• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky,
jen nakukuju,my marodíme, Jiřík má laringitidu :-/ už od středy, ale nebyl čas napsat...dneska už je to lepší, jdeme na kontrolu tak uvidíme, zachytili jsme to vcas ani antibiotika nedostal, tak snad to bude uz dobrý...Emilka zatím v pohodě :slight_smile:
Denískovi posíláme hodně sil ať se brzy uzdraví :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani, tak se taky držte :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Berušky:frowning2:

Mi, co vám doktor na tu chřipku doporučil? O těch aftech se tu hodně psalo - Ingrid doporučovala Tantum verde, já jsem byla spokojená i s obyčejnou genciánkou a Betadinem.

Janinko, laryngitida :frowning2: Tfuuj, to je hnus nemoc! Jsem za vás ráda, že jste to "podchytili" a že jsi nemusela nikam v noci lítat s dusícím se Jiříčkem...Od kamarádky-sousedky syn na to trpí a už jsem u ní dvakrát v noci byla hlídat její starší dceru, protože musela akutně kvůli laryngitidě na pohotovost :frowning2: No jak jsem viděla, jak jí Adámek modrá a lapá po dechu, udělalo se mi špatně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Kačko, nic moc. Hlavně dieta (kvůli průjmu) a hodně pít. Léky na snížení horečky a na bolest (paralen, Ibalgin apod.) A na afty nám dal nějakou vodičku. My-ga-ra se to jmenuje. Máme to nanášet tyčkou do uší a to jsou boje :unamused:
24. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Miško, to mě právě zajímalo - vím, že s chřipkou se nic moc udělat nemůže. Víceméně pomůžeš jen ulevováním od horečky...no určitě dávat moc pít třeba ředěné džusy kvůli vitamínu C, jenže to se zase moc neslučuje s tou dietkou. Na druhou stranu průjem má asi z horeček, že? Až odezní, bude lépe...
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky, potřebuju poradit, jak měříte teplotu děťátkům, pořád do konečníku? Nemáte některá ten infračervený čelní teploměr. Když třeba v noci hicuje a nejsem si jistá, jestli je to už na Panadol, tak by se hodil, ale nevím, jaká značka je spolehlivá a jestli s tím máte některá osobní zkušenost. Moc díky za jakékoliv názory :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
39,2 po odečtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spal tři hodiny, pak ani nechtěl vylézt z postele :unamused:
24. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme přijeli z imunologie, myslím, že jsme se jim vryli do paměti, Martin jim tam po odběrech zkolaboval, prý už tam měli dlouho nudu :wink:

ach jo, bobišci malinký :frowning2: Denískovi a Jiříkovi ať se brzy uleví
24. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
no pane jo, tady takovejch marůdků :confounded: :confounded: :frowning2:

Janula: no o tom čelním teploměru jsem taky přemýšlela, ale právě jsem slyšela, že ty nejsou moc přesný, tak nevím

Jani: Emilce dodatečně všechno nej k svátku :wink:
24. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
jejda.marůdkům posílám pohlazení..

teploměr-měřím stále v zadečku. S jiným nemám zkušenosti.

teru-no, jste nezapomenutelný pár! A kdy budou výsledky? :slight_smile:

Tom má na hlavičce suchou pokožku - nahoře na hlavičce. Je to asi od čepice, ted v zimě....Mažete to něčím?
24. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj,

Emilce vše nej k svátku!!

Baru nádherný bříško!!!!

Marůdkům ať je co nejdřív líp!!
24. lis 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojda, všechny zdravím po delší době..já průběžně nakukuju, stihnu i dočíst ale nestíhám napsat..
poslední dobou mám totiž celkem náladu na úklid, tak toho využívám.. :sweat_smile:

moc myslím na všechny marůdky, ať jsou brzo zdravý...

asi jsem ani nepogratulovala nejčerstvějším těhulkám, držím place, ať je všechno, jak má být :slight_smile:
luovým gratulace ke bellince, lu, že Ty jí nosíš v batůžku?? :grinning:

přidala jsem dnešní fotku pupku, je to foceno ráno, večer je asi 2x takovej, dneska jsem byla na ko, beruška je kp a cs je nula, i když občas mám teda pocit, že už mi děloha musí spadnout do kalhot..mám celej spodek hrozně překrvenej a fakt pocitově jsem bez čípku.. :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3565204&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

petrolejce a Berunce ještě jednou gratuluju, že zvládly porod, protože u popisu jsem teda bulela..
Berunka je úžasná a z tebe, Peťo, sálá štěstí..
držím palce, ať se vám ustálí noční spaní..

zuuu, abys nakonec ještě nepřenášela, čípek 2cm, to vypadá ještě na dlouho.. :sweat_smile: :wink:

jinak jak jste probíraly spaní..u nás dneska byla premiéra, Veru spala poprvé celou noc bez jeiného probuzení..vždycky pláče večer, než jdeme spát, nebo si jí v noci beru k sobě, dneska poprvé spinkala u sebe do sedmi.. :dizzy_face: a taky poslední dobou má suchou plínku v noci, ráno jí říkám že je veliká šikulka a ona na mě, majinká.. :slight_smile:

ad mluvení, mluví dost, dokonce se z verunkovštiny začíná pomalu stávat čeština.. :grinning:

sorry za román, od teď s... na úklid a budu nakukovat častějc.. :wink:
24. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
labelko, si rychlá, já než sesmolila ten elaborát..díky.. :slight_smile:

Emilce všechno nej..i dodatečně Nikolce a velký Romče..a pro jistotu ještě na zítra Kačkám.. :slight_smile:

zkoukla jsem taky nějaký fotky, je neuvěřitelný, jaký mají Nikča, Amelka a Marianka dlouhý vlásky, Verulíně sice rostou, ale pořád to má jak chmýří.. :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj,
MI: to je mi líto, chudinka se určitě z tý horečka pokakal. Na ty džusy pozor, hrozně to bolí na afty, ale prý v paprice je hodně Céčka.držím palce
Janina: Jiříčkovi taky přejeme brzké uzdravení, ty nemoce jsou fakt k zbliží... :rolling_eyes:
Comra: když měla malá lupky, tak jsem jí mazala Klorane pro suchou pokožku a do tří dnů to bylo pryč. teď nic takovýho nemá
Janula: mojí Máje jsem už do prďky teploměr nedostala, tak jsem vynetovala, že z těch "neklasických" je nejpřesnější ušní teploměr. Koupila jsem tuším Omron a jsem s ním moc spokojená, do 10 sek. max. je teplota změřena a ještě z toho má legraci, že nás změří (jí ho na chvíli půjčím potom)
teru: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :wink: , nezlob se, stát se to mýmu, tak tam zkolabuju taky, ale smíchy. Já jsem hrozná sv...ně :sunglasses:
24. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
ingrid: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tery si nějak nedovedu představit omdletého sportovce Martina :confused: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, jen v rychlosti nakukuju :wink:
Barčo, krásnej pupík :dizzy_face: a 26tt, to už teda taky je skoro za pár... co se týče mýho čípku, dnes jsem pocitově otevřená tak na 2-3cm a Elly už je na půl cestě...(nemůžu skoro chodit :sweat_smile:) snad se tam ještě udrží :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:

Všem hezký den, jdu radši ještě zkusit "naspat" :grinning:
24. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Fru: krááásný bříško, tady se dá i trošku tušit, že v něm někdo bydlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
koukám chudák Deny :frowning2: no už aby bylo zase jaro a teplo... snad se z toho marodi brzy dostanou :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
jééé. Baru, to je krásný bříško! :slight_smile: A opravdu to nebude Břeťka? :grinning:
Ingrid-díky za tip. Zkusím namazat!
Zuzi- jsem si říkala, jeslti už neodtekla voda, že jsi tu nebyla! :slight_smile:..Super, že držíte, i když jsi otevřená! :grinning: :grinning: :grinning: Zuzi, kdy je další Ko?

Holky, já zase mám pocit, že mi cmrndá plodovka. Ale je to z toho, jak miminko kope do močáku :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
jéjej chudinka Denísek a Jiřík at' jsou brzy v pořádku :frowning2:Barčo:krásnej pupík :slight_smile: a Emilce Vše nééééééééééééééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: jdeme ven,papa :wink:
24. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Baru, krásný bříško. :dizzy_face: Takový přesný, ne jak Lachtan Áda = Já. No já se zrcadlu obloukem vyhýbám, děloha se zatahuje, ale hodně pomalu, proti minulému prodou dost děs, o prdeli ani nem,luvím. No budu to setřísat asi dýl, když nem ůžu cvičit, ale do jara chci být aspoň trochu koukatelná.
KJinak dnes mi berunka vyrostla z tepl= kombinézku, tak jdu hrabat do větší velikosti pro další, zítra musíme jít k doktorovi za fešandy, ale překvapilo mě, že před týdnem jí byla v pohodě a dnes v tom pružila. A byly jsme s holkama porpvé samy venku, na hřišti a bylo to fajn, akorát Týnka se divila, proč se neveze v kočárku :grinning:, Tak zas mizím něco udělat, je to náročnější, se dvěma breberkama ...
24. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Zuuzi, pocity naštěstí dost klamou, jak jsem se přesvědčila na dnešní ko..chodit už občas nemůžu teď, jsem na sebe zvědavá na konci..
držím place, ať Elly ještě chvilku vydrží.. :slight_smile:

Romčo, no to by musel mít mikro pinďu.. :grinning:

Teru, proč jste vlastně byli na genetice, jestli teda neva, že se ptám..
24. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jé Peťo, Ty se svou vůlí to určitě zvládneš všechno shodit v pohodě..hlavně, jestli bude Berunka takhle růst, vysaje to z Tebe co nevidět.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
jo a Peti, až budeš mít čas, dej do alba nový fotečky..ať se můžem kochat.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Fru: no batoh nosím teď skoro furt, to je fakt :grinning: :grinning:

hele ale Ty zrovna nemůžeš nic říkat, dyť Ty máš jen takovej hrbolek a to jseš o kus dál než já :sweat_smile: :grinning:
škoda že není léto, bys mohla chodit v podprdě a minisukni, kočko! :wink:
24. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
jj, fotky Peťo, zrovna jsem to chtěla říct :grinning: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ingrid: já se taky tlemila a s Mudrou jsme konstatovali, že chlapi prostě nic nevydrží :grinning:

Fru: nádherný pelíšek pro prcka :slight_smile: na imunologii jsme byli proto, páč trpíme na genitální herpes, takže brali krev a po výsledcích řeknou jak to bude dál s léčbou

Elis dnes protivka, pořád chce držet za ruku, fňuká, drží mě za nohavici(z čehoš rostu :zipper_mouth: ) zítra máme jít na ďobanec, tak aby ještě neomarodila
24. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Romí: jdeme zítra na KO do Podolí :grinning: No hele fakt, za posledních 24 hodin se Elly posunula hrozně dolu...já jdu na záchod a bojím se povolit svaly, že mi vypadne :sweat_smile: Ale třeba je to jen zdání...týden by byal ještě fajn :wink:

Emilce veš nej ke svátečku, já jsem hrozná na ty svátky, se omluvám... :sweat_smile: doufám, že zítra na ten Katy nezapomenu :grinning:
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
marůdkům posíláme pusu, to je hrůza... :frowning2:

fru máš nádherné bříško, fakt krása ! takové štíhlé,jen pupíček dopředu :dizzy_face: :dizzy_face: , štíhlá maminka :dizzy_face:
24. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
dobrý předvečír!!! :wink: :slight_smile:
konečně jsem se dostala za váma....mám absenci až hanba ,ale poslední dny mi nebylo dvakrát ,nějaké poselstvo mě navštivilo ,takže jsem čekala co se z toho vyvrbííí...no a krom tvrdnutí to zatím jde :unamused: :confounded: :sweat_smile: uf ,ale jsem čím dál tím víc větší kaput ja? :fearful:

zuuuuu: a co máš říkat Ty ,vid? drž se sestro!!!!Co nevidět týdny tady zapakuješ a bude tam 2d :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

FRU: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to mi nechám líbit!!to je pupíček :wink: :slight_smile:

..a dočteno nemám, musím něco málo přelouskat ,ale znáte to....
jinak minulej tejden jsem byla na UTZ ,malý ,velký sny má 1820g ,už zakotvil v krajině vaginální ,tudíž připraven na přesun ven :wink: :slight_smile: dle měření ,vše v pořádku!! :dizzy_face: :dizzy_face: je spíš větší na týdny ,ale prý se to ještě může zkorigovat ,uvidíme, podle mě bych měla rodit okamžitě protože už si moc nedokážu představit ,že ještě přiberu a poroste břuch????jako kam????mám ho všude ,nikde už mi nic nepatří ,vše osídlilo mimnko :fearful: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.