• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Zuu: jemine tak povol, takovej porod bez kontrakcí, já bych to brala! :sweat_smile: :grinning:

Katynce dopředu vše nej k svátku!! :dizzy_face:

holky zavolat naší mamce, to je trága.. se tomu musím tlemit :grinning: jí i když chytnu v dobrý náladě, tak má tak naočkovanej ten náš rodinnej pesimismus, že mi řekne něco jako "no teda to Tě lituju, na jaře se z toho zblázníš"... já to normálně vzdávám, to jsou snad nějaký podzemní proudy pod tím barákem :sweat_smile:
oni jsou tak opačný s mužovou maminkou, že to ani není možný... :sweat_smile:
no každopádně jsem se ujistila, že radši než tu mít před porodem mamku, tak se tu budu plazit břišmo kolem dítěte houpajícícho se na lustru, tohle fakt nééééé :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
erorr: tak to si nechám....

a malý ,velký syn ,né Sny ..prostě těhustav ja? někdy horší než prasečí chřipka, a pro poo dávejte na sebe pozor!!!!!!!! :unamused: :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Mocí, taková krásná váha mimča :dizzy_face: a Ty už pěkně poslíčkuješ? :slight_smile: tož to bude porod jako lusk! teda vlastně jako buk, když je to kluk :grinning:

jsem se tu teď úplně odbourala, malej staví z Lega ohromnou věž, otočí se na mě a "všecko je v pošádku" :sweat_smile:
a do vteřiny se mu to celý sesulo, to bylo jak kdyby si to připravil, jsem se válela smíchy na koberci a on místo aby se vztekal tak taky :grinning:
24. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky,

jen jdu opět pro radu (jak jinak, že?). Dávám tady dohromady kalendáře a chci si to nechat jen vytisknout ve 24print a chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte jaký je rozdíl mezi tím obyč kalendářem a tím luxusním? Jestli je to obr rozdíl nebo ani ne a kolik stojí poštovný. Moc děkuju za odpovědi :wink: .

Jinak u nás vše při starém. Ve čtvrtek jdu na ko, tak pak hodím info, jestli se Andrejka otočila správným směrem :slight_smile: . Já peru a žehlím jak divám, abych to měla všechno už nějak připravené :dizzy_face: .
Lukášek je teď docela hodňoučký. V 19 h chodí spinkat do svý postele, tak 2x za noc tam musím zajít nahodit dudáka, kolem 6:00 se přesouvá ke mě do postele (manža odchází do práce) a chrupkáme tak do 7 - 7:30, takže pohoda :slight_smile: :wink: :dizzy_face: .

Marůdkům přeji ať jsou co nejdřív v pořádku :slight_smile: .
24. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
jůůůůůůůů zuuuuzi co to? :confused: a koukám poslíčkuje se už i u mocinky :slight_smile: kk:tak držím palečky at' si dá Andrejka říct a přetočí se :wink: téééda těhulinky zuuuzi,Kačí a mocinko vy už to máte za pár :confused: a lu tejdny taky pěkně letěj..hlavně at' je těhulkám fajn :slight_smile: co Denísek? :confused: Jiřík? :frowning2:
24. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
u nás už se spí :slight_smile: holky nové téma už se asi zakládat nebude co když se nemusí?
24. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Moci, krásný zprávy, hált velký syn už poslal posly

kk: na čtvrteční ko držím palce, aby byla malá správným směrem
24. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky, já budu mít tu chřipku asi taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Pěkný večír,
jdu popřát všem marůdkům brzké uzdravení :fearful: úplně mě to dostává, jak tu někdo marodí, to pak mám větší strach, že je fakt něco ve vzduchu, co může dojít i k nám...já ty nemoci nedávám :confounded:
bacily, táhněte do prde.e!!!!!!!!!!!!

Těhulkám přeji čípky těch správných velikostí :slight_smile: :slight_smile: :wink:

fru, bříško fajňácké :dizzy_face: a paní moci by taky mohla příbytek syna ukázat :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak zas mizím, ste už všechny pod peřinou :grinning: bobrou noc :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak mám za seb ou 3-hodinové uspávání Berunky na míči. Poslední hodinu s řevem. Pevně věřím, že to znamená jen jednu hopsací hodinu v noci, že ten zbytek už má vybráno. Tož není to prdél, dvě děcka. :grinning:
24. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
kk: nechávala jsem si u 24print tisknout standardní kalendáře vlastní návrh a poštovné stálo 50,-. Posílala jsem 2 druhy kalendáře a s tím i nějaké obrázky a poštovný počítají jenom jedno, ale musíš to poslat během jednoho dne :wink:

Fru: krásný bříško :dizzy_face:

Dobrou noc
24. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky, jdu popřát marůdkům aby jim bylo brzy co nejlíp :dizzy_face:
taky těhulkám moc přeji aby vydřžely dopékat mimísky do té správné chvilky

po čase jsme se zase sešly se stejně starýma dětičkama, byla to sranda pozorovat jak zase vyrostly a už se prosazují :grinning: hodím nějaké foto jak si hrály :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
gmol: děkuju. Oni mají právě teďka akci na kalendáře 3+1, takže ten standardní by mě vyšel jeden A4 na 89 Kč a ten luxusní na 149 kč. A myslíš, že tou kvalitou je ten standard ok?
24. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak tady pár foteček :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3567193&vReferer=%2Fphotos%2Fmaxa

a gratulace k svátku i opožděně, nějak nestíhám sledovat kalendář :sweat_smile:

všem dlouhou a klidnou noc :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
24. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
kk: já jsem spokojená. Akorát jsem nechala vytisknout ještě nějaké fotky, ale oni tisknou na tvrdší papír a ne na klasický fotografický, takže klasický fotky příště objednám jinde.
24. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
gmol: moc děkuju za info :slight_smile: . Tak já objednám asi ten standard :wink: .
24. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
maxi:Tomášek je boží a má krásný vlásky :slight_smile:má kudrlinky vid'?už jste mu je stříhali?dobrou :pensive:
24. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
jééé. Holky těhulky se přišly podívat! Skvělé, že je vše ok. Doufám, že u Kačky bude Andrejka přetočená a u Mocindy je chlapák teda chlapák! :grinning: :grinning: :grinning:
a těším se na dobré zprávy zítra od Zuzky!

Peti, teda takové uspávání...at už to je jenom kratší a kratší...

Maxa-super fotečky. A vidím tam taky Natamu a Lexíka? Jak se mají?

Míško, at je líp..a všem marodům at se brzo uleví..

já jdu zítra na testy na cukrovku (OGTT) a už je mi z toho šoufl..:slight_smile: :grinning:
24. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
MI: tyjofka, i ty brutte? tak hodně síly k tobě, ať jsi zas zdravá máma :sweat_smile:
maxa: teda Tomík je čím dál větší frajer :dizzy_face: , jsem si projela zbytek tvýho alba a na začátku jsou malililinkatá únorčátka, mj. i Kubík, mazlinka Týnka, kukadlo Katynka.....ježiši, kdy toto bylo? v pravěku??? :grinning: :grinning: :wink:
a ta houpačka v bytě je mi Velmi sympatická, že bych ukecala taťku... :sunglasses:
24. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ranko,Kačenkám vše nééééj k svátečku,hezký den :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Romi,držím palečky at' jsou testy v pořádku :slight_smile: Miší:ty at' jsi taky ready :wink:
25. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Odměnou za hrůzný večer byůa hezká noc. Kojo po 2-3 hoďkách, ale hned usla, řádné řumákování, takže paráda. No nedělám si iluze, že by to znamenalo něco pro dnešek. každý den je prostě jinak. :grinning:
25. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Brej den :rolling_eyes:
jsem dobitá jak starý čert...mě se fakt před šestou vstávat nechce :fearful: jsem protivná, to zas bude den...

Tomík má super barvu očiček :dizzy_face: ....a taky jsem poznala natamu, co robí, že nenapíše? :slight_smile:

Peti, no ten začátek je řádný...a co bříško, trápí ji prdy?

Mišák, jak ty?
25. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobrý ránko...:slight_smile:

tak já vstávala po xx měsících o půl 7, jela jsem na odběry krve na VVV screening, a teda byla to moje smrt, jsem tím vstáváním po 8 hod. pěkně rozmazlená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem marůdkům hlavně brzké uzdravení !!!!

Barči bříško fakt luxusní !!

KK: taky řeším jaký je rozídl mezi standartem a luxusním kalendářem, asi půjdeme taky jen do standartu..využijeme akce 3+1.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Romi, tak ať tu sladkou srágoru po ránu v pohodě dáš a výsledky dobře dopadnou !!! :wink:

Petisko jak je?? pořád žádné těhu nevosnosti, nic??? :wink:
25. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
a vše nejlepší Katy ke svátku a dodatečně včerejší Emilce...:slight_smile: :wink:

Maxa, pěkný fotečky, Tomášek má krásné vlásky...a taky jsem poznala Natamu i Lexíka...pěkný blonďáček... :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,
Kačenkám všecičko nej, hlavně zdravíčko
Miško, jak u vás ? :confused:

Maxa: ta poslední fotka vyšla moc pěkně :grinning:

my za chvilku vyrážíme na očko
25. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj,
Kačenkám vše nej k svátku!!
25. lis 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko

my jsme přišli z očkování druhé dávky Priorixu, Ondra brečel,ale o dost míň, než minule a dokonce si začal povídat s doktorkou,když bylo po všem,slíbila jsem mu za to bonbonky,tak už dlabe lentilky :dizzy_face:

Kačenkám vše nej!, jdu dočíst
25. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
agátko:hlavně at' je Ondrášk bez reakce :slight_smile: co marůdci? :frowning2: a jdu šmírnout Gábi oblečení :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.