• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Kreksi: držím palce na čtvrtek :wink: !

mně se M. taky pokoušel vstávat v 6 a podobně, ale já jsem matka hrozná, já ho prostě z postýlky nevyndám, tak si zvyknul, že naprosto nejdřív v 6.30, tak si tam kouká na obrázky na stěnách a povídá si... teď co jsem těhu, tak i 7 je na mě brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maji :astonished: :sweat_smile: no oni jsou fakt nevyzpytatelný, sice už mnohem víc ví, co by asi neměli, ale furt to zkoušej a prubujou co to udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matýsek přesně ví jak na mě - platí na mě pusinky a miminko... dneska ráno při odchodu trojčil, viděl, že jsem naštvaná, tak povídá "Bellinka... u maminky"... a hned se mi projasnilo :dizzy_face: chlap jeden vykutálenej :grinning:
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
http://www.infantia.cz/damske-trenyrky-infantia.k.aspx

jsem na to náhodou narazila.. dámský trenýrky?? nosíte to někdo? :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zdravím únorovky a únorovčátka :wink:
Zahlídla jsem kauzu pangasius: http://www.hoax.cz/hoax/pangasius---je-to-k-jidlu/
23. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
lidu já mám jedny takové podobné na spaní s tílkem,ale jsou mi teď nějaké pomenší, tak je nenosím, jsou nepohodlné, asi bych potřebovala velikost XXL :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Mobi to je dobrej článek a jsou tam i další odkazy... já doteď složení u ryb nečetla (pokud to nebylo evidentně upravený jako kostkový filé nebo rybí prsty), tak asi abych začla jak koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
38,6 po odečtu :frowning2:
23. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
chjoooo Miško :frowning2:
tak snad to nebude nic vážného!!!!ale člověk je vždy v pozoru :pensive:
a co si mu dala za medicínku??
23. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dala jsem mu paralenový čípek. on nemá ty sirupy rád :frowning2:
23. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Miško, to bude po očkování..Držím palce, at je to brzo pryč..
23. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj všem,
Míšo, chuděrka malej, snad mu ten čípek brzo zabere a bude mu líp. U nás po přeočkování spalniček byla rýma. Jsem ráda, že máme povinné očko za sebou.

A k nám nejspíš dorazil nějaký drzý kousek rozumu:
-zavři ten šuplík s DVDčkama
- proč?
- protože je poškrábeš a nebudou hrát
- já vím
Ale přesně vím odkud vítr vane. Tak to totiž vypadá, když se mladší dítko učí od staršího :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Miší :frowning2: :frowning2: :frowning2: to očkování je fakt hnus, ble.Posíláme pofoukání Dendovi, držte se! fakt se na to těším :confounded:

Jani!, to je chytrolínek! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak snad mu ten čípek co nejdřív zabere,Miško!!
držim moc palce !

já se tak bojim rakce.
byly jsme min.týden na 1 priorixu!! :fearful:
za jak dlouho má být ta reakce??týden??
a je tu nikdo,kdo neměl žádnou reakci??
děkuju ...

jinak já jsem KO :frowning2: :frowning2: :frowning2:
už 14 dní a to doslova,mě od rána do večera bolí hlava :frowning2: vůbec žádnej prášek nezabírá a to mně většinou hned prášky na vše zaberou,protože je beru jen vyjímečně....
takže já jsem na dně a samozřejmě mě napadá to nejhorší :unamused:
23. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
barru, to je divný, že Ti nic nezabere. Mohla by to být i migréna. Skoč si k dr, udělá Ti vyšetření a dostaneš prášky Tobě šité na míru a ty zaberou. Musí to být na palici fungovat po celý den s bolestí hlavy.
23. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
ale k jakýmu dr.?
byla jsem u fyzioter.a ten říkal,že si myslí,že je to od krční páteře...udělal šílený chmaty,sem myslela,že se p.....
no a že mi ještě zavolá,kdy mám přijít,ale bolest absolutně nepolevila....ach jooo
je to fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Hmmm, tak u nás se po obědě opět nespí :unamused:

počasí: chvílema svítí sluníčko, ale je spousta černých mraků...a zima! A to bylo ráno azůro...

Baru: jééé, tak držím palce, aby to nebylo nic s chřipajznou :wink:

Mi: ty reakce na očkování jsou hnusy... :confounded:

Lu: tak to nenosím, ale na spaní to může být dobré (v létě-teď bych v tom zmrzla)
23. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Barru: asi k obvoďákovi nejdřív... může to být krční páteř (já to mívala taky :confounded: ) nebo rozházený hormony nebo i ledviny apod. :unamused:
23. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Mi: :frowning2: :frowning2: Posílám Denískovi pusu ať je brzo líp :dizzy_face:

Lukáš jde na očkování teď ve čtvrtek a taky jsem zvědavá co bude následovat. Akorát se zbavil nudle u nosu :confounded: a bojím se, že si to po očkování zase vyžerem minimálně blbou náladou :cry:

A celkově mám to dítě teď hodně náladu nahoru dolů (už se někdy chová jak ta naše puberťačka :grinning: - buď hodně veselo a nebo nálada pod psa :confounded: :grinning: ). Snažila jsem se s ním dělat aspoň 2 hod. vycházky, že ho utahám a bude klid, ale ušlapaná jsem já a mladík řádí dál :grinning:
V noci už taky není takový klid co býval - většinou tak 4-5x v noci vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale kulturní vložku po mě naštěstí nechce :grinning: :grinning:
Ale nepřestávám věřit v lepší zítřky :wink: :grinning:

Barru: bolehlav jsem měla posledních 5 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já mám někdy stavy migrény, že se mi uleví ať když hodím šavli, ale teď to spíš byly celodenní bolesti, tak jak píšeš.
23. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
baruu, na migrény je snad neurolog, ale nejsem si jistá. Já jen že mamka mě tam taky kvůli migrénám kdysi naháněla, ale jelikož jsem posera a navíc nesnáším vysedávání v čekárně, tak mě neuhnala. Ale vím že udělají vyšetření, kterým přesně zjistí zdroj a původ bolesti a pak vědí na co přesně léčit.
Ahoj
Miško, pofoukání pro Dendu, my jdeme na očko ve středu, minule reakce nebyla ale i tak mám nahnáno

Barru, jestli tě 14 dní bolí hlava, tak si dojdi k Mudrovi. Ono ti teď taky nepřidá, že se stresuješ tím, co to je...takhle tě vyšetří a budeš v klidu, já měla něco podobnýho. Bylo to od zad, něco uskříplýho.
Baru-taky bych zašla k dr..I HankaPelíšků myslím byla, že měla stále bolesti hlavy..Určo to bude v pohodě..Myslím na tebe..
23. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky díky :slight_smile:
zítra ráno půjdu k obvodačce.chtěla jsem se tomu vyhnout,když ted řádí chřipky všech možných původů,ale tohle už sse fakt nedááá :rolling_eyes:
taky jsem přemýšlela,jestli to neni od vakcín na alergii,chodim na ně poprvý,dneska jsem radši nešla,protože zhoršení už bych fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je zase den blbec, zabouchly se nám dveře průvanem ještě než jsem si stihla vzít klíče a samozřejmě jsem neměla ani mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsme s Tomíkem byli oba oblečení, zkoušela jsem zvonit na sousedky, ale ani důchodkyně nebyly doma, pak mě zachránila kamarádka která bydlí nedaleko a naštěstí byla doma, tak jsem od ní mohla zavolat manželovi, akorát měl nejdřív hlasovou schránku, napodruhý to naštěstí zvednul a za chvíli přijel i s klíčema :wink: uf, uf
kamarádku takhle zavřela její 3 letá holčička na balkoně při věšení prádla a nevědela nebo neuměla jí otevřít a pustit zpátky do bytu, taky dobrá situace :sweat_smile:

Míšo, pohlazení Dendovi aby byl brzy fit :dizzy_face:

Barru, teda to tě upřímně lituju, mě když rozbolí hlava a nazabral by mi prášek tak nevim co bych dělala, držím palce aby Dr. přišel na to od čeho to je...
23. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
chuděrka Denulka :frowning2: at' to brzy klesne :frowning2: co Ondrášek už byl na tom očku?barrunko ad hlava:já bych mohla povídat,u mně se dodnes neví co to je,já nejvíc lítala po nerologii ale byla jsem i na ortopedii a všude možně,jeden Dr.ti tvrdí že je to z toho že máš příčně plochou klenbu nohy,druhý od páteře a třetí ze stresu si vyber žééé?? :frowning2: byla jsem na spousta vyšetřeních a vždy vše o.k.,migréna vyloučena,měla jsem tablet 3 prd....a nic absolutně nic nezabíralo...joooo vlastně jedny pamatuji si že jsem si je vzala jednou,napsal mi je praktickej Dr.ale na neuro mi řekla že jsou hroozně silný at' je radši neberu,vím moc dobře jaký to je mně se chtělo fakt kolikrát brečet a mlátit hlavou do zdi,bylo to k nevydržení,k tomu starat se celej den o Pát'u a večer chodit do práce...ted' mám t'uk,t'uk,nějakou dobu pokoj občas zabolí ale néé už tolik dnů v tahu..moje neuroložka se ale neustále přiklání k tomu vnitřnímu stresu :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeji ti at' se toho zbavíš protože vím jakej je to vopruz a k Dr.určitě jdi!držím palce,pak dej vědět co a jak :wink:
23. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Hmmm...tak mě malá ukecala a nechala jsem ji v 15 usnout...takže večer bude čumákovat do půlnoci... :unamused:

Maxa: tak na balkoně to není nic hrozného-rozbiješ okno a jsi doma...to ty zabouchnuté klíče jsou horší-ještě, že jste byli oblečeni!

Hlavu jsem měla cca před 14 dny necelý týden a stačilo mi to-neustále pocit na zvracení...ale já to mívám od krční páteře. To jsou pak situace, kdy nadávám na kojo :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
jééé to je román :stuck_out_tongue_closed_eyes: maxi:ještě že to dopado takto :confused:
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak to spíš vypadá na chřipku. Je úplně vyřízenej, kašle, trochu soplí. Ach jo........ Už mám vítr z chro chro chřipky. Teď spinká a já jdu na posezení s kamarádkou - bývalou kolegyní. Nejradšibych byla u něj, ale mám to už dlouho domluvené a už jsem to jednou rušila. Ach jo :frowning2: Bude o něj postaráno dobře, to vím, ale chtěla bych mu být nablízku, když je mu blbě :frowning2:

Baru, ať ti doktoři pomohou! To musí být hrozný :frowning2:
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Krásný podvečer přejeme :slight_smile:

Koukám že nám stůně náš miláček Denísek tak Jájinka posílá velikánskou pusu na uzdravení :zipper_mouth: :zipper_mouth: :frowning2:

něco málo jsem dočetla tak se budu snažit na něco reagovat :slight_smile:

ad pangas, teda holky já měla do dneška jak není pangas zdravý jako ryba a ono teda prdlajs jo, kruciš a Jája ho tak miluje a já taky, to je jediná ryba co sním :frowning2: no tak budu muset už zkusit toho lososa a pstruha snad jí také pojedou

ad barvy, Jája teda barvičky nepojmenuje :sweat_smile: ale když jí řeknu ať mi podá něco červeného tak to ví, takže červenou pozná určitě u ostatních barviček to je už horší :confused:

Jinak jsme měli o víkendu pozitivní chvilky s nočníčkem a díky nim jsem poznala že Jasmínka umí hezky na nočník když CHCE. Umí si říct že chce číííí a kaky a umí to i udržet a sama si svléct a natáhnout kalhoty jen je prostě LÍNÁ. Párkrát se jí to hezky povedlo na nočník a pak udělá bobek do kalhotek :angry: potvora a ještě mi říká jaké je to fůůůůj. Takže jsem si fakt řekla že jí dám čas ještě do Vánoc a pak už se teda do toho obuji, vyzrálá je na to dost jak mi hezky ukázala. Holt proč se bude snažit na nočník když maminka s tatínkem přebalí a ona to má bez práce že :wink:

ad očkování, no tak mi jediné silné reakce jsme měli na ty první tři očka Hexy ( horečky, neutěšitelný pláč ) a pak jen lehce zvýšenou teplotu a nějaké to kňourání ale vesměs u ostatních očko už nic hrozného.

ad míry - tak Jasmínka má 84cm a 10,3kg - velikost nosí 80/86

Lucí, Amelka má fakt 12kg?? :confused: :confused: Vždyť ona mě přijde a vždy byla takový drobek :sweat_smile:

A dočítala jsem i jak jste některé museli dělat obr grunting na Vánoce :slight_smile: No my jsme měli velký barák a neustále se v něm fakt muselo pořádně uklízet jako prach, podlaha i sem tam ty lustry atd... tím jak se topilo uhlím tak to bylo znát že bylo více prachu a špíny. Takže na Vánoce se myli jen okna, peklo se a vánočně zdobil baráček a stromeček venku na zahradě :slight_smile: a to samé na Velikonoce. Velký grunting jednou za rok se dělal v létě, kdy se vyklízeli skříně jako mě spíš hračky, probíraly se a vyhazovali staré věci co nepotřebujeme atd... A tak to mám doma i já, vyklízení skříní, komory atd...v létě a na Vánoce a Velikonoce - okna, výzdoba, pečení.
Musím říct že mi Martínek udělal o víkendu radost. Viděl jak po výškách šůruju okna, já jako prcek bez židle se nikam nedostanu. Tak mě odehnal a sám je umyl, on je dlouhý tak se natáhl a bylo :grinning: :grinning: A pak už jsme jen nazdobili. Jasmínka z nich je nadšená pořád běhala a volala ,, kásný, kásný" :dizzy_face:

tady nějaké fotečky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318321&vReferer=
23. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj,
Hani taky to moc nechápu že má "tolik" bo ona fakt nic nejí. Měří teda 90 cm a příjde mi hrozně štíhlá, nemá žádnej zadek a všechny kalhoty jí padají, ale zas není nějak chcíplá.

Včera za celej den snědla rajskou polívku, čtvrt rohlíku, čtvrt jablka a dnes dvě tyčky Kidiba, 3lžíčky zeleniny s kuskusem a broskev. :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda,

Deníškovi brzké uzdravení, Barru taktéž, migreny jsou hnus... :frowning2: :frowning2: mě teda naštěstí pomohl 400 Ibalgin...

Holky, já vás teda obdivuju, to vstávání, my vstáváme tak kolem 8 a jsem za to moc ráda, dřív bych to ani náhodou nedala....:frowning2: Takže 5,6 hodina ranní, no smekám jak to dáváte !!! Večer chodí tak v 9, ale ráno mám klídek...:slight_smile::slight_smile:

z Pangase jsem taky teda zklamaná,ale moc ho teď nejíme, naposledy byl hnusný, že jsem ho vyhodila, nevím teda zda to nebyli těhu chutě...:-/

Fotečky moc pěkný...:slight_smile:
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
aco:Jasmínka je sladká :dizzy_face: a jak si hezky maluje :dizzy_face:

Denískovi posíláme pusinku,ať je blbá nemoc brzy pryč

barru:taky bych si tipla,že to bude od páteře,čeká tě běhání po doktorech :unamused: ale pak bude určitě lépe :wink: držim palce
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.