• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
natamko parádní fotky, byli jste vy vůbec venku z vláčku? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
autor
ahojda, tak my jsme si srazík taky moc užily.. :dizzy_face:
cestou zpět nabral vlak skoro půl hoďky zpoždění, takže jsme dorazily dom skoro až v 7, ale Veru to zvládla v pohodě, řekla bych, že líp, než kdybysme jely autem..

nakonec nás bylo fakt hodně, ale s některýma jsem se fakt jen pozdravila, tak snad to napravíme někdy příště.. :wink:
jsem moc ráda, že jsem se aspoň potkala s PeŤou a Týnečkou, Petě to moc sluší, má mini bříško a Týnečka chudinka plakala a dělala nám papa, ať jí jako nezdržujem..
jak jí je Peťo?
ani jsem nevěděla, že východ je jinde než vchod.. :sweat_smile:
jinak všem maminám to slušelo, i těm, co tady ve středu psaly něco o vlasech, pleti apod.. :sweat_smile: zuuu má fakt pidibříško.. :slight_smile: a dětičky jsou všechny kouzelný..nebudu jmenovat abych na někoho nezapomněla..snad jen Lexík je teda můj favorit, blonďáček a čokoládový oči.. :dizzy_face:

agi, vy jste si fakt poctivě obešli skoro celou zoo, viď..fotečky krásný..

nat, vláčkový fotky super.. :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko,
Simčo, moc rádi přijedeme, naberu Barču(jestli bude chtít)a dorazíme :wink:
Martin koupil Elí řehtacího koně a bečící ovci, no řve to tu jeden přes druhýho....do té Plzně jel mimochodem úplně nazdařbůh, páč ten ichtyl mu až když byl na místě napsal, že nemá čas :angry: :angry: to mohl být s námi v Zoo a nemusela jsem sama tahat kočár až k žirafám :wink:

doteď jsem uklízela, z toho psa musí být za chvíli naháč, to není možný,jak z ní jdou chlupy :angry: :angry: :angry:

Lu: jsi hodná, ale tu ranní realitu zblízka znám až moc dobře nato, abych si dělala iluze :wink: ale ženy na MD se musí podporovat, že :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
jo a Vašík má vlásky jako andílek :slight_smile: byla jsem z těch dětí fakt vedle a často jsem asi dost přiblble usmívala
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
fotky jsou nádherný, nebýt pupku, trajdáme s vámi po Zoo snad ještě teď :grinning: :wink:

Fru: Verčulka s Lexíkem by byli nádhernej páreček :dizzy_face: v tom vláčku jim to strašně sluší... :slight_smile:

a pořádně jsem si ani nestihla prohlídnout Rozárku kočičku okatou :dizzy_face: :dizzy_face: on ten můj manžel furt někam utíkal a my ho s Katy musely honit :grinning: :grinning: :grinning: Nezastihli jsme jen EvčuFrenký s Vašíčkem a taky Sluníčko se Stáníčkem - ty nám volali, když už jsme byli na odchodu, tak snad se na vás napojili :wink: :slight_smile:

hezký den :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
ránko :sunglasses:

Teru: to není žádná milosrdná podpora, jseš kočka se supr postavou a hrozně sympatická k tomu :dizzy_face:
ranní realitu můžeš částečně zamaskovat make upem, ale tohle nevyrobíš!
3. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Teru: né né, to já se přiblble usmívala! :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
jak je marůdkům??

já balím, ale teda tak nějak jinak, bez dítěte a k tomu máme jen příruční batůžek (protože jinak bysme platili navíc) a teď si skoro nic nemůžu vzít a všecka kosmetika musí být v menším balení do 100 ml :rolling_eyes: no nevím, mám asi jednu pidilahvičku, takže snad budu muset do drogérky nakonec ještě něco koupit v malým balení... to jsou de.ilní pravidla :angry:
a to se prej má někde už platit i za použítí záchodu na palubě nebo za ty pytlíky na zvracení? :sweat_smile: :zipper_mouth:

no jdu spáchat oběd, jedeme k večeru, tak ještě nakouknu :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
jo ještě se zeptám jestli se vám prďolkové chtějí sami oblíkat? Matýsek si tuhle sednul a začal si natahovat kalhoty, docela s úspěchem, tak jsem se divila, pak i triko přes hlavu (rukávy už nedal) a pak si zkoušel dát botičky a i si hledat bryndák, no na půl hodiny byl zaměstnanej, jsem koukala, co ho to tak najednou napadlo :sweat_smile:
už dřív občas naznačil, ale tentokrát už to tak z půlky zvládl :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
zuuu, taky mě to napadlo.. :sweat_smile:
se nediv že manža utíkal, před tolika ženskýma.. :grinning:
sluníčko se Stáníkem jsem teda vůbec nezahlídla..je fakt že pak už jsme byli dost rozdrobený..

ráno jsem měla na nádraží spicha s holkama z Pardubic-lucinamamina a mkr, no a potkaly jsme se tam nečekaně i odpo, vystoupily jsem ze staenýho metra, i když jsme společně nenastupovaly, já si totiž zajela nejdřív do kobylis.. :sunglasses:
3. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
dobré ranko:slight_smile:

srazík byl super:slight_smile: škoda, že jsem se s některýma minula a s některýma jsem se stihla jen pozdravit :sweat_smile: , ale není všem dnům konec:grinning: tak někdy příště :wink:
ejani, dík za pohlídání nespavce :grinning: :grinning: :grinning: jsi moooc pěkná mamka :wink: žádnýho plejtváka jsem neviděla :wink:
jinak nespavka usnul ještě než jsme se vymotali z parkoviště :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak kravil do 10 :unamused: myslím, že jsem vytuhla dřív než Venda :sweat_smile: :grinning:
kaffi, Tys sice stíhala Baru, ale v cestě jsem se Ti motala já :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: jsem nevěděla, že jedete závod :grinning: bych bývala uhnula :grinning:
lu, venda se taky snaží :wink:
3. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
jo a největší zážitek ze Zoo, bylo setkání gmol a netopejra :grinning: :grinning: :grinning: popíšu vám to ze svého pohledu :grinning: :grinning: :grinning: jdem tmou a říkám si, že gabče musím říct, jak úžasný jsou noční prohlídky v zoo, že je tam spousta netopýrů a lítaj kolem :grinning: :grinning: :grinning: a v tom jeden netopýr vylítl a letí přímo ke gabče :grinning: :grinning: :grinning: a ta stojí ani se nehne :grinning: přemýšlím, proč mu neuhýbá :grinning: :grinning: :grinning: a v tom se gabi se zavřískáním uhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já záchvat smíchu a gabi šok :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Kuk :slight_smile: téééééééééda fotečky ze ZOO kráááááááása,dětičkám i maminkám to mooooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: otevřela jsem jen od natamky od agátky mně nejdou,je to přes ICQ a já nevím na co kliknput :frowning2: Evísku,Gábi vy jste čísla si dokážu představit jak Gábistojí a Eví se válí smíchy :grinning: :grinning: snad vás taky brzy poznám :slight_smile: krásný den :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ,

Evčo: já z toho netopýra byla na pampersku, ale hlavně, že jsem pobavila :grinning: :grinning:

Tady jsou nějaké fotečky
http://gmol.galerie.cz/
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky, tak fotečky ze ZOO krásný, musel to být opravdu prima den, škoda že jsme nemohli též přijít ....ale teplota u nás byla i včera a dneska ještě trochu zvýšená, tak snad už to bude za námi. Dětičky jsou užasné a všem vám to tam moc sluší. Snad budeme moc příště také dorazit :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jůůůůůůůůů Gábi fotečky božííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hassy:at' už je Adámkovi líp :wink: jdeme se chystat ven :sunglasses:
3. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
gabi, to věřím, žes byla na pampersku :grinning: :grinning: :grinning: já smíchy málem taky :grinning: :grinning: :grinning:
fotky boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nakonec se Ti Vendu a Lukáška podařilo docela hezky blejsknout :wink:
Hassy, Hani- příště už bez vás nejdem :wink: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
a teď jsem tu na pampersku já, jak si vás představuju, tak nadskakuju smíchy :grinning: :grinning: :grinning: . Lukášek je supráckej, škoda, že naživo nám to ho moc nepředved, teda když si odmyslím, že skoro celou dobu dělal "spícího medvěda" :wink:
Ostatně všechny děti byly krásné a ještě čekám na fotky od Aco, protože mi do party chybí moje srdcovka Jasmínka. Nejen že je to něžná, krásná holčička s ohromně modrýma očima, ale je k tomu i strááášně milá, usměvavá, přející, rozdavačná, nebojácná. ...jen jí sežrat :grinning:
Lu: jediný, co zkouší Majka na sebe dostat jsou boty, jinak se spíš ze všeho svlíká. Mějte krááásný víkend, naplno si ho užijte a hlavně si odpočiň
....se mi zdálo v noci o Zoo, si nejvíc pamatuju Katynku, jak jede na koni hrdá jak husar, už jen ten meč po boku jí chybí a mojí skleslou bradu :grinning:
3. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojík děvčátka, jdu jen na skok pozdravit

Doufám, že je Týnečce lépe

všechny fotečky jsou krásné. A všechny dětičky i maminky. Mě zas utkvělo jak se Lexík v koutku s Jájinkou hezky navzájem krmili kamínkama, nebo Maia jak krmila Jáju špagetama, Matyášek povídalka, tak též Tomík od Maxi je bezvadný klučík a krásně povídá a Víťa s Lukym, ty jsou tak hodní :sweat_smile: No zkrátka všechny jsou supeeeeer!!! Já bohužel musím fotky dodat později. Protože když jsem si myslela že na srazíku my došla baterka, tak to byl omyl. Manža doma zjistil, že nám nějak foťák přestal fungovat ( no párkrát nám spadl na zem že :sweat_smile: ) Tímto se moc omlouvám, že fotečky budou dýl, musím počkat na manžu až mě je stáhne jinak. Já to umím jen přes ten foťák

Ingrid : moc děkujeme za chválu, já jsem zas doma vyprávěla Martíkovu jak Mariannka krásně krmila Jájinku a jaké má krásné vlásky :wink: :slight_smile: Přístě vezmu na papání dvě skleničky :wink: :grinning:

Lu : Jájinka si umí obout botky a zkouší navléct na sebe sem tam věci, jendou se jí podařily moje kraťasy :grinning:

Děvčátka, tak ahojky, jdu dobalit věci a ještě něco dodělat. Odjíždíme na týden do toho Rakáče. Mějte se hezky, papáááá
3. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
evi a gabi, pěknou jste měly příhodu s netopýrem.. :grinning:

jsem teĎ chtěla dát na koně těch 5 fotek co jsem vyfotila a nejde mi to, mám asi blbej signál.. :angry:
jsem fakt pipka, já vůbec nefotila.. :rolling_eyes:

ad oblíkání, Veru si oblíká boty, jakýkoliv potká, někdy si oblíká kalhoty, většinou obě nohy do 1 nohavice a pak se pokouší vstát.. no a pak pokaždý když věším prádlo, tak moje tanga.. :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
3. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
tanga? :grinning: :grinning:

muž si tu ze mě dělá srandu, že si mám vzít co nejmenší, aby se mi to do toho batůžku všecko vešlo :grinning:
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
lu, :grinning:
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsme zpátky z utz :slight_smile: mezi nožičky nám Střeleček nehlédnout zatím nenechal :wink: :slight_smile: Slušně vychovanej od prenatálního věku!

Lu: parádně si to tam užijte, to bude relax! :slight_smile: PS: a ty krátké vlasy Ti moc sluší :wink:
3. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj, tak dneska je venku krásně. Klukům jsem napustila bazének a koupali se. Pak se ještě koupali u babičky v misce, ve které byla voda pro psy na pití. Což teda byla ještě větší zábava než v bazéně. Taky jsme si zuli boty a chodili na boso. Já jsem šla vzorem tak důkladně, až mě píchla včela do chodidla :sweat_smile: :slight_smile:

Jinak ještě k té zoologické. Evi nemáš vůbec zač děkovat za hlídání, vždyť to byla chvilička a Vašík byl hodný. Jen jsem měla strach, aby nezačal brečet, když mě začal pozorovat přes stříšku u kočárku :wink: A ono tam bylo i sluníčko se Stáníčkem? Tak ty jsem prošvihla :frowning2: A děkuji za chválu, ale asi si mě holky s někým pletete. Ono nás tam bylo dost :wink:

Ještě se neukázala Petrolejka. Čekala jsem na zprávu jak je Týnečce. Snad už je to dneska lepší.

Čekám až usne Šťěpulka, pak si dáme s Honzou kafe a pak mastím k našim, abych pomohla mamině s oslavou narozenin. Tentokrát už slaví naposledy se známými. Já budu fungovat jako obsluha, řidič a fotograf :slight_smile:

Lu a Aco, hezky si užijte těch pár dní oddechu. Zasloužíte si to.
3. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
lu a Hani krásně si užijte dovču :slight_smile: :slight_smile: fru:fotečky hezký :slight_smile: já včera v práci dostala hříbky tak jsem se s něma do ted drbala,táta že chce řízky to byla drbajda uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale výsledek určo bude stát za to :slight_smile: jedna byla divně oranžová a když jsem jí rozkrojila tak modrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta fik s ní do koše já nevím co to bylo já jsem neznalec já jen věřím zkušenějším,ale ta barva byla divná tak sem to vyhodila,byla to jen menší houba :sweat_smile: Evísu:tak příští účast nutná?? :grinning: ááá malej je vzhůru páááček :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
to dopíšu zatím si povídá :slight_smile: ad hlava:na ho...dostala jsem i nějaký hodně silný léky který zabíraj fakt rychle ale mám brát jen v případě nouze a nevydržení :confused: ještě jsem vyfásla magnézko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Já nakukuju. Včerejšek hodnotím jako jeden z nejhorších Týnčiných dnů co do nálady, jak ráda jsem ji večer ukládala do postele. matně jsem zahlídla, že dole se klubou na každé straně po stoličce, ale nenecháme mě udělat průzkum a prudí permanentně. Dns už trošku jedla = půl pytle křupek, nic jinýho nechtěla. No a prudí dál, byly jsme ve městě a přežila jsem jen díky těm křupkám, pak doma při větrání prdky slavnostně pokadila koberec v obyváku na třech místech tou zoubkovou smradlavou srajdou. jsem myslela, že mě klepne. byla bz plíny asi minutu a jinkdy furt hlásí, že kaká, i když na to jen myslí a teď mlčela a trousila ... no vám řeknu, že jsem tu v tom pekelným dusnu, úplně vyšťavená lezla po tom medovým koberci, na kterým kvůli tý barvě ta hovna nejsou vůbec vidět a smdí to celkově, takže za chvilku jsem měla dost. Ještě u toho brečela a strkala do toho ruce, takže samo sprcha, posbírat posraný hračky (sorry za ty výrazy, ale vzhledem k té konzistenci to jinak nazvat nemůžu). Vůbec nevím, jestli tu jště někde není hovínko, prostě to nevidím a začíná mi to být jedno. Tož tolik od nás. :grinning:
3. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Peti, chudinka Týnečka..
po... koberec teda musel bejt mazec..

hani, ta oranž.houba co zmodrala, to byl ryzec.. :wink: včera večer jsme je měli na másle..ale jako řízek není nic moc.. :slight_smile:

lu, užijte si Řím.. :slight_smile:

aco, užijte si rozmazlování.. :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
ejani, u vás je hezky? tady leje.. :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.