• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak jsme byly s Jájou po dlouhé době venku s kočíkem, dneska si řekla že nechce ťapi že chce hají do kočárku a taky mi během 15min vytuhla a spinkala dál i doma do 17hod :slight_smile: Tak jsem si s ní na hodinku schrupla :dizzy_face: akorát že chrupala 3hodinky takže bude večer zas čilá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky slyšely jste některá o tom automatu na nepasterizované mlíko, je prý v Přerově, ve Vyškově. Lidi si to chválí, prý je moc dobré, akorát tučnější a nestojí hodně. Litr ve skleněné lahvi kolem 30kč myslím. Když se nechá odstát tak se sebere smetana a krásně se z ní mohou dělat domácí jogurty, smetana se použije na vaření atd... Mě to docela nadchlo ale u nás nic takového není

Lu, já taky uvažuji o zástěrce, Jája je počáraná když si maluje gelovýma propiskama ty totiž miluje ( původně byly moje :sweat_smile: :confused: ) prstové barvičky bych také pro ní chtěla a razítka má koupené ( asi dostane k narozkám ) s krtečkem :slight_smile:

Zuzí, moc Ti ten klid přeji a také rychlý a pěkný porod, zakončený krásnou, zdravou a spokojenou holčinkou :dizzy_face: :zipper_mouth: my se na Elly už moooc těšíme
2. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Hani, a jak to vůbec máte s tím posouváním režimu? Daří se? :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
ahojky

dneska jsem našla v Mamince ten teploměr na čelo,jak tady někdo sháněl.Například na www.t-tatinek.cz ho prodávají za cca 1386,-Kč a změření teploty přiložením na čelo trvá jednu sekundu.Může se používat i do ucha.Má paměť na deset změřených teplot a dá se vyčistit vlhčeným ubrouskem

jinak já zase pádím,dneska se u nás opět nespalo a zlobí jak deset čertů dohromady ! :angry: :angry:
2. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Dnes jsme byly s Márinkou na očkování priorixu.Dostala mě, holčička zlatá :dizzy_face: :dizzy_face:.Když už jsme byly oblečené a skoro jsme odcházely,tak dávala malému chlapečkovi ,který tam čekal,obrázek co dostala se slovy: Na na, vem si,teta dala :dizzy_face: :dizzy_face:,celá čekárna se tomu svorně uculovala a já se dmula pýchou a měla jsem slzy v očích.Fakt krásné,uvědomila jsem si,jak je už velká,beruška.
2. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Prami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný
2. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Teda Prami, Márinka je zlatá :dizzy_face:
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
jinak u nás trošku lazaret: muž má teplotu (po třech dnech silný rýmy), Matýsek průjem... se picnu, on má tak citlivej žaludek a střeva :rolling_eyes: tohle má buď z asi 2 lžiček rybí pomazánky (je to podruhý, takže už to asi nebudu zkoušet :unamused: ) a nebo z půlky syrový mrkve co si ode mě vydyndal... chjo, kdy už z toho trochu vyroste... teda jestli vůbec, má to v rodině z obou stran, jen teda my to neměli nikdo jako děti ale až pozdějš :fearful:

no nic, jdu si dát radši Oscilo a nějakej čaj

ještě dotázek: je tu někdo kdo ještě nedává kakao?? a med??
2. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
čao :wink:

dodatečně posíláme s Nikčou gratulaci Ivám k svátku :dizzy_face:

lu:kakao jo,med ne :wink:ať jsou kluci brzy fit

agi,teru:když se nic nestane,budeme v pátek s Niky v Jungli,tak na devátou,nechcete dorazit????????

zuuu:Katynka je boží :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
lidu já nedávám kakao, med občas ano

simčo já jdu v pátek od 9 ráno poprvé na "heat" (cvičení na chodících pásech), bude hlídat děda tu hodinu a půl, než dorazím domů.Odpoledne bychom mohli :frowning2:
2. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
agi:odpo jdeme na Mikuláše,tak jindy :wink: nebo někdy večer-bez děcek :wink:
2. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
simčo IP :wink:
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Míšo, no klidně! :wink: :dizzy_face:
Hani, díky... my už se na ní taky strašně těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Honza říkal: "hele, myslíš, že může být i druhý dítě takhle krásný a geniální? To už se nám podruhý nemůže povést, ne?" :sunglasses: :dizzy_face:
a děkujeme za pochvaly, však chválit by se tu dalo každé únorovčátko... každé je jedinečné, úžasné a umé něco, co jiní ne :wink: :dizzy_face: Jsou zlatí, drobci :dizzy_face: :dizzy_face:

Lu: já kakao nedávám, ani ochucený Sunar... med jsem dala, když byla Katy nachlazená hodně...tak trošinku do čajíku na nachlazení... ale jinak ne... No ale jinak už jí fakt krom smaženého a kořeněného všechno... Už jsem i upustila od svých zásad, že musí být každý den zelenina k obědu a večeři, každý den ovoce, každý den jogurt... no byly to fajn zásady, ale už to nějak nejde...někdy prostě není chuť...a druhý den zase jo :wink: :slight_smile: Snažím se teď teda moc nedávat mléčný výrobky - Katy má ráno 280ml Sunaru, což je dost...a někdy jogurt a nebo teď dávám i Soyagurt nebo sojový dezert... čímž odpovídám i na tu probíranou "soju"... :wink:
2. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Peťo :dizzy_face: - krásné!
2. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
péťo: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
hoj hoj!

lu - hele u nás máš vždy jistotu, že mi jedeme furt v nechutných věcech..takže kakao a med u nás ještě ne...ale dávám ty DM sušenky, kde med je, a zatim ok. (jakože není alergie)...přímo med bych dávala asi kdyby se dostavila nemoc, jinak ne kvuli zoubkům

a matýskovi přeji brzké uzdravení..

prami - :dizzy_face: :dizzy_face:

a :dizzy_face: :dizzy_face: dávám i k fotkam berunky...už se těším na fotos malé slečny z proseka..tož gde se fláká? :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 21:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ad teploměr - ten bezdotykový na nás používali v nemocnici, jak kubouš ležel s laryngitidou...já mu ale nevěřila a vyžádala jsem si obyč. rychloběžku :sweat_smile: viděla jsem totiž týden před tím v tv test teploměrů (myslím, že to byly Černé ovce) a tam je právě kritizovali, že nejsou přesné, dopadly v testech nejhůř....že to jsou zbytečně vyhozené prachy :wink:
2. pro 2009 ve 21:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Peťo, ta je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jůůůů berunka Verunka je krásná, a jak hezky pase, i manža se mě nechápavě ptal kolik že jí to je, že ví že se nedávno narodila :wink: :slight_smile: :grinning: A Týnečka je super sestřička jak je vidět

ad kakao, nedávám. Ale Jáje stejně co je čokoládové a kakaové nebaští ( kromě kousínku čokína které si někdy vydyndá od nás na chuť ) Medík jsem dávala občas do čajíku při nachlazení jinak čaj nesladím, nebo jsem i párkrát udělala Jáje šťávičku z citronové šťávy a medíku a to jí moc chutná :wink: :slight_smile:

A já jsem dostala dneska vánoční dárek, už dopředu :wink: nové brejličky, jůůů to je lahoda

Jinak mě dneska dorazily kalendáře - ty 24print. Jsou super, jsem moc spokojená. Měla jsem 4 za 406kč i s poštovným ( 3 + 1 zdarma ) Tak jsem zvědavá co na ně řekne rodinka :wink: :slight_smile: jestli se budou líbit

Tak jdu za miláčkama, hajají krásně u sebe na gauči a poslouchají naší oblíbenou Laru Fabian
2. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojík,
jenom prolítávám a hlásím info z kontroly. Miminko je v pořádku, čípek drží (3,77cm), testy na cukrovku taky ok.
tak jsem moc ráda..
přeji pěkný večer..
2. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Romčo, krásný výsledek kontroly :dizzy_face:
Dobrou noc.
2. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahooooooooooj!!!
zuuuuuuuuu: tož gratulacé k monitoru ,koukám že pipinu nikdo už v 38tt vidět nechce ja? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Petrolejka: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je nádhernáááá :dizzy_face: :dizzy_face:

ad jídlo: nevím teda stopro ,ale stalo se mi ,že Aduš sblajzla takový ty kakaový kuličky..Ferda ,myslím a pak měla krev s hlenem,tož alerdžik :confounded: :frowning2: myslím že kakao je teda svinstvo :confounded: Ferdu jsme vysadily a opět vsjo oukej :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
kakao ani med nedávám.
2. pro 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
Teda jako dala sem, ale zájem žádnej, tak zas nic.

moci: Adinka je čím dál hezčí :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
já už též nééé :wink: teda medový křupky....trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
moci tož ale si nějaká opožděná né?? To nám dodáš fotku malého až mu budou 4 týdny?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
labelll: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kurá ,nemám ted ty nejnovější zmenšený a já to neumím ,tož jsem chtěla aspon něco z mého repertoáru :grinning: :grinning: myslela jsem že se to hned neprokoukne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ty si si snad myslela že sme hloupé či co?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci:jen nevšímavéééé :wink: :grinning: ale ted vidím že si naprosto dobže umíš spočítat kolik je "jedna a jedna" :grinning: :grinning:
no nic ,tady lišák dává dobrou noc, jdu za ním.....dneska úplněk ,doufám že usnu ,protožep oslední dny jako krizéééééééé :sweat_smile: :confused: :unamused: :confounded:
2. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.