• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ránko po prvním adventním víkendu :slight_smile:

První, na co musím reagovat, je Peťulka - ach jo, ani nevíš, jak moc ti rozumím. Když je prcek živel nespící a pak samozřejmě zákonitě uplakaný, je to síla. Znám a plně chápu :frowning2: Já se poměrně brzy smířila s tím, že s tím nic moc neudělám. Mohla jsem se stavět na hlavu a děti bezpečně poznaly, kdy byly u maminky a kdy v postýlce. Radu nemám, jen vím, že to prostě přežiješ :slight_smile: Nikdy jsem nevěřila, že já - člověk potřebující tolik spánku - můžu zvládnout den, když jsem tři noci za sebou spala třebas jen tři hodiny. A žiju :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
A vše nej nej nej nej nej ONDRÁŠKŮM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
tak teď jsem si pošmákla, Elí celkem taky, dělala jsem pangase s kysanou smetanou a sýrem a je to teda ňamka, a hlavně rychlá
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ondráškům vše nej nej nej..a od tety pusu..:slight_smile:

Ivi, Kreksi, teda ty si ty nemoci vyžíráš! To je blbý, kor, když jsi těhu..Přeju moc moc sil a zdravíčka..
Zuzce Zuhavů přeji UTZ bez překvapení! Aby tam mirka neměla kámoše! :wink: :grinning: To by byl ovšem dobrej fooor.. :grinning:
Petrolejkovým holkám přeji taky hodně zdraví..To je pech, tohleto.. :frowning2:
Zuuu, Zuzi, pupíček je super! Ani bych ti 18 kg nehádala! :wink: A fotečka s Katy je úžasná! To bude segra! :grinning:
Luci-do domeček? Líbil se?

my teda dneska horor noc. nevím, co se dělo..Skoro jsem nespala. Tom furt vzhůru a říval nebo křičel"bobo" a stejně nic neudělal! Prevítek malej! Doufám, že to byla vyjímka! Nebo že by nácvik na mimčo! :frowning2: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
a ve středu jdu na kontrolu. Jeslti bude UTZ, tak jenom malej! :slight_smile:..
30. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahojky

děkujem za přáníčka a přejeme všechno nejlepší také Ondráškovi od danamatus :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Ondrášek se dneska rozhodl, že nebude chrupkat po obědě,tak ho tu mám na klíně, kouká na teletubbies a já piju kafčo, abych se probrala.Ve tři máme být v mateřském centru na Mikulášské, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit.

Romčo:tak šup do postele teď a dochrupej to! :slight_smile: .Nebolelo Tomáška v noci bříško?
30. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
dobrý den kočky :slight_smile:
Ondráškům vše nej nej k svátku
U nás je odmaroděno :slight_smile: , já už jen pokašlávám a jinak je to v poho, Kubík nakonec nemocnej opravdu nebyl, měl jen jeden den teplotu kolem 38, druhej den ji ale už neměl a nic jiného mu není, tak to bylo asi od zubů, rostou mu teď stoličky.
zuuu +18kg bych to teda nehádala, bříško je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: , U Marťase jsem přibrala 23kg u Kubíka asi 12kg a teď mám zatím -2kg :sweat_smile: , tak jsem si dala limit do 10kg :grinning: a brácha si ze mě dělal srandu když jsme byli u našich když jsem si v 23,00 šla dát trochu bramborového salátu, tak prohlásil, hmm takže už 11kg :grinning:
30. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Ondráškům krásný svátkový den :dizzy_face:
Makulko, vždy když se tu objevíš, tak mám sto chutí smekat klobouk až na zem (kdybych nějaký měla :grinning: ).
30. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
peti myslím na vás a doufám že se to brzo ustálí, to spaní.
Já tajně doufám, že i do třetice bude spavec, jako byl Marťas i Kubík, Kubík v podstatě do půl roku prospal celé dny i noci, koukal přes den tak max půl hodiny, v noci se najedl a spal dál. Jsem na to zvědavá :fearful:
30. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Nechci smekat proto, že se stu objevila :grinning: , ale protože nosit v bříšku mimíska a k tomu tkaové raubíře... :grinning:
30. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
ale prosímtě Miško :dizzy_face: , ty máš víc starostí, škola focení atd. smekat bych měla já. návíc kluci jsou od sebe skoro 4 roky,takže pohoda, teď to bude 2,5roku, oproti vaším 13m jsem břídil :grinning: :slight_smile:
jestli si pořídíte za pár let ještě třetí, tak se budeš nudit, Mari i Deny budou velcí a jesli bude mimčo spáč, tak to bude pohoda :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj - moc gratuluju našim ONDRÁŠKŮM k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

18 zuuuovic kg navíc taky marně hledám... :grinning:

maku - prima, že jste už v pořádku.

já dnes byla u praktický doktorky, jak mi pořád není dobře. no, víckrát tam nepůjdu, moc mi nepomohla. krčila rameny, bolesti v krku podle všeho z alergie, mám kloktat heřmánek a pít teplý mlíko s medem. takže rady nad zlato, prostě to bude muset nějak přejít.

přemýšlím, kolik přiberu já... no, začínám s víc kg, než jsem vážila před porodem Zuzanky :angry: ... takže - max. 6-8 kg. víc neunesu, už teď lámu svý osobní rekordy :grinning:. snad to půjde. :wink: .
30. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
A strašně fandím pětičleným rodinám :wink: :dizzy_face:
Jak vůbec je? Co Kačenka? Nezlobí? :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jé, Ivi, to je hrozný s těma nemoceam :frowning2: Bioparox se prý v těhu může....
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak raubíř je Marťas to jo, ale pokud se nemá před kým předvádět, tak je v klidu. Zrovna si kreslí.
Kubík ten je klidnej pohodář, krásně poslouchá, i když to tak na focení nevypadalo :slight_smile: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kačenka už trochu dala pokoj, už mi není tak špatně, je to jen sem tam, aby tam ale nebyl spíš Kačák :grinning: :grinning: :grinning: , mám takovýho tucha :fearful:
30. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
dočeštla jsem jentak něco, už beru učení vážně, takže nestíhám
Petrolejka: držim pěsti, ať se brzy Veru srovná
Ondráškům vše nej
Jinak okna jsem myla, ale pak přišla bouřka a protože je máme na návětrnou stranu jsou zas jak prase, ale seu na to, dala jsem na ně výzdobu i tak, když to bude do vánoc hnusný - ty okna - tak stáhnem žaluzky - říká manža
:wink:
30. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ivi, tak to nezávidím :cry: , já už jsem se toho zbavila, ať je brzo lépe :unamused: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Agi-možná ho bříško bolelo. Když jsem se ho ptala, co ho bolí, tak ukazoval na bříško. Ale nevím..Včera nekadil, to je pravda. Když jsem byla u něj, tak byl v pohodě..No, uvidím, co dneska v noci..
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kačák :grinning: No tak to jsem zvědavá, za dva měsíce se to rozkoukne :wink: Nebu bude překvápko? :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
ze začátku jsem chtěla překvápko na červen, ale asi to nevydržím :grinning: :grinning: , jsem zvědavec zvedavá :grinning:
30. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahojda,

tak i my přejeme Ondráškům vše nej nej...:slight_smile::slight_smile:

18 kg u Zuuu jsem tkay hledala a nenašla....no někdo ty kila umí nosit tak, že nejsou vůbec vidět... :dizzy_face:

Kreksi, to je na prdlačku, že se tě to pořád drží...:frowning2: no a kolik si měla pře porodem se Zuzankou?? 65 kg?? :grinning: :grinning: na fotečkách vypadáš jak lunt !!

Makulko, koukám, že máme stejný TP !! :slight_smile:

Mě byla včera večer tak zle, že jsem z toho až brečela, celá se klepala, bylo mi na zvracení, hrozné křeče v břichu, bolely mě stehna, no hnus velebnosti...ráno ještě trocha hnus,ale teď to zmizelo, uff......

Jinak jsme zdravý, ťuky Ťuk... U nás je teď obdobé zvědavosti, pořád se ptá "co to je" ??
:wink: no a docela jsme čuměli, když MM složila rozloženou aku vrtačku, dala její baetrii do nabíječky, připojila kablík a strčila do zásuvky.....nikdy to u MM neviděla......no a takových věcí je víc a víc...samo samé nebezpečné.... :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
gabcos :dizzy_face: :dizzy_face:, ale já přenašečka budu stejnak rodit tak o 10 dní později :grinning:
30. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
gabcos - před porodem Zuzky jsem měla 72 :grinning: a na fotkách, co mám na koni, budu mít fakt těch 64 kg. ale co jsem přestala v březnu kojit, přibrala jsem 8 kg. myslím, že to bylo tím, mám tělo nějaký rozhašený a mimochodem mlíko furt. takže proto nemůžu přibrat moc - páč nejsem šerpa ani železný zekon a mám dost, že musím nosit sebe :wink:
30. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
tak jsme zpět z prvního Mikuláše a naprosto krásný:nejdřív bylo Sváťovo divadlo:loutková pohádka s písničkama a pak přišel krásnej, hodnej a vysokej Mikuláš, který si povídal s dětmi a pak jim rozdal dobrůtky! Malýmu se to mo clíbilo, v autě o tom furt kecal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Když si měl jít pro sladkosti,tak se těsně před Mikulášem rozbrečel, na fousy musela šahat maminka,ale vyfotit s ním už se nechal a dělal mu pápá :grinning:
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
jejda gabčo co to bylo? :frowning2: :frowning2: :frowning2: , snad už ti bude líp !
30. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
agi, to vám dopadlo super! my jdeme na Mikulášskou v pátek k Vladovi do práce, jinak asi nikam. loni to bylo super, já tam silně zhřešila a zakotvila u čokoládovýho fondue a máčela jedno ovoce za druhým. letos asi budeme mít se Zuzankou víc práce, čerti tam nebyli nijak agresivní, ale byli tam... loni se jich nebála, letos si ale nedělám iluze, nadšená z nich nebude.

gabčo - včerejšek sis teda vyžrala :confounded:
30. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Ivčo tady čert radši nebyl, byly tam malinké dětičky, ale Mikuláš hrál naoko, že čeká na chodbě a zařval na něj:"čerte zůstaň tam, tady jsou jen samé hodné děti!" Bylo to fakt moc pěkný.Jůů a čoko fondue bych si dala taky, asi by mě museli odtrhávat násilím :grinning: :grinning: :grinning: .Pěkně si to užijte
30. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
no, udělám si v týdnu čokoládovou pleťovou masku. když se mě Zuzanka nezděsí, má na čerty solidní základ :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Ještě dodatečně vše nejlepší Ondráškovi od Danči!!!!

Agi, to je fajn, že jste si to užili. My jdeme taky v pátek a bude to bez čertů, tak si myslím, že je to fajn.
Jen mě trošku mrzí, že se to kryje s rozsvícením stromu a vánoční městské výzdoby :frowning2:

Agi, a nemáš nějakou fotku?
30. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.