• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Zítra sou Dambořice.
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/damborice-1978813245
A snad budou se slevou
27. lis 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
Moc moc děkuju za rady :slight_smile: . Všechno si poctivě píšu, abych potom věděla co a jak :wink: .

Jinak jsem taky zvědavá jak bude malá spinkat. Lukášek ten spinkal už od malinka krásně, takže se obávám, že jsem si to u něj vybrala :sweat_smile:. Žádné uspávání nikdy nebylo, prostě se položil do postýlky (teď do postele) a sám si usnul :slight_smile: :dizzy_face: .

Jdu to taky zalomit. Ještě jednou děkuju za rady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
27. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
no já si vybrala to uspávání..... jinak teda to byl prů.er dost, takže snad horší to být nemůže... teda doufám :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
Luci:budu na Vás myslet,at se Vám to líbí :wink:
27. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
přeju dobrou noc :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
dobrou
27. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Luci díky!

Dobrou noc!
27. lis 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojdá..
uhnala jsem si menší zánět spojivek z pc, takže jsem v rámci uchování zraku koukala poslední dny jen na IP...teď jsem dočetla jen 2 poslední stránky, tááákže:

- nejdřív přání brzkého uzdravení všem marodným...a hlavně "hladký" průběh nemoci..no už aby tu bylo jaro..ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

- obdiv Kk..30 injekcí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no už se taky pomalu blížiš Katuš do finiše, tak držím palce, ať je vše ok...za takové těhu si zasloužíš opakovačku - tj. i druhé spací miminko
:slight_smile:

- a opožděně vše nej nej nej všem Katuškám a Katynce k svátku!!!!!
27. lis 2009 ve 23:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ad jídlo - tak u nás se jede stylem "a tebe taky sním!!" :grinning: protože se stravujeme relativně zdravě a to, co si uvaříme, může jíst i dítko, tak u nás probíhá doslova bitva o talíř (aneb kdo zaváhá, nežere...cílem je sníst svou porci rychleji, než sní kubouš svou porci...chvilka zpoždění představuje osudovou chybu... :grinning: )

ad kojo druhého dítka - u mě teda zatím imaginárního...no...vím, že budu muset, ale nechcíííííííí :grinning: nebudu mít strach, že se kojo nerozjede..spíš naopak..budu se bát, že se rozjede opět stylem OLMA ZUHAV...

tak přeji příjemný víkend..a místo bacilů se snažte chytat venku spíš bronz...prý má nekst vík sněžit...
27. lis 2009 ve 23:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jo a ještě njus od nás....dítě si ze dne na den odstranilo odpo spánek..takže dítě, které spalo normálně až 3 hodiny odpoledne, najednou..z ničeho nic...bez varování...si odbouralo odpo spánek a spí slovy NULA minut...dovedete si představit, jak večer vypadám????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

naštěstí je takový grant, že mě nechá po obědě usnout v jeho postýlce (kam se ho snažím navábit..zbytečně), já si hodím pul hodky, hodku spánku a dítko si hraje s plyšáky či si čte...blbý je, že spíš než spát, bych potřebovala pracovat..

no tak to je jen takové varování pro ty, kdo juchají, že dítko jim odpo dlouho spí...nic není věčné... :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 23:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Héééj,
tak čert straší děti a zuhav straší nás :grinning: :grinning: já ti dám, Zuzik, že nám děcka přestanou spát po obědě :grinning: :grinning:

jinak dobré ránko, my opět oka otevřená již v 5:22 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přibyl marůdek Tomášek :frowning2: jemu i ostatním, ať je brzo dobře!!
28. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
error - oči né oka :sweat_smile:
28. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
dobre rano! Petisko, vy mate teda rana! fuj....5:22...
a tech marudku :angry: ...k nam se taky chysta teta marodiva...ryma uz se spousti...to jsem zvedaf, zitra mame s Miskou foceni...
Tomaska jsem zaregistrovala uz na Yamaze, ze kaslal a smrkal...brzke uzdraveni!!!

tehu nevolnosti na ustupu, hlasim:slight_smile: jinak vse ok.
Teta Kreksi, dostalas tu pru prukajdu??? ja snad 2/12:slight_smile:

Zkouseli jsme jednu miniskolku v centru - naproti Rozhlasu (to me namlsalo, ze bych ho mela pres ulici), nabizeli tyden skolky na necisto. A propadááááák! Holky takovej amaterismus - hruza...maminky mely kvalifikaci tak akorat "maminky" vic nic... Stanousek 2 hodiny v pohode, kdyz ho nutily do jidla a piti, tak hodinu rval a ty krafky nemohly zavolat, kdyz jsem minutu cesty. Komunikovali jsme sms a ujistovali me ze dobry, porad super! Kdyby zavolali prijde si po tech 2 hodinach mohl mit hezky zazitek - vybaveny to tam maj krasne a urcite si bezva pohral. To jsem videla, uz kdyz jsme tam byli predtim oba na "pohovoru". To jim slo o tu padesatikorunu za hodinu proboha?
Nas kluk je nebrecavej..ten snad nerval ani tech 20min denne jako mimi (Teru:slight_smile:), a to co jsem slysela za dverma, kdyz jsme si pro nej sli, to bych neprala nikomu...A kdyz me jeste sdelily, ze maminku nehledal a vzapeti dodaly, ze byl zvedavej a chodil po vsech mistnostech - tak co byste tomu rekly??? no samozrejme me hledal v tech mistnostech, ne ze byl zvedavej... kristova noho. A stav deti: jedno stabilne chodici, dcera majitelky, nas Stanousek. Cili tri deti na dve krafky. Pardon. Asi to bylo tak stejne, jako bych odchytla dva cizi lidi na ulici a dala jim ho na 3hodiny hlidat.
Takze timto je u nas konec experimentu - totalne me to otravilo...Vim, ze moje chyba, prislo mi ponizujici zkoumat vzdelani, zkusenosti, ted uz mi to blby neprijde.
28. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko,

kluci mě nechali chrnět do teď :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska se jdeme podívat do města na slavnostní rozsvícení vánočního stromku a trhy, půjde i babička a děda, tak se těším :dizzy_face: , třeba na mě už hupsne vánoční nálada

všem krásný víkend! :slight_smile:
28. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
sluní, to tam jsou teda fakt "profesionálky" :angry: no a co teďka? Kde malého teda dáš?

agatko, neser mě..tak dlouho chrnět :slight_smile: a náladu mám zatím uklízecí, během víkendu mi mamka pomůže vytepovat ten podělaný kobereček pod stolem v kuchyni, který fakt už volá SOS..plus to kuchyňské okno a já si pěkně udělám vánoční výzdobu :dizzy_face: :dizzy_face: ještě zajdu dneska koupit nějakou voňavou svíčku :wink: poklidím pár drbků a nohy nahoru :slight_smile:
28. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
sluní:to je fakt hnus,neprofesionální chování :angry: :angry: agátko:takovou vstávačku bych si taky dala líbit :slight_smile: užijte si trhy :slight_smile: holky na vás už padá vánoční nálada? :confused: já ještě ani nemám nic moc nakoupíno a petisko,na koberec prd' nohy hore joo :slight_smile: jéé já mít nějaý hlídání tak snad prospím celej den,u nás vstávačky taky na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ránko

jsem jak když mě praští po hlavě, v noci noční můra jak blázen a ráno dva protivný chlapi, no vyhnala jsem je ven... chlap si celej tejden stěžuje že dítě skoro nevidí, ale aby se k němu teda měl, ne jde rovnou k počítači.. nechápu :sweat_smile:

teda Sluni, dík za varování, to jsou teda píp :angry: já bych asi taky spíš zkoumala vybavení, velikost prostoru, čistotu, cenu a s paníma bych si jen promluvila, asi by mě nenapadlo zkoumat vzdělání a tak... (i když to taky nic nezaručuje)
prosím Tě kde to je, abych se tomu případně vyhla?

dneska mám závazek, že založím jednu záclonu na kterou se už chystám pěkně dlouho... se mi ale nechcéé
28. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré dopoledne,
my dnes ráno natříkrát Elis vysvětlovali, že všichni ještě spinkají, vyjmenovali jsme jména všech dětí co zná, všech tet, takže od 4 hodin jsme to ukecali na 7.30h, pak nastoupil Pat a Mat, naštěstí jsem jen šáhla pod postel pro přehravač a mohli se ještě válet.

Sluni :angry: bezva služby

když to stihneme, tak možná taky juknem na rozsvícení stromku

já zadělávám na cukroví, Elí s tatínkem vypadli neznámo kam
28. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
bré ránko!

petisko - bu bu bu :grinning: hele, dítě nespí přes den, ale ráno to dá zas do osmi...5.22 je bu bu bu zas pro mě :grinning:

sluní - týýý woe...no z toho mám právě větry...tady u nás se teď najednou vyrojilo plno těchto školiček, ale právě většinou to jsou místní paní matky, které mají pul baráku volného, tak jej využijí na hlídání jiných dětí..jako je to záslužné, na druhou stranu, nejsou profesionálky, že....já jsem v tomto asi poděs - já bych zkoumala i to, jestli umí poskytnout první pomoc. zkušenosti s dětmi bych si prolustrovala též...no budu teď hledat paní na hlídání - chudiny uchazečky lituji už ted, myslím, že mi všechny po mém lustrujícícm pohovoru zdrhnou :grinning:

..jináč rýma.....já to pro tento měsíc už odpískala yamahy, cvičení a spol...sice nám do luftu vyletí nějaká tisícovka za nevychozené hodiny a já se doma asi s dítětem zblázním, ale zdraví je zdraví...kubouš byl ok, ale stačila jedna návštěva yamahy, pár pčíků jiných dítek (ale to člověk neuhlídá...tam fakt je jediné možné, s pčíkajícím dítkem tam nechodit...) a zelená nudle u nosu byla na světě...kdyby nebylo chřipkové období, tak nad tím mávnu rukou a další hodinu po uzdravení jdem opět posilovat imunitu...teď se mi to ale pokoušet nechce :rolling_eyes:
28. lis 2009 v 10:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav: tak hodně štěstí s výběrem, já měla hroznou kliku s tou paní co jsme měli (teď je k mání už jen víkendy nebo pozdě večer, takže to využíváme, ale ne moc)... potřebovala bych ji naklonovat, zvlášť teď v tomhle vzdorovitým období by se sice občasný pohlídání hodilo, ale neumím si představit jak by ho někdo zvládnul, bála bych se aby mu jedna nepřistála :fearful:
ale koukám na miniškolky, tak někdy od léta, od podzima... fakt hodně už potřebuje kolektiv, ani ty herny nebo hřiště už moc nestačí jak vidím... to už mu bude přes 2.5 tak to už by to mohl zvládat líp a i chodit na nočník a tak... a my bysme měly na sebe s mimčem chvíli pro sebe, myslím, že to by bylo dobrý... tak 1-2 dopoledne za týden... ale nemám chu't do toho hledacího maratonu
28. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,
Lidu, psala jsi, že do školky až tak od čtyř, nee? :wink: U nás miniškolky vůbec nejsou, tož ani pořádně nevím, co to jako jeeeee? :wink: Sluci, zkušenost ale nic moc :confounded:
28. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
lu - a nebyl by v přítomnosti jiné osoby matýsek právě klidnější? vidím to na kuboušovi....se mnou už vymýšlí doslova pi---y, bo se mnou je nuda,že...jakmile ale přijde někdo jiný, ožívá a stává se z něj roztomilý andílek...myslím, že mu právě ta změna osob během dne jen prospěje...

na miniškolky jsem se dívala fakt jen jako na nouzovku, kdybych nikoho nenašla na hlídání...pokud vše půjde ok a kuboušovi najdu hlídání, tak bych s něčím takovým či školkou chtěla začít, až bude druhé mimčo..a to až bude trocha povyrostlé...zatím my všechny zkušené matky doporučovali aspon první rok druhého dítka nemít to první ve školce, kvuli nemocem...
no uvidíme...
28. lis 2009 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
MI doporučovalY...ty matky... jejda jejdaaaaa (jak by to komentoval kubouš :grinning: )
28. lis 2009 v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
....tak jsem sklidila zeblitou loznici....uz nebudu davat Mucosolvan na redeni hlenu, dycky je mu po tom blbe:frowning2:

jj zuhav, presne tak to je. Mela jsem si dat vic pozor, ale zaslepila me ta prilezitost skolky na necisto - a za tak mrzkej peniz 50kc/hod(pritom ta skolka je jinak brutus draha - 3xtydne 7litru, 6.5hodiny), tak jsem si rikala, tim preci nemuzu nic ztratit, vyzkousim jak reaguje sam a v kolektivu...hmmmm :unamused:

no petisko, jeste nam zbyvaji dve moznosti - obe skolicky/jesle zrizeny ouřadama, takze tam by to mela byt vic jistota...ale kdovi, zase to ma jiny mouchy...jedno je dal, jedno je natriskany a neni vubec jisty zda se dostanem. A to jak si tam zvykne me strasi cim dal vic. Ve hre je i varianta, ze se vystridame s marodenim a nez nastoupim na druhou materskou se o nej tak jako prostridame. Samozrejme se po chuve divam stale. Jednu uz jsem mela nalomenou, zdala se super, ale nedohodly jsme se na penezich, 100kc hod proste dat nemuzu, kdyztak zuhav, lu muzu poslat kontakt, ma skvele reference...v jednani velice slusna, spolehliva.

Miso - netusim jak bude zitra (foceni) :cry: :cry: :cry: ale kdyz nebude teplota, meli bychom to zvladnout ne? kdyztak muzem dat nejakou soft verzi:slight_smile:
28. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Miško: no jako denně do školky, na celej den, od 4... do státní... jestli se vůbec dostane, že :sweat_smile:
tohle myslím jen tak aby si zvyknul na kolektiv a zabavil se, 1-2 dopo týdně :wink:
ale nemocí se taky bojím....
miniškolka je prostě školka pro menší děti, tzn. musí se jim věnovat adekvátně věku, děti ještě třeba nosí plenku, načuní hodně když jí, hrajou si někde spíš na zahradě a tak, protože venku by jim zdrhli :grinning:

Zuhav: u nás to není o osobě (kraviny právě nejvíc vymýšlí když někdo přijde).... je to opozornosti, on jí vyžaduje hodně (je po manželovi, proto jsem z nich někdy vysátá) a dřív když byl menší tak když nebyla chvíli, tak kňoural, ale jakžtakž se zabavil než jsem třeba dovařila nebo než jsme došli k dr. a zpátky...
teĎ jak je větší tak prostě to je ve stylu "nemáš okamžitě čas? jdu dělat něco co nemám" a fakt jde hned... takže já začnu vařit, za pár minut si toho všimne a už to jede :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to na něj sedne, tak už ho ani nezapojím, prostě si postaví hlavu, že spolupracovat nebude, kompromis nechce

snažím se teda pofackovat to co je nutný a jsem z toho někdy ve stresu, když vařím co nejchlejc to jde a on lítá po bytě a jen čekám kdy bude řev že spadnul nebo scéna že teď hned chce abysme třeba stříhali (nebo jiná činnost kterou nemůže dělat sám)
snažila jsem se ho zapojit do toho co dělám, ale ani ho to moc nezajímá, max. tak koukne do hrnce, podá něco z lednice nebo vytáhne prádlo z pračky...

je to i o tom, že jak jsem těhu, tak jsem víc unavená a potřebuju častějc jíst a když má svůj den, tak se fakt těším jak si půjde lehnout a já si aspoň to jedno jídlo sním v klidu :grinning:
třeba včera jak venku řval, tak normálně bych ho domů odnesla, ale teď to prostě nemůžu udělat...
vyzkoušela bych např. pevný objetí, ale to taky nejde, to by mě pokopal...

kdyby nebyly ty chřipky teď tak bych koukla po nějaký miniškolce už teď, ale začínat v zimě a já těhu, to je dost blbý
28. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
jinak mě pobavila moje mamka, jim jsme neřekli co čekáme a ona hned "no jen aby to dítě bylo trochu klidnější nebo se z nich zblázníš... nějakou klidnou holčičku bych Ti přála"....
jsem se musela v duchu smát, že holčička bude, ale klidná pochybuju :grinning:
i když muž říkal, že on byl jako dítě jak drak, ale jeho ségra (která je teď aktivnější než on, fakt číslo a to jí je přes 50), tak ta byla jako dítě pohodář, zaktivněla až po pubertě... zato teď jsem z ní unavená jen když s ní mluvím po Skype :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
lu: kdyžtak ať se maminka přijede podívat na hodnou holčičku do Ústí :grinning:
28. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
lu - pro klid...u nás lautr to samé...nějaké blbé období (kolikáte už??? :sweat_smile: )...včera jsem už vysvětlovala s hooodně zvýšeným hlasem, že maminka musí dělat i něco jiného, než jen si s kubou malovat, vystřihovat,hrát si s plyšáky apod...vůbec si ted nechce poslední dobou sám hrát..příjde, tou malou ručkou mě neskutečně silně drapne za tu mou...a táhne na místo, kde mě chce mít...pak ukáže prstíkem na židli a zavelí :mamááá hačí, vrazí mi fixu do ruky a zavelí:tatáááá...a já musím nakreslit tátu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: vzpouzení nepomůže, bo to dítě mě už teď přepere :grinning:

proto mě děsí to zrušení odpo spánku, kdy jsem byla sama sebou pánem a nikdo mi nedával příkazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já to ale pořád nějak příčítám tomu podzimu a zimě (no...logika jak prase...) - ale on to samé dělal přesně před rokem...já se nemohla od něj nikam hnout, hned byl řev...přes jaro a léto to bylo v pogo, to jsem měla samostatné dítko, které se umí samo zabavit. ted kam se hnu, jde za mnou..fakt jak stín..nedokáže být chvíli sám...
28. lis 2009 ve 12:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
sluni IP :wink:
28. lis 2009 ve 12:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.