• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak my dorazili v půl pátý, Matýsek vytuhnul až v autobuse ve 4 hodiny, takže u nás naopak cesta domů prospaná :slight_smile: nechápu jak to vydržel tak dlouho, půlku odpolka byl už evidentně v polospánku a dokonce seděl v kočárku

bylo to moc príma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
slejvák se nekonal, místo toho vedro, to jsem teda nečekala! klobouk dolů před těhulkama!!

jen mě mrzí, že jsme vyrazily s holkama uspat děti (a ty pak stejně nespaly), jen jsem pak už neviděla Agi, Teru, Fru a spol :unamused: :unamused: zato malej mi ještě doma říkal Eli, Ondla, Tomík atd. :grinning: jo a "hloch", z toho byl vedle :sweat_smile:

Simčo: vše nej nej k narozkám!! vyraž si někam :wink:

P.S. nechápu o čem Ejana mluvila, vypadá prímově :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
tak fotky od nás zde (hodně je jich tam s ondráškem,ale nebudu je vkládat na koně zvlášť )

http://agatka77.rajce.net/Vylet_do_ZOO_Praha-Troja_2.7.2009_-_16,5_mesice
2. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
simčo krásné narozeniny !!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , posíláme sladkou pusu !!! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Agi, to jsou SUPROVÝ FOTKY !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ani nebudu jednotlivě komentovat, se tím úplně kochám ... :dizzy_face:
to jsou jiný grády, když jsme se teď viděly i s píďalkama naživo :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
sms píše:Je to tu strašně krásný.Jídlo výborný a restaurace venku u bazénu.Na pokoj jdeme přes nádhernou rozkvetlou zahradu a z balkonu vidíme na moře,kterého se Am bojí.
2. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Lu jj bylo to moc fajn,jsem moc ráda,že jsem tě poznala,i když jen na chvilinku,než jsme museli s píďalkou utéct,už se nudil a trojčil :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
téééda labellka je rychlík a je vidět,že si užívaj aspoň v bazénu.třeba si Am na moříčko zvykne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahooojkýýý, srazík supeeer. Určo by to chtělo zas zopáknout. Teda až na to póčo, jsem z toho totál ulepená.
Také jsem nadšená ze všech maminek, hlavně jsem ráda poznala nové tváře jako Fru se šikulinkou Verčulkou - jsem čučela jak jezdí na klouzajdě a sama. Lu s Matyáškem - který opravdu super povídá. Agátka, Barru, Ingrid atd.... A opět jsem ráda viděla maminy co znám. No a dětičky, prostě úžasný. Jedno hezčí a šikovnější než druhý. Ani to nemůžu vypsat, každé dítko mě uchvátilo něčím. Jen škoda že jsme se rozkouskovali a nemohla jsem více popovídat s jinýma maminkama.

Jinak my jsme dorazili až teď. Taťka nás vyzvedl, jeli jsme k němu na firmu pro nějaké věci a měli jsme ještě jet na papání k naší babí ( prababí Jájinky ) a normálně nám před firmou kikslo auto. Takže jsme dvě hoďky čekali až přijede Martíkův kolega a přiveze nám nabíjecí kabely na baterku. Naštěstí se auto nahodilo a my jeli dom, ale nemohli jsme se vrátit k babičce, neboť jsme nesměli auto zastavit jinak by jsme ho už nenastartovali. Tak mě moc mrzí, že se babí těšila, navařila a napekla a nic. Viděla nás aspoň ty dvě ho´dky ráno

Pár foteček mám, tak pozdejí dodám :slight_smile:

Jo a co baby kecáte že vypadáte blbě, Fru, Agátka, Ejena, Natama a spol... kecky jedny, takový kočky jste :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Simí vše nej k narozkám

Jů tak to je fain že se Pyskáčkovi mají faině :wink: :slight_smile: A Amelka si na moříčko určo zvykne
2. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jé, fotečky bezvadný, o to víc mě mrzí, že nebyla náladička, ZTýnka by si to s dětma jinak moc užila. Tak někdy příště, asi na srazu, ale to už se budu sotva koulet. :grinning:
2. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Simi: krásné narozeniny
Baru: fotky povedený, snad jen - příště mě ber z větší dálky :wink:

a taky jsem chtěla poslat Tínce pohlazení, bylo vidět, že jí není dobře
2. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Agi, krásný fotečky :dizzy_face: Jsem unešená z toho, jak se dětem kroutí vlásky - Ondra, Lucinka....... :dizzy_face: Všichni jsou k sežrání. A mamkám (a taťkovi :sweat_smile: ) to teda moc sluší :wink:
2. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky díky moc za přání k narozeninám,mám vás ráda :dizzy_face:

je fajn,že jste si zoo užili,moc jsem na vác myslela :wink:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
fotky ze Zoo nádherný! Agatce, Fru, Petrolejce, Terezce, kaffičce i Verunce to moc sluší,. Lucku (Verunku) bych tedy nepoznala! ty máš delší vlasy, než na srazíku, že jo? :slight_smile:
a děti jsou božské! Je mi tak líto, že jsme nebyli! :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
tyvole Týnce, já jsem fakt přehřátá...Týnečko pardon
2. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky, já jsem ráda, že jsme nakonec jeli. Nejdřív jsem jet nechtěla, protože jsem měla strach, že když pojedeme autobusem a Štěpán bude kvůli zoubkům protiva, že se nemáme jak rychle vrátit. Ale naštěstí se obětoval švagřík Kája a dělal nám šoféra. Díky tomu jsem mohla osobně poznat Fru s okatou Verčulkou, která se mě hned chytla za ruku a odvedla si mě k vodičce :slight_smile:, sympatický holky ústečandy i s dětičkama, holky Kaffíčkovic, Lu věčně nahánějící Matýska (fakt nekecá, ten kluk se ani na chvilku nezastaví :wink:) a pak jsme se jen ve fofru pozdravili s barru a Ingrid. Ostatní jsem už znala z Vilánce, a o to víc jsem se na ně těšila. Petrolejka má maličkatý bříško a moc jí to těhotenství sluší. Péťo, mohla bys být těhotná pořád :wink: Katynka na koních byla úžasná, jak kdyby chodila po nocích tajně rajtovat. Jen na chvilku jsem se bavila s Gábi s hodným Lukáškem a s Luckou a jejím Víťulkou. A taky jsem si mohla na moment zkusit pohlídat malého Vašíka Evčifrank. A mohla bych jmenovat dál a dál. Bylo to fajn, škoda jen že jsme se tak brzo rozprchly a nemohly se víc poznat. Snad si to vynahradíme na příštím srazu.
2. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Šimi, vše nej k narozeninám a jestli hezkou oslavu.
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojte, dekujeme za super den, moc rada jsem videla nove tvare a po dlouhe dobe i ty zname :slight_smile:
jen skoda, ze jsme nestihly se vsema moc pokecat, tak to musime zase brzo zopaknout. Jste holky sympatacky a deticky moc roztomily a pohodovy, unorcatka se zkratka vyvedla :slight_smile: Lex si na zaver dal pekne na kokos, jezdit s choditkem po schodech zkratka nebyl dobrej napad :slight_smile: ja jsem total ko, cesta domu zasekanou Letnou a okolim nam zabrala hodinu a pul, vetsinu cesty na jednicku, no des v tom paraku.
fotky zde
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=398055&vReferer=

simi, tez se pridavame ke gratulacim :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jee, ja Lucku s Vitou vubec nepotkala :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte,
tak fotečky krása :slight_smile: , škoda že jsem nemohla přijít :frowning2: :cry: , Kubík už byl dnes ráno bez teploty, měl ji jen slabě přes 37, ale raděj jsem to neriskovala, když by to nebylo skoro hodina cesty od nás tak bych to riskla. Co takhle naplánovat třeba další srazík i když asi nebude v tak hojném počtu v tejdnu od 13.7. ?
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hezký večer,
srazík byl moc fajn - musíme brzy domluvit ty Žl.Lázně

Naty-když Vy jste dorazili k Supovi,my už byli na cestě domů,neviděla jsem ani Evčufrank s Vašíkem :cry:
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jeeee, okoukla jsem fota, jsou fakt povedený!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aspon jsem si důkladně prohlídla všechny únorčátka pořádně!! :slight_smile:)) Jsou to krasavečci i s maminkama!!! :slight_smile:

A Simče vše nej!! dRačici jedné!!! :wink:

Naty, tak to jsi měla teda cestu prekérku :frowning2: Já stíhala Barru, ale nedalo sa... :grinning: :grinning: Šlápla na plyn, až jí vlály vlasy od klimošky a já bez klima jsem si hezky saunovala do kopce :D :D Ale jelo to jak po másle, na jedničku jsem se jen rozjížděla :grinning:
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoooooooooooooj holky :slight_smile: dorazila jsem,až ted :grinning: :grinning:
bylo to moc fajn!!!!!!!!!!!!!!moc ráda jsem vás poznala,jen mě mrzí,že jsme se tak míjely :frowning2: ale tak snad příště si všechny víc popovídáme :wink: co asi Fru s Verčou??doufám,že dojely v pořádku vláčkem.....
my tam zůstaly asi nejdýl s Kaffi,Teru,Naty a Evčou.holky jsou fajn :dizzy_face: a dětičky všechny kouzelné :dizzy_face: Lexíček je strašně krásnej klučík a moc si natloukl,malejjjjj,tekla krev :frowning2: ale byl statečnej :slight_smile: Tomík,krásně mluví,jsem teda čučela :dizzy_face: a Maxa asi bude muset pořídit domů vláček :grinning: :grinning: :grinning:
Kaffička je přesně moje krevní skupina :wink: a šlápla jsem na plyn normálně,kdybych věděla,že jedeme závody :grinning: :grinning: :sunglasses:
bylo to fakt super a už se těšíme na dalšííííííííííííííííííííí :slight_smile: akci
2. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem totál vyčerpaná, ale strašně ráda, že jsem vás i prďolky konečně viděla naživo. :slight_smile: .SIce některé jen velmi krátce, příště prostě nepůjdeme uspat ty nespavce! MOc se mi to líbilo, všechny maminky jsou milé a sympatické a dětičky úžasné.A Majce se taky líbilo, jen jsem sedly do auta, tak zakoulela očima a byla v limbu. Hlava jí klesla skoro až na břicho, tak jsem silně dupla na brzu, aby se jí vrátila a jela k nám do Grébovky, tam mi spala v kočárku ještě hodinu, potkala jsem kamarádku se stejně starou holčičkou a šlo se na hřiště, vrátily jsme se domů v půl osmý. DOteď jsem předpírala zabahněné,počůrané věci a botičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A mám na zádech krásně opálené tílko :sunglasses: , Mariannka zase úplně hnědé nožičky, ty jsem jí zapoměla namazat opalovákem.
Už se moc moc těším na další sraz, doufám, že brzy uskutečníme aspoň částečný na koupáku.
Labellka pěkně provokuje fotkou jak z reklamy :slight_smile:
Dobrou noc....
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
fotky ze zoo jsou boží :dizzy_face:

teru,agi:co se sejít příští týden u nás :wink: středa,čtvrtek nebo pátek kdykoliv,podle dlouhodobé předpovědi má být hezky,přijeďte uděláme si hezký den :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Teru: prosím Tě, z jaký dálky Tě má Agatka brát?? dyť Ty jseš modelka, já čučela jak péro z gauče! :astonished: :astonished:
2. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahojda holky, krásnej večer přeju, aspoň stejně tak hezkej jako ZOO den. omrkla jsem obrázky a zalitovala, že jsme se nevydaly - asi dost zbytečně jsem se obávala počasí, pro případ, že by bylo odpo tak, jak den předtím, mi to přišla hrozná cesta. začínám mít z těch dlouhých štrek obavy. :wink: dobře mi tak, koukám, že to bylo prima. snad se z toho poučím.

krásné narozeniny simi!!!
2. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj,
tak já jsem si v ZOO krásně odpočinula, protože Lukáš se rozhodl dospat posledních pár dnů. Dal si tam krásné 3 hodiny spánku :astonished: , takže jsem holkám mohla říkat horem dolem, že tohle dítkysteo posledních pár dnů pěkně spánek přes den bojkotuje hysterickým řevem, stejně mi to nikdo nevěřil :grinning: :grinning: A já jsem si odnesla jeden adrenalinový zážitek - ukecala jsem Evcufrank aby jsme šli i v tomhle vedru do džungle a na mě tam zaútočil netopýr - holky já si myslela, že jsou tam všechny zvířátka hezky za sklem, ale netopýr měl volné pole působnosti :confounded: - takže jsem uhnula fakt na poslední chvíli, jinak mě tam ten netopýr sejmul :grinning: :grinning:
Domů jsme dorazila pěkně upajdaná, za to Lukáš svěží a s dobrou náladou. Dneska odpadnul až po 21 hod. Aby ne, když měl tak naspáno :grinning:

Byl to hezký den, jsem ráda, že jsem vás viděla :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
dobré ránko!!!

já jsem včera nemohla po té ZOO vůbec usnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simčo jasně, přijedeme rádi, akorát nevím, jak toho mýho draka u vás uspím, v ZOO nechtěl usnout vůbec, hihi....Co středa nebo pátek? , těšíme se :slight_smile:
3. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.