• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
moci já taky, už týden nemůžu usnout, sem si myslela že staří se po mě sápe :grinning: :grinning: :grinning: a ono ne! :wink:
2. pro 2009 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz
Luci:trochu hloupé možná,ale slepé určo ne však :grinning:
2. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
No hloupá to su, to by souhlasilo. Mamka mi řekla že su vylízaná :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz
Luci: stáří? to nemyslíš vážně!!! teda nemám přehle jaký ročníček seš ale vo staří bych nemluvila, spíš puberta ja?:slight_smile:)))))))))))) No ja, úplněk je sviňa, sápe se aj po mě ,ale dneska nám to končí a zítra sa vyhajáme !!!hajdom ,tydli dom :wink: :slight_smile:

tžo brou nočku a vyderžááát!!!! :sunglasses: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Luci:co pro Am pod strom?
2. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
moci: dobrou noc!

Luci: Duplo, skákací balon, uklízecí sadu, hasičské auto, magnetickou tabulku a kreslící tabulku
2. pro 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz
Moci:puberta u Labellky tos vystihla přesně takhle při úplňku :wink:
2. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Luci jen si dělej srandu, šak ty seš taky puboš né? Jen nejseš tak blbá jak já teda.. :grinning:
2. pro 2009 ve 23:17  •  2 děti  • Odpověz
já:normálně blbej puboš
:grinning: :- :grinning:
hasičské auto-goood
Vítek rád na trampolíně,tak to tu zkoumám
2. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
Trampolína by mě taky zajímala, někdo tvrdí že je to moc velká zátěž na klouby, že do 3 let nekupovat, někdo že je to naopak dobrý.. Amelka ji má taky hrozně ráda. ve cvičení tam nechce pustit jiné děti.
2. pro 2009 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz
jj,stejně tak u nás,tak přece by na tom nenechávali děti cvičit kdyby to bylo škodlivé ne

ještě pořád nejí a jen převaluje sousta v ústech herečka bo má na Vás jiné triky?
2. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
No jo Luci, ale jak dlouho na tom jsou? 5 minut jednou za týden..

Jinak teď celkem jí, ale jakmile je tam hrášek nebo maso tak křečkuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:35  •  2 děti  • Odpověz
no to je fakt,zkusím o tom něco někde načíst

čeká Vás o víkend další prohlídka domu?
2. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
Zítra 2, pátek 3 sobota 3..už se mě to všechno motá :grinning: :grinning:

Tak dej každopádně vědět...zatím Amelce bude muset stačit ten skákací baón..no když teď nad tím přemýšlím, tak to asi nebude o moc lepší :grinning:
2. pro 2009 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz
to máte na pilno teda

z toho balonu Vítek padá jak švestka

dobrou
2. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
Dobrou noc!!!
2. pro 2009 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

woé mocí, pust jarina taky na chvilu k tomu počitačů, kdo se má na ty fotky, co jsou už měsíc out, dívat?...ele a to jsou šaty či nové tatoo??? on to člověk na tobě fakt už nepozná...tož je to takové pomalovanéééé.... :grinning:

tož brou úplňkovou!!!
3. pro 2009 v 00:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
voéé zuhááv, útok na těhotnou!!! :grinning: :grinning: :grinning: jako co máš proti mým šatůům??????nebo snad uměleckému tetování??? :grinning: :grinning: :grinning:
no a úplněk ja?čumí tady u pc a spánek někde v haj*lu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :slight_smile:

kurááá....ani meduňka nepomáhá :angry: :angry:
3. pro 2009 v 01:38  • Odpověz
no nic, tak jsem něco snědla....a jdu :slight_smile: jdu jako spát ,ovšem výsledek nezaručuju :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
no ale má to své plus, aspon jsem pořádně dočetla....žééééééééééééé :confounded: :sunglasses:
3. pro 2009 ve 02:04  • Odpověz
Dobré ráno,
sme se vzbudili a mezi nama Amelka i se svou peřinou. :grinning:
3. pro 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
ránko ženy :sunglasses:

Labell: :grinning:

tak muž je ještě doma - a Matýsek je totálně nadšenej, vlezl si doslova na něj a křičí "hlát s tátou, teď!"... :grinning:
za chvíli ale musíme na ko na RHB, tak snad nebude scénka až mu to řeknu :sweat_smile:

včera byl úplněk jo? my spali jak špalky (a to o úplňcích bejváme víc vzhůru)
3. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko

holky ondra zlobí jako čert, uf.... :angry: :angry: :angry: , už dostal i přes dupku

vařím polévku a potom půjdem k sousedce na návštěvu, byli nemocní, tak jsme dlouho nemohli, její chlapeček měl druhé narozeniny :dizzy_face:

labellko: :grinning:
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,
Adinka je nádherná :dizzy_face:
Amelka borec na konec :sunglasses:
U nás je takový ten klasický klídek, nikdo nemarodí a tutíž nevyšiluje a není protivný :wink:
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak jsem byli na RHB... Matýsek si hraje a ta cvičitelka ho u toho pozoruje, pak mi ukáže nějaké nové cviky nebo já mám ukázat jak doma cvičíme a tak...
naposledy jsme tam byli v září...
dneska si zas hrál a ona mi řekla, ať jí ukážu jedno cvičení, tak jsem mu řekla, že dáme autíčko na chvíli pryč a tetě ukážeme jak cvičíme.... mě sprdla, že mu to nemám říkat :fearful: tak jsem jí vysvětlila, že 1. když mu to neřeknu, tak bude scéna, protože je uprostřed hraní 2. prostě máme takovou komunikaci a věci mu říkám předem (třeba i večer co budeme dělat druhý den, nebo když jedeme domůt tak co budeme dělat doma a tak... hodně to pomáhá s jeho vzdorem a taky se pěkně učí mluvit)....

no paní mi na to řekla, že jí to připadá divný, že ho mám prostě vzít a hotovo.... no měla jsem dobrou náladu, tak jsem se s ní nehádala, ale myslím, že spolu komunikujeme s Matýskem tak jak nám to oběma vyhovuje :sweat_smile:
jen jsem jí teda řekla, že většinou tam má menší děti v péči a Matýskovi jsou skoro 2 roky a už hodně vnímá a nevidím důvod, proč bych mu něco neřekla... jsem prostě zvyklá, že si dost povídáme :slight_smile:
tak já nevím, jak to máte vy? jsem nějaká divná? mně už připadá M. docela velkej a snažím se ho respektovat (i když někdy je to teda záhul :sweat_smile:), prostě pokud má rozumnej požadavek, tak s tím nemám problém....
mně by se taky nelíbilo, aby mě někdo čapnul a někam přendal když jsem uprostřed něčeho :confused: :confused:

hm, a to jsem furt daleko od Respektovat a být respektován... kdyby tam přišel někdo vyloženě alternativní, tak to by mě zajímalo co by jí řekl :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Lidu já Ondrovi taky všechno vysvětluju a říkám předem, divná rozhodně nejsi a dost mě to od té cvičitelky zaráží.Jsi Matýskova máma a říct mu to přece můžeš, respektive očekávala bych také scénu, kdybych mu zničehonic sebrala auto a chtěla po něm nějaké cviky, tak se tomu rozumně snažím předejít.... :confused: :confused:
3. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
jé Berunka je nádhernááá :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt vypadá jak Matýsek tak ve 2 měsících! (minimálně teda)

jo holky díky za reakci na med a kakao.... takže v tom mám furt guláš :grinning:
taky někdy nevím co mu dát jak píše Zuu, jeden den nejí, pak zas neví co by snědl (dneska snědl 3 talíře bulguru se zeleninou k obědu a chtěl ještě :sweat_smile: )

Zuhav: my taky jedeme v docela "nechutných" věcech, ale to i paní matka, takže tak :grinning:

kakao jsem myslela jen bez cukru, ne čokoládu.... třeba jako pudink z DM, bez cukru, s vločkama :confused:
na jednu stranu si říkám, že tam je hodně hořčíku, na druhou stranu je to prej silný alergen...

dneska dyndal čerstvej ananas, ale počkám jeslti nebude zas průjem..
3. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj!

Předně děkuji za reakce na tchýnin program :angry: - samozřejmě stít se může, mně a mamce Matýsek spadl před půl rokem přímo před očima a má dodnes jizvu. Ale prostě zakopl. Vymýšlet debilní hry, jen aby se smál, mi přijde fakt na hlavu :angry: Ona se má za babičku divocha, co s ním strašně řádí. Ale i Jindra ví, že je nejlepší sedět na gauči a hlídat. A furt remcá, že jí ho nedáme hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lu, tak to mi přijde teda divné od sestry :confused: Já mám dojem, že všichni kolem (pravda švagrová ne) na děti mluví a vysvětlují. U nás to dost často zabere, že ho na něco připravím, informuju ho. Někdy se stejně vztekne, to jo, ale přece jen má právo vědět, co se s ním dělá, už není malinký.
3. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
zdravice,
sylvi-tchýně je padlá na hlavu.Asi bourala hlavou mnohem větší komíny, než jsou z kostek, ne? Ježíš, to někteří dospělí fakty nechápou, že pro děti jsou nejlepší pevné hranice co mohou a co ne, že takovýhle kraviny! To mě teda pos.r...
Náš Tom od tchánovců chodí zase "vybobovanej", že všude spadne. Dokonce mi pak nechce ležet ani na podlaze na zádech..No, děs. Tejden ho to odnaučuju a vysvětluju..a pak nanovo...A všude pak chce chodit za ruku nebo se nosit, nepopoběhne, aby náhodou nespadl..Stačí jeden den.. :frowning2:

vysvětlování-také vysvětluju a hledáme na všem positiva..Bez toho se to asi nedá, ne? To se dalo tak před rokem, a to jenom někdy...

med-ne
kakao-možná měl v nějaké buchtě nebo jídle, ale necpu ho tím..

Paní skorodablmamina Mocindová má nádherné bříško! Moc se mi líbí..!

Trampolína-známí koupili klukům takovou tu velkou zahradní. a to je super! Ale kluci už jsou školáci! :slight_smile:

ananas-u nás olízl a nechtěl. nezaujal ho..

jídlo-taky má období..ted zrovna nechce moc oběd..A to mu vyvařuju! :grinning: :grinning: :grinning: Sní trošku, tak knedlík. Ostatní docela jí..Takže taky jako na houpačce..

mikuláš-včera asi dostal od tchýnky balíček, když jsem si pro něj jela. Dostala jsem do ruky pytlík a tam byli pomeranč a mandarinka a banán a perník s čertem a hořká studenská pečet. Žádný komentář k tomu, tak nevím... :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Teda Lu, nevím, jestli náhodou není divná spíš ta krotitelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: My doma taky hodně komunikujeme, na všechno Denyho připravím, ať ví, co se bude dít a nejde do nejistoty. Takže bych to dělala úplně stejně jako ty!
3. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
jo, a včera mně potěšili policajti. Stavěli mne a chtěli doklady a abych dýchla. No, v 9 ráno..a tak jsem se zeptala, jesltli jako faaakt mám dýchat?? zatvářil se divně, tak jsem mlčela a dýchala..No, světe div se, ale bez alkoholu..Tak jsem jim řekla, že jako v 7.měsíci moc matek nepije! Tak říkali, že si ani nevšimli!!! :grinning: :grinning: :grinning: Copak se dá můj megapupek přehlídnout??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.