• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj

Peti tak to Tě v noci teda prohání... já taky dala dudel někde po 3 týdnech nebo tak, v noci jsme sice tenhle problém neměli ale přes den hodně brečel, i když jsem ho nosila a už jsem měla ruce až k podlaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
jo ale dudel poměrně zabral, jen v noci ho plival co deset minut, tak jsem ho jednou nechala (po asi 10. nahození), chvíli brečel, ale od tý doby už to skoro vůbec nedělal a vyspali jsem se oba

tak držím palce!
22. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
dnešní bříško
muž mě nějak vyfotil, že i já se divím, kde to dítě je :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3557729#navigator
22. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj,
Sněženky to bylo něco strašnýho, zbytečně natočenej film.

lu: kde to mimi nosíš?? :confused:
22. lis 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
hoj hoj

..jo jo, Sněženky děs - herci si jeli do Krkonoš zopakovat, zda ještě umí původní hlášky a zda jsou schopni sjet ten plácek před chalupou...bohužel ani po vypnutí zvuku se na to nedalo dívat - vypreparovaná odbarvená Marika -tfuj tfuj...to raději přirozené přepadávající poporodní špek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

petrolejce zdar a sílu do dalších nocí!!! úplně soucítím..když jsem to teď vykládala MM, tak zajásal (promin, peti...), bo si odvodil, ze když u nich Týnka spala a ted Beru nespí, tak u nás po nespacím Kuboušovi nás čeká spací dítě...no..mužská logika :grinning:

jinak já dnes strávila celou noc na koze...jako gyndařské...zdálo se mi o porodu...já se probudila k ránu bolestí (fakt..regulérní kontrakce :grinning: )..ještě ted mě bolí pipka :grinning:

pěknou neděli :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ahoj:
Lu: to není možný, nepodvádíš trošku !???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Sněženky: jsem na to koukala s otevřenou hubou, jestli se náhodou nepos...li s tímto výtvorem, hnusflus :rolling_eyes:
Zuhav: nooo, taky pěkný sen. Já spíš sním o chlapech. :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jestli se neblížím náhodou k přechodu :zipper_mouth: :sunglasses:
22. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ingrid: podvádím, fotím se ráno před jídlem a pitím :pensive: totéž s váhou, večer by ty míry byly horší, takhle mi to stačí... tohle je "čistý mimi", tuk přijde ve 3. trimestru :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
bříško mám malý (stejně jako u Matýska), ale blbě se mi dejchá a musím si dávat přestávky a sednout si, jak kdybych byla tak ve 36. tt :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,
zdá se mi, že teta Lu tam už pár týdnů hází stejnou fotku :grinning:

Anketa na dnešní den:
jak jsou na tom vaši broučci s poznáváním barev. Deny jich už totiž zná docela dost, přitom to do něj nespeme :confused:
22. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Amy neumí žádnou a vlastně skoro nic, ale umí skákat ze stolka na křeslo a to je skoro metr, skočí do vody když tam nikdo není a doplave ke břehu...tož tím se utěšuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci :confused: :sweat_smile: Deny skočí tak maximálně přes práh :grinning:
22. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Labell, teda to čučím jak je Amy šikovná :confused: a doplave s kruhem nebo s rukávkama? teda je fakt šikulka :wink: :dizzy_face:

Míšo, Tomík jména barev zná, ale docela to plete jako když jedeme autem pořád hlásí "červená" nebo "zelená" ale často se netrefí, taky jmenuje barvy aut jenže je to tak 50 na 50 jestli to řekne správně, no nikdo nejsme dokonalí že :grinning: :grinning: :grinning:

jinak hezkou neděli všem :wink: :slight_smile: :sunglasses:
22. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
maxi: bez ničeho.
Ale zas jí vykládám od rána jak půjdeme tancovat, pojedeme tam šalinkou atd. a když tam teda navečer jdeme, tak se jí ptám kam jdeme a ona mi řekne bobo (hovno). :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
No, snad to nevyznělo tak, že se vychloubám :frowning2: . Mám z něj radost, na mluvení je fakt šikula, to jo. Ale spíš mně zajímalo, jestli to je už běžné i mezi ostatníma dětma jeho věku...
Jinak poslední dva dny je Deny fakt protivka :angry: Hrůza!
A dnes jsme už balili dětem vánoční dárky, to je krásný :dizzy_face: Vloni byly ty Vánoce naprd, všichni jsme měli střevní chřipku, ale letos si to hodnám užít :grinning:
22. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Néé Miško, určitě bych to nebrala jako vychloubání!! Denísek je šikulinka!! :dizzy_face: :wink:
22. lis 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
Luci, teď jsem koukala, jak Am na jedné fotce stojí na té lavičce v tělocvičně. To je pro nás sci-fi :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
To je přeci kladina :wink: . To su ráda že má každej něco co ten druhej neumí :grinning:
22. lis 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak vidíš - a po kom by měl být Deny na sport, když matka ani nepozná kladinu :grinning:
22. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Mi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ani Mája neřekne barvu a hustím to do ní přitom pod tlakem :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (auta, kostky, lentilky, nic platné)
22. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj :slight_smile: lu:bříško fakt výstavní :slight_smile: hezkej zbytek neděle :wink:
22. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: lavička :grinning: :grinning:

...a říkání barev..já jsem ráda, že mi dítě řekne "máma"..k tomu, aby řekl "bílá máma" máme ještě daleko...
ale na té kostce, jak se tam strkaj různě tvary podle barev, tak na té to umí..jakože dá červené kolco do červené kolcové díry...tož barvoslepej není

...a ještě mi prozraďte, jak udržíte dítka na kuchynské lince (labell...a ještě u kohosi jsem to viděla...) - u nás jsem to ani nezkoušela, bo vím, že by to skončilo spálenou prdelí či spáleným kudrnama, namlácenou hlavou o horní skřínky, demolící celé vrchní části kuchyně...dítě by mi tam hned začlo chodit jak po lavičce, teda po kladině :grinning: prostě v sedu bych ho tam neudržela...
22. lis 2009 v 16:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
zuhav: musí mít co na práci, když nemá, stoupá si a vymyšlí pí.....y :grinning:
22. lis 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
22. lis 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

koukám, že se řeší dovednosti dětí :grinning: NO náš tatínek si myslel, že bude mít ténistku...a Katy? míč absolutní nezájem, běhat nějak jakštakš začala teprve nedávno :grinning: a když si kopou nebo hážou - za silné iniciativy tatínka, tak si Katy po jednom hození lehne se slovy: "Opočinout!" :grinning: :grinning: :grinning: NO je spíš po mamince na sport, no :grinning: ale bereme to s humorem :wink:

jináč jsem koukala, že jste řešily ryby... kopíruju mail, co jsem dostala minulý týden- je to o pangasovi :angry: :frowning2: :frowning2: :

# # Pangasius je chuťově velice dobrá ryba, jen je potřeba brát na # # zřetel # # v jakých podmínkách chov probíhá, jako každá sumcovitá ryba # # trpí tzv.
# # kožovcem kožním parazitem, který způsobuje v prvním roce velké # # ztráty, proto se v odchovném prostředí přistupuje ke koupelím # # v malachitové zeleni,která je silně karcinogenní. Do některých # # evropských zemí je zákaz dovozu z těchto chovů, tak se to řeší # # přes třetí země. Každý by měl toto riziko zvážit, naše ryby # # jsou kvalitní a dobré.
# #
# # Pangasius je sladkovodní ryba a chová se v deltě Mekongu, což# znamená:
# # 1) Má méně jodu, protože je sladkovodní # # 2) Mekong stahuje všechnu špínu z Thajska, Vietnamu a Laosu. To je # # přesně ta řeka, která sbírá všechny humusy, které do ni # # amíci naházeli ve válce s Vietnamem a taky do které tečou špíny # # z továren co jich jenom ve Vietnamu je.
# # 3) Nikdy není čerstvý, vždy jenom dovezený přes půl planety.
# # NEBRAT.Lidi proboha proberte se. Ve všech článcích se tato ryba # # velmi # # oslavuje - jak nemá kosti, jak je strašně zdravá, jak je mořská.
# # Pěstuje se ve sladkých vodách, okolo Mekongu, v teplé vodě hodně
# # rychle dorůstá do "jateční velikosti" - rybka to je nevídaně
# # žravá,
# # ovšem čím je krmena je vietnamským tajemstvím. Opravdu není cítit # # po # # rybách - není protože je napraná vodou (některé super levné # # filety v # # našich obchodech mají až 50% vody).
# #
# # Laboratorně jsou výsledky výživových hodnot také nevalné -
# # ryba v sobě nemá vůbec nic, totálně prázdné kalorie. A vrchol
# # všeho
# # je, když se někde prodává jako čerstvá fileta - neexistuje, je # # to vyrobeno rozmražením - čerstvý pangas se sem vůbec nedodává.
# # A poslední věc - už jste viděli kvalitu za takový mrzký peníz # # a z Vietnamu je cesta dlouhá.
# # A proto - vezměte rozum do hrsti a kupte si našeho kapra. Dobrou # # chuť.
# #
# # Lidi koukněte na tuto stránku:
# # http://www.dietmindspirit.org/2008/01/30/why-you-shouldnt-eat-this-fish-pang

přeberte si to, jak chcete, néééé, že mě budeet kamenovat :wink: Já to nepsala, jen beru jako svou povinnost to předat dál :wink:
22. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
22. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
jejda, ty únorovčátka jsou ze všech dětí nejhezčí... jsou kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt mi některé momentky silně připomínají naší Katy... :grinning: KOukání na telku jsme trochu omezili, kouká ráno tak hodinku, pak chvíli před spaním vpoledne a někdy navečer u večeře... no když hlídá tatínek tak samozřejmě víc :sweat_smile: :wink:

a nedá mi to nekomantovat... jako Lu...kde je ta Bellinka?????? :confused: :confused: :confused: To není možný :confused: :grinning: to je nějaká habaďůra, ne? :grinning:
22. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
majenko,labell,aco,halkačí:moc krásné dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mi:si děláš prdel s těma barvama :grinning: já jsem ráda,že Nikča pozná psa :sweat_smile:

lu:to je tedy pupek :slight_smile: :dizzy_face:

pangase nekupujem,tak asi dobře děláme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
simirek Nikolka je hezounká a stím psem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
ty jo, Nikolka je veliká, kočička... na těch fotkách mi tak přijde :dizzy_face: :dizzy_face: Já jí měla za droboučkou holčičku :grinning: :grinning: Proti naší Katy teda :grinning:
22. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Zuuu, jako nic ve tlém, ale proti Katy jsou asi všichni drobní, i Nikča :grinning: Katy je holt modelka krásnááááá :dizzy_face:
Nikča má úžasné culíčky, je krásná :dizzy_face:
22. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.