ještě aby ne
18. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Veru, no někdo tu dával odkaz ( myslím že zrovna ty ) že tam mimo jiné mají kalendář podlé tvé verze, že se tam dají vlastně naflákat jen fotky do formátu a oni to jen vytisknou a dají do kroužkové vazby. Já už totiž kalendář jako takový mám vytvoření v Gimp i s tím popisem měsíců a číselníkem dnů jen to prostě potřěbuji vytisknout a hodit do vazby :wink:

Lu, tak to máš dobré že Ti tak nějak Maty vydrží v ohrádce, Jájina by jí zbourala a nebo přehoupla jak jí znám kaskadérku :grinning:

Také začnu dávat asi Jáje ten Imunoglukan a Lacidofil a sobě též něco, prostě na prevenci

Jééé sušička, o té taky sním. Se mi vždy v zimě kupí prádlo, v létě to bylo super, tři várky jsem vyprala, usušila, naskládala. Teď může jen jednu várku protože doma na sušáku to tak rychle neschne :frowning2: No a než doschne jedno prádlo už tam mám další na hromadě. Jája zašpiní prádla haba kuk a manža do práce tak též, každý den nové triko atd...No a programy na praní jedu snad jen tři, rychlý na 30, více znečištěné na 60 a vyvářka. U myčky jen dva :slight_smile:

Jo a ještě jsem dočetla že se tu řešilo z čeho jí dítka. Tak my máme plastové nádobí z Ikea, talíře, misky a příbor, fakt prima věc. Hlavně lžíce na polévku jsou takové hlubší a větší. No a Jájinka dostala od mé kamarádky melaninovou sadu Pribiňáček ( vyfásla v Pribině, taková ta výherní sada ale zaměstanci si jí mohli koupit ) dělený talířek na hlavní jídlo a třeba kompot, misku, hrníček a příbor. A z toho Jasmínka moc ráda jí, má tam obrázek kočičky a to se jí líbí. Pak máme ještě nějaké melanin a umělé misky s obrázkama a menší lžičky z DM na jogurty. Ale ikdyž jí dám skleněnou misku nebo talířek tak i z toho hezky jí a nají se i dopěláckým příborem :slight_smile:

Holky myslíte že vadí když dávám jáje Vigantol do pití, jako do čaje nebo vody? :sweat_smile: Ona mi to už nechce papat ani na lžičce, ani nakapt do pusinky :confused: :unamused:
18. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Agat:máme troubu v kombinaci s mikrovlnkou taky Fagor,jako všechno v kuchyni

Teru:tak nějak bych si ty truhlíky představovala

Lu:máme Miele
Matýsek je nejlepší
18. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Jééé Agi a jakou máte kuchyň, já mám vybranou tu Tenera bílá/wenge, ale musím ještě nějaký ten rok počkat :frowning2: A můžu se zeptat kolik stála jestli to není tajné :wink: :slight_smile:
http://www.fotogaleriekuchyne.cz/kuchyne-oresi/kuchyne-oresi-tenera#f27374
18. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Lidu: a ten Imunoglukan se dávkuje jak?my máme lactobacilíky od Swissu a to je super,že se ta tableta otevře a prášek dá na lžičce s vodou,ale chtěla jsem ten Prevenatan,ale musí se cucat,tak to by asi nedal
18. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
hani máme vybranou Samoa Latea, stála nás asi 80 tisíc bez spotřebičů,ale včetně obkladů a takového speciálního skla za varnou deskou.A musím napsat, že máme ale docela dost velkou kuchyň, není to žádná nudlička,ale prostorné Učko.Můžu ti poslat do mejlu, jak vypadá návrh od nich pro představu a jak je velká.Jestli chceš, pošli mi do Ip mejla

Tenera je pěkná, hodně moderní
18. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj,
Aco, gimpácký kalendář jsem si vloni nechávala dělat v 24print a super kvalita. Fakt jsem byla spokojená. Tady je odkaz: http://www.24print.cz/

Petrolejce, gratuluju ke kontrole a moc vám holky fandím. Kdysi mi kamarádka řekla, že až 4 je rodina, tenkrát jsem to vypustila, ale dneska vím, že něco na tom je :wink:

Preventan dáváme už druhou zimu Vojtíškovi. Musí se cucat a to by Štěpánek nezvládl, takže má nějaký sirup, ale na název si nemůžu vzpomenout. Musela bych to jít okouknout.

Samozavlažovací truhlíky jsou šikovná věc. Hlavně pokud někdo moc není zahradník :wink: Vážně je to výborný pomocník.

Luci, díky za optání. V práci je dobře. Mám tak trochu lepší pocit, že můžu být užitečná zas i na jiné věci. Vojtíka se změna nijak nedotkla a Štěpulka to zatím snáší výborně. Ráno se na Léňu těší. Během dne pak už nepracuju, až když kluci usnou. Ale přiznávám, že ten týden uteče ještě jednou tak rychleji než dřív.
18. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Aco, tou Tenerou jsem byla hodně nahlodaná, ale teď přemýšlím nad světlou s tmavou prac.deskou, viděla jsem to někde v TV a to se mi hodně libilo.
18. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Agi, no mě právě přijdou docela Oresi kuchyně na to že jsou myslím kvalitní a moderní cenově dobré :slight_smile: Ta tvá kuchyně je též krásná :slight_smile:

Teruse, no my právě jakmile dítka odrostou a nebudou tak nějak níčit nábytek, koberce, zdi atd.... a hlavně až také našetříme, chtěli bychom rekonstruovat celý byt, nebo jít do většího to se ještě uvidí. A zatím máme představu takovou že se nám líbí tmavý nábytek buď wenge/matná bílá ( vanilková ) nebo ořech/lesklá černá. Podlahy tak též ořech, takže k tomu bych chtěl i sladit kuchyni. Zkrátka aby v celém bytě kromě pokojíčku byl podobný nábytek co se dřeva a styu týče. Vlastně teď máme obývák ořech/bílá a je moc hezký. Ale za pár let se mi může změnit vkus že, jako teď kdybych dělala znovu byt tak bych ho udělala zas jinak :grinning:

Ejana, jůůů Jani ty jsi zlatá, to jsou přesně ty stránky co jsem chtěla. Takže jsi asi dávala minule odkaz ty že a ne Verunka :wink: :slight_smile: A je moc fain že máš možnost chodit do práce a jakoby se trochu odreagovat od maminkovských povinností a radostí :slight_smile: Ikdyž je mi jasné že ta práce unaví :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Veru: no Imunoglukan mu dám na lžičku... stačí abych řekla a už se okolo mě motá s otevřenou pusou, přitom to chutná tak nějak neutrálně tak nevím co mu na tom tak šmakuje :sweat_smile:
jinak ten Preventan jsem taky nekoupila kvůli tomu cucání, aby mu to nezaskočilo a nebo kdyby to rozkousal tak to prej pak tak neúčinkuje

Aco: no v ohrádce ještě občas chvilku je, ale už taky přepadnul.. a taky ji už rozkousal a tak :sweat_smile:
já už ji využívám jen když si o to řekne (má tam kožíšek a když zapnu nějaký písničky co rád, tak si i sám řekne občas a prohlíží si tam knížky)... občas když je nervní hodně tak je to dobrý jako time-out že si uvědomí co se to s ním děje nebo tak něco a pak už se s ním dá přece jen trošinku domluvit...
no a pak ho tam dám někdy když fakt blbne a třeba potřebujeem někam jít a já se nemůžu ani oblíknout nebo si dojít na záchod... bo jeho když to chytne, tak to se fakt člověk ani nevyčurá :sweat_smile:
(zrovna včera to prohlásil i muž)

Agi: na troubě je napsáno jen Fagor... my měli z tý řady i lednici a tam byl i ten typ, ale už ji nemáme a já si to nepamatuju :pensive:
18. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak trocha přehodnocujeme bydlení. Kamoška bydlí v půdní nástavbě s tchýní a má jí tam dost často a myslím že u nás by to bylo o tom stejným, plus teda to vyplacení švagra. Takže se díváme po nějakém kapku zrekonstruovaném domku kousínek od Brna.
18. lis 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
lu: sice nevím jak Imunoglukan chutná, ale já to Amelce dávám do té štamperky a hrozně důležitě a ráda z ní pije. :grinning:
18. lis 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Labell Ty jí v tomhle věku nalejváš štamprdlátka? :astonished: :grinning: :grinning:

s tím bydlením je to možná dobrej nápad... my tu někdy brečíme jak nám chyběj rodiny na pokec, na pohlídání a tak... ale jsme šťastní, že nám nikdo nekouká do talíře, nedává nám neustále rady a máme soukromí
18. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Lído asi tak nějak...strašná výhoda by byla hlídání kdykoliv, ale na úkor soukromí a to myslím veškerého...některé věci nám dojdou až po čase.
18. lis 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
18. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Luci, tak to se na to vyprdněte, jestli tušítě, že by vám tam "načuhovali". U nás už se všichni těšíme, až ten byt bude celý v cajku a my v pohodě a naši taky...myslím, že se dlouho nenavštívíme :grinning:
18. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.