• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lucí, no tak Amelka je hodně vysoká :slight_smile: o 6cm než Jája :slight_smile: Takže to bude asi taky tím. Ale právě mě to překvapilo protože vím že Amy byla vždy jako Jája dokonce mi přišla tenkrát i lehčí když jsem jí chovala.
Jasmínka když se svlíkne tak taky někdy říkám kde má zadeček, stehýnka jediný co je na ní vidět je bříško. I některé věci ve vel 74 nosí ještě teď, trička dokonce 62 :confused:
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
hihi ondra ukradl petrovi na WC kousek toal papíru a šmrdlal to za rohem a já na něj, co tam děláš a on:"bordel" :grinning: . A pak mu říkám, nenenene to je na utírání zadečku,tak si začal šudlat zadek přes punčocháčky :grinning: :grinning: .prča s nima je teda !

hani Jasmínka je šikulka! fotečky pěkné
23. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj!
Denískovi přejeme rychlé uzdravení a ať by ostatní vydržíte zdraví!!!!

Ingrid, Mája je úžasná -já ji fakt žeru. A ty vlasy :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: No, krasavice!!!

Aco, Jasmínka je šikula!

Mobina, děkuju za info!!!
23. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mája je fakt boží,ty vlásky krásný :dizzy_face:

koukáte na superstar,co :wink:
23. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím z lazaretu :unamused: , nejdřív skolila teplota 39,2 v sobotu Marťase, naštěstí mu po práškách klesá, ale nicméně ji měl i dnes několikrát
Včera večer lehl taťka, dnes ráno měl 39,6, hnusnej kašel a leze mu to na průdušky, jako ostatně pokaždé,
Kubík ten se naštěstí zatím drží, nic mu není, ani kašel ani rýma, tak jsem zvědavá kdy to na něj vleze taky. A jestli to na něj nevleze, tak budu všude chválit probiotika a imunoglukan :slight_smile:
Nejvíc se teda bojím o sebe, dnes jsem několikrát zvracela, bolest v krku a trochu na průduškách, bolest hlavy a zad,teplota jen 37,4, tak jsem naběhla do lékárny a koupila homeopatika atd a už se cítím o moc líp, ty homeopatika jsou zázračný :dizzy_face: , bála jsem se, aby se to u mě nerozjelo, protože do 13tt si nemůžu ani skoro nic vzít. Ale oproti tomu jak mě bylo ráno je to teď pohoda.
23. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
kluci spí od 20,00 do 7,00 +- půl hodinky
po přečtení o pangasovi jsem poslední kousek vyhodila :unamused:
23. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
makulko:to je hrůza :frowning2: tak ať jste brzy fit,co víc přát,že
23. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Berušky, to je děs, jak ty nemoci kolí jednoho za druhým :frowning2:

Hani, to je paráda s tím nočníkem, že už se Jasmulka snaží. Ono to stejně neuspěcháš - i když ji začneš hlídat a "učit", stejně to pustí do kalhotek, když nebude připravená. A zákazy-příkazy se k nočníkaření vůbec nehodí - to je tak na spuštění bloku. Prostě to chce nenápadně zkoušet a připomínat a být trpělivá...

Agátko, :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: Už se těším, až bude chtít Ondrášek utřít prcku tobě nebo tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:

Já se dnes snažila uklízet, ale měla jsem se na to vykašlat. Záškodníci totiž systematicky ničili veškerou mou práci - prostě dnes se tu bordelařilo festovně, tak jako dlouho ne. Já na jednom konci smejčila a prcci brali útokem vyčištěné plochy. Využili všech dostupných prostředky - nalámali piškoty na koberec, modelínu natlačili do autíček, vyházeli všechny plyšáky (a že jich máme), hračky vhodili do vany, vše skládající se z více kousků vykramařili (puzzle, kostky...), vše malé rozházeli kol sebe (magnetky, kolíčky, korálky...)
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
23. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
agi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kačí:u nás to vypadalo obdobně :grinning:
23. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Makulko :confounded: :confounded: :confounded: no to je teda lazaret! :unamused: hlavně že je Ti líp, držím palce, ať to nechytí Kubík
a co jsi si vzala za homeo? :confused: abych se připravila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my byli na srazu těhulek z Prahy z MK, bylo to moc príma... tak fotky asi fakt zkreslujou, protože kromě jednoho jsem žádný velký pupendo teda neviděla...

no a přišli jsem domů a muž nějakej rozhozenej, dost špatně snáší, že malýho skoro nevidí a jak jsme přijeli pozdě a hned šel spát, tak to už měl fakt dost... no asi to pro něj není jednoduchý, jsem jednou zvědavá na sebe až půjdu do práce :pensive:
23. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
hezkej večer přeju. můžu se zeptat ještě jednou, co konkrétně z těch probiotik a jaký imunoglukan dáváte? když jsem hledala na netu, vždy tam byla taková ta čarovná formulka - pro děti od tří let, od 1 roku jen na doporučení lékaře. tak si nejsem jistá... díky moc. a též by mě zajímalo, jaká homeopatika vám zabrala při nachlazení, bolesti v krku a tak. já mám pocit, že to do sebe lupu zbytečně :unamused: - zkoušela jsem to oscillo a homeogene do krku. díky. jdu spát, je mi blbě.
23. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Aco: krásný fotečky jako vždycky :dizzy_face:

ad nočník: hele u nás totéž, kdyby chtěl, tak je dávno bez plíny... říct si umí, i si sundá oblečení, ví co se po něm chce, ale prostě momentálně jsme na úrovni,že chodíme v určitých pravidelných časech nebo před jídlem nebo odchodem a má plínu jen na spaní... jako nikam se to dva měsíce nehejbe, ale jen když se to takhle drží... a jsem ráda, že se vyčůrá kdekoli, na záchodě v nák. středisku, na nočník, venku na trávu... tak aspoň tak

Labell: tak to jste jak holčička mojí kámošky, ta jí tak půlku co Matýsek a váží víc než on :confused: a taky vypadá že je proti němu o kus hubenější! :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kreksi: dávám Lacidofil (bereme ho oba, tak dvakrát třikrát za týden) a Imunoglukan sirup...
na bolest v krku mi před asi dvěma měsícema zabralo Homeogene...

a snad je na chřipku přímo homeo Paragrippe jestli to říkám správně?? ale to nemám vyzkoušený...
nebo Oscilo..víte co :sweat_smile: ale nevím jakej je mezi nima rozdíl :confused:

jo ještě k nočníku: dneska jsme šli spolu na záchod, vyčural se a chtěl jít a já říkám, že ještě máma potřebuje a on na mě na férovku "ne, neni čas, jít hlát" (hrát) :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
kreksi:já dávám Imunoglukan sirup,v letáku se taky píše od 3 let a možno i od roku,ale jen na doporučení lékaře,já dostala doporučení lékárnice,tak to neřešim :wink: Nikče dávám 5 ml/večer,homeopatii nerozumím
23. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
moc děkujeme za pochvalu foteček :slight_smile:

Já dávám Jájince sirupek Pikovit ( ten je pro děti již od 1ročku ) tak už jsem řekla že zatím žádné jiné sirupy a vitamíny do ní cpát nebudu akorát ještě přemýšlím že koupím ten Lacidofil, uvidíme

Jinak jsem trošku zklamaná a smutná, zatím to na miminko nevypadá :frowning2: No nic, tak až vylečím pořádně mykozku začneme nanovo :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
děkuju moc. píšu na papírek, zítra zuzanku nazásobuju.

aco - smutek zahoď za hlavu. aspoň bude fakt čas na doléčení :wink: . ono málokdo je ranař na první a "čas páření" taky není špatnej :wink:
23. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Kreksi:připiš si Laktobacílky Baby od Swissu - 1-36měsíců
23. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Iví, já vím, jsem si tak nějak naivně myslela že by to mohlo být hned na poprvé jako s Jájinkou :sweat_smile: A ty se hlavně brzo vyleč, ať jste s mimískem fit :slight_smile:

Tak my jdeme koukat na pohádku, každý večer si pouštíme hrané pohádky a usínáme u toho :confused: :sweat_smile: zas jsme dneska s Jájou přetáhly kruciš :unamused:

Krásnou dobrou noc
23. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
brou :pensive:
23. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
jůůůůůůůů,jak jsem skončila tak i začínám :confused: dobré ranko :wink:
24. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
ahoj

Hani: já tu byla, ale jen jsem četla :grinning:

tak chlapi už probíraj nářadí, aby si muž malýho aspoň půlhoďky užil... j
24. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
lu ahá,ty jsi mně chtěla necht první vid'?to je od tebe hezký.. :grinning: a co muž už má práci?nějak nedočítám tak nejsem v obraze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
tak jsem chtěla dělat chřestovou polívku z receptů a v Bille ani Albertu nemaj chřest?nebo jsem špatně hledala,ale koukám dlouho a nenašla jsem ho :frowning2:
24. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko

hani nesmutni, mimísek bude! :dizzy_face:

u nás prší, tak ven nepůjdem, ještěže jsme vstávali v půl osmé, aspoň to uteče, teď se kouká na Kouzelnou školku :wink:
24. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
teda agátko vy už tu vstávačku máte zavedenou vid'?u nás vstávačka v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme po snídani a Pát'a taky kouká na kouzelnou školku :slight_smile:Hani:agátka má pravdu,nesmutni však ono se zadaří hned jamile se pořádně vyléčíš :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj,
hanipel: bohužel si myslím,že chřest koupíš už jen v plechovce,
agat: tady svítí sluníčko, ale nejspíš déšť od vás přijde sem, že...bleee :angry:
24. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem myslela, jak se krásně vyspíme do syta, když už jsme jednou přes noc bez Elí a stejně jsem čumákovala, budila se a prostě nám to bez ní nešlo :grinning:

co marůdkové :confused:
24. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Hani: tak možná chřest ve Fruits de France, ale to je teda pálka :sweat_smile:

jj, včera nastoupil muž do práce... takže v 8 zhruba jde pryč a přijde nejdřív v 6.30, tzn. malýho vidí max. hodinu, hodinu a půl

jdu nakrmit dítě a vyrážíme na přednášku Jsem ve varu.. pak poreferuju co paní poradila :wink:
24. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
ingridko,lu v tescu i v globusu ho normálně prodávaj volně mezi zeleninou :confused: v plechovce blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: lu:tak to je dobře že už muž má práci :slight_smile: at' se líbí přednáška :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobrý ránko,
byla jsem s Denískem u doktora, celou noc hicoval, léky zabraly vždycky jen tak na hodinu. Zábaly jsem mu nedávala, pokaždé jsme se vešli do 39 stupňů po odečtu, tak jsem ho nechtěla trápit, když byl v klídku... :frowning2:
V čekárně u doktora se mi zasr** - podle všeho prý klasická chřipka, co tu teď lítá. :frowning2: A v pusince se mu dělají afty :frowning2: , prý z těch horeček.....

Tak hlavně, ať jsou vaši broučánci zdraví! Je si teď jen přeju, aby to nechytla Marianka.
24. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.