• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
holčinky, dotaz jak od deža, ale nutně potřebuju odpověď, nebo chcípnu hlady :grinning: mám chuť na Junior salám, nevíte, jestli je to salám vhodný pro těhule?? :sweat_smile:

a jdu dočíst
26. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
petis: já si myslím, že Junior salám je v poho
26. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti já myslím že v poho..taky bych si ho dala :wink:
26. lis 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Petise: jakou chceš slyšet odpověď?
a) salámy nejsou vůbec zdravý - pro nikoho :sweat_smile:
b) v prvním trimestru jsem ho jedla denně, nemohla jsem si pomoct :pensive: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
já v těhu ujížděla na hnus jídle od Mc Donalda a KFC, hlídala jsem si akorát alkohol, kafe a plísňový sýry
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Petise, to víš že jo :slight_smile: v těhu bys neměla plísňové sýry, játra, alkohol. Jinak si myslím že jiné potraviny nějak nevhodné nejsou, pokud se mamka nepřejídá smaženým a sladkým jídlem :slight_smile:

Lucí, já tě zcela chápu, také jsme měli období kdy Jájina nechtěla jíst, hubla mi před očima. Ona taky toho nesní kvanta ale jako jí to zas jo, proto už i dělám polívku aby měla dvě jídla na výběr a tak si dá maličko polívky a zbytek oběda. Někdy sní dva talíře jindy skoro nic. Také je někdy kumšt se trefit do jejích chutí :slight_smile:

Zuzí, Jája dělá u jídla taky blbosti, nejradši má když má talíř na obývací stěně a lítá a u toho si sem tam ukousne. Nechávám jí protože vím, že takto něco sní, kdybych jí přikurtovala a držela jí ať jí tak na just nesní nic. Takže snídani,sváču a véču když je to chleba má většinou v poklusu. Oběd jí v židličce nebo i si sedneme na gauč v obýváku :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
vy ste hodné, jdu si ho pěkně naložit na rohlíček :grinning: :sweat_smile: jak jsem ho přes pár roků neměla v puse, tak bych ho teď jedla furt...
lu, a tys jedla ten junior, jo?

Lucik, to je na prdlačku s tím nejezením :unamused: já bych byla na nervy, mě kolikrát stačí, jak nechce svačinku..ale kil má fakt dost, což je důležité...mudry už ses ptala, co ona na to?

kk, já bych šla každopádně do císaře, takhle porodit, to už je těžká machrovina a kdo to zvládl, má můj obdiv..moc ti přeji, aby se malá otočila!!!!!

jdu pojíst :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jupíííí už nám madam opět čůrinkala do nočníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My se to i snad do té puberty naučíme :grinning:
26. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak s nočníkem jak kdy, když jí dám kalhotky, tak si krásně chodí na nočník, i si říká, kajdí ale zásadně do plíny, a jít ven bez plíny, to zkoušet ani nebudu
26. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
mňam mňam, už je v bříšku... :wink:
aco, jen tak dál, ať i další dny máte úspěšné....Robik párkrát za den si na nočník řekne, ale že by chodil bez plíny, to ještě né..zvláště hovňajsa nestíháme :sunglasses:
26. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
kde ste? Tak já jdu do křesla na telku, pááá, bobrou noc :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
ehm ehm... tak já si "hlídala" jen první trimestr, jináč peču na všechno... hermelín si občas dám... a chcete něco vědět: chutná mi jako sviňa!!! :grinning: :grinning: , houby si dám taky, už jsem měla i nivovou omáčku...salámy neřeším, kafe jsem si dávala, dokud nebyly problémy se spaním... Prostě pohoda džez, ne? nač se zbytečně prudit... :grinning: :grinning: :grinning: I tak nás prudí sebranka doktorů... :wink: takže tak strava v těhotenství s Elly :wink:

Dobrou, jdu si válet svou nadváhu a občůrávat záchod co půl hoďky :wink:
26. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zuuu :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: Peti, Junior??? Si deeeeeej, já jsem jedla Vysočinu a podobný sajrajty a přitom to normálně nepozřu :wink:
Hani, super úspěch s nočníčkem. My vás pak pozvem a Jájinka to naučí Denyho jo? Nebo se jí bude na svatbě ještě počurávat do plínky!!! :angry: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Zuuu máš recht mamino :wink: :slight_smile: Jája do 16tt byla živa na rajčatech s hodně solí a to jsem je fakt jedla denně na kila. Hranolky jsem nemohla ani cejtit, tak i KFC a mekáče. Ale od 20tt jsem byla mlsná, pořád bych jedla svíčkovou, koprovku. Na hermelín jsem měla také velké chutě i na játra, tak jsem si občásek dopřála kousek :grinning:

Miško no snažíme se, ona je pěkný vychcánek, už mi dneska zas počůrala trochu koberec a pak se šla vyčůrat do nočníku, jí opravdu nechápu. Týýý jo ještě že jsme s Martíkem měli tucha a koupili koberec jen takový na čas protože nám bylo jasný že ho Jája s Miní zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj, Deny na svatbě nebude v plíně, leda že by se brali v senilním věku :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Abyste nás nepředběhli a neučíl spíš Denda svojí slečnu hezky chodit na hrníček :sweat_smile: :confused:

Tak jsem tu poklidila ten šílený bordel co mi zas slečna udělala v obýváku. Marně jí vysvětluji že si má dělat čurbes v pokojíčku že tam když někdo přijde na návštěvu to lidí tak nepraští do očí že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jenže obývák je prostě nejlepší místnost

Jinak já mám zítra srazík s holkama ze střední, se moc na ně těším. Jsem je neviděla od matury. Tak si musím jít udělat manikůru a vytrhat obočí abych vypadala slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
čao,

dodatečná gratulace Katynce a Kačkám k svátku :dizzy_face:

labell:u nás taky jídlo na h.... například dnes:ráno-nic,svačinka:měsíček mandarinky,v poledne-lžíce bramborové kaše a jeden kousíček masa,na procházce snědla půlku hořické trubičky a večer jsem do ní dostala 3 lžíce krupicové kaše,ale musela se u toho koupat,hvězda :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobrej den :slight_smile:
spali jsme do sedmi!!Akorát dostal v půl páté mlíčko a pokračovalo se :dizzy_face: a už je hnedle skoro osm..Nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:

zuuuzajsko, téda, ty sis dopřávala, to se pak Ellynce nebude chtít z tvojiho kutlocha, hihi...

simi, tak i Nikolka drží linii :sweat_smile: ale rozhodně nevypadá, že by strádala :wink:
27. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Holky, dobré ráno:slight_smile:

Mám pocit, že tohle bude dlouhej příspěvek, mám toho na srdíčku nějako více :grinning:
Tož začalo to včera:
Byli jsme v divadle - hra hezká, i když trapně pravdivě smutná (o tom, jak stereotypnost ubíjí manželský/partnerský život). Při některých scénách můj drahý muž spal - naštěstí mu hlava neklimbala. No chlap - ten aby se zajímal o vztahy :grinning:

Po návratu domů jsem měla mail od paní ze 30 km vzdálené vesnice, která mi bude dělat dort pro prcky k narozeninám. No a tak mimoděk se zmínila, že je švagrová naší koníkovské Sylvinky :grinning: a kamarádka mé spoluležící ze zlínské porodnice:grinning: Já prostě nechápu, že svět je tak prťavej :grinning: Ale je to úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, v noci Jonášek vystřihl vztekací scénu. Já vůbec nechápu, co se stalo. Probudil se na čůrání a chtěl na nočník (což běžně v noci ještě vůbec nedělá)...no a pak ho něco rozčílilo, jak byl ospalý, začal ječet a křičet a dupat...no a nebyl k utišení snad 30 minut. Já byla bezmocná, zkusila jsem objímat, nadávat, křičet, tišit...Nestává se tohle někdy někomu? Že vztekací scény trvají fakt hrozně dlouho a prcka nelze uklidnit?

Co se týče té nemocnosti dětí po umělém oplodnění...nevím, myslím, že to s tím nemá souvislost. Určitě ale více náchylnější k nemocem jsou děti předčasně narozené, což dvojčata bývají. Mně přijde, že u nás nemoci taky řádívají často. Tak co 4 měsíce něco máme. Ale je to asi tak jako s dospěláky: já třeba jsem docela nenáchylná na nachlazení, chřipky, angíny (ty mě skolí málokdy), zatímco můj manžel je v téhle oblasti na hromádce často. Já zas mám problémy s žaludkem, zatímco Davčovi není špatně, ani když se ožere jak pras*.

A k tomu jídlu...někdy čučím, jak málo vaše děti jí. A chápu, že to musí být nepříjemné:frowning2:
U nás se zase nesnídá, což mě štve, ale pak už krásně papají svačinu, oběd, svačinu i večeři. Jo a chtěla jsem se zeptat, odkdy podle vás mohou prcci jíst to co my dospělí? Myslím bez toho, aby se to nějak "upravovalo"? Manžel od počátku tohoto týdne vozí obědy z práce a děckám hodně hodně chutnají. Ale nedělám si iluze - masoxy, jíšky apod. jsou toho určitě plné.
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno,
Halkačí, já se pořád snažila dávat jí jakž takž "zdravý" jídla, ale nám vozí jídlo taky jedna firma(přes týden) a Elí to chutná, tak jí to sem tam dám...prostě už to někdy neřeším

vztekací scénu jsme zatím měli pokaždý krátkou, u nás pomůže odejít nebo jí dát do vedlejšího pokoje, ale to večer, když je rozespinkanej určitě nepomůže
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj!

Kačko :grinning: :grinning: :grinning: - jj, malinký. A jak jste na to přišli, že jsme švagrové?

A i my jsme byli v divadle - na divadle Sklep - výborné - jsem nadšená :dizzy_face: :wink: Přijeli jsme po jedenácté, nemohla jsem usnout, zabrala jsem pořádně až po jedné, kdy kňučel Matýsek. No, a hádejte kolik bylo, když se ozvalo z postýlky "táta" (ano, Matýsek stále nepřestává věřit, že se ráno zjeví táta)? Bylo přesně 4:59. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do čtvrt na sedm jsme ho udržela, pak jsme museli vstávat.

Ale mám navařeno, vyluxováno, vypráno, pověšeno, ukizeno a čekáme kamarádku :wink: Přes poledne asi lehnu, nedělám si iluze, že půjdu umývat okna (což byl dnešní plán).
27. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo, a Kačko, nám se to v noci párkrát stalo - ale spíš asi noční můrou - ale vzteklo ho, že ho tišíme, netišíme, nosíme, nenosíme,..... pomohlo až se sám trošku vzpamatoval a pak úplně rozebrat, ukazovat věci až se uklidnil. Pak ale trvá než usne :unamused:
27. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj,
Kači nám se tohle nestává. A s jídlem se přiznám že tím jak Amelka nejí a a když už něco sní, tak jsou to právě naše jídla, tak jí hlavně ty.

Dneska se jedeme podívat na jeden domeček, je vevnitř komplet opravený a má vinný sklep a lisovnu vína. :grinning: No su zvědavá.
27. lis 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Luci,tak pak hned napiš jak se vám to líbilo :wink:
27. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré poledne

tak jsme dnes vstávaly s Jájulkou v 7:45hod, já šla spát kolem 1hod ráno. Tak jsem taková jak praštěná do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kačí, já si myslím, že byl Jonášek spíš jen vyhozený z kontexu protože byl rozespinkaný a prostě ho vzbudilo v noci to čůrání a pak byl unavený a z toho podrážděný :frowning2: My máme vztekací zcény krátké třeba u oblíkání, nebo když něco chce a já vařím nebo něco dělám a nemám čas tak to se zlobí, ale když se jí nevšímám přejde to, nebo stačí jen pochovat a říct jí že musí chvilku počkat. Mě zas někdy zaráží jaké má Jasmínka občas strašné noční děsy. Hrozně začně ze spánku plakat, volat nás, naříkat, šermuje ručičkama a i někdy kope. Musíme jí vždy z toho probrat a pak jí zas uspat v náručí a hladit, nevím co jí ze spaní straší. Někdy si říkám, jestli se jí ještě do snů neprolínají ještě zážitky z bříška kde vlastně nemohla dýchat atd... Vždy pak po probuzení strašně dlouho pije a pak usíná uplně vyřízená.

No a s tím jídlem, já jsem si nechávala dovážet před rokem jídlo. A sem tam už tenkrát Jájince dala trochu kaše, brambor, nebo masíko podle toho jak to bylo slané a kořeněné. Myslím že dát trochu občas to nevadí ale jinak jako denní stravu místo vaření bych to radši děckám nedávala, přeci jenom domácí strava je nejlepší. Té závodní se nají dost až budou chodit do školek a škol. A jinak Jasmínka jí už jídla stejná s námi, nijak jinak už je neupravuji. Jen si dosolíme na talíři a tolik nekořením ale věsměs už baští normální jídlo

Lucí tak držíme pěstičky na domeček, na popis zní dobře :slight_smile:

Holky jsem se chtěla zeptat nevíte někdo co je s Lyn, Kaffi a Ajou? Už tady strašně dlouho nebyly, jak se mají. S holkama Kaffičkovic vím že se stýkáte ale Verunka s Adámkem a velká a malá Ája, jak se mají? :confused: :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky,
:grinning: já jsem k nepoužítí :grinning: Chřipka už vcelku ok, ale z kyčle mi vystřeluje bolest do zad a nohy a já nemůžu ani nosit děti ani pomalu chodit :grinning: Se na to vy***
Denyho jsem vyslala s taťkou ještě jednou k doktorovi. Vůbec se mi nelíbí :frowning2: Ráno vstal až v deset, po hodině chtěl jít znovu spinkat a čas mezi tím proplakal :frowning2:
27. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Hani, etu Lyn najdeš na FB, z Kaffičky je studentka a připravuje se na státnice a o Aje nevím... :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
dnes jsme prožili fajn dopoledne, ušli jsme kus cesty, pak si pojezdil na odrážedle s dalšíma prckama před barákem...

halkac, já chodím do školní jídelny v po, st, pá...a z jednoho ešusu se najíme s Robiškem..nezdá se mi to ostré, osolené to je, ale v klidu..polívky tam dávají festovně, takže z po jíme polívku i v út..atd...vařím jen út, čt, so...v neděli jezdíme ke tchýňce..I Robiš je z obědama z jídelny spokojený, vždy tam je salát či ovoce, přesnídávka, dneska zrovna tvaroh s polevou, který si teď pěkně papkám, je to mňamka

Miši, tak pak napiš, co mudr řekl, bobišek.....a ten FB, to tam jsou takové diskuze jak tu na koňu? Já to tam nechápu, chtěla jsem mrknout raz na fotky a prd se mi ukázalo..

luci, jsem zvědavá na baráček!! :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jo Sylvi, tos toho zvládla hoodně :grinning: to znám, ale to je člověk vyšťavený už v deset hodin a čeká na polední spánek :grinning:
27. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
už mi zas hrabe....tvaroh těhule může, že?? :zipper_mouth:
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Peti, těhule může všechno :grinning: (akorát těch plísňáků jsem se bála :wink: )
Deny má prý jedndruhou vlnu chřipky, kdyby mu vylítly teploty, tak máme hned volat.... Už zase chrupe, bobínek. Mám o něj strach :pensive:
Facebook? Ne, diskuse ani ne. Já nevím, jak to popsat :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.