• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
...po návštěvách kešek, jsem tím myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
ještě vůně:STR8 má manžel ted..a taky mi voní..
taky mi voní hodně Hugo Boss, měl ho bejvalej, tak zkusím očichat i jinej..:slight_smile:

Týjo, Marianka Počtářka! :slight_smile: Už jí vidím na MatFyz! :slight_smile: :slight_smile:

Maji :grinning: :grinning: . Vaše počty mne taky rozesmály! Do 3, než dostane MM :grinning: :grinning:

a všem marůdkům at je brzo líp--

a Nikolkce..Posíláme Hubana! :wink:
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
já teda úklid letos nebudu přehánět! než chytnout v oknech zánět ledvin nebo močáku, tak to raději špinavý okna..Se bojím o mimi..ale štve mne to, ty okna jsou fakty jako prase..
20. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak malej mě rosekal, než usnul tak žačal v postýlce zpívat svym českosvahilskym jazykem halí belí, melodie perfektní
20. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jenže těhulky a čerstvě kojicí matky jsou tedy podle mého z úklidu plně omluvené!!! Nevím, zda toto pravidlo nevztáhnu na celé období MD :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
kačí no ale těch pět minut, než usnou je teda taky luxusní !! já i když s ondrou večer ležím, tak mu trvá i hodinu a čtvrt než usne (pokud spinká po obědě) :confounded: .Když nespí po obědě,tak je tuhej do pěti minut

na úklid prdím, jen si udělám výzdobu a trošku pofackuju prach, okna mýt nebudu, to jsem hospodyňka,fuj :grinning: :grinning: :grinning:

ad vůně, já miluju Jil Sunder Sun (pro mě) a voní mi i chlapská varianta Jil Sander Sunmen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Abych byla přesnější - Jonda usne během 5 minut, ten je na usínání neskutečnej už od narození. Ale pak si to zato vynahrazuje v noci. Jeho HOP MÁMA a ČAJ ve tři ráno skutečně začínám nemít ráda.-D
Madlenka usíná i hodinu a půl, ale s tou tam nemusím být. Má tam hromadu plyšáků, rozsvícené světlo vedle v ložnici a to jí ke štěstí stačí:slight_smile: A ta, když usne, chrupká spokojeně a tvrdě až do rána. Holt, každý prcek je na spaní jiný...a můžu upřímně říct, že ovlivnit to nelze.
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Halkačí: dětičky jsou super, takový sluníčka vysmatý, moc pěkný :slight_smile:
já dnes umyla pár oken, nejlepší bylo to střešní, nejdřív jsem se na něj chtěla pěkně z vysoka a pak mi to nedalo. Tímto asi mé sanžení končí, však vánoce jsou svátky klidu, no né.
20. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojda všem...:slight_smile:

tak jsem poctivě zkoukla fotečku po fotečce od dvojčátek Halcatkových...i měsíc dozadu...nádhera nádhera nádhera..nemůžu si pomoct, ale z vás číší taková pohoda, láska..jsem hlatala ty popisky a všechno...no vyzařuje z vás děsná harmonie !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A kešky?? ty teď hltá manža a chystáme se též vyrazit...:slight_smile:

parfém chci na vánoce taky MM kupovsat, asi zůstanu u Hugo Bosse, ještě měl předloni Fahrenheit a ten mi taky voní...:slight_smile:

U nás se mluví dost, ale většinou spojení 2-3 slov...ale je s ní prdel, miluju ty její hlášky !! :slight_smile::slight_smile:
20. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
ho a ještě jsem chtěla toto:

http://www.tisknidarek.cz/

slyšela jsem na to reklamu v radiu, tak jsem na to mrkla a ceny vypadjí parádně, tak to možná necháme udělat i tu, musím na to ještě podrobněji mrknout... :wink:
20. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
halkac: Majdi a Jonášek sou fakt božííííí!! A kešky vypadají zajímavě. :dizzy_face:

Holky chodi děti rádi? Mě příjde že je to čím dál horší. Furt se chce nosit.
20. lis 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
hlava děravá...zapomněla jsem tu dopo popřát Nikušce - vše nej nej k svátku!!!!

halkac -já zas nemůžu z těch vašich fotek...hlavně z těch uspávacích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste prostě úžasní..všichni!! :dizzy_face: jinak se musím smát, jak jsou děcka čím dál víc podobní na rodiče, skoro věrné kopie :grinning:
20. lis 2009 v 16:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
mariánka je teda počtářka...už to vidím - Iron Woman s mozkem Einsteina..vražedná kombinace :grinning:

u nás nejoblíbenější číslovka "či"...prostě bude mít asi rád trojky :sweat_smile: samostatné počítání se nekoná, ale strašně ho rozesmívá, když říkám nahlas číslovky...připadá mu to směšné..no jestli bude po mamince, tak ho ten smích s první hodinou matematiky přejde...
jinak je u nás posedlost otazníky...kubouš je furt vyhledává v knížkách, na nápisech venku..a propuká v halasný orgáč, když nějaký najde
...hmmm...ale to asi nejsou dovednosti, kterýma bych oslnila koně :sweat_smile:

labell - kubouš třeba ťape pul hodiny a pak chce vzít či dát do kočárku...nosit chce poslední dobou doma, ale to spíš přisuzuji tomu, že neví, co roupama a jak by už jinak zaměstnal matku...
20. lis 2009 v 16:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a dnes musím Elí pochválit, od oběda tu lítá v kalhotkách a zatím si pokaždý řekla, že chce čůrat( s kakošem je to stále na levačku)že by první vlaštovky :zipper_mouth: :confused: to si nemaluju, zítra mi ukáže, zač je toho loket

Luci, Elí ťape na hřiště a když se vracíme, tak stokrát zvedne ruce, že chce nosit. Většinou jí ukecám, ale jít někam dál si netroufnu(bez kočáru)
20. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
tak u nás se ťape už zásadně bez kočáru a to je opravdu nutnost, už jsem líná chodit denně do sklepa pro kočár a tahat se s ním a je pro mě pohodlnější jezdit s Ondrou na klíně, pokud jedeme MHD.Navíc pokud jdeme ven na procházku, tak jdeme jen po okolí,nebo se přiblížíme autobusem do města a uděláme výlet tam, nejsou to žádné velké tůry.Nosit občas chce,ale vysvětluju mu, že má maminka auíííí na zádech, že ho nosit nemůže a víceméně to už bere, ujde toho docela dost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Kočárek jsem neměla vyndaný už ani nepamatuju, ale pokud budem někam spěchat (k doktorce, do ZOO apod.), tak na něj ještě přijde řada
20. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
tak jsme byli na hřišti na Gutovce, je to parádní, ale ve 4 je pěkná kosa, to tak dopolko tam někdy možná ještě vyrazit...

ježíš vánoční úklid, dejte pokoj!! :grinning: já uklízím průběžně, mám pocit, že okolo Vánoc je moc humbuku (rovná se práce navíc)... :grinning:
manžela stejně okna neštvou, toho zajímá víte co :grinning:

chození u nás: doma běhá jak šus a venku teda zas tak daleko nedojde... jako když má dobrej den, tak to vcelku jde, ale je plno dní, že mi blokuje cestu a chce pochovat a nosit... já na to řeknu "máma už nese miminko" a má smůlu :sweat_smile:
kočárek používáme tak 3x za týden odhaduju, možná míŇ.... ale často jdeme ven několikrát za den, takže to střídám... ono bez auta, jak bych nakoupila jinak... ale kdybych nebyla těhu, tak bysme snad už taky kočár nevytáhli, aby se naučil víc ťapat, takhle balancuju mezi tréninkem a snahou se nestrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nikolce vše nej k svátku!!
20. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
jo to by mě ještě zajímalo jak Káťo zvládáš dvojky na procházkách? to choděj za ručičku, nebo ti utíkají?
20. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojky, jen prolítávám, přeju vše nej Nikče :dizzy_face:
A musela jsme zkouknout fotky dvojčátek. Jsou úžasnííííííííííííí :dizzy_face:
20. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Já kočar vůbec nevozím, ale máme to na zastávku mhd asi 3 minuty, s ní tak 5 a stejně se chce nosit. Mamka mi říkala že sem byla to stejný, v roce sem šmatlala kamkoliv a ve 3 letech sem jezdila v kočáru. :sweat_smile:
20. lis 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
S tím chozením je to všude stejný - holt děti zkoušejí. Já, jakmile beru kočárek, si můžu být jistá, že po 10 metrech chtějí prcci HOP do kočárku a pěšky ani náhodou. Když jdeme bez něj, jdou vzorně pěkný kus cesty a ani nepípnou. No a Agátko, co se týče procházek, nemůžu si stěžovat. Proti ostatním duomaminám mám exoty :grinning: :grinning: Naše děcka chtějí totiž chodit hlavně za ruku. Jen tam, kde se cítí opravdu bezpečně, se mně pustí a kousek popojdou sami. Ale nikdy se ještě nestalo, že by mi utíkali, nepřišli, když zavelím apod. Prostě ta jejich bojácnost je v tomhe opravdu výborná :slight_smile:

Zuzi, já z Kubulínka uchcávám :slight_smile: Náhodou, mně se ta jeho posedlost otazníky zdá fascinující :grinning: :grinning: :grinning: Nevím proč, ale připomíná mi to naši kačenkománii. Jonda musí mít cokoliv, kde je kačena. Holky, on má dvoje ponožky s kačenama a nosí je i na noc. Přísahám :grinning:
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
tak mi odvezli Kubíka, on to prý zvládá, já míň
jinak Kuba ujde dost velkej kus a lepit se na mě začne až před barákem, kdy už mu vysvětlim, že to dojde, ale stejně chodíme častěji s kočárem
20. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak Jájinka se prospala teplotka opadla, hurááá a má fakt nateklé dásničky a je vidět že se klubou zoubky, uuuuf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucí, Jája chodí semnou pěšo, pokuď teda nejdeme někam na delší dobu a dál aby měla možnost se prospat tak beru kočík, protože tahání v náručí mě fakt stačilo dvakrát :slight_smile: Ale ráda chodí a běhá pěšky ale někdy za čas má období když jdeme ven že si sama vleze do kočárku a já teda respektuji že se jí nechce chodit tak ho vezmu, ale to se mi stalo snad zatím dvakrát.

ad úklid, těhulky a čerstvé dabl maminky mají úklid zakázaný :wink: :grinning: Ccc já jsem předloňské Vánoce s bříškem taky dělala prd, jen se válela. Jinak úklid u nás bude v poho, jak se tu pořád kvůli dítěti udržuje jinak by tady byl opravdu brajgl tak stačí jen poflákat prach, porovnat nějaké věci atd...A ty okna tedáááá, bléééé ale já musím bydlíme v prvním patře a je to strašně vidět jak jsou špinavé a to jsem je v létě ještě myla. Bych se hanbou asi propadla kdybych to tak nechala

ad počítání, to teda neumíme, ale umí říct hezky tři ( jako to ř a r jí jde celkem dobře ) a šest :wink: :grinning:

ad nočník, tak naše madam bude s plínou asi i v 15letech nebo už nevím. Má období kdy je to lepší, pak to zas začně flinkat. Na velký záchod nechce. Ale minule chtěla za děckama do herničky a já jí říkám, no ale to máš smůlu, tam smí dětičky jen co chodí na nočníček a ty máš ještě plínku tak to tam nemůžeš, až budeš hezky chodit na nočník tak pak tam budeš moct jít. tak na mě koukala, bylo vidět že jí to vrtalo hlavičkou. Paní co tam hlídají se smály. Jsem četla že se mají děti nějak motivovat a že i tohle je dobré. Včera jí zas sousedka říkala že je teda už ostuda, že není miminko a že Natálka si s ní nebude hrát když nechodí na nočník, tak nad tím zase přemýšlela. Přitom si krásně umí říct že kaky a čííí ale okamžitě to má v plíně :unamused:
20. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Zuzí, otazníky :grinning: :grinning: :grinning: to je šmudla šikovný

Kačí, Jája je zas ulítlá na tyto zvířátka Pingu, huhinka ( opička ), čičika ( kočička ) a buuu (brumík, medvěd ) a jakmile tohle nemá na tričku, v knížce, na ponožkách atd... tak je útrum to necéééé
20. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
U nás nočník taky děs, jak ho tam posadim tak čůrá, ale jinak se během dne počůrá a pak teprve přiběhne mámo čůat
20. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
já se obávám, že když jí tu plínu na ven nedám, tak to pustí do kalhot a v tomhle období nic moc...vím, že dávání plíny je asi krok zpět, ale nelajznu si to. Dnes mě překvapilo, že i v kalhotkách si uvědomovala, že musí na nočník.
20. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
jsem zkoukla fotky od Kači a to je teda nádhera :dizzy_face: skoro lituju, že nemáme dvojčátka :pensive: :sweat_smile:
a jak se k nim mají babička a děda :slight_smile: no tiše závidím :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
s nočníkem si z toho Aco nic nedělej, my už měli i dva týdny bez plíny (i venku), sice si říkal jen tak napůl, ale jinak všecko v pohodě (dokonce si řekl i v hračkářství a nebo to držel ve vlaku 5 hodin než jsme došli domů a to tam dokonce spal).... no a pak mi po... půl bytu a ještě se tomu směje..
dneska mi zas říkal, že chce slipy... jsem mu opakovala, že bych měla velkou radost, ale že to by mi musel říkat... furt mu to vysvětlujem dokola, ale prostě je to jako se vším - některý dny chodí za ruku, říká si o nočník, hezky jí a nevzteká se a jindy je všecko v troskách a nevím proč...

doufám, že Jájince a Kubíkovi bude dobře a nic z toho nebude!

a holky musím napsat jak malej fakt začíná asi něco chápat ohledně miminka, dneska chtěl jít za každou cenu spát s miminkem a čistil mu i imaginární zoubky :grinning: a u toho říkal "čistit zuby... Bellinka" :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Koukám, že nejsme sami, kdo bojuje s nočníkem... Teda my valstně nebojujme. Nemyslím si, že už by MUSEL, do dvou let počkám a pokud si na to nepřijde sám, začnu pomalu něco podnikat. Nechci, aby z toho měl nějaké trauma :sweat_smile: Nechci upláet, "vyhrožovat". Však uvidíme :wink:

Lu, Maty bude Bellinku hýčkat, uvidíš :dizzy_face:

A víte, jakou má úchylku Deny? Pořád všechno rovná do řady :grinning: Hračky, jídlo.. PRsotě vyrovná úplně douhou rovnou řadu a když něco vybočuje, tak se vzteká :grinning:
20. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
to jako fakt, Miško? :sweat_smile:

to bysme k vám měli M. poslat na stáž, on je takovej hrabal maximální, všecko pořád rozhazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
No fakt, dneska jsem fotila hračky, jak se koukaly s Denym na krtka :grinning: Já to zítra stáhnu a ukážu vám. On to má po mně, já taky nenesu, když je něco nakřivo nebo tak :grinning: Jen už mám míň času se té své úchylce věnovat :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.