• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Romi:tak sis aspoň dala tu čoko, ne? :grinning:

hezky jsi to napsala, že to se dalo bez vysvětlování před rokem, možná před půl... paní asi nemá děti, no
3. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Romčo :sunglasses: , policajti :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
hořkou čoko-já ju nejím..takže nic..no, asi jí schovám Tomovi. Dám jí ke křesní svíčce a řetízku od kmotry! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, zabalím jí strejdovi do "žracího balíčku", má 60 a v sobotu jdeme slavit..se zase opiju :grinning: :grinning: :grinning: A ještě v 9ráno nadejchám! :grinning: :grinning: :grinning:
a to já jdu ještě zítra taky pařit. Kolegyně a šéf v práci slaví 100 a taky si na mne vzpomněli! Takže Aco, asi si pro tento víkend půjčím tvůj titul :"matka pařmenka" :slight_smile: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
lu-hledám na netu něco ohledně toho "lepčího a rychlejšího porodu"..a někde psali i o homeopatikách..Nevíš o tom něco?
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Romi to nevím....
já koukám na olejíček na urychlení, na epi-no (použitý teda, nový je drahý jak šlak)
3. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Romi - policajti :grinning: :grinning: :grinning: .... a pak kde se berou ty vtipy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A čokoláda ke křestní svíci :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Čus bus...

reaguji nejdřív hned na romču a homeo - Romi, doporučuji knížku od I.Stadelmann Zdravé těhotenství a přirozený porod..ta je vlastně celá o alternativě v těhu (bylinky,aromaterapie a homeopatika)...stojí ale kolem 400...je tam toho teda víc, nejen ta alternativa, byla to moje bible v těhu, jinou knížku jsem ani nečetla...hlavně se mi vyplatila v šestinedělí...mně bylo teda nejdřív divný, proč kapitola o šestinedělí je pomalu tak dlouhá jako 1.a 2.trimestr...pak jsem pochopila :grinning: :grinning:
no kdybys nechtěla investovat, tak ti okopíruji tu pasáž k porodu a pošlu

já též uvažuji o využití homeo při dalším těhu...v prvním jsem k tomu moc neměla důvěru, resp. připadalo mi to jak z jiný planety, ted už se v tom orientuji a vím, že to fakt může pomoci...chci se ale zapsat přímo k nějaké homeopatičce, bez té bych si to asi sama ordinovat netroufla (i ta paní v té knížce na to upozornuje, že v těhu by se měla homea brát ve spolupráci s homeopatem)
3. pro 2009 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
lu - u nás taky jím to hnusné i já...třeba včera jsem ztláskala celou bonbošku MOdré z nebe...jako fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

....a paní krotitelka byla asi pod vlivem úplňku, ne? vždyt to ví každý, že když potřebuji dítěti vpadnout do hry a přeorientovat ho na jinou činnost, že ho musím na to dopředu připravit,ne?... :confused: :unamused:

a policajti trápící těhu matku :grinning: to zas byla policejní akademie na výjezdě,ne?
3. pro 2009 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jinak jak jsme tu probirali pred par tydny seznamovani deti s vanocema.....v tescu ted maji ve sleve leporelo s krteckem Vesele vanoce...krtecek tam dela vse - shani darky, lovi kapra, stroji stromecek, pece cukrovi - samo za asistence myšky..jinak by to nebyl krteček ale krtečka :grinning: ...a rozbaluje darky a dokonce pak si jde ven i zaspivat koledy....
pro mne bezva pomucka...kubous vypadal, ze chape...bude to mit ted 24 veceru jako povinnou cetbu :grinning:
takze takovy maly tip (za krásných 39 káčé)
3. pro 2009 ve 14:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
http://family.cz/scripts/journal/article.ASP?id=105071&from_fid=14605&from_kid=17227 http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006012004 - Romčo, tady jsem čerpala já, a ještě i jinde. zadej do hledáčku homeopatika při porodu a chvilku hledej. najdeš toho hodně i dávkování a tak. Já brala asi troje . hlavně na otevírání a potlačení úzkosti z porodu a zabralo to skvěla. proti minule jsem se otvírala bezvadně, bohužel nic na odmotání dítěte z pupečníku neexistuje, takže mi to bylo stejně na dvě věci. taky jsem brala po porodu na hojení ran (dobrý po CS i nástřihu) a Arnicu po ztrátě krve. je toho fakt fůra. Mně homeo pomáhají a i malé jsem pořídila na regulaci toho spaní, s tím chci začí tyto dny.
3. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
ahojky, tak jsme se vrátily z gyndy, brrrrrr venku je už fakt šílená kosa. Moje pipka ist sehr gut tak už máme od pana doktora požehnání na snaženíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Taky mi manža nedočkavě volal, jestli jsem už oki a kdy můžeme opět pracovat :grinning: :grinning:
Jinak musím celá pyšná pochválit Jasmínku, byla u doktora moooc hodná, seděla v sesterně a malovala si a tiskala tiskátkama, dokonce ne po sobě ale na papír :grinning: :grinning: gynekolog i sestřička mi říkali ,, no to máte teda super když je malá taková hodná, to je taková pořád, klidná a usměvavá" :grinning: Já říkám ne nééé také je uličník. Horší to bylo když jsme měly odcházet, neboť si chtěla vzít tiskátka domů :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lidu, teda to mě rozum nebere. Spíš je nějaká mimo paní RHB ne :confused: Já na Jájinku mluvím už od té doby co jsem jí měla v bříšku. Neustále jí vysvětluji že teď uděláme toto a pka toto atd... Dokonce když jsme párkrát byly na RHB my, tak mi naše setřička jak je super když s Jasmínkou mluvím a vše jí vysvětluji, že takto má být, pořád na děti mluvit a vysvětlovat jim. Tím se uklidňují, vědí co se bude dít, žádné šoky.

Romí, teda to je mazec s těma policajtama :astonished: :grinning: A užij si pařbu mamino :wink: :grinning:

Jinak co se týče homeo a olejíčků též do toho v druhém těhu jdu, sama jsem si vyzkoušela jak na Jáje i mě že to funguje. Já měla už při Jájince připravené olejíčky k porodu na hráz, na bolesti, na podporu kontrakcí, na podporu psychiky atd... akorát mi byly na h.... že :sweat_smile:
3. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
holky musím vám napsat jak je dneska to dítě hodný, ty výkyvy jsou teda vyčerpávající teď, ale pak má zas den kdy je táák hodnej a rozumnej, že nestačím koukat :fearful: :dizzy_face:
dokonce na kurzu Montessori mi sám řekl, že musí počkat a nejdřív se přivítáme, až pak může pracovat...
a jakmile paní pustila hudbu, tak šel sám po elipse :fearful: :fearful: (doteď jedině v mým náručí a s kopáním)... několikrát ji obešel, počkal na ostatní děti a ani nezahnul k stolkům s nachystaným materiálem...
jsem nejdřív myslela, že špatně vidím :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face: měla jsem sto chutí zastavit celej kurz a všechny na to nahlas upozornit :grinning:

a byla tam jedna paní co už přenáší, tak na ni ukázal "má tam taky miminko"... a dodal "ale to není Bellinka" :sweat_smile: :grinning:
jsem byla překvapená, protože jinak doma ukazuje i manželovi na bříško, že tam je miminko... no holt zatím máme pupíky skoro stejný :grinning:

jé Zuhav díky za tipa toho Krtka bych mohla koupit :slight_smile:

jinak ad homeo: já jedu částečně v homeo, ale hlavně v čínský medicíně a na začátku jsem to taky považovala za naprostou šílenost... u mě teda fakt neplatilo, že to funguje, protože tomu věřím... kolikrát koukám na Matýska a říkám si, že bez tý doslova hromady bylin by tu nebyl a jde mi z toho mráz po zádech :pensive:
Bellinku taky poctivě krmím bylinkama :grinning:
3. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme domeček! Su ščastná :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Luci, fakt???? Máš nějkaou fotku? Kde? Jak je velký? :wink:
3. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
No fotka by byla, ale nejsou moc dobrý, jsou z té realitky a před rekonstrukcí. Brzo dodám naše. Je ihned k nastěhování..pán byl tesař, takže dřevěné podlahy, okna a nová půdní nástavba i se střechou...Doděláme to a bude z toho 6+1 a to nejdůležitější- 630 tisíc i s provizí. Pán je ručitel domu ve kterém si plánovali počít miminko, on onemocněl natolik že ho mít nemůže a paní si našla jiného :frowning2: ..takže se ho chce zbavit za každou cenu.
3. pro 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Lucí to je bomba, moc vám to přeji a kde to je? Teda ale osud pána je smutný co :frowning2:
3. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hani díky! Jsou to Dambořice..38 km od Brna..12 od Slavkova
3. pro 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
Lucinko, tak to budete mít moc krásný :dizzy_face: A vy do toho domečku už miminko přivedete :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobrý večer,
jen prolítávám s kartáčekem v hubě, přišla jsem z hospůdky.

Luci, ty máš njú image a ještě baráček...gratuluju, to je super :wink:
Romi:grinning:
kakao nedávám, med jen olízla...a už zas nevím, co jsem to vlastně chtěla :sweat_smile: :confused: no radši půjdu spát
3. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo, už vím...trampolínu chceme pořizovat na ven příští rok
a huž du do péří
3. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
jé Labell :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: těším se na fotky!!
a cena teda neskutečná, já jsem zvyklá na ty pražský, tak jsem nejdřív myslela, že jsi se o nulu přepsala :grinning:
3. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
lu: no ono je to levný i tady na ty poměry...pořád tomu nějak nechci věřit
3. pro 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
no tak hlavně aby to klaplo, držím vám palce!! :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Miško ty si prostě zlatíčko!!
3. pro 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci, a kdy jdete podepisovat smlouvu?
3. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
lu: díky!

Miško příští týden jdeme dát část peněz a podepíšeme závaznou rezervaci a pak začneme rychle řešit hypo..včera nám ji předschválili.
3. pro 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
Moc vám přeju, aby to vyšlo! :slight_smile:
Normálně bych se nad sebou měla zamyslet. Dělám fotky a chlastim u toho víno s colou. Jsem tu sama, všichni už spí :confused: :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jé tak to musí být strašně příjemný!! Závidím!!! :wink:
3. pro 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz
Labell: to jsou samý supr zprávy :slight_smile: :slight_smile:

Miško: však si dej... já mám takovou chuť na nějakej alko koktejl :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
No já si připadám jak alkáč :grinning: A oči už mám vyčuměný, asi půjdu na kutě :slight_smile:
3. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.