• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Luci - druhá, moc pěkná kuchyňka :wink:
18. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci moc se vám to povedlo!!!!!!!!! :dizzy_face:

Tery jako samo nevím jestli by sme se jim taky neokoukali, ale radši nee. Navíc u mě hraje roli to vyplacení švagra.....to je skoro barák za ty prachy. Jen bych táák moc chtěla bydlet přímo v Brně! Aúúúú :grinning:
18. lis 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
to my naše v pokdroví viděli jednou a to jsme je tam museli dotlačit, aby se podívali na výsledek, jinak tam nepáchnou ani náhodou, s bytem to bude to samý, máma je v pohodě a moc dobře ví, že chceme soukromí. A kdyby někdy náhodou, tak vím, že si s ní klidně můžu promluvit, že takhle teda ne-e.
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahojky

veru:moc pěkná kuchyň,hlavně to že tam nemáte obklad :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Labell:ale takovej domek bude stát víc ne???u mojí babičky taky na půdě bydlí její dcera s mužem,je teda fakt,že babička nahoru nechodí bot nevyleze schody jak je obézní,ale teta normálně zamkne když jde do práce a fungují jako dvě samostatné jednotky

díky-dokonce máme už i jídelní stůl takže jíme jako lidi
18. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
labell:k nám by se taky nelezlo :wink:
18. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jéééé Lucííí supermamaánek je parááádnííí!!! :grinning:

Tery nechci tchýni podceňovat, ale jelikož nemá žádné koníčky, tak si nedělám iluze že by nám tam pořád nelezla. Jako je sice pravda že dřív nám volávala jak se máme ob den a teď tak max. jednou za týden, ale mám to riskovat? Chjo..
18. lis 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci samo hledáme něco co by nás stálo stejně, na úkor toho že budeme do Brna dojíždět.
18. lis 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
simirek: já si prostě su na 80ˇ% jistá že k nám by byli pro ně vždy dveře otevřené bez ptaní...
18. lis 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
labell:to máte tedy dilema :frowning2:
18. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Labell:a ty starší baráky-podle toho jak jsme do toho šli my-super stav,spodek komplet nově udělaný,stačí kuchyň,vymalovat a je to bla bla bla a dělali jsme všechno znova,jak kdybychom koupili nákou zříceninku ovšem za cenu domku k nastěhování a neustále te omezuje původní půdorys,takže kuchyn do L bo U prostě nejde atd
rozmyslete se dobře
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci, to už myslím poznáš, jestli se eventuelně s tím člověk rozumně domluvíš...jinak by byly zbytečný konflikty. My s mamčou hodně dlouho debatovali o tom, proč jsem původně do baráku nechtěla. Ví, jaký to dělalo nesváry mezi jima a babi s dědou....a hlavně je jiná, nikdy mi do ničeho nekecela, nechává nás na pokoji. Není to ten typ, co se ti "sere" do nádobí nebo utírání prachu
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
simirek: to jo no...já sama sem žila na vesnici, takže sem nechtěla aby moje děti museli dojíždět, ale za každou cenu?
18. lis 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Luci:no tak to pak jo,to by se Ti tam i špatně žilo,s pocitem mít někoho za zadkem však
18. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tery ona to dřív dělávala, když sme s Míšou začali spolu chodit...že měla tendence mě umývat nádobí atd. teď už teda nee..
18. lis 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
tak to už v člověku nepředěláš, ta by ti asi chtěl "pomáhat" :zipper_mouth:
18. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Luci(Veru) odkud máte kuchyň? Já už musím koukat co,kde,jak
18. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Chjo..... no uvidíme...o víkendu jdeme na ten baráček mrknout a uvidíme.....moc vám děkuju...ste zlatíčla což už vím skoro dva roky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
verunka, krásná kuchyně fakt :zipper_mouth:

Lucí, no právě já jsem si říkala už tenkrát jestli náhodou nezměníš názor z těchto důvodů protože jak tak vím jsi v tomto jako já. Máš ráda soukromí ačkoliv obě strany rodičů máš ráda a jsou fain. Jako vím že to někde klape ale to je prostě o lidech. Já mám moc ráda naše i Martíkovi rodiče, nevadí mi jejich návštěvy ba naopak ale zas jsem ráda že máme s rodinkou takové to soukromí. U nás by to bylo to samé, určo by se k nám chodilo normálně. Když jsme bydleli u našich tak mamka přišla z práce a letěla za náma do pokoje, vím že se těšila na Jáju ale ona je taková hlučnější a Jájinka když spala hned byla vzhůru, nebo má sem tam určité tendence ,, mateřsky" radit nebo jak by viděla sebemenší neudělanou věc udělala by jí, aby mi pomohla. Jenže já si veškeré domácnosti ráda dělám sama, proto bych nemohla mít ani paní na úklid, kdo mi líp uklidí podle mých představ než já sama :grinning: Já bych to všechno po té paní musela určo předělat :sweat_smile: :confused: takže já jsem vážně spokojená tak jak jsem ve vlastním
Apropo tak sežeňte nějaký velký barák pro dvě rodiny a my budeme bydlet s vámi ale v Brně :wink: :grinning: :grinning: My jsme si už několikrát říkali s Martíkem že by se nám Brno na bydlení líbilo :wink: Já ti určo umývat nádobí nebudu :grinning:
18. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Teru:Koryna-asi taky proto,že přímo v Měníku je studio

Labell.hod link na dum
18. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Ad samozavlažovací truhlíky: moje babička je vždy mívala na venkovních parapetech na baráčku a nemohla si je vynachválit...mě by se také šikly, neb zalévám kytky až v případě, že mají listy smutně svěšené podél stonků :confounded:

Ad TV: u nás začíná být mor....kdybych ji nechala 4 hodiny koukat na krtka, tak na něj asi bude civět. Koukáme ráno 1-2 hodiny (u toho je snídaně, moje kafe). Po obědě koukám na svoje a ona si u toho hraje nebo sem tam nakukuje (Doktorka Quinová je její kámoška). Večer už jen večerníček, ale když jsme brzy doma a hodně prosí, tak jí ještě dám krtka nebo JimJam (ale u toho tak nevydrží). Prostě někdy více, někdy méně....ale každý den kouká. Zrovna jsem před pár dny slyšela mluvit psycholožku, že děti do 2 let by na TV neměli koukat VŮBEC! Do 3 let pár minut....tohle bohužel ani zdaleka nesplňujeme.

Holky, Aňa má nejlepší kamarádku, bez které nedá ani ránu...každý týden MC, procházky, návštěvy...vídáme se několikrát týdně...včera večer si tady byly pro faktury (dělám pro ně účto) a malá prý měla teplotu....ráno jsem se dozvěděla, že malou v noci odvezla rychlá, protože se jí nedala srazit teplota a dostala ty křeče...teď jsou holky v nemocnici a do pátku určitě budou. Říkala mi to té mojí kamarádky mamina, byla jsem z toho hotová. Prý bylo štěstí, že byl doma i její manžel, že vůbec nevěděla, co má dělat, nemohla si vzpomenout na číslo na záchranku...malou měla naštěstí zrovna v náručí, když najednou "omdlela", zapadl jí jazyk, pěna od pusy (slliny) a dostala křeče-měli problém jí otevřít pusinku (byla v křeči) a začala modrat. Už je to snad v pohodě, teplotu jí srazily, ale kámoška byla celé dopoledne v šoku, jenom brečela-kdyby neměla malou v náručí, tak by vůbec netušila, že se dusí! Kdyby ležela normálně v postýlce a ona s ní v pokojíčku na posteli, tak to prý vůbec nezjistí. Nevydala ani hlásku, prostě jí jen najednou ochably ručičky, nožičky a hlavička....hrozný! Je o 3 měsíce mladší než Aňa...Na žádnou extra nemoc to asi nevypadá, prostě "jen" viroza s vysokou teplotou. Ráno jsem se normálně rozbrečela, když jsem se to dozvěděla....pak jsem to vysvětlovala Aničce, tak celý den říkala "Julinka nepríde....sanitka vezla doktolce huú huú huú...s maminkou, by neplakala...vyspinka...uzdlavi...sanitka domu pojede"

Veru: krásná kuchyň :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci já ti to posílala :confused:
18. lis 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
majenko: Anička je taková hlavička chytrá...tohle by Am vůbec nepochopila...každopádně holčičce hodně štěstí a zdraví.
18. lis 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Majenko, to je teda hrůza až mě to tu taky rozbrečelo. Ta představa, že by maminka tu malou zrovna nedržela v náruči... děs. Snad bude Julinka brzo doma.
18. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jo a my teda zatím splňujeme názor paní psycholožky. Štěpán se kromě znělky večerníčka na televizi nedívá vůbec. Nebaví ho to, i když si Vojta pustí pohádku.
18. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Labell, my jsme zrovna před pár dny debatovaly o tom, proč jezdí a houká sanitka po městě....takže už věděla, na co je sanitka, že jí všichni musí na silnici a na přechodě pustit....tak jí došlo i tohle...Ale že by neměla dělat doma binec, to jí nedochází... :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
no tak já kdybych Matýska nechala koukat půl dne, tak by taky koukal :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě jak je vidět, tak některý děti maj ty tv/pc geny vrozený už snad :sweat_smile:
přitom on si jinak skoro nesedne, ale u pohádky skoro nedejchá, někdy dokonce zapomene sedět a upadne na stranu :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jani, to jste dobří! Ale malá se teda zatím nechá lehce odlákat, ale když potřebuju zrovna něco udělat a ona je protiva, která si zrovna nechce hrát, tak krtek zabere vždycky :wink:
18. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Lu: zapomene sedět :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Maji: to s tou holčičkou je hrozný... :pensive: tak jen aby byla v pořádku...

my taky teď furt musíme vysvětlovat hasiče, policajty a sanitku... dneska málem padnul, proletěli okolo nás všichni tři se sirénou během pár minut, hned vedle je sídlo policie a taky sanitek, takže tady jsou furt nějaký houkačky...
a o dr. mluví ve dvou souvislostech "doktolka poslouchá sldíčko, buch buch... au au píchy píchy :sweat_smile: " (jakože pak očkuje)... a pak "čistit zuby, bolí au au, k subašce" :sweat_smile:
(když nechce cvičit nebo si čistit zuby, tak zatím funguje, že řeknu, že půjdeme na kontrolu a tam se paní bude ptát jestli cvičí / čistí si zuby)... jako ne že by extra spolupracoval ale aspoň nedělá scénku u toho
18. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.