• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak už jsme taky zpět z Mikulášský, a ještě musím dodat, že Mikuláš měl děsně erotickej hlubokej hlas :wink:

marodům i marůdkům brzké uzdravení
30. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
já se na ty Vánoce táááááák těším ..... vůbec si nepamatuju, kdy jsem se tak moc těšila :dizzy_face:
30. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
sylvi dneska večer nebo zítra hodím odkaz na rajče, fotily dvě kamarádky, já neměla s sebou foťák :slight_smile:

terez: že jo? :dizzy_face: :dizzy_face: , mě se ten chlap taky i líbil a to nebyl žádnej prvoplánovej krasavec! :grinning: :grinning:

Ivčo dej si bacha, aby tě zuzanka neolizovala! :grinning:
30. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Baru, vysokej udělanej chlap má vždycky něco do sebe :wink:
30. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
čauky

přejeme s Nikolkou všechno nejlepší Ondráškům ka svátku :dizzy_face:

agi,teru:co ten posez?????????????????????????
30. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Simi, já můžu,brzda je Barča :grinning:
30. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
hahahahahahaha já taky můžu, kdy a kde? krom pátku to chodí petr :grinning:
30. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
tyjo to moje dítě dneska vstalo ráno těsně před 7, po obědě nespalo ani minutu,teď se koupe a tak srší energií, on není vůbec unavenej, na to, že půjde spinkat vůbec nevypadá....duracell hadr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj,
běžím popřát Ondráškům vše nej k svátku.

Agi, nevíš jak to ty děti dělají, že mají pořád tolik energie? Doufám, že když máme tak mizerné noční spaní, že alespoň poobědovej spánek nám ještě nějakou dobu vydrží. Jo, a my máme Sváťu moc rádi, báječně to s dětmi umí. Vojta na něj chodí téměř pravidelně, ale Štěpánek ještě celou pohádku nevydrží.

Myslím na všechny marody. Snad vás to brzo pustí a bude líp.

A já jdu zas pracovat.
30. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj, ahoj ahoj
rýchle prolítávám ...zda se nerodí :wink:
ááá sakkrblééé ,je něco málo po půlnoci ,takže s lehkým zpožděním gratulacééé Ondráškům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a letím do pelechůůů ,páč tady rána jsou nemilosrdnááá ,krátce po šestéé se volá : mlíkooooooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

omrkla jsem pár albíček ,protože už dlouho jsem neměla příležitost!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a až bude víc času ,tak přihodím i něco nového od nás :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 v 00:09  • Odpověz
:wink: jééé tak ještě stihnu jako prvnííí popřát Ivám k jmeninám ,spešl Kreksi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...ták a už fákt letíííííííímmmmm......brouuuu :slight_smile:
1. pro 2009 v 00:12  • Odpověz
moci, moci, moci, jako vždy první :grinning: máš u mě veliké významné plus. moc děkuju a přeju i všem ostatním oslavencum/oslavenkyním. :slight_smile:
1. pro 2009 v 00:17  • Odpověz
Ahojky,
děkujeme za přáníčka a i my se přidáváme ke gratulaci Ondráškovi od Agi a dnešní gratulace Ivči :grinning:

ad čerti: zvažuju a ještě nevím, myslím, že z toho nebudenic mít

Jinak u nás se docela dobře už nočníkuje, ale musí být nahatý a to jde, ale když mu dám slipata nebo punčochy, tak nálož zaručena :grinning: No jsem ráda, že aspoň nahatý je ochotný chodit na nočník.

Já zatím držím, ale někdy si myslím, že dole jsem asi tak dvacet cm od sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale heslo každého dne zní "vydržet" :wink:
1. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
5:22 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen tak mimochodem, píšu vám to tu vždycky, ať ste rády, že ste rády :grinning:

včera jsem nepopřála Ondráškům - takže napravuju - všechno nej! hlavně zdravíčko, totéž přeji Ivčám

Dani, kurec ty vydrž ještě nějakéj ten týden! Moc tě ale lituju, to musí být nekonečné v tvém případě...

a já si včera za pomocí taťuldy zrobila výzdobu, máme tu nejkrásnější kuchyň :grinning: :dizzy_face: hééééč...ještě obývák, ale to musím ještě pár věciček dokoupit..
dotaz pro aco - jak jsi dávala ten snížek na okno, jde to potom dobře dolů, nenechá to mastné skvrny či něco podobného? Máme teď nová plastová okna, tak mám strach to tam stříkat :confused:

Hezký den

PS- Bříško Zuuuzajse výstavní!! To bude krásná holčička, když už má takový bejváček hezký :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko

petisko :grinning: :grinning: :grinning: , já ještě výzdobu nemám, chtěla jsem o víkendu a pro samé návštěvy nebyl čas.vrhnu se na to asi ve čtvrtek :slight_smile:

jinak my jsme chrněli do sedmi v kuse, ale je to dárek za to, že nechrupal po obědě.Jsem zvědavá na dnešek :confused:

Ivčo krásný svátek, pusu od Ondráška! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj,
Ivčo vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
Ivčám vše nej nej :slight_smile:
Martin chtěl dnes vstávat dřív, že si jako něco udělá na PC do práce a Elí prostě chytla hysterák, že buď půjde s tatínkem dolu nebo tatínek zůstane v posteli. Tak zůstal, ale může si za to sám, ustupuje jí, já bych prostě vstala, ona by chvilku bučela a pak by třeba ještě zakápla, je holt měkkýš
1. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj

Ivě všechno nej k svátku! :slight_smile:

včera nám spadnul net... ale dítě bylo milionový (po asi týdnu) :slight_smile: zato dneska se už od rána musím držet, protože už jak vstal, tak bylo vidět, že to zas bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem koukla do deníku, tak intervaly mezi vyloženě provokujícíma a vzteklejma dnama se nám zkracujou :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful:

jdu dočíst, ale nevím jestli to půjde, právě si rozpatlává pomazánku schválně i do uší, protože ví, že to nesnáším :sweat_smile:
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojík,
vše nej Ivčám k svátku...:slight_smile:

Petisko: sníh jsem měla na oknách loni, je zcela neškodný a jde dobře dolů...:slight_smile: Prodávají k tomu i ty šablonky...:slight_smile: Já to letos nastříkala na smrkovou větev...:slight_smile:

Jinak včera mě byla zase nějako divně odpolko, pořád mě tak divně pobolívá břicho a vrací se mi stavy na zvracení....prosím, jen to né....:frowning2: Už abych měla po kotrole a dozvěděla se výsledky screeningu, hend budu klidnější !!

Pěkný den všem, za chvíli k nám dorazí pán na domontování žaluzií...mch. pěkný koketa...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
tak jsem dočetla (dítěti jsem předhodila knížku o těhotenství, tak si to komentuje "plsa... taky plsa... zase plsa" :sweat_smile: )

Zuu má krásný bříško a těm kg nemůžu taky věřit :sweat_smile:

Kreksi: to je na pytel s těma nemocema... ani v lékárně nic neporadili? nebo nezajdeš k homeopatovi? fakt Tě obdivuju, jak funguješ

Gabi: snad ty nevolnosti brzo přejdou už :unamused: ten první trimestr je fakt zabíračka někdy, taky jsem tu párkrát brečela jak mi bylo zle... hodně pij, odpočívej... ale to se lehko řekne, že :sweat_smile:

Agi: jé ten Mikuláš musel bejt super :slight_smile: my jdeme v sobotu, musím mu ještě koupit něco do balíčku... no aspoň vím, že mu tam nedaj nějaký lízátka :grinning:
1. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ejana, Agi: já podezřívám výrobce Sunaru, určo tam musej dávat nějaký duracellový drogy... že bych si udělala flašku? :grinning:

Petise: vánoční výzdoba z oken šla dolů naprosto bez problémů :wink:

jdu nějak zaměstnat dítě, šla bych nejradši ven, ale je tam fakt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky, dodatečně vše nej Ondráškům a dneska vše nej Ivám :grinning: :grinning: :grinning:

Gabcos, ty stavy ti nezávidím, přeju ti aby bylo jen a jen lépe :wink:
Danamatus, teda to musí být fakt náročný, drž se! myslím na tebe :slight_smile:

u nás už dobrý, asi to měl od zubů, protože hned jak se zub protlačil, veškeré potíže jsou fuč, sice občas zakašle, ale to už je dlouhodobější...

My máme jít na Mikuláše ve čtvrtek do mateřského centra a v sobotu jedeme Mikulášským vlakem, tak jsem na to zvědavá
1. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
taky je u vás tak hnusně? Tady začalo teď dokonce pršet :frowning2:
My máme dnes takový malý výroční den :wink: Majinka 8 měsíců od narození, mamka s taťkou 9 let od seznámení :wink: Večer jdem s tátou do kina na Jacksona - ano, i do Humpoleccity se už dostal :grinning:
1. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj!

Ivě- Kresksi vše nejlepší!!!!! Hlavně rychlé vyzdravení a už žádnou nemoc!

Lu, a který sunar pije Matýsek? Ten premium obsahuje maltodextrin, který zvyšuje aktivitu. Teda tak jsem to pochopila http://www.hero.cz/SUNAR/Produkty/845/

U nás taky leje, náladu mám pod psa :unamused: , nestíhám a tak. Ve tři jdu na masáž, tak aspoň malé rozptýlení a odpočinek od stále opozičního Matýska.
1. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahojda,
u nás dneska taky hnusně, navíc veru má rýmu, ale asi zadní, protože moc nemůže dýchat a nic moc neteče, ale když už něco, tak je průhledná, tak snad to nic nebude..zítra máme jít na mikuláše, je to v tělocvičně, tak nevím, nevím..asi se nastydla někdy o víkendu, byli jsme u známých v Jeseníku..no a tenhle víkend máme jet se známýma na Lipno, no popravdě jsem skoro čekala nějakou komplikaci v podobě nemoci.. :unamused:

všechno nejlepší Ondráškům a Ivě, Ivo, hlavně brzké uzdravení.. :slight_smile:
bereš něajaký probiotika nebo něco? aby se Ti to pořád nevracelo.. :unamused:

koukám, že o holky petrolejků se pokouší nemoc, tak držím palce ať jí přemůžete..
a snad se ustálí i berunčino spaní..

zuuu, super, že ještě držíš..bříško krásný a velká sestřička Katy taky.. :dizzy_face:

Míšo, hezky si ten dnešní den užijte.. :slight_smile:

Gabčo, tak snad tě ty nevolnosti brzo pustí.. :unamused:

ještě poprosím, nemáte někdo odkaz na ty vysavače, co dávala halkac? díky..
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahááá tak se Sunarem bude mít útrum :grinning:

sylvi IP :wink:

Miško tak si užij dnešní speciální den!, a´t se vám líbí film a odpočineš si! a jak vám je, už jste zdraví?
1. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
jo a dneska jsem koupila u nás v papírnictví sadu na modelínu-16 zvířátkových vykrajovátek, váleček, nějaký jakoby dlátka a rádýlko, za 80kč, tak mám radost, kdybyste někdo chtěl, vyfotím a případně klidně pošlu poštou..
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
koukám, že hnuspočasí a nálada je na vícero frontách, já dneska počítala fakt minuty kdy zalehne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale potěšila mě kámoška (potkaly jsme se v porodce), měla jsem najednou pocit, že je těhu, tak jsem jí napsala a ona fakt je! je ve 12.tt :dizzy_face: ale je jí prej pěkně zle...

Sylvi: pije Premium :confused: ale maltodextrin má i Nutrilon a po tom takhle nešílel... spíš to bude ten vzdor, má návaly aktivity, pak zas vzteku, všecko ho nudí, u všeho je ne (třeba ke mně přijde a jen říká Ne, ani nevím k čemu to jako myslí :sweat_smile: ) .......on neví co se sebou (a já kolikrát co s ním :sweat_smile:)

holky on jí tak půlku nebo třetinu co jedl před měsícem, jako když čtu jak tu některý děti nejí, tak on proti nim pořád jakoby jí, ale je to teda sešup :fearful: včera nechtěl k obědu nic, snažil se vyvzdorovat jen hromadu rozinek, tak to jsem nedala, nakonec snědl trochu polívky... ráno dneska chtěl rybičkovou pomazánku, tak ji dostal, brečel, že ji nechce, pak že chce suchej chleba...
mám problém do něj dostat jogurt (i když ho ochucuju nebo s něčím míchám napůl), u oběda zas brečel, že nechce brambory (o který jinak furt žebrá).....
ale jídlem to není, zubama taky ne, prostě se to rapidně zhoršilo se zhoršením chování před tak měsícem
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lu, já nevím - jen jsem to vyčetla v jedné diskuzi tady, a ani jsem to nepročítala důkladně. Spíš mě to zarazilo, že se tím chválí, že ho tam mají. Nějak mi nepřijde, že bych znala maminku, která by potřebovala posílit aktivitu svého batolete. Ale asi to bude špatný úhel pohledu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale když o vzdoru - já nevím, jestli už vzdor, ale absolutně mě vysiluje, to jeho nechtění nic. Každé oblékání ven boj, příchod domů, odchod od babičky ... vše NE, vytrhává ruku, lehá si, když ho chci obléct. A do toho piští - když mu nejde se rozbrečet, tak řevopiští.
Brrr, dnes jsem z něj úplně vynervená.
1. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Lu: plsa, zase plsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gabcos: zrovna včera jsem lítala na netu a hledala kvůli hubnutí zázračné účinky zázvoru a teda bohužel na dietu není, ale na těhu nevolnosti je prý výborný. Je z něho mňamózní čaj (jsem si ho právě dala v kavárně v jedličkárně, proto ta moje psychóza :o)) a má ho tu každý číňan
Vše nejnej Ivčám :dizzy_face:
Fru: http://www.pohadkov.cz/detsky-vysavac-bosch-klein.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0
jsem ho kupovala tady a za 3 dny ho měla doma
Maxa: taky jsem koukala na ten mikulášvlak...prosím, máš to ověřené, že je dobrý, nebo jen zkusíte? abysme tam s malou všichni nekoukali, kam jsme to vlezli :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.