• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj

Peťo: :dizzy_face: hlavně že ses trochu vyspala!! to je fakt základ :grinning:

přihazuju bříško a letím nakoupit

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3579684#navigator
29. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
hoj tety :slight_smile:

tak u nás se zatím nerodí :grinning: ale musela jsem se jít podívat, jak mi tu naskočí 38tt, páč to je zcela novej pocit :grinning: :grinning: a těhu kila? Já mám hore už 18 kileček :wink: slušná práce, myslím :sweat_smile:

JInak u nás taky frčí hodně nálepkový knížky... Zuhav s kostí za uchem mi připomněla, jak tu furt běhám tu s kočkou na teplákách, pak s prasetem na břichu... :wink: Ještě že nevycházím ven :grinning:

Hezkou neděli :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: petisko:kam ty na ty výrazy chodíš??? :grinning: fotečky Verunky a Matýska moc pěkné :slight_smile: lu:bříško ukázkový :slight_smile: všem krásnou neděli :slight_smile: a fajn že se Pét'a aspon' trošku vyspala,držím palce at' je to tak i nadále :slight_smile: jedeme nakupovat dárky pááá :slight_smile: joooooooo a zdravím zatoulanou annynku :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Zuu :grinning: :grinning: :grinning:

hodila bys prosím link na ty nálepkový knížky :slight_smile: jste mě tu s tím naladily...

my máme dneska paní na hlídání, dohodli jsme se že kašlem na peníze, že si musíme vyjít dokud to jde... takže odpo jdeme někam na výstavu nebo do kina, musím to pohledat... M. už tu stepuje u dveří, nemůže se paní dočkat :slight_smile:

ale nějak jsem unavená, Bellinka asi roste, nebo nevím jestli se tam nějak "štorcuje" jak by řekla moje babi... v noci nejdřív brečel Matýsek, pak kopala malá, pak chrápal manžel... no vzpomněla jsem si pokorně na Peťu :sweat_smile:
29. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, nemám moc čas dočítat...jen reakce na Petrolejky výlev...přesně, co popisuješ s Verčou, jsme měly s Aňou do 5. měsíce (do července). Já jsem do té doby neudělala doma VŮBEC NIC!!! Celé dny jsem s sní ležela na gauči (ona u mne na břiše) nebo hopsala na míči (většinu dne a noci). Šátek měla ráda, ale jen v pohybu. Takže jediné, co jsem jažtakž zvádala bylo uvařit polévku a žehlit (v šestinedělí jsem žehlit musela, pak jsem žehlila už jen pleny). Při "vaření" (polévky-nic složitějšího a časově náročnějšího nepřipadalo v úvahu) a žehlení byla malá v šátku na břiše a já jsem u toho různě poskakovala, jako že tedy má pohyb. Večer jsme poskakovaly na míči do cca 1-3 hodin, pak mi chvilku spala na břiše...pak jsem ji mohla pomalounku vymotat ze šátku (opatrně, jinak se vzbudila a začalo nové poskakování)...a pak hooodddnnněěě opatrně položit vedle sebe (což mnohokrát nevyšlo a přišel na řadu opět míč). I sprchovat jsem se chodila s ní-tož tedy byly akce. Jakmile ji vzal do ruky někdo jiný, tak řvala a řvala a řvala-to je teda vydrželo hodně dlouho. Od 5. měsíce už se mi podařilo ji uspávat vleže u prsu, takže noční skákání na míči se dost snížilo některé práce už se daly dělat bez ní-př. věšení prádla-když ležela pod sušákem a škádlila jsem ji mokrýma plenkama....shrnuto první půlrok byl fyzicky dosti náročný (proto byla ze mne taková vychrtlina), od 10. měsíce zlaté dítě. Ale to, že by dítě spalo přes den mimo mě, znám až od roka a něco-do té doby jen u prsu v náručí (uspávání v leže fungovalo jen u probuzení v noci).
Jestli se někdy dostanu k druhému dítěti, tak mám právě hrozné obavy z toho, aby nebylo také takhle citově závislé na mé blízkosti, jako byla Anička. Nedokážu si představit, že bych měla nechat miminko brečet, když chce být u mne, ani to, že bych mohla "zanedbávat" Aničku. Ale holt by se to nějak zvádnout muselo :wink:

Už se tady kňourá, že mám jít za Aničkou do pokoje :sweat_smile: ...tož tedy jdu...snad někdy dočtu....
29. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
holky něco o prasečině (koho to zajímá, koho ne prosím ingnorujte).Našla jsem tady v diskusi fakt hodně zajímavé články

http://www.zvedavec.org/komentare/2009/11/3379-prasacia-chripka-na-ukrajine-je-podvod.htm

http://www.prop.sk/novinarka.html

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9806
29. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Lu: vypadá to takto třeba: http://levneknihy.eu/DetailZbozi.aspx?z=69649 ale mají je teď v levných knihách na netu vyprodané... Je to text, kam se napelí do obrysu obrázku stejná barevná samolepka... Děti už to hezky poznají...takže my už tak společně i "čteme"...

majenko: nestraš, takové mimi by mě teď položilo... :sweat_smile: ale to se nedá ovlivnit...a všechny vyrostou, že... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Zuu: díky :slight_smile: to bude něco asi jako mi muž ukazoval tzv. Colorforms což byly dřív takový nálepkový knížky u nich...

jsme se krásně vyvenčili dneska s mužem, byli jsme na obědě a ve Strah. klášteře... a malej nadšenej, paní se mu věnovala jako obvykle na 200 procent, takže je nasycenej a večer byl jak andělíček...
ukazoval mi obrázky v knížce a u kluka co hraje na saxofon prohlásil "hlaje na ..... s... semafol" :grinning:

ale muž nějak padnul, teplotu nemá, tak snad je jen přetaženej, dala jsem mu Oscilo a bylinkovej čaj, snad se z toho do rána vyspí
29. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Petrolejce přeji víc a víc spánku...snad se to bude lepšít.. :wink:
Zuzi, jsem ráda, že jsi se ukázala..Jak je? jak se cítíš? Už máš sbaleno?

já, jak to tu čtu, tak jsem zapomněla, jaké byly začátky s mimčem! A už se mi to vybavuje! A trošku se bojím, jak to zvládnu..No, snad to nějak půjde...

a dneska jsem udělala adventní věnce a malušenko výzdobu. A pak jsme byli na vsi, rozvědcoval se strom a byla u toho "slavnost" veliká..Prostě pohoda..Už na mne sedá vánoční nálada. Úplně se vidím u stromku, jak zase bulím.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jo, a ještě mne potěšila Zuzka, že přibrala už 18 kg.. :wink: ..Ukaž pupíka, prosím..
a kolik jsi přibrala s Katynkou?..A největší sranda by byla, kdyby jsi přenášela, což! :wink: :wink:
Nepřeju ti teda ani ty kila, není to nic příjemného na tahání.. a ani to přenášení! Prostě ti přeji krásné dopečené miminko! :wink:
29. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky měla jste některá kočárek Inglesina Magnum? byla jste spokojený? :confused:

jsem našla, že má polohovací záda a je to v jednom i sporťák, tak mě to zaujalo... jen teda nevím jestli by se vešel do našeho výtahu, musím nějak zjistit rozměry...
přinejhorším asi nějakej menší sporťák a do toho vložnou tašku...ale nevím jeslti to nemá nějaký nevýhody :confused:
29. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojda, s přískoky a přeskoky jsem dočetla. :slight_smile:

závidím a přeju adventní náladu - já mám klasicky skluz. drží se mě nemoci - už zas mě bolí v krku :angry: - takže u nás jedinou ozdobou většiny oken jsou špinavé šmouhy - nestihla jsem okna ještě ani umýt :confounded: štve mě to, začla jsem s předstihem, ale okolnosti zavelely jinak.

sluni - zkušenost s pidiškolkou blbá. ale věřím, že už se vám smula vyhne a vyberete něco, kde bude Staník jak v ráji :slight_smile: ... jo, těhu prukazku mám :wink: moc jsem ji nezkoumala, odzbrojí mě vždycky údaj o vstupní váze, poněvadž tolik jsem neměla ani před porodem Zuzanky. :angry:

ale i přes ty nasupený smajly - jinak se máme dobře :sunglasses: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
než zalehnu, ještě jdu popřát bobrou noc a koukám, že už má kreksi řidičák na těhu :grinning: :wink: :dizzy_face: a holka, teda ta nemoc tě bude pořád zkoušet a zkoušet :angry: nakopni ji do ritiska, ať už máš klid.. :slight_smile:

zuuuzik, kileček máš, jak já při Robiškovi :wink:

majenčino vzpomínání na začátky :confused: :sweat_smile: bojím bojím

má tento týden někdo utz?? :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
joooooooooooo

bobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,
dočítám a určitě si nazapamatuju všechno na co jsem chtěla reagovat.

Moc držím palce petrolejce a celé rodince, aby si Verunka našla svůj režim a nechala vás vyspat. To že se nestíhá domácnost zas tolik nevadí, ale spánek je potřeba. Pak bude spokojená maminka a s ní všichni. Věřím, že je to jen tím, že je tak čerstvoučká.

Lu, ty už máš bříško :wink: :slight_smile: Dneska už tomu věřím, že je tam Bellinka :dizzy_face: Vždycky když čtu, jak se Matýsek těší na chůvičku, tak vidím kluky, jak se těší na babičky. Je dobře, že když máte babičky tak daleko, že je v okolí někdo, kdo se Matýskovi takhle věnuje. Zas mu dává něco jiného než rodiče.

zuuu, gratuluju k 38tt.

Romčo, na mě dneska taky trošku dosedla vánoční atmosféra. Taky jsme byli na rozsvěcení vánoční stromku. Výzdobu sice ještě hotovou nemám, ale okna jsem umýt stihla, tak jsem spokojená.
29. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Majenko, na vaše začátky soužití s Aničkou si vzpomínám. Už tenkrát mě to děsilo, když jsi to popisovala. Muselo to být hrozně náročný, ale teď je to šikulka a věřím, že z ní vyroste sebevědomá osůbka.

Lu, já měla Magnuma. Dokonce 2x. Po Vojtíškovi jsem ho prodala v domnění, že druhé mimčo bude až za delší dobu. Ale byla jsem s ní tak spokojená, že i po druhé bylo jasné v jakém kočárku naše miminko bude jezdit. Je to prostorný a přitom lehký kočárek. Vešli jsme se všude a krásně se s ní jezdí. Díky nafukovacím kolům jsme projeli každým terénem.
29. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
petisko - koukám do diáře a tento týden jdu na utz já...v pátek..ale myslím, že tam na dr. bude mávat jen mirka :grinning: (jdu na kontrolu ke gyndařce :wink: )

lu - inglesinu měla kámoška...ale na malém městě..mně se moc líbila, ona v ní odvozila 3 děti...mně by se určitě líbila pro ty vlastnosti, co psala ejana, tady u nás na vsi...ale do prahy (zvláště na ježdění v centru) se mi zdála moc "velká" (určitě bych se s ní právě nevešla do výtahu v bývalým bydlišti v praze, připadala mi i větší na cestování MHD)... ale třeba to byl jen můj dojem :wink: ale jinak kvalita to určitě je :slight_smile:

pěkný nový týden všem! :slight_smile:
29. lis 2009 ve 23:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:

Zuzik :grinning: :grinning: ty jsi číslo :slight_smile:

jinak jen tak píšu, že jsme měli vstávačku v 5:36, každá minuta navíc k šesté hodině je dobrá :sunglasses:
Musím, synek mě tu nenechá :slight_smile:
30. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj - noc lepší i horší. lepší, že se malá budila pravidelně a po chvilce hojdání usla. Horší, že se budila po hodině a půl a potřebovala cucnout a uklidnit, protože chudáček funí. Hrůza, třítýdenní miminko a má rýmu. Bohužel mám pocit, že je to daň za yamahu, ikde jinde jsem s Týnkou nebyla, malá venku nebyla vůbec a v rodině nikdo nemocný není. Mně už totiý třetí de bolí v krku a jím homeo, Týnce se rozjela rýma a začíná pokašlávat a Beru začíná rýma. Jestli do toho všeho budeme všechny nemocn=, tak to vůbec nevím, jak zvládneme pži tomhle tempu hojdání atd. Naštěstí žádná nemáma teplotu, ale sere mě to hrozně, protože normálně jsme s T7nkou ultrazdavéosoby, jen se do nás bustil nějakej neuhlídanej bacil zrovna, když jsem oslabená po porodu. Paráda, no ... :frowning2:
30. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ránko

u nás se chrnělo do 7, paráda :slight_smile: .Už si hraje v posteli s novýma hračkama, přepadli jsme ho s mlíčkem a dárečkem :grinning:

peti chjooo, snad to utnete hned v začátku, když máte s Týnkou tak dobrou imunitu a to že má malá rýmu z toho si nic nedělej, tomu prostě nezabráníš..držte se a zvádni to!
30. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno!!!

Ondráškovi našemu trošku dvojčeti přejeme vše nejlepší!!!! Hlavně ať je zdravý a milovaný :wink:

Peťo, tak ať lépe!!! Všem třem!!! Hlavně Berunce ať se to nerozjede, bobišce malé! Jo, a teprve včera jsem viděla ten náhrdelník s náramkem - ten teda je! :wink:

Jinak asi jsem na něco zapomněla, ale nevím :frowning2:

pro holky plastelínářky :wink: - koupila jsem u nás v papírnictví sadu, kde je váleček - je to s tou obyčejnou plastelínou, ale stálo to 19 korun jsou tam ještě tři vykrajovátka a dvě formičky .... zkusím vyfotit
30. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
A teď mi Jindra psal, že jeho kolega-kamarád má syna - Jindříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - 4kg, 50cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
ránko :sunglasses:

Ondráškovi vše nej k svátku !!!! :dizzy_face:

Ejana: jj, Bellinka tam fakt je, právě cvičí po ranním přídělu ovoce :grinning:

díky za reakce na Inglesinu... jsem přeměřila výtah a nevím, asi se nevejdeme na dýlku :angry: myslela jsem tu s tím modernějším lehčím podvozkem, tamten velkej houpací by asi do MHD nebyl moc dobrej nápad...
ale jestli nemá sklapovací rukojeť (poradíte??) tak to asi nedáme

ještě mě napadá kočárek jak se to jmenuje S4 :confused: něco.... ten si moc chválila kámoška

Peti ať je to "jen" lehká rýma!!
30. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
mám radost, že moje váha těší aspoň někoho :grinning: :grinning: tady je pupkínek...klesnul trochu dolu :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3582201#navigator

vše nej Ondráškovi k svátku :dizzy_face: a marůdkům brzké uzdravení a těhulím klidné pupky (nejlépe plné dobrot :grinning:) :wink:
30. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
jo a Romí: s Katy jsem měla myslím nějak 13 kilo navrch, ale to jsem zhubla ty první měsíce o 5 kilo :wink: no a po šestinedělí jsem byla na původní váze :wink: No a moc to neřeším ani teď :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,

Onráškovi vše nej

Lu:Casualplay S4-
30. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: jůůůůůůů zuuu pupíček kráááásnej a Katynka u bříška roztomilá :slight_smile: Ondráškům vše néééééééééééééééééééééj k svátečku :slight_smile: marůdkům at' je líp :wink:
30. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno!!

Peti budu držet pěsti ať je rýma co nejdřív pryč!!

Vše nej Ondráškovi k svátku!!!

zuuu: to je tak krásný bříško a Kytynka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,
jdu popřát všechno nejlepší Ondráškovi, hodně úsměvů, sluníčka a pusinek :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pupíci jsou paráda, záviidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný slunečný den
30. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno,
Ondráškům posíláme velikánskou pusu :slight_smile: vše nej nej

pupíčkům přejeme ať jsou zdravý a hlavně Petrolejkám držíme pěsti aby je to neskolilo
30. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.