• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj tak jsem zpátky z divadla, bylo to super :dizzy_face: musím chodit častějc než se malá narodí

ad pangas: no mně se to hned nějak nezdálo....
Agi potíž je v tom, že většina ryb je dneska chovaná na farmách jinak by při našem tempu konzumace už v moři prej žádný nebyly... takže i drahej losos je krmenej granulema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to nemluvím o znečištění moří :sweat_smile:
no jako taky někdy už nevím co jíst :grinning:

ad chřipka: jsem teď četla, že prej 20-25 lidí v Británii už prodělalo tu prasečí... ale většina to ani nevěděla....

Aco: prosím Tě co ta mamka blbne? :angry:
25. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky, přišla jsem domů před chvilkou, takže jen rychle posílám gratulace všem Kačenkám, Kačkám i spící Katynce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak marůdkům přeji brzké uzdravení a těhulkám klidnou, bezbolestnou a dobrou noc :dizzy_face: :slight_smile:

ostatním samozřejmě taky :grinning:
25. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
ahojky a dobré ráno,

tak malý dnes spal po dlouuuuuuuuuuuuuuuuuuhé době CELOU noc, ale matka vstává co hodinu, si to asi fakt hodím, je to hnus.

Fru, je to fakt hnusná bolest poslední tři dny úplně nesnesitelná, dr mi taky říkal, že můžu skončit v nemocnici, ale to bych bez malýho nedala, tak jak je manža doma,tk už se víc snaží a lítá kolem malýho, ale je třeba dělat na domečku, ikdyž teď nám tam hodně dělá firma, ikdyž manža strašně brblal, že toudělá sám, al ejá jsem si prostě domluvila bývalýho kolegu a aspoň se to pomalu hýbe, jinak by jsme to neměli hotový ani za 5 let při jeho směnách a teď těch mojich problémech, bohužel se to musí zaplatit, ale bude to.

Comra, on byl už hlavninkou dolů posledně, tak dr chválil, že je to šikulka a snad tak už zůstane :wink:

aco a co mamku postrašit, že by to mohla prsknout na malou a třeba by si mamka už zašla :unamused: Držím palečky, s tou prací je to naprdlačku a ti lidi fakt na zdraví nehledí

Petrolejko: jak já tě chápu, já tohle měla s malým, kojo co dvě hoďky a pak tu samou dobu uspávačka, no co napsat, drž se mamino, já se bojím co budu mít zase doma, ale jak tak strašně málo spím, tak se bojím, že to budu mít druhého to samé co prvního :unamused: , ale bude líp :wink:
26. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno!

My jsme dnes vstávali v 6:10 - krásný čas po minulých dnech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mně dnes čeká divadlo a odpoledne bez Matýska - vařit nebudu, pro oběd si zajdu ..... no, snad mi ten výhled nic nepokazí :wink:

Dani, ty kosti mě mrzí - kamarádka si na to taky hrozně moc stěžovala ...mám tak trošku pocit, jestli se to víc neobjevuje u druhorodiček :confounded:

Peťo, třeba Tě to uklidní - Matýska jsme taky večer uspávali i tři čtyři hodiny na míči, nošením, položit nesnesl - ale v šesti týdnech, jak když utne :wink: Jo, a Matýsek měl při stejné porodní váze o 100 gramů míň a v šesti týdnech už 5100 :wink:
No, a Týnka je strašně šikovná, jak to zvládla :dizzy_face:

ad chřipka: v tom samém článku ještě psali (to mi připomněla Lu), že je předpoklad, že onemocní milion Čechů, ale u dalších dvou se nemoc neprojeví, ale přenašeči budou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže potěš :confounded:
26. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Jo!!!!! A zateplení domu se chýlí ke konci :dizzy_face: Hurá! Vpředu a boční strany už jsou bez lešení, zadní snad dodělají dnes a zítra. Pak teda ještě bude zateplení podlahy od sklepa, což bude vrtání přímo pod nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale snad to nebude trvat moc dlouho.
26. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno holky!!
26. lis 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráníčko,

malá je naštěstí bez teplotky, tak dneska vyrazíme do té solné jeskyně. Prcci už se těší na skřítka a já na klid a nicnedělání :grinning:

Marůdkům přejeme, at se dneska cítí lépe. Holky, co jste nemocné, jak zvládáte péči o dítě/děti?
Těhulinky - vy se taky držte!
Dani, to úplně chápu, že si raději zaplatíš, ale práce na baráčku bude hotová. Mám stejný pohled na věc...
Peti, no Berunka je živel, to víme dlouho :grinning: Ale že vydrží hore 5 hodin přes den - to mně stejně udivilo :astonished:
Sylvi, no ještěže advent budete mít klidný - bez vrtání a rámusu!
26. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ránko

my jsme dnes vzhůru od 5,45 :unamused: , doteď jsme četli knížky a teď si vyžádal autobusy na DVD a pije u toho actimel :slight_smile: , čekáme na kamarádku, ta má taky ranní ptáčátko,vstávají běžně v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mu už byly dva roky.

sylvi užij si dneska volný den, divadlo a oběd bude super!
26. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás poslední dobou hit, ve 4 ráno jít do velké postele za rodičema..takže od tý doby spaní nespaní :angry:

Dani, tak to mě mrzí, to musí být hodně hodně nepříjemný :unamused:
26. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojte holčiny
tak taťka už je na tom dobře, šel už do práce :unamused:
já jsem včera myslela že se snad zblázním, měla jsem 38,3, naštěstí to po paralenu kleslo, příšerná bolest hlavy, hrozná rýma a bolest v krku, dnes už je to o moc lepší, včera jsem nebyla ani schopná vám napsat. V úterý jsem byla na ultraz. mimčo v pořádku, od zadku k hlavě má 3cm :dizzy_face:, tak snad je v pořádku i po tom včerejšku, moc se bojím, na další ultr. jdu 11.12,
Marťula ten už je na tom taky dobře, včera měl po jednom dni bez teploty 38,5, ale snad už to dnes bude dobrý. Dostal rýmu a kašle, tak snad už se uzdravuje.
Kubíček ten se drží, teda dnes ráno je takovej teplejší, má 37,5, tak jsem zvědavá co z toho bude, drží se už tejden tomu odolává, tak snad to na něj nepřeskočí :pensive:
26. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
halkac včera jsem nebyla schopná ničeho, ještěže byl doma manža, jinak by tady kluci bloumali a já na ně jen koukala, byl to hnus
26. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Makul, to si neumím představit, aby lehla celá rodina :unamused: s mimískem to bude dobré, uvidíš :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: zuuu:krásně se připravujete :slight_smile: a Kačence díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky moc na reakci o pangasovi,já ho taky miluju a malej taky,takže šup,šup do krámu :slight_smile: :slight_smile: fajn že je Madlence líp :slight_smile: týý jo ači mrn'ousci už za měsíc slaví 2 roky fííííííííííííha :slight_smile: Miší:jak je?doufám že líp :slight_smile: teru:černej kašel týý jo :confused: holky já se ty prasečí chřipajzny taky hrozně bojím.. :frowning2: to jsou fakt svin'stva :angry: agátko:Ondrášek a skoro intimnosti s kočkou mně dostali :grinning: :grinning: :grinning:krásný slunný den :sunglasses:
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Hlášení z lazaret :grinning: u:
Deny půl noci probulele, nevím proč, teplotu už nemá, ale asi pořád nic moc :unamused:
Já o 80% lepší, ale teplotu a kašel mám furt.
A obávám se, že začnem další kolo - Majuška má 37,2, tak čekám, co se z toho do odpoledne vyklube :cry: Ona ještě nikdy nemocná nebyla. Tak moc bych si přála, aby se jí to vyhlo :frowning2:

Do toho něco leze asi i na dědu, druhý děda spí po noční, takže dnes už musím valit na 100 procent :unamused:

Hani, tady mamka je zlobidlo! Zkus jí nějak přesvědčit, tohle není sranda. Však nemusí jí t na neschopenku, pokud to nebude nic vážného!
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Martinko, tak to je taky mazec :unamused: Ať je ti líp!!
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj

teda to je lazaret... holky držte se, snad to brzo přejde! :unamused:

chtěla jsem se zeptat jestli někdo znáte tohle?
http://www.svet-modelu.cz/moon-sand-modelovaci-pisek-veterinar-cobi-h-co-70895/d-54576/

nestíhám dočítat, musíme vyrazit na kontrolu s pimpulou... ale nezdá se mi to lepší, spíš horší, tak jsem zvědavá co nám řeknou...
26. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Lu, tak dobře pořiďte....
26. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Holky to mě moc mrzí...těhulky Dana i Marťa... :unamused: no je to děs, když člověku něco je, bojí se o mimi v bříšku a lítá kolem prvorozeného...
a nemoci dětí jakbysmet... :frowning2: Já bych to zrušila! :sweat_smile: ať je všem lépe :slight_smile:

já dneska byla možná naposledy na hudebce... Katy si to náramně užívala, dneska i tančila a zpívala :dizzy_face: a byla se nám ukázat Péťa na skok, Beru jsme neviděly, ale Týnka opět na hudebce parádně živelná a veselá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Péťa...nevím, komu nespí dítě...ale mně přijde, že Péťa vypadá moc dobře...nepřeju si vidět sebe :rolling_eyes:

dnešek tady musíme s Katynkou vydržet spolu...asi v duchu tvůrčích prací :sweat_smile: :wink:

a pangas: já bych ho jen nedávala jako jedinou rybu...chce to asi střídat, ono všechno má něco... :wink: a věřit se nedá taky skoro ničemu :sweat_smile:
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
čaute děcka,
kdo vstával dnes nejdřív? Myyyyy! V 5:13 :stuck_out_tongue_closed_eyes: V 8h už jsme byli v autě a jeli na čajíček ke kamarádce, v 11h mi samozřejmě vytuhnul v autě, tak jsem zavolala mojiho taťku, ať mi po pomůže vynést. Mám strach se s ním tahat..

Ty nemoci...fakt mi je všech marůdků líto, všem přeji brzké uzdravení, u Dany je to něco jiného, tak snad se aspoň bolest zmírní :frowning2:

Zpětně gratuluju všem, kdo slavil svátek, Kačkám a Nikolce ...hlavně to zdraví :wink:
26. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojda,

tak i my máme po očko, bylo to v pohodě, Emmi to jen okomentovala "píchá píchá" a když bylo po tom, tak řekla"bzim bzim je pryč"...:slight_smile: řekla jsem že ji píchne včelička a pak zase odletí...
No teď tu chodí a machruje že má obázek...

Teda těch marůdků, je, to je hrůza...:frowning2: Ať je to už všechno pryč a děti a maminy zase zdravý !!! :wink:

K nám za chvíli dorazí kamarádka s 3 měsícní Nelly, tak se tším, že ji oňuchňám !! No apak půjdeme asi všici někam ven, je tu krááásně, sluníško, teplo, paráda !!

Ty jo vstávačka v 5, kolik chodí Robíšek večer spinkat?? :astonished: :astonished:
26. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Gabčo, v 19:45 většinou spí....předevčírem jsme ho dali spát ve 21h a stejně vstanul před šestou, takže na nějaké ponocování se u nás nehraje :rolling_eyes: s takou bude piškotek taky tak brzo vstávat a já ty svoje kruhy pod očima nikdy neschovám :sweat_smile:
26. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
ty jo, tak Emmi chodí spát tak o půl 9, někdy v 9 a vstává po 8 hodině... :wink:

tak to tě obdivuju, že to jako těhule dáváš, já jsem pořád více unavená, takže by to byla moje smrt

A přes spinká jak dlouho??
26. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
přes den dvě hodiny, jak Emmi?? No máš to dobře zařízené, mladý pán by si mohl s Emmi popovídat :grinning: ...jdu to ještě zalomit, než se vzbudí, pááá
26. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
lu:chuděrka Matýsek at' se mu to brzy srovná :frowning2: petisko:týý jo taková vstávačka uuuuuuuuuf... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojky

petis ondra dneska vstával v 5:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a šel spát po půl 12.Večer chodí v osm,ale trvá mu dlouho, než usne, páč vychrupává po obědě.Není výjimka, že usíná až po deváté hodině.Po obědě spí 2 hodiny minimálně,ale spíš 2,5 a pak ho budím

marůdkům posíláme pusu :frowning2:
26. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
jsem se teď koukla do průkazky,kam píšu míry a váhy ondry a v 18M měl 13,7kg a 90cm a teď má 14,4kg a kolik měří nevím, musím ho změřit až se vyspí.to znamená, že za 3 měsíce přibral jen 700gramů.Je to na něm fakt vidět,dřív byl takový tlusťoučký, dvě brady,teď hrozně vytáhl, bříško žádné a obličej mu hodně splasknul, hodně lítá, furt je v pohybu, tak už tolik nepřibírá
26. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak pimpula se cestou do nemocnice o kousek zázračně zlepšil (jestli ono to nebylo tím, že jsem ho nechala běhat nahatýho a pak mu na to flákla heřmánek).... takže dr mu to stáhla kousínek a zase propláchla... to byl řev hroznej, ale spíš hysterie, protože neuronil ani slzu a hned byl zas v klidu...no ještě že tam maj tu herničku :sweat_smile:
v noci ho budem muset přebalit, dr. sice doporučila dát dvě látkovky, že to jako líp dýchá, ale já je zaprvé už nemám a zadruhý si myslím, že když bude ležet v mokřejším tak to vyjde nastejno....

jdu dočíst
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj, tak mě Kuba taky moc nepřibírá, ale vytahuje se, hlavně mi pořádně nechce jíst, hlavně vůbec nechce jíst nic novýho, zůstane si na svý jistotě jako jsou polívky a pak takový jídla jako rajská a jiné omáčky a bram.kaše s masem, ale novinky prostě nee
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
lidu tak to je super,třeba to sami rozchodíte a pimpulík bude v pohodě :wink:

mishu ondra je fakt žíravina, jí od rána do večera :sweat_smile: .Ale jak to tak čtu, tak jsem ráda, že jí
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
teda Dana si to koukám užívá :confounded: :confounded: Dani prosím Tě jak funguješ když Tě to tak bolí :fearful:

Sylvi: tak se to zateplení konečně někam hnulo, viď? my teď máme malování chodeb, moc rámusu teda nenadělaj, ale ten smrad jak natíraj tu dolní část klasickou barvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuuu koukám už je jednou nohou na cestě pro Ellynku :dizzy_face:

jinak s pangasem souhlas, dávat ho budu, ale budu to víc střídat... předevčírem jsem koupila mraženýho lososa, tak asi zejtra ho udělám...

Agi: u nás za posl. 3 měsíce přírůstek stejnej jako u vás :wink: taky už není tak baculatej, ale furt je oplácanější, nikam se nevytahuje... Ondra je proti němu kus chlapa! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.