• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Taky pravda, ale třeba Aco prodávala minimálně jetý kočík, za malý peníz. Mi, jak jsi spokojená s novým X-landerem?
1. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Je dobrý, ale ne tak stabilní jako Janéčko - no, taky je to trojkolka :wink: Ale jinak opravdu lehounký a pěkný :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
jo a ještě ke kočárkům, já mám X-landera XA, korba je menší ale sporťák si nemůžu vynachválit, sice je těžší, takže neustálý dávání do auta a z auta mě sejřilo, ale Elí ani teď není moc velký chodec, takže kočár u nás jede pořád a vydržel všechny tůry ( a že jsme jich nachodili) i v lese přes kořeny to byla pohoda. Jediný co se mi stalo je, že se mi malinko natrhla slída u boudičky( to kukátko na prcka)
1. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
já jsem byla hodně spokojená se sporťákem Quinny freestyle 3XL Comfort,ale hluboká korba mi nevyhovovala, byla na našeho dlouhánka příliš malá a úzká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
:slight_smile: ahojky
zatím nerodíme... že já nakonec budu nervní z přenášení?!? :grinning: :grinning: :grinning: Zítra máme kontrolu v Podolí, tak uvidíme, jestli se něco pohnulo :wink: Vydržely jsme do prosince, tak je můj cíl splněn :dizzy_face: :dizzy_face: Cítím se dobře ...díky psychice asi hlavně... :dizzy_face:

jen zběžně koukám, že probíráte kočárky... Já jsem max spokojená s Teutonií :slight_smile: :wink: Věřím, že krásně přečká i Elly řádění :wink:
1. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky díky moc za reakce ke kočárkům, jste zlatý :dizzy_face:
koukám, že Nomada měla půlka únorčátek a spokojenost, tak na něj mrknu v reálu u Ingrid když dovolí :slight_smile:
jj, taky jsem si říkala, že ta korba by stačila bazarová... spíš jde o to, že se to musí vidět, zvlášť když to má zvládnout utáhnout i Matýska, tak aby to bylo zachovalý, ten spodek... takže aby to byl někdo z Prahy nebo okolí, protože nemáme už auto

Teru: docela se mi právě líbil i X lander, ale je těžší bohužel

jinak odpoledne se z neskutečně protivnýho Matýska tentokrát vyklubalo, že mu není úplně dobře - má trochu průjem a spustila se mu vodová rýma... taky mi to mohl ráno říct (jsem se ho asi desetkrát ptala jestli ho něco bolí), ukecánek teoretik :sweat_smile:

zejtra musím vymyslet co mu dát do mikulášs. balíčku... asi nějakou malou ňamku a nějaký pidiauto nebo tak něco
1. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
a mrkněte na ty moje dva blázny milovaný.... jak řáděj v bazénku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším, až se s Ellýs přidáme :wink: :dizzy_face: ovšem budu muset pilně trénovat bicáky a tricáky, taťka nasadil vysokou laťku: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3588508&vReferer= :grinning:
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zuuu: už jsem jukla, bože ta už je tak velká, šikulka jedna :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
No já si myslím že se dá poznat jak je kočík jetý, u Jané na kolečkách, na brzdě, potahu atd... my když jsem ho prodávali tak paní říkala s manželem že vypadá fakt perfektně a pak mi psala že jsou maximálně spokojený, že ho ještě dali na revizi ( byl ještě v záruce ), tam jim nedostatky opravili a že je jak nový takže si myslím jak tady psala Ingrid ( děkuji za zmínění :wink: :slight_smile: ) že mají pěkný kočárek za hezkou cenu. Nebo koupit jak psala Ingrid nový sporťák a jetou hlubokou korbu ( v té ty děti nejsou dlouho ).
Já si vyhlídla právě ten Nurse, on je jako Jané ale o dost levnější, teď i mají akce a to mě sejří že nemáme peníz jinak jsme říkali s manžou že bychom ho hned koupili. Já jsem s ním drandila po obchoďáku a zamilovala jsem si ho, lehounký jako Jané, krásně skladnej

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14793977&tab=14
1. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
týjo, Zuu, ty teda fakt řáděj :grinning: :dizzy_face: Katynka je tak vysoká, mě to vždycky překvapí, jak jsme v tý trpasličí úrovni :grinning:

taky už se těším až zas budu moct malýho vyhodit ke stropu a tak... to totiž dost dobře funguje když je protivnej, takže by se mi to často i šiklo
1. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
snad se Barča nebude zlobit, ale myslím, že Sylvinka chtěla pár fotek z té mikulášské, tak pár tu: http://ssuky.rajce.idnes.cz/Eli_II/#PB303640_1_.jpg
1. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zuuu: téda Katy je ale dlouhááá, a pořádná podvodnice, já takhle hodit Máju do vody, tak už jí v životě ani neosprchuju :sunglasses: .No ale fakt, u nás na plavání jsme do blba akorát "plavaly" pro pěnový zvířátka, který jsme házely do sítě, dvakrát za hodinu ponor hlavičky na heslo a hotovo. Koukám,že vy jste na úplně jiném levlu! :dizzy_face:
Aco: Nurse vypadá moc hezky, ale nejde mi do hlavy, že je tak levný... jakože za 8000 se prodává trojkombinace???TO je z papíru, ne? :sweat_smile: :wink:
Teru: fotky jsou super, podle Elí čokoládový pusinky tuším,že nezaváhala ani chviličku :slight_smile:. To bude asi ten Mikuláš s erotickým hlasem, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
ingrid: ano ano, Mikuláš měl krásnej hlas :slight_smile: a děti hned šáhly po čokoládových tyčinkách
1. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoj:slight_smile:)
já se ted tak nasmála:slight_smile:)))))) nejvíc MAtýskovým " plsům" a zase "plsa" jsem už nevydrželáá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten je fakt božíííí!!
A pak "podvodnici neb "unterwasermanici " Katy v bazénu!!! to je fakt supéér ,jak si to užíváááá!!!
Ingi ,stejně jako u vás, já Aduš takhle potopit ,tak jsme smytím skončili :unamused: :wink:

teru:fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad kočárky: X.lander hýr, jsem spokojená ,ale jsou podstaně vychytanější kočárky!!!! Máme teda autosedačku Jané....dobrá :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
jé Moci koukám teď na Tvůj termín... doporučuju 24. ledna :grinning: :wink:
1. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Lůů: proč? kvůli "plsům? " :grinning: :wink:
1. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Brý večír,
byli jsme na Jacksonovi, nemám slov, myslím, že by byly všechny jen prázdný fráze :pensive:
Hani, já teda nevím, jak to na potahu a na kolečkách poznáš :sweat_smile: My měli potah v pr po pár měsících :wink: Třeba....
1. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
ahojda, díky za přání. :slight_smile: tolik gratulací jsem nezažila od porodu :grinning: pobavily mě hlášky prcku, Katynku v bazénku jsme dnes zažili naživo, ona je fakt dílo :slight_smile: . takováhle salta zatím v hodiné neděláme, ale po našem kurzu je volno, takže zustáváme s dětmi v bazénu o trochu dýl. a Katynka s tátou si to užívaj o 106 :slight_smile:
1. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz
Dobré ráno,
Ivčo trošku opožděně,ale přece - jen to nej a pohodové těhu

Mi:taky jsem včera byla na Jacksonovi,ten jeho koncert měl být fantastická šou a on neskutečně hubenej viď

Katynka ve vodě úžasná,hlášky dětí bombové

mějte fajn den
2. pro 2009 v 06:40  • Odpověz
dobré ranko,dočítám akorát poslední stránku :sweat_smile: teru:fotky z Mikulášské moooc pěkné :dizzy_face: a zkoukla jsem i Katynku,mně se zdá hroooooozně velká :confused: a řádí teda jako tornádo :slight_smile: všem krásný den :slight_smile: zuuuuzi držím palečky na dnešní ko :wink:
2. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ránko

terez v pohodě, já už je sylvince poslala do IP, nechtěla jsem je sem vnucovat, hihi :grinning:

miško takže Jackson dobrej? já na tom nakonec nebyla, protože mi mamka odřekla,ale chtěla jsem to vidět :frowning2:

zuuu:tyjo táta s katynkou řádí!!! super! :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno!

Katynka teda skvělá :astonished: :dizzy_face: :wink:

My jsme strašně špatně spali - mě se furt motala hlavou anglická slovíčka, Matýsek furt kňoural, zdály se mi pitomé sny, jak někam Matýsek padá a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem jak mumie :unamused:

A musím to sem napsat - včera hlídala Matýska hodinu a pár minut babička (tchyně) a ..... fakt se snažím na ni být milá a chápavá a ne důra .... a vymyslela parádní zábavu shazování komínu z dřevěných kostek obličejem (Matýskovým). Matýsek neudržel balanc a na kostku naletěl. Má obličej jako by naletěl někomu na pěst. Vedle nosu má krvavý škrábanec pokračující otiskem kostky a poškrábaný noc. Já prostě nevím - jsem já úzkoprsá nebo je debilní nápad?
2. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno,
Baru, no vidíš, já je sem přeci jen vnutila :grinning: :grinning:

Sylvi, no comment :angry: to že takový nápady má moje prababi, ale tchýně by ještě mohla mít rozum, což
2. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
sylvi :angry: :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
jo a u nás vstávačka čím dál tím líp,o půl 6
2. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,

alespoň u nás je ráno,neboť noc byla katastrofa,tak jsme spinkali trošku dýl. Malej má rýmu jak trám.

Všem Ondráškům a Ivčám dodatečke vše nej k svátku :wink:

Nedávno se tu řešil pangas a dnes mi přišlo tohle emailem,tak vážně nevím co si o tom myslet.

Ahoj, vzhledem k tomu, že EU je na dovoz z třetích zemí dost velký hlídací pes, věřím spíš tomu, co píše pan ing. Duben. Zdravím a přeju hezký den. Pavel

Někoho straší pangas, jiného Santa Klaus

V poslední době se šíří po netu špatnou češtinou psaný údajně odborný článek o hrozném pangasovi chovaném ve Vietnamu, který je plný všech možných reziduí, malachitovou zelení počínaje a hormony konče. Při pozorném čtení snad soudný člověk pochopí, že jde o klasické nactiutrhání.

Nicméně seménko nedůvěry je zaseto a již jsme odpovídali na několik dotazů, například i od provozovatele školních jídelen, jak je tomu doopravdy. Státní veterinární správa ČR zorganizovla dvě kontrolní akce zaměřené na ryby. Jedna se speciálně týkala pangase původem z Vietnamu, kdy byly vzorky laboratorně vyšetřeny na přítomnost steroidů, chlorovaných pesticidů a PCB a chemických prvků. Všechny dosavadní vzorky s negativním výsledkem.

Druhá akce zaměřená na klamání zákazníků z pohledu označování bude vyhodnocena v nejbližších dnech. Nicméně již dnes lze uvést, že u 4 výrobků z pangase byly zjištěny nedostatky v označení, nešlo však o o ohrožení zdraví. Jednalo se o neuvedení obsahu polyfosfátů na obalu (byť pod limitem) a o zjištěný menší obsah masa než výrobce deklaroval.

Pangas je sladkovodní ryba původem z jihovýchodní Asie, odkud se i k nám zmražená dováží. Je charakteristická jemným bílým masem a doznává docela obliby. Pokud by si zákazníci měli dát na něco pozor, tak na cenu, a to v tom smyslu, aby si v případě mrazených ryb za cenu masa nekupovali vodu. Pokud jsou ryby mrazené a nejsou označeny jinak, mohou obsahovat vody do 5 %. Pokud jsou tzv. glazované, což má chránit rybí maso před vysušením chladem, nebo je do nich přidaná voda pomocí přídatných látek, může rybí maso obsahovat vody více. A o tom musí být zákazník informován. Někteří výrobci proto na baleních ryb uvádějí: „Bez přidané vody“, zde si zákazník může být jistý, že je zde vody opravdu maximálně do těch 5 %.

Takže shrneme-li, ryby u nás uvolňované do oběhu, tj. do tržní sítě, musejí splnit podmínky zdravotní nezávadnosti, a jak se orgány veterinárního dozoru průběžně přesvědčují, je tomu tak i u onoho pangase!

A pokud jde o Santu Klause z titulku, není lépe dát přednost našemu původnímu Mikuláši s čertem a andělem?

Josef Duben, tisk. mluvčí SVS ČR

Zdroj: SVS ČR, 20.11.2009; AGRIS

Nemám dočteno,
tak jestli tu jsou nějací marůdci,tak posíláme pohlazení a ať jsou brzy fit :dizzy_face:

U nás svítí sluníčko,tak všem přejeme s Mirečkem krásný den :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Bré poledne, u nás svítí sluníčko jéééééé :wink: :slight_smile: se napapkáme a běžíme ven

Ingrid, ne je super, já si ho vyzkoušelo v reálu a je opravdu jako Jané, jen jinačí design a má teda adaptér na autosedačku a hlubokou korbu. Normálně stojí kolem 14 000, ale teď mají akci, protože vyprodávají sklady pár kusů posledních kočíků. V obchodě kde jsme ho viděli ho měli kolem 9 000, zelenemodrý, nádherné barvičky. No já jsem z něho nadšená.

Miško, tak to nevím, nám se rozbila jen taška jinak jsme měli potahy a vše v super stavu a to jsem si s ním jezdila také pořád, ale ve městě se tak neopotřebuje, jediné co bylo že padala brzda ale to je u všech Janéček. No a na kolečkách se dá poznat velmi dobře že nejsou sjeté gumy. Vůbec si myslím že se dá poznat kvalita a jak moc je jetý když se na něj pořádně podíváš. To třeba ty golfky se nám fakt rozpadají :frowning2: a podle mě být nějaké větší robusnější dítko tak se mi tam v zimě v kombinéze ani nevejde, Jáje je akorát a když je více nabalená tak už mám problém jí zapnout

Jackson se mi také moc líbil, opravdu šíleně hubený ale stejně jak tancoval a do toho perfektne zpíval, fakt král popu, jednoznačně.

Ivankám přejeme dodatečně vše nej k svátku :slight_smile:
Zuuu, Katynka úžasná, a fakt dlouhatááánská, bude z ní krásná vysoká holka

Sylvi, no já bych jí asi seřvala, fakt tyhle telecí nápady nesnáším. Chudinka Matýášek a co na to manža? Mankote tohle se stát manželový mamce tak ten jí spucuje že si to za rámeček nedá, jako neřeknu když se stane něco nechtěně, náhodou ale tohle byl vyloženě debilní nápad :angry:
2. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj

dneska máme taťku doma, má v podstatě jen silnou rýmu ale v práci se ho asi lekli, tak dělá z domu a Matýsek je nadšenej :sweat_smile:

podařilo se mi konečně sehnat takovej ten plastovej obleček/zástěrku, tak jsem mohla koupit i prstový barvy, to dostane k narozkám.... a sadu minitiskátek (fakt pěkný motivy, vybrala jsem klučičí- je tam třeba pán s kolečkem a tak :grinning: )... a tu asi dostane k Mikuláši.... u nás je dokonce v pá odpo MIkuláš na poště, tak možná půjdeme

Sylvi: no to teda babička měla super nápad :rolling_eyes: jako stát se může, jak píše Aco, ale vymýšlet tohle aktivně, to teda nechápu (možná tak u chlapů, ti občas mívaj taky nápady)....

mimochodem dneska viděla paní pošťačka Matýska s manželem jak obědujou a řekla mi "ahá, tak teď už mi to je jasný, je po tatínkovi, že?" :sweat_smile: :grinning: jo to je, to je výrobna telecích nápadů :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
tak jsem byli dneska v Podolí, na pipinu nekoukali, jen monitor, takže nic nevím :wink: No a cítím se dobře a uvolněně... poprvé se všechny dny svých těhotenství nemám takovej ten strach, že můžu začít rodit... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je hezký, bejt v klídku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže si jedu zařádit do Ikea... HOnza prý potřebuje, abych porodila do soboty, má ty narozky a jdou zapíjet kámošova chlapečka :angry: :grinning: :grinning:
V příštím životě chci být chlap!!! :sweat_smile:
Hezký den (a Slyvi, tchýně je kravica! fakt... ale buď v klidu... od tchánovců chodí Katy pravidelně s tím, že všechno je ty ty ty, hračky se plácají přes zadeček, hračky jedí zmrzliny a podobně... nekomnetuju... oni si to vůbec neuvědomují :rolling_eyes: )
2. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky, Zuzí, že by klid před bouří? :grinning:
2. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.