• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Verunka má nové fotečky :dizzy_face: na jedné fotce mi příjde, že má pusinku jak Týnka a na druhé zase, že je fakt každá úplně jiná...co tak rodina říká, na koho je malá podobná?
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo, 4. trimestr, ten my jsme teda s Matýskem měli na 100 procent !
28. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj!!!

Peťo, mrzí mě, že Berunka zkouší tvoje síly, ale jen jsem chtěla k tomu svazování - mám stejnou zkušenost jako Agatka, obrovské zlepšení a začal spát. Porodní váhu měl stejnou jako Veru, vázali jsme ho do klasické zavinočky, jak jsme měli my. Koupila jsem tři (na výměnu) i s vložkou na MMB, vyloženě za pár korun- ony dnes už neletí. Rychlozavinovačka byla výsměch, měl okamžitě venku ruce i nohy.

A teď dojmy z dnešního dne.
Jednak i mě nechali kluci vyspat, to byla balada. Ale vstával o půl sedmé, a to je už slušný čas :slight_smile:
Odpoledne jsme byli u kamarádů podávat se na miminko (Marinky Leontýnku) - ta je tak nádherná!!!! Opravdu kouzelná holčička, strašně hodná a krásná :dizzy_face: Všude klid, pohoda :wink:, starší sestřička úžasná - no, nádherné odpoledne.
A zpráva z kuloárů :wink: : Marince to strašně moc slušelo, je štíhlounká, opravdu maminka jako z titulní strany :wink:
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sylvi, a ta Marinka, to je kdo? Ona tu chodila k nám do diskuze? :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti, ne je to kamarádka ze Vsetína, ale dost holek ji tu zná z jiných diskuzí a z beremese :wink:

Ještě jsem chtěla popřát KK co nejepší zbytek těhu!

Sluničko politovat za hnusnou zkušenost. Krávy jedny :angry: :angry: :angry:

A Terezce pochválit Elinku v šatečkách - jsou nádherné :dizzy_face:

A Matýsek taky diriguje, chytne mě za prst a jdeme. Když ne, něco vymastí. Komentuje to "je, jéééééé" a obhlíží nás taky. Včera Jindru na wc držel za nohu a koukal :sweat_smile: (a J. by mě zabil, kdyby to četl :grinning: )
28. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sylvi: nj, Marinka je kandidátka na paní co předstírá, že nedávno rodila :grinning:

jsem zkoukla Verunku Berunku :dizzy_face: se na ni nemůžu vynadívat, vedle toho jsem si dala fotky Matýska v jednom, dvou třech týdnech... Verunka vypadá jak Matýsek tak ve 3 měsících, hlaďounká, s takovým úžasným výrazem...
my máme většinu fotek z týhle doby jak spí, na tvářích vyrážku a nebo jak brečí... už chápu, proč se mě tolik lidí v porodce ptalo rovnou O kolik dřív se narodil? :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
28. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3578757&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F no já jsem sem nechtěla cpát odkaz, ale vy jste naši opičku stejn objevily. :dizzy_face: Komu je podobná? To netušíme. Mně připadá trošku na mýho tátu a má víc Pogodovský rysy než Týnka, ta je vysloveně po Mírovi. No teď mi Beru pochrupkává na ruce :grinning: už mi dčevění paže, pčesunu se na balon ... ještě že ho mám! :wink:
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Verunka je krásná :dizzy_face: Souhlas s Lu, Matýsek měl v tomto věku vyrážku - Beru je hlaďoučká kočenka :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Peti, pro příště: odkaz sem cpi. A to je rozkaz! :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
28. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
jejda, jejda..To mne mrzí, že Berunka nechce spinkat..
Peti, u nás ještě hodně pomáhalo, když jsem mu dala plínku na obličejík. Normální látkovku. Se s ní "ušmudlil"..A taky jsem svazovala do klasické zavinky, při narození měl 3900g :wink:
Ještě zkusit víc zatopit. přecejenom v bříšku měla kolem 37°C...nebo více obléct!
28. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
a tetě Sylvince to s miminkem moooc sluší! :grinning: :grinning: :grinning:

Verunka Berunka je nádherná. Taková hladká, hebká..k pomazlení! Mooooc se vám, Peti, povedla! :wink:

Peti, já mám nahoře 10,5kg..A ještě 3 měsíce přede mnou. Snad už to tak raketově přibývat nebude, s Tomem jsem poslední 2 měsíce přibrala jenom 1 kg..tak snad.. :wink:
a jak ty? Už bříško roste??
28. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
S tím, že víc obléct mne napadla čepička na hlavičku. Májinka to milovala a bez ní neusla :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky koukám na divadýlka, máte někdo doma nebo plánujete?
se mi líbí tohle magnetický

http://www.lukasovy-hracky.cz/produkty/Magneticka-divadla/Detske-magneticke-Di/27#
28. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
a neměla by Zuuu denně docházet a hlásit aktuální stav? Co, Zuzi, jak je? :wink:
28. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Lu, podobné jsem měla jako dítě :grinning: Taky po něm pro Denyho pokukuju. Ale asi až časem :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojec při sobotním večeru

hlasí se matka pařmenka jak mě teď s oblibou nazývá manža :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem měla srazík s holkama ze střední, bylo to úžasný, jak za starých časů. My jsme byly super parta takových pařících holek a srandistek :wink: :slight_smile: Týýý jo domů do postele jsem se dostala až kolem 5ráno. A dneska se trochu léčím :grinning: jsem nějak těm diskoškám atd... odvykla :confused: :sweat_smile:

Doufám že se máte všichni fain

Zkoukla jsem foto Elí, v šatičkách je jak Šípková Růženka :dizzy_face: :zipper_mouth: Matýsek a Leontýnka s tetou, krásné fotečky. Verunka berunka, krásné mimísko, až trochu závidím :wink: :slight_smile: tajně doufám že druhé bude holčička s medovýma vláskama a oříškovýma očkama jako maminka :sweat_smile:

Petí, příspěvek od Tebe jsem četla jedním dechem, často na vás myslím jak to zvládáte holky. Je mi jasné že teď je to fakt mazec a stres ale jak jsi psala až Verunka trochu povyroste a zajedete určitý systém bude to už jen a jen lepší. Drž se mamino :slight_smile: ty to zvládneš, TY určitě :grinning: A na kila nemysly tímhle tempem a lítáním kolem holek budeš shazovat kilča jedna dvě :slight_smile:
Jinak jsem s jednou spolužačkou povídaly včera o J.A.R je z nich totál nadšená, byla nedávno na jejich koncertě. Tak jsem se chlubila že znám manželku kytaristy :wink: :slight_smile: Prý mám vyřídit že jsou SUPER!!!!
28. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
hojááá ,zdravím při večeru plným Zlatých slavíkůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dočetla jsem ...
Petrolejká: :unamused: das ist katastrofáá.....něco podobného já měla s Aduš!! :frowning2: vydržžžž, Beru se zaběhne a bude líppp!!!! :wink: držím palce ,ať homeo zabere!!!!!

Sylvinka: jukla jsem na MAtyská ,je takovej něžňoučkej drobeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blonďáček k pošušňání a moc i to sluší s Leontýnkou, tetáá ,tož nahoď tady taky nějaký těhu týdny ja? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

lůůů: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásně zašátkovanýýý :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a ted nevím co jsem ještě chtěla ,kurááááááááá fix :angry: :grinning:

jinak já ted poslední cca 3dny co jím MAgnézko tak bez křečí ,je mi fakt líp!!!! :wink: takže doufám ,že nebudu zase přenášet ja? :angry: :angry:
28. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky
LU: já to divadélko mám pro Ani pod stromek, mám to s krtkem, tak jsem zvědavá, ale přijde mi menší, než jsem myslela, že bude. Ta krabice je teda zabalená v celofánu, ale je tenká, o něco menší než A4.

A můžu se zeptat, holky, co ještě máte pro prďolky na Vánoce? Hlavně jestl máte nějaké inspo na didaktické hračky.. :wink:
Já mám tabuli, plyš. Elma, knížku o barvičkách, panenku a věci k ní (postýlku, kočár, atd...), saně, minikuchyňku, oblíkacího medvěda, stoleček s židlí, to magnetické divadélko, nějaké hadříky...
28. lis 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
:frowning2: je mi petrolejky totál líto..bo úplně citím, jak je vyfluslá...a zoufalá...a berunčino nespaní mi jasně připomnělo, proč si s druhým dítkem dávám tak načas - úplně mi ožily vzpomínky na naše první měsíce a mé zoufalství, že nefunguje u nás nic,ale vůůůbec nic,co fungovalo u jiných koníkovek...i když teda berunka jede ještě vyšší level než kubouš...tak peti jen přeji, at se to brzo nějak zkonsoliduje..on pak člověk je štastný za každou hodinu spánku navíc...

teda annynko - jako chceš ještě inspiraci? anička dostane toho víc než kubouš za oboje dosavadní vánoce dohromady :grinning:
(u nás bude duplo železnice + baťužek + knížky...a od babí ponk s nářadím, od druhé asi brusličky..jen to ještě musím ventilovat, toto přání)
28. lis 2009 ve 23:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jinak u nás jedou samolepkové knížky

http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=63636
http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=63625
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24521404&tab=7
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=450506

(akorát se samolepky válejí všude po bytě...předevčírem jsem šla nakupovat s kostí za uchem (samolepkou)...všiml si jí až manžel večer v posteli :grinning: )
28. lis 2009 ve 23:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahoj holky,
vrátila jsem se z třídního srazu a krásně si odpočala
Peti, vydrž, ono se to srovná(pevně doufám) musí to být náročný, aspoň na dálku posílám hodně, hodně sil
a Berunka je nádherné miminko, opravdu moc moc

Sylvi: Matýsek mě dostává, on je k sežrání :slight_smile:

Aco, takhle se paří, tak to má být :wink:

tak já zas jdu

jo a Eliška děkuje za pochvaly :slight_smile:
28. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz
Zuhav, hele choď častěji, tvoje příspěvky mě fakt baví :grinning: :grinning: :grinning:
a už jsem pryč
28. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
Zuhav: Já jsem nikdy moc dárku neměla (byly i Vánoce, kdy jsme nedostali nic! :frowning2: :pensive: ), tak si to vynahrazuji.. :sweat_smile:
Ale ty knížky se samolepkama jsou super!! Ty se mi moc líbí...děkuji!
A však na narozky fasne first bike a konec :wink: možná ještě tatrovku :sweat_smile:

Taky soucítím s Peťou, já si to nedokážu vůbec představit!! Dvojnásobné maminy, co mají děti tak rychle za sebou mají můj obrovský respekt!! Mě by asi odvezli!! :confused:
29. lis 2009 v 00:15  •  1 dítě  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
mě se dneska nic nechcééé :slight_smile: no sral to pes, musím si jít dát kafčo, ať se nastartuju..

k těm dárkům pro prcky - koupili jsme kuchyňku, traktor s vlečkou a hasičské auto, knížku, dokoupit chci ještě síťku na hračky do vany a ty samolepkové knížečky..to bude od nás zřejmě vše..joo ještě Nike soupravičku na jaro..
29. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
dobré ránko :wink:

sral to pes? :grinning: :grinning: nám přijede babi a děda a odpoledne kamarádi se 7.měsíčním prckem,tak tady dneska bude hukot,pohoštění jakžtakž mám, tak ještě douklidit :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
peťo Berunka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Tož holky, odměnáá! Sice čučela až do jedenácti večer a furt chtěla nosit, ale v noci jen kojo po 2-3 hoďkách, pak hned usla a harašila jen 5-5:30. Tak takhle jako jo! Sice času mám na všechno málo, ale zas jsem se aspoň dospala. Akorát, že u nás je to jak na houpačce, takže dnes to může znamenat zas hororovou noc. Řád to žádnej nemá. :grinning: No tady kdyby Míra vyslovit "třeté dítě", tak je synem smrti. Prostě konečná, že ... z mnoha důvodů. :wink:
29. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
peťo super! jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hned je veselejší ráno, viď?
29. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.