• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Maji: ale fakt, dneska na mě zas spadnul když koukal na Pojďte pane budeme si hrát :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Majenko, to že nemá zájem koukat není ničí zásluha. Kdyby chtěl, tak bych ho chvilku i nechala. Za takový zlo televizi nepovažuju. Prostě ho to ještě nebere, vždyť má tolik jiný práce :wink:
18. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Lu, tak finta se zubařkou u nás také většinou zabírá (paní zubařka bude koukat, jaké máš hezké zoubky a pozná, že si je nečistíš)....
A Aničku bere z 99% jenom ten Krtek....zkoušela jsem Rákosníčka, Hej počkej, Křemílka, Boba a Bobka...a nic...jenom právě občas na JimJamu Bořek stavitel, Barney, Mašinka Tomáš....ale na celý díl koukat nevydrží....ale u Krtka si vezme do jedné ruky skleničku s čajem, do druhé rohlík nebo tyčinky a zírá a zírá a zírá...a komentuje a komentuje a komentuje....pořád na mě haleká "mamko, koukej" :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak M. krtka má rád, ale mám pocit, že je to na něj pomalý :sweat_smile: moc se mu líbí Madagaskar (což je vlastně pro dospělý, kouká na to s mužem v angličtině) a Teletubbies ho asi nikdy neomrzej :rolling_eyes:
v češtině v podstatě cokoli, nejvíc asi Tip a Tap teď...
18. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
s tím komentováním jsi mi Maji připomněla jak si teď vede Matýsek odposlouchaný dialogy sám se sebou: "chutná Ti to? ... jó, jó, chutná mi to"..... "počebuješ čulat? néééééé!" .... "sto děláš? stavíš komín? ... velikej komín, taky komín, vltaška, lopata".... takhle si kecá a dneska přidal "ploč to tlháš? áááááách jo" :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Vojta se na krtečka taky rád díval. A bral ho dost dlouho. Máme snad všechny díly a i spoustu knížek. Ale u našich jsem objevila knížku po mě s příběhem, který jsem teď nikde neviděla. A tak mě napadlo, že ho zkusím vyhledat na YouTube :wink:
18. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Lu, :sweat_smile: . Tak Anička si takhle s sebou nemluví, ale hodně podobně mluví s panenkou, s žirafou...prostě s hračkama...."čůláš?...počkej...nočník".....pak ho jde samozřejmě vylít a panence/žirafě/čemukoliv utřít papírem buchtinu...nebo "papat...doblý....nebudeš papat....nebude mlíčko" (už jsem se nasr.la a MM podmiňuju tím, že sní k snídani/obědu/večeři alespoň trošku z jídla, které dostane)
18. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
no mě nejvíc dostal tenhle díl
http://www.youtube.com/watch?v=bsNWjQicDeY

no ale malýmu to v rámci sexuální výchovy už pustím :grinning:
18. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Krtek a maminka? Tak to už u nás frčí, Deny to miluje :sweat_smile: Nestačila jsem se divit, když jsem to viděla :confused: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Lu: na to koukáme už dlouho...."zajícek hají....krtek tašku...poslouchat miminko....zajíček vytáhnout miminko...miminko nechce do kočárku" :grinning:
18. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
no je to docela hardcore pro takový prcky rok a něco třeba :sweat_smile:
ještě že ten porod nerozvedli ještě víc :sweat_smile:

holky pražandy, 2. prosince od 10 je na Floře v kině promítání pro mamky s dětma... je to na jejich stránce.. ale nevím jestli je to nějak věkově omezený... my asi nebudeme moct, ale kdybyste některá chtěla jít
18. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
sakra, tak náš kluk je takhle pozadu? :angry: :astonished:
asi mu budu muset některý věci vysvětlit, ale radši až nebude muž doma, bo ten by začal víte kde :grinning:
18. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
Lu: on to pochopí rychle sám :grinning: :grinning: :grinning: ...ale aby ti po shlédnutí tohoto dílu nezačal lézt do kalhotek s cílem vytáhnout miminko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kdo nedostal ještě do mejlu instrukce na ochranu před prasečí chřipkou, tak jsem to dala na chvíli do alba, než to admini smažou....
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3547407&vReferer=
zájemcům pošlu na email, pokud mi ho napíšete do IP
18. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: maji IP :wink:
19. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko holky,
za chvíli pluju do solné jeskyně, ale neodpustím si pozdravit vás :slight_smile:

Lu, ty instrukce proti chro-chro chřipce jsem už viděla - jsou k dispozici i na dvojčatech.cz. A připadají mi logické:slight_smile:

Maji - ty stavy Julinky byly fibrické křeče??? Já se jich děsím:frowning2: Proto, i kdž při teplotách děti nikdy k těmto křečím blízko neměly, si je cpu v noci do postele, příp. jdu spát za nimi do pokoje nebo si postýlku převezu do ložnice.

Krtka a maminku musíme zkouknout - jak to, že o ní ještě nevíme :grinning: ??? Naučné pohádky, to já ráda:slight_smile: Mám ted kolem sebe tolik těhulek a děcka na mě nechápavě hledí, proč jim tvrdím, že v tom obr břuchu má kámoška mimi :grinning:
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak krtek a maminka Elí teda fakt zaujal :slight_smile:
ty febrilní křeče mě taky děsí, uf :cry: doufám, že malá bude brzy doma
19. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno,
halkac: jojo, byly to ty fibrické křeče.

Holky, nemáte tip co na kašel kromě Stodalu a cibulové šťávy? Co by se mohlo při koju? Dneska mě teda pěkně trápí...už od rána chrchlám a nemůžu to zastavit....V noci jsem asi 2 hodiny trávila v koupelně, protože je to nejdál od ložnice, abych nebudila malou....
Mám pocit, že pomáhá i cubulový čaj, ne? Jdu to zkusit najít....
19. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Dobré ráno,
začala jsem dočítat a narazila jsem na to co tu psala včera majenka o kamarádce Aničky. A hned se mi vrátilo to co se stalo před devíti lety Tomáškovi.Taky jsem v tu chvilku vůbec nevěděla co mám dělat,naštěstí jsem taky tenkrát vedle Tomáška seděla a měřila mu teplotu,měl 3 roky. Jen jsem se otočila a pak... no už o tom raději dál psát nebudu je to vážně hnus ty křeče. já se ted strašně bojím když má Mireček horečku a když to neleze dolu nebo to vydrží dole jen hodku a pak top zase leze nahoru,jako ted když měl tu angínu,tak raději letím na pohotovost.Už bych to nechtěla zažít. Tak ať je Aničky kamarádka brzy v pořádku princeznička.
19. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky, kamarádky chlapeček měl ty febrilní křeče už asi 3x a pokaždé horší a horší průběh, naposledy byl dokonce v umělém spánku :pensive: ale dostal se z toho, ted' bere nějaké léky, protože hrozí že kdyby se to opakovalo a zůstal dlouho v bezvědomí, poškodí mu to mozek, snad už to bude dobrý :grinning:

mám dotaz :wink: jak často a jaké ryby dáváte prckům? já totiž dělám tak jednou týdně pangase, ostatní jsem ještě nezkoušela kvůli kostím :sweat_smile:

jo a telka u nás taky frčí, vede krteček a pošt'ák Pat, u delších pohádek nevydrží, zato když jsou reklamy tak čučí jak přikovanej :grinning:
19. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
ahojky :wink:

tyjo ty křeče jsou fakt hnus, kamarádky malej je měl také a volali záchranku.Fuj, radši na to nemyslím

maxi:já dělám také jen pangase kvůli tomu, že nemá kosti a už jsem přemýšlela i o jiných, protože ryby potřebujeme jako sůl.Ale za prvé nevím jaké a ani nevím, jak je připravit, jedině na másle v alobalu se zeleninou???????

Petr jel s malým plavat na klasický bazén do studené vody a psal,že to bylo v pohodě,tak máme doma asi fakt potápku :grinning: :grinning: :grinning:

a dneska se u nás spalo po obědě, juchůůůů :dizzy_face:
19. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: ,

agi- u nás se konečně spaní upravilo,ale musí malej ráno vstát do 8,pak krásně spinká po obědě a večer jde taky v 8. Dneska ráno jsme si přispali do 9:30 a už po obědě neusnul,váleli jsme se hodku a nic.

maxa- já dělám taky jen pangase tak jednou do týdne a dost mě překvapila naše mudra,když jsem po ní chtěla ty kapky vigantol na zimu,koukala na mě jak na...a řiká no tak mu dávejte teda jednu kapku ob den,ale jen proto že ho kojíte a jiné mléko nepije,prý u nekojených se nemusí vůbec,aby se prý děti nepředávkoval vitamínem D. A já ji řikám že mu dávám jednou týdně rybu a ona se zhrozila,že prý rybu ještě numůže.Tak teda nevim on asi co mudr to názor,ale mě to příde divný.
19. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
michlas: u nás se musí vstát maximálně v 6,30 pak už spát nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tyjo do půl desátý spát,to se mi nestalo nikdy :wink:
19. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
no jo agi, ale ty chodíš večer kolem 21:00, já až kolem jedný včera dokonce 1:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem byla dneska docela ráda,že jsem se trošku vyspala :wink:
19. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
michlas,chodím hned v osm :grinning: :grinning: :grinning: (akorát každý druhý den po deváté, nebo až v deset,když s malým spí Petr).Co děláš do té půl druhé??? pracuješ?
19. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
no když malej usne,tak se musím ještě věnovat těm starším,bud mrknem na učení nebo jen tak povídáme,spát jdou po devátý,pak to tu uklidím nebo žehlím,a po jedenácté někdy až o půlnoci si sedám a chvilku relaxuju a ta chvilka se tak nějak protáhne :wink: mám teď bezva relax,pletu košíky z papíru a to je velký požírač času a to přes den s Mirečkem dělat nejde :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
jejda ty jsi fakt maminka na plný úvazek!!! super, jak to zvládáš, já bych asi nevstala,kdybych šla spát v půl druhé :slight_smile: .A pletení z pedigu jsem viděla, je to moc krásné a asi to není ani složité, uvažovala jsem, že to i zkusím, ale mám astma a alergii, asi bych nemohla čuchat ty laky a spreje :unamused:
19. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
proto jsem ráda,když malej po obědě usne a tak dvakrát do týden si schrupnu s ním. Dřív jsem si přispala třeba v sobotu ráno,manžel si Mirečka vzal a já si chrupala dál,ale ted to nejde pořád chodí do ložnice a chce mnam mnam (kojit) a když zavře manža dveře,tak na ně bouchá,no chlap neumí ho zabavit :angry:
já mám taky astma a alergii na prach a peří,to lakování vždycky nějak přetrpím :wink:
19. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj, tak jsem totál kaput, kašel až se dusim, klepu se zomou a mám 38,6, malej je zatim dobrej uf uf
19. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky viděly ste někdy stromek na kterém byly jen takové ty háčkované zvonečky atd.?
19. lis 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj

Mishu: chřipka? :unamused:

Maji: co na ten kašel nějaký homeo? :confused:

Maxa: malej měl pangase a tresku a pak pomazánku ze sardinek co tu na ní házela recept Ingrid (mohl se po tom utlouct, ale jak má sklon k průjmům, tak byl pak pokakanej až kdesi, no dobrý kdyby mělo nějaký dítko problém se zácpou :grinning: )

dneska jsem koukala v Bille na mraženýho lososa ale nekoupila jsem ho... a v Albertu jsem viděla chlazenýho hejka a lososa, tak to asi někdy vyzkouším
19. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.