• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no taky budu muset některý úchylky zkrotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně mám pocit, že boj proti špíně je věčnej a vyhrát se prostě nedá :angry: :angry: :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
20. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mi: tak tohle dělá malá s hračkama, ale jen občas...nejčastější je, když takhle seřadí obě odrážedla a oba kočárky...a běda, když jí z toho něco o 5 cm posunu-ječí a zlostně si to jde narovnat...jenže ona si to takhle vylajnuje mezi dveřma a já mám asi létat, nebo co :sweat_smile: ...ale jinak je to bordelářka!!!

Úklid: vánoční úklid nikdy nedělám a doufám, že nikdy dělat nebudu...nesnášela jsem to, když jsem bydlela ještě u našich a řekla jsem, že tohle nikdy dělat nebudu....okna jsem umyla začátkem října a do Vánoc už na ně nesáhnu (v zimě jsem myla okna asi 1-2x a stačilo mi to)

Ťapání venku: minimálně! A lépe chodí, když má s sebou i kočár....Fakt ujde pár metrů a chce buď nosit nebo do kočáru. Ještě tak, když jede s malým kočárkem...ale i tak je to na procházku kolem baráku, dál ne...pak bych táhla jí i kočár v ruce.
20. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Maji, tak to je přesné :grinning:
My jsme byli dnes pěšky na očku, ale máme to 10 minut cesty (Denyho tempem :sweat_smile: )
20. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak u nás se kočár už nepoužívá. Tak 1-2x do měsíce, kdy se jede do lesa, a to je fakty dál..:slight_smile:. Jinak hodně na motorce, často ji pak nesu a Tom ťape. Prostě nemá jinou možnost! I když se tehdá na motorce vyboural, tak musel ťapat krvácející půl cesty domů(pak jsme potkali sousedku a vzala mi motorku a nákup a já mohla vzít Toma). Tunaj teda bez kočáru úplně...
Každý týden chodíme do Zoo, a tam taky bez kočáru. Motivuju hodně, když už není zbytí, tak poponesu, ale to je fakty tak na kousek a velmi zřídka..
Zjistila jsem totiž, že když mám kočár,tak se chce vozit..a když kočár není, tak ťape..
Jo, a nesmíme někam spěchat nebo to nesmí být hodně daleko. To by bylo v kočáru nejlepší..:slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Tak tady je ta bordelářka....něco podobného (různé skříně v různých místnostech) je u nás obvyklé i několikrát za den...říká tomu "kramaření" a je to rozhodně ta nejmilovanější činnost...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&=&vImageID=3554315#navigator
20. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
20. lis 2009 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz
Maji, Luci super fotečky :wink: :slight_smile:

Maji, Jasmínka také krásné umí kramařit, to by si holky moc rozuměly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a takto se u nás na jakékoliv melodie na Jim Jam nebo na Očku cvičí a tancuje :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3554363&vReferer=
20. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ránko

tak u foteček jsem se hodně pobavila, hlavně u těch majenčiných, bordel krásnej, nošení v manduce super! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miško tuhle "slabůstku" měl švagrové první chlapeček,všechno stavěl furt do řady, trpělivě a neustále, je to roztomilý :dizzy_face:

my dneska nemáme program, dopolko přijede terka s elí a odpoledne půjdem jenom ven.Zítra má synovec 6.narozeniny,tak půjdeme na oslavu, už je to velký kluk, škola volá, tyjo, pamatuju si ho jako miminko, strašně to utíká
21. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

fotky úžasnýýýý :slight_smile: :slight_smile: jak ty děti vyrostly! :astonished: :dizzy_face:

Agi: tomu říkáš nemít program? :grinning:

já marinuju krůtí špízy (ale neptejte se mě co a jak, nedělala jsem to pěkně dlouho, nevím co z toho vyleze :sweat_smile: ), pak musím na poštu poslat balíček... chlapi se zatím hrabou v nářadí, to je Matýskova nejoblíbenější "hračka" :grinning:
odpolko se asi půjdeme podívat na tenis

i když já bych teda mohla klidně zůstat celej den v posteli :grinning:
21. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj, tak volala babí, že měl Kuba v noci horečky a zvracel, tak se na něj pujdu během dne na chvíli podívat a asi ho vezmem domů, babí de v pondělí do práce, tak aby nemusela ponocovat, mě už je dobře, jen chrmlám, teď tu du trochu poklidit, co jsem nestihla, když mi bylo zle, papa
21. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
brý víkend!

:grinning: tak u fotek jsem se pobavila...hlavně u majenky (prsíška :grinning: :grinning: )...
házím sem po nějaké době i pár momentek ze života kudrnáče http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=529443&vReferer=

mishu - uff uff, at je kubíček brzo ok....

a srovnávání věcí - tak u nás si kubouš nesrovnává věci, nýbrž své rodiče..pěkně do latě :sweat_smile:
ale jinak je to pořádníček...když něco není na svém místě, tak to tam uklidí...předevčírem jsem čuměla, když vybalil dvě nákupové tašky a fakt úplně všechny věci dal na své místo..dokonce i na své místo, co mají ve skřínkach a šuplících...nechápu, kde tuto genovou výbavu nabral :grinning:

pěkný víkend!
21. lis 2009 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahojky,
koukám, jak se roztrhl pytel s fotkama únorčátek :grinning:
Kubík s pivem super - teď mi docvaklo, není to náhodou Bernard? :confused: Humpolecká chlouba? :grinning:
Anička je nádherná, zdá se mi úplně jiná :dizzy_face:
Jájinka kočanda, to víme :dizzy_face:
A Amelka - mi to na ní ani nesedí, že tak v klídku leží na gauči :grinning:

Mishu, sakra... Tak ať je líp i Kubíkovi? :frowning2:
21. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
holky, díky, teď jsem tu všechno uklidila, vydensinfikovala, vytřela, vyluxla a dám Kubovi vyprat plyšáky
odpo přijede taťka a vezmem si prcka domů
21. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Mishu :unamused: tak ať to aspoň proběhne co nejlehčeji :unamused:

Zuhav: to jsou (jako vždycky) tak čupr fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Lu: děkuju, mám špatný svědomí, že jsem ho nedokázala uchránit
21. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky,
se tu bavím vašima fotkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , super Jája tanečnice, Anička kramařice - to bych neustála totok, naštěstí to cérka asi vytušila od narození, Amely s psékem je obrovská krasavice, taky mi moc nesedí, že vlastně sedí :grinning: :grinning: , no a Kubík můj klučičí idol nezklamal opět, vč.maminčiných vtipných příspěvků sem :dizzy_face: :grinning:
Ohledně ťapání, no ještě že to zmiňujete, protože jsem z ní už často na prášky. Když tlačí svůj kočárek, tak ujde 3 kilometry mírně do kopce (jdeme na návštěvu k její kamarádce) a ještě u toho povídá, ale často se stává, že mi zastane cestu a prý HOP. Do minulýho týdne jsem jí tahala do druhýho patra i když jsem měla třeba tři tašky z Tesca,teď už jí to přešlo. Ale kočík máme pořád, i když do něj nevleze, tak ho beru kvůli nákupům, náhradním kalhotům, svačině, míčku, rukavicím..je to taková moje větší taška :wink:
Mishu: Kubíkovi ať je rychle líp, nesnáším tyhle dětský nemoce! Prosím tě, ty plyšáky hodíš do pračky a vyvěsíš? to je celý? uschne to?
Vánoční úklid nedělám, na okna mrskám, vyluxuju, vyperu deky, povlečení, vytřu, setřu prach, a nazdar. Taky to nesnáším od dětství, kdy se kvůli Vánocům uklízelo týden :rolling_eyes: + blicí smajlík
Peču králíka jako svíčkovou, tak snad se to bude dát jíst, dělám to poprvé, ale králíka občas musí, že.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble
21. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ingrid: tak náš malej králíka nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že u nás ho nejí nikdo, tak asi s náma drží basu

ale krůtím se teda cpal pěkně dneska... když mu hodně chutná tak to poznám tak, že neřekne ani ň, jen to do sebe hrne :grinning:

Mishu: nic si nevyčítej, to přece není Tvoje chyba!

Ingrid to pěkně vyjmenovala ten úklid, jako co jinýho byste ještě chtěly dělat na Vánoce? :sweat_smile: :sweat_smile: to už by nebyly Vánoce, ale otročinec :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
jinak já taky občas peru plyšáky a normoš uschnou :wink:
21. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
LU: v dětství jsme měli králíka každou druhou neděli, takže mám na něj vypěstovanou averzi, ale co bych kvůli Máje nesežrala, že :sweat_smile: ...vy jste nedělali takový věci jako: krom oken, z obávací stěny vybrat všechny knížky, skleničky, jeleny, žáby...knížky oprášit, přebalit do novýho papíru, sklo umýt, umýt všechny lustry, zamíst zdi, vyházet vše ze skříní, šuplíků, vytřít, dát nový papír.......
:grinning: :grinning: :sunglasses: . no jen si to představím, tak mám osypky
21. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
my nemáme obývací stěnu :grinning: :grinning: ani lustry :grinning:

sošky nesnáším :rolling_eyes:

knížky oluxuju během dvou minut :grinning:

a šuplíky vytírám a vyklízím průběžně, tak co měsíc :grinning:

ale jako děti jsme tohle fšecko dělat museli... já mám ráda domácnost, která se uklízí rychle (proto žádný sošky, milion dekorací a věcí na žehlení, záclony nebo světlý koberce).... doma se má bydle ta ne šúrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
plyšáky hodim do pračky a na topení - nevyvěšovat, pak se ta vata či co to je přesune do nožiček a už to nesrovnáš
21. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak neříkám, že mám sošky a mycí lustry,na knížky mám spešl nástavec v šatně, záclony musíme mít, stěnu máme malou z Ikea, občas jí setřu, ale šuplíky vytřu, když se mi zdá, že až moc prosí o pomoc a ve skříních mám nonstop bordel, který není vidět, tak co. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
jdu na ty plyšáky a dodělat ušáka
papa
21. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ingrid: však Jéžišek nebude kontrolovat prach na policích :grinning:
jsi mi připomněla jak jsem četla knížku od Ivanky Devátý a ta na Vánoce drhla asi dvanáctero dveří... jsem docela čuměla, mě nikdy nenapadlo dveře mejt :sweat_smile:
(teda teď máme bílý, tak je při velkým úklidu přelajsknu, ale určo je nedrhnu vařící vodou)

jj, plyšáky nevyvěšovat, dávám je na topení nebo na ležato na sušák
21. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky :wink:

ještě pořád slavíme,už od včerejška :sweat_smile: dočtu později večer,jen chci poděkovat všem které jste si vzpoměly na Nikolínku,DÍKY :dizzy_face:
21. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky,
fotky parádní :slight_smile:
u nás dlouho frčeli králicí, takže "zase fašírka, se pobleju" :grinning:

plyšáky taky jednou za čas hodím do pračky, máme takovou opcici, co řve, když jsem doprala, tak tam chudák úpěla, pak skolabovala a po pár dnech už zase ječí, takže kvalitní výrobek :wink:

marůdkům brzké uzdravení

já jdu do víru velkoměsta, ale jen tak polehounku, ráno v sedm mám budíček
21. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Díky za pochvalu Aničky :dizzy_face:

Amálka s pejskem je úžasná :dizzy_face:...Koukám, jak Jasmínce krásně drží sponečky-fešanda je to :slight_smile:...stejnou úctu jako má Kubouš k seniorům, má Aňa ke své milované mamince :confounded: (fotka je super :slight_smile:)

Holky, co blázníte...já miluju králíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...se zelím...se špenátem...ve svíčkové....králík, jedna z největších ňamek....ale nenapadlo mě udělat ho pro malou...ona chce jen kuře-ostatní minimálně, ale králíčka by mohla zkusit :slight_smile: !!!

Dokoukala jsem Sněženky, něco trošku udělám a jdu do hajan...tak dobrou
21. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj, já pravidelně dočítám, ale nějak nevím, co psát. Celkem vše jde, jen v noci malá hodně haraší a dlouho uspávám a pak se před 7 vzbudí Týnka, takže vypadám trošku jak zombie. měly by se holky s tím spaním dohodnout, ať to nemá každá jinak. Ostatní je v pohodě, jen tohle mě vysává. :grinning: Dnes jdu nakoupit dudle, sice jsem nechtěla, ale když nepůjde jinak, budeme v noci ududlovávat, přece jen jsem stará na to, abych tu dvě hodiny štrádovala po bytě s vrtícím se červem
22. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno,
tak polehounku jsem přitáhla ve dvě, ale bylo to moc fajn.

jaký byly Sněženky? Prý pěkná chujovina

Peti, tak ať dudloni zaberou, jak často se Verunka v noci budí?
22. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
budí se po 2-3 hoďkách, což mi neva, kdyby se nacucla a spala, ale ona pak vyžaduje nošení
22. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.