• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky :slight_smile:
máme trochu komplikaci...musíme s autem do servisu, jedeme tam hned teď...má to trvat snad 2 hodiny...pak hned jedeme do ZOO, myslím, že dorazíme kolem 11 :slight_smile:
Zatím pá a těšíme se
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj,
tak mi taky jedeme. Ale protože jsem s tím spíš nepočítala, tak jsem neoholená jako opice, vlasy zplihlé jak slepice a výškou a šířkou připomínám plejtváka obrovského. Že nedopustíte aby mě tam zavřeli do nějaké klece. A navíc nevím jak nás obléknout. Bude vedro a bude pršet? Jo, a dost místa pod střechou i na kočárky je v pavilonu u těch velikých želv, ne?
2. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Těším se a píšu s hrubkama. Omlouvám se :pensive: Samozřejmě jedeme MY
2. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky, užijte si srazík. Moc mne mrzí, že nám to nevyšlo - Vladík by nedostal dovolenou :frowning2: Na tu ambasádu pojedeme asi poslendí týden tento měsíc, tak bysme se mohli s někým třeba setkat......

Obloha se u nás začíná protrhávat, tak snad i u vás bude krásně. Prosím fotit :wink:
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky, tak my se taky chystali, ale panacek tedko zalehnul, takze podle delky spani a pocasi se eventulene dostavime! po spani bude svacit, takze by jsme byli jeste vetsi opozcilci nez zuuuovi...ale snad tam jeste nekdo bude??

jo a jsme cerstve ostrihani:slight_smile: (Stanous)

ejani :grinning: opice, slepice..jsem se zasmala...!

hezky srazik preju vsem! :sunglasses: :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ranko :sweat_smile:ejani:jsi mně dostala :grinning: :grinning: simirek:vše nééééééééééééééééééééééj k dnešním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neměl slavit ještě někdo?? :sweat_smile: tady je 26 stupnů a zataženo :confused: ale myslím že bouřky maj přijít až k večeru,takže si holky srazík určo krásně užijí :slight_smile: se těším na fotky :wink: annynko:taky myslím na petisku snad je vše v pořádku :wink: Janinko:co ty? :slight_smile: krásný den přeju :wink:
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás teplota stále, takže bohužel nepřijdeme ani na tu krátkou procházku, škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: pěkně si to užijte a těšíme se alespoň na fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
hassy:at je Adámkovi líp :frowning2:
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
hani: děkuju, snad to brzy přejde, škoda, zrovna když bydlíme i hodně blízko a na srazík bychom mohli během chvilky dorazit, tak nám to nevýjde :angry: :angry: :angry: ....
Koukala jsem do tvého albíčka Ptriček je kouzelný. Kdy ti začal chodit? Adámkovi za nedlouho bude 15.měsíců a pořád si dává nějak na čas, sice pár krůčků udělá, ale musí tam být něco, co ho opravdu zajímá, jinak si leze po čtyřech ....hlavička jedna :grinning:
2. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
hassy samostatně asi před 14 dny :wink: Adámek má ještě dost času :slight_smile: a díky za pochvalu :slight_smile: to je fakt blbý s tím ZOO když to máš kousek :frowning2: tak a my mizíme ven,páček :wink:
2. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
...tak pěknou procházku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mějte se :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
jejda, jejda..marůdkům velkým i malým at je líp!
tady je hrozný vedro, dusno..tfuj..ale lepší, než děšť! :slight_smile:

hassy-Tom udělal první krůčky ve 14m, ale nechtělo se mu chodit.. víc začal až kolem 15,5. takže v pohodě! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
jo, a dneska jsem se bavila. Na dětské hřiště přijel chlapeček - je mu 2,5 roku- na takové té elektrické (nebo co to pohání) trojkolce(nebo čtyřkolce, ted nevím)..a v pusince měl cumel!! Pohled hroznej! :grinning: :grinning:

a jak to vlastě budete dělat s cumlem? Tom ho má na spaní - teda když ho vidí ve dne, tak ho chce - a přemýšlím, že ho pomalu bubu odnaučovat! Nebo kdy odnaučit na dudlík????
2. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj!
U nás to vypadalo na bouřku, ale nakonec nás to asi minulo :confused: - uvidíme.
Dopoledne bylo venku nádherně, vedro, ale i pofukovalo - ideál :dizzy_face:
Až na mě zase padla depka ..... že strávíme léto doma. Nechcete některá přijet?? :wink:

Měli jsme jet teď o víkendu a další týden k tetě na chalupu, ale Jindru návratem do práce bolí mnohem víc ten krk, takže dnes řekl, že to asi neuřídí :pensive: straně jsem se těšila ..... :frowning2: Ach jo, ach jo, ach jo.

Romi, já teda budu čekat až Matýsek rozumu pobere a pochopí akci typu " dudlík dám Mikulášovi za dárky" - takže zřejmě až ve víc jak dvou a půl letech :confused:
Někde jsem četla, že dítě se ho má vzdát samo - třeba fíglem, ale samo. My máme dudlík víceméně taky na spaní, ale použiju ho i na uklidnění, když už je přetažený a moc protivný.
2. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak jsme zpět. V ZOO pobyly pouze hodinu, tož škoda, ale aspoň jsem poznala pár nových tváří :slight_smile: . Jsem ráda, že na odchodnou jsem potkala Hanču a pak ještě Baruš - teda možná jí bylo divný, kde se beru u vchodu, já byla z té naší brekánky nenaladěná tak rozhozená, že jsem místo východu šla ke vchodu, no naštěstí jinak bych Fru nepotkala. No škoda, jinak si nemyslete, takovéto nálady nejsou u Týnky běžné, většinou je v pohodě, ale dnes fakt peklo, po tom, co půl hoďky naznačovala, že chce jít pápá a brečela když zamečely kozy, zakvákaly kchny, prošel kůň, prošel člověk a furt chtěla nosit ... to nemělo cenu hrotit. Čímžto doufám že budu omluvena za totál chaotické jednání (třeba jak jsem se znovu představovala s holkama, které už skoro rok znám osobně :grinning: ). Cestu domů částečně zachránil dudlík (naštěstí ho mám dva měsíce zapadlý v tašce, jinak ho už totiž nedávám). Těsně před domovem vyčerpáním a vzteky usnula. Jen jsem ji přenesla. No asi jsou to fakt zuby, pak mi přišlo, že má zas trochu teplotu. Prostě škoda!!! Ale aspoň za tu chilku to stálo. :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Sylvi-a kdyby vás na chatu odvezl někdo jiný?
a nezvi dvakrát! At nemáš byt plnej koníkovek! :grinning: :grinning:

Peti-jeslti Týnce nebylo dobře, tak to nemá cenu hrotit! To je jasný! A jak bylo v tomhle počasí tobě? S bříškem? Mně je zle a to bříško nemám! :grinning: :grinning:

ted myslím taky na janinu, jak jí asi je?

Peti - a kdo v Zoo byl? Jsem zvědavá!
2. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dnes m bylo celkem OK, jak nepeklo sluníčko, ale po tom uklidňování a nošení Týnky už jsem pak byla lehe zvadlá a domů sotva dolezla.
2. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Peťo, to je jasné, že když nebylo Týnce dobře, nemělo smysl ji dýl trápit :wink:

Romi, asi ne :frowning2: Je to tři hodiny cesty, můj taťka je na horách na Slovensku, tchýně nemocná a tchán by do toho možná i šel, ale nechce se mi to něm chtít. Je to typický workoholik a teď po té embolii je dobrá každá chvilka klidu.

Tak třeba pojedeme jindy ..... ale nevím :pensive:
2. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky,
tak jsme tu z kontroly...že prý takhle otevřená na pul prstu muzu klidne rodit az na termin, takze jsme v klidu no :grinning: a na kontroly do porodky, akorát ještě nevíme jestli jihlava nebo brno...
ale tohle vedro me znici, to je šílený, sotva lezu, vzdycky se těším až večer přijde bouřka to mi je lip...
a dneska razíme s manžou do kina na dobu ledovou 3, strašně moc se těším :grinning:
hezký den. jdem s jiříkem spinkat, ale doma, je tu lip než venku
2. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
kuk :slight_smile: i my jsme zpět :wink: nakonec jsme byli v ZOO snad první...ovšem hned u vchodu nás vymákla Petrolejka s Týnkou u bufetu :grinning:
Bylo to vážně super :slight_smile: Všechny holky sympaťandy, jsem ráda, že jsem poznala nové tváře a viděla ty dráčky v akci... úplně unešená jsem byla Verčulky...Mariannky...Elí byla byla vtipná :slight_smile: No prostě super! :slight_smile: Katy krmila kozičky a pak si objela 2 kolečka na koni :confused: držela se sama, Honza jí ani nejistil a normálně jak kdyby jezdila celej život...mě to zase rozbrečelo, že už je tak veliká :sweat_smile: :grinning: :grinning: pak jsme byli všichni na hřišti, krásně se tam všichni vešli a byl to fajn mumraj...na srazy je Zoo podle mě parádní, doufám, že brzy zopákneme :wink: My pak ještě okoukli tučňáky a lachtany a jelo se domu spinkat :slight_smile:
Počasí...já se potila bez jakýkoli akce...šílený dusno, tak jsem ráda, že jsem doma v chládku a vleže :wink:
účast byla veliká, mám pár fotek, ale spíš jednotlivých dětiček :wink: Škoda, že nedorazili i ti, co to původně plánovali... :unamused: ale příště to vyjde! :wink:
jdu si zkusit dáchnout...
2. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Simčo, všechno neeeejlepší k narozeninám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Jani, tyhle vedra...máš můj obdiv, já bych se naložila do chládku a ani se nehla :wink: Jsem zvědavá, kdy se Emče zachce ven :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jani-dobrý zprávy z kontroly! Pouť teda asi stihneš, žejo? :slight_smile:. Jenom aby nebyli na pouti všichni opilí a ti jsi nepotřebovala odvézt! :slight_smile:
a tak kam budeš chodit na kontroly do nemocnice? Já jak přenášela, tak tam pak chodila, co 2-3 dny..

jééé. se těším na fotečky ze Zoo!

a jak je tobě, Zuzi?

ajooo, vše nej nej nej Simče! Krásně si to užij a oslav! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jani:tak to je fajn,pout' určo ještě dáš :slight_smile: to dusno dnes je fakt děsnýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti to je škoda,ale aspon chvilinku jste byli :slight_smile: Zuzi týý jo Katy je teda šikulka,fajn že jste si ZOO užili,taky se těším na fotečky :slight_smile: doufám že nějakej srázek s vámi někdy dám :sweat_smile: dyt' já nikoho neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a těhulinky maj můj obdiv v těch vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes: týýý jo ted ještě ke všemu začalo pařit slunce :sweat_smile: já kdyby mi bylo v ne líp tak bych chtěla jet s Pát'ou se vykoupat na Petynku jééééééé to zase bude asi řevu :sweat_smile: ale nevím jak má bejt,v so má bejt pařák to vím,ale to musím brzy do práce a nemělo by to smysl,tak snad neděle :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
týýý jo tak to čučím :confused: min.tejden dlouhodobou předpověd hlásili až do pátku 22-27,a ted píšou 18-22 st,fakt já už nevím :angry: :angry: jo a v ne má bejt 22-27 a oblačno,tak se nějak rozhodnu asi až v neděli,jinak se to fakt ndá,podle předpovědi se fakt řídit nedá :unamused:
2. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak koukám jestli už se nám vejletnice vrátili a ještě né,proč by taky jo když je tak krásně ne?teda krásně vedro,my jsme zalezlí doma tady je líp :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Teda tam je pařák...my jsme taky doma, uvidím, jestli nějak před 18 vyrazíme aspoň na chvilku za barák na písek :wink: JInak tohle počasí fakt nedám ...
Romčo: dneska je mi celkem fajn, včera pobolívalo bříško...no klasika :slight_smile: Ale většinou je mi dobře...no když už jsme si sourozenečka vymysleli a uplácali, tak to dotáhneme v poho, ne? :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak tady už pařík nšní, zatáhlo se a chvíleme i poprchává..... Zuzí, pro vás těhulky to musí být marast :unamused:
2. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
tak i my jsme zpět,bylo to moc prima,počasí nakonec vyšlo parádně a jsem ráda, že jsem konečně viděla lidičky, se kterými si píšu (ejana,zuuu,aco,evifranků,petrolejka apod...).Ondrášek byl tak unešený,že usnul až v půl 4 (!!!!!!!!) a cesta domů byla trošku očistec,ale zvládli jsme to :wink:

mám pár foteček,tak je sem vložím, až půjde píďa spinkat :slight_smile:

ejani:co to plácáš,jaká velryba??? strašně ti to slušelo!!!!

a na vlastní oči jsem slyšela,jak Matýsek od Lu krásně mluví!!! nádherně říkal:Ondra,to jsem teda valila oči.

a Katynka jak jela sama na velkém koni, klobouk dolů!!!! :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Uvaření z auta, ale doma!! :slight_smile: Dorazily jsme tak před půl hodinkou domů, jsme tam vydržely s Barru, Evcou, Natamou a Teru asi nejdýl?? Nicméně jsem ráda, že jsem poznala konečně další část koníkovek a jejich batolátek! :slight_smile: :slight_smile: Měla jsem tam jednu horkou chvilku, kdy Luci následovala Lexíka a v mžiku zdrhla neznámo kam, teda Natama směr věděla a nakonec ji objevila, ale šok to byl pořádnej, fuj!! Je to poletucha a ne surikata!! :angry: :grinning:

Postřeh dne: Luci je ségra Eli!! :slight_smile:) a Vláček je nevděčník!! :grinning:

Tak všechny moc zdravíme, máváme a zas nakoukneme. Rády jsme vás viděly a poznaly! :wink: Fotak jsme neměly a tak od nás foto nula :frowning2:
2. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
hooooj,
tak už jsme taky doma, jsem celá ucloumaná, opocená, ale bylo to moc fajn :slight_smile: konečně jsem si na vlastní oči ověřila, jak máme šikovné a krásné únorové děti - Matýsek teda mluví úžasně, Katy jezdí na koni snad od narození, Verčulka krásná okatá, stejně tak Marianka, Rozárka...Luci je vážně dvojče Elí, pohodovej Lexík a Štěpánek s Vojtíškem, Lukášek ....no a maminky, to jsem taky koukala na kočky, Fru, Ejana, Natama, Barru, Lu, Ingrid, Zuuu, Aco....no prostě už se mi ty maminky a dětičky motají...jedním slovem spokojenost a díky
2. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.