• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak mamka má paniku na poslední chvíli, všecko si vyzkoušela a vysvětlovala jsem víc než tejden, ale ona je taková bojavá, určo nebude půl noci dneska spát jestli to zvládne, ale s tím nic nenadělám, ona prostě taková je...
u nás je děsný vedro, junior se vzteká a lítá tu nahej, už aby sprchlo!

za chvilku vyrážíme, nemůžu věřit, že mám fakt jen malej batůžek a to je fakt všecko, žádnej kočár, žádnej kufr!! :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak se mějte pěkně, ať je všem dobře a pro těhulindy hlavně ať není moc velká prádelna :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zítra jdu na mejdan, fakt :sweat_smile: Si konečně vyrazím z kopejtka :grinning: Snad to dobře dopadne.... :wink: A pak odjíždíme min. na dva týdny na chatu. Občas se nahlásím, protože sem budu jezdit na kole kontrolovat poštu atd.... A pak nás čeká Slovensko a ještě pár dní v Krkonoších... Tak s nám tu opatrujte :slight_smile:

Lu, vy už jedete do toho Říma? Tak si to užijte :dizzy_face:
3. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
fru:díky,stejně šel :sweat_smile: jůůů lu už nám mizííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :frowning2: tak si to moc,moc krásně užijte a štastnou cestu :dizzy_face: a i Miška nám zejtra prchá,tak i tobě krásně si to užijte :slight_smile: holky co ta petiska?? :confused:
3. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
všichni mizí :slight_smile: tak si všichni užijte prázdniny! i my mizíme zítra, ale ještě se ukážem :wink:

kuk od Střelečka ze 4D: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2978359&vReferer=
3. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili z koupáku, měla jsem i synovce, no řeknu vám, až budou dvě děti, asi budu zavřená doma nebo ven jen s tatínkem :zipper_mouth:

fotky ze Zoo se vážně povedly, o to víc se mi líbí, když už vás znám osobně :dizzy_face:
Lu: ten krátký účes Ti vážně moc sekne a užijte si dovču
3. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
jo a proč píšu, Zuuu 4D je naprosto skvělej, Střeleček se teda povedl
3. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj!

Zuuu, Střeleček je kouzelný! Ta pacinka úplně opravdová mě dostala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem dovolenkářům přeju krásné dny plné odpočinku!

Fotky ze srazu jsou super :wink: - docela závidím, taky bych se družila :wink: Děti jsou kouzelné!

Simi, dodatečně vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: A k Ikei nejezdit :wink:

My jsme dnes vstávali ve 4:20. Pak spal od 7:30 - 9:30 a od 14 - 15:15 ..... tak jsem zvědavá, kdy usne a jaká bude noc :unamused:
I my nakonec MOŽNÁ vyrazíme, ale zatím ještě určitě nevíme.
3. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
střeleček božíííí :slight_smile: zuuuzi krásně si to užijte a pokud vyrazí i sylvinka tak taky :slight_smile: holky jak se dostanu k těm fotkám od agátky :frowning2: :frowning2: jo a nevím co mám dělat prošmejdila jsem celej byt a nemůžu najít OP :sweat_smile: za jak dlouho udělaj na úřadu novej? :sweat_smile: ti mně budou asi milovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
3. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
teru:supééééééér,dííííky,fotečky na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: téda teru ty jsi kočka :dizzy_face: ale všem maminkám to sluší a dětičky roztomilounký :dizzy_face: :dizzy_face: jůů mně to ták štve že jsem nebyla :frowning2: a petrolejky bříško nějak není moc vidět,jste kočky všechny :wink:
3. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Už spí!!! To ticho, nikdo nemečí, neháže věci, neprotestuje proti všemu. Doufám, že ty pitomý zuby už vylezou a bude klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
tý jo s říkám že má Pát'a tu šustící knížku pěkně oslintantou a vezmu jí a pod ní loužička,to asi bylo z něčeho jinýho :grinning: co ty děti za 3 minuty nahatý dokážou :grinning: a já jdu vytírat dnes jsem to nějak nezvládla,pak vana a koník,pokud tady ovšem někdo bude :unamused:
3. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojky :wink:

dokoukala jsem zbytek fotek a konečně přestala zavidět :sweat_smile: doufám že to příště dáme s vámi,i když se nám trochu rozbilo auto,ale co pojedem vlakem a za hoďku jsme tam :wink:

zuuu:střeleček má krásnou fotečku :dizzy_face: jestli se to smí,tak tipuji chlapečka :slight_smile:

teru,agi:tak tedy v pátek,čas je mi jedno,budeme vás čekat kdykoliv :wink: a Barčo se spaním si nedělej starosti,kdyžtak ho uspíš u nás v ložnici :wink: máme dvě postýlky i dva kočárky,někde snad usne :wink:
3. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
koukám nikde nikdo tak jdu do hajan,dobrou :pensive:
3. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj, drobná anketka, furt se motáme ve jménech, momentálně vede Markétka, Veronika a Rozárka. Ovšem dnes jsem narazila na jméno Berenika, které je obdobou Veroniky, může mít svátek i v létě (pro nás ideál) + bezva význam + bezva numerologický rozbor s příjmením, v podstatě ideální kombinace. jak vám to jméno připadá? Mně se líbí trošku víc než Verunka proto, že není tak frekventované, přitom se dá hodně podobně oslovovat a taky bych už bříšku mohla říkat Berunko, že ... no Míra o tom ještě neví a já už si nejsem vůbec jistá, jestli se mi nezačínají líbit nějaký nepoužitelný úlety. :grinning:
4. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky

petrolejko:mně se to líbí,přijde mi to takové vznešené,ale stejně tak se mi líbí Verunka a Markétka-nad ní jsem taky uvažovala,ale bohužel se tak jmenovala Petrova bývalá :wink:
4. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Dbré ranko,Peti mně se líbí :slight_smile: hezkou slunečnou sobotu :sunglasses:
4. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Zdravím!!!

Jindřich s malým jeli na celý den ke tchýni :wink: Když nepřemýšlím čím ho tak nakrmí :rolling_eyes: a jaký vtipný vtípek vymyslí, tak si to náramně užívám ..... úklidem :grinning: :grinning: :grinning:

Peťo, Berenika je úžasné jméno. Má spoustu tvarů, je originální a přitom krásné :wink:
4. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj Péťo, taky máme trochu problémy s výběrem jmen :slight_smile: ale Berenika je hezké a myslím, že není ani tak časté a jak píšeš je spousta možností jak říkat a Rozárka, tak to se mi líbí moc, ale to je tím, že jí má můj brácha :slight_smile: a je to taková prostě Rózička, sluníčko okatý :slight_smile:
My pro holčičku zvažujeme Barunku a pro kluka Matěj, Max, ....ale tady zatim oprvadu moc nevíme.
Holky měli vaše dětičky po priorix nějakou vyrážku na tělíčku ....teploty nám už sice zmizly, ale udělala se nám trochu vyrážka :unamused:
4. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Hassy, my vyrážku neměli, jen horečky. Ale vyrážka je "normální" , upozorňoval mě na ni i dr.
4. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Děkuji Sylvi za info, já si to myslela, koukala jsem i na netu a některé maminky také psali o vyrážce ....ale děkuji :slight_smile:
4. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hassy, to je klasická reakce, může to trvat i týden. Buď v klidu.
Dík za názory, Míra nejdřív řekl, že ne ... pak teda chvilku přemýšlel a řekl, že se mu to jméno docela líbí, tak uvidíme. Mně se líbí čím dál víc :grinning:
4. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
...no tak je jméno vybráno, Péťo :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
hassy taky máte vybraný hezký jména :dizzy_face: :dizzy_face: tááááááák a Pát'a po třičtvrtě hodiny vzteku a řevu usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo roooooodeo :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak jsme šli před 2 hodkama ven bylo 35 st na slunci a ted po dešti je 25 :confused:
4. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky,
zdá se že Štěpán bude mít alergii na sluníčko :frowning2: Už během těch prvních jarních dní jsem zaznamenala na rukou a vzadu na krčku vyrážku. Ale myslela jsem, že to je z jahůdek. A pak dlouho nic, když nebylo sluníčko. Včera ale chuděra měl celý nožičky jak po kopřivce. Tak jsem trošku pátrala na netu a z největší pravděpodobností to je právě alergie na sluníčko. Prý se má hodně a často mazat opalovákem a během pár dní si prý místečka na těle na sluníčko zvyknou a vyrážka se objeví až zas za rok z jara. V úterý s tím skočím k mudře, poradit se co a jak, ale předpokládám že mu to zmizí, protože přes noc se to taky ztratilo. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Berenika... Když jsem to poprvé slyšela, tak jsem si říkala, kde že se to jméno bere. Ale pak jsem ho slyšela víckrát (krásně zní) a i tady na koníkovi jsem párkrát zahlídla album s holčikou, která se tak jmenuje a začalo se mi opravdu líbit. Kdy slaví svátek netuším. A jméno Rozárka se mi líbí už dlouho. Moc. Ve školce je holčička droboučká, s výrazem andílka, ale přitom prý tak trošku čertík a říkají jí právě Rozinko. Takže možná je to tím :slight_smile: Ale prý se Rozárka teď dává poměrně často. Netuším, znám jen tu jednu. Myslím že do užšího výběru se dostala krásná jména. Má se mamutka na co těšit :slight_smile:
4. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky,

fotky ze ZOO jsou krásné,děti jsou úžasné( velké),maminky kočky.Dostala mne Verča od Fru ta je jako panenka ( ta fotka,kdo má hezčí profil,opravdu jsem chvíli váhala,jestli to fakt panenka není :wink:

Berenika se mi taky líbí,ale vím,že u nás by to u chlapa neprošlo :unamused:

holky já jsem dnes na mrtvici,Mariánkar ráno zahlídla vlastní stín,celý den se bojí stínů,musím jí pořád nosit.Vysvětluju,děláme stínové divadlo,utěšuju,nepomáhá to,furt kňučí.Byla jsem s ní na kole a pak venku,místo aby bezstarostně lítala,tak se mne bála pustit :frowning2:
Jsem úplně hotová,zrovna máme tatku pryč a taková situace.Ted usnula,tak se odreogovávám na netu.
4. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
ahojda,
ejani, kamarádky holčička má vyrážku, ale potvrdilo se jí, že ne na sluníčko, ale na opalovací krém..do rána jí to vždycky zmizí..
každopádně bych mazala microsunem, nebo jiným hodně šetrným krémem..

Peťo, Berenika byl můj sen, ale mám chlapa konzervu, tak máme Veru.. :wink: moc se mi líbí i Rozárka.. :slight_smile:

prami, no panenka, já Ti nevím..nějaká zlobivá.. :grinning:
Mári se bojí stínů?? to jsem ještě neslyšela.. :astonished: snad to brzo překoná..
4. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Berenika-taky jsem o ní žadonila. Když jsme byli na muzikálu Tři mušketýři, tak tam vystupovala mladá Suchánková a jmenuje se Berenika! Moc se mi to jméno líbí!
My chtěli jako holku Veroniku, ale když jsme zjistili, kdy má svátek, tak jsem to zatrhla! Začátkem února by toho bylo moc! :grinning: :grinning:

priorix-může bát holky reakce zvraceni? Tomouš dneska blinčí. On ho dopolko hlídal manžel a možná se (manžel tvrdí že ne) přejedl třešní..No, blinkal celý odppoledne. K večeru snědl půlku suchýho rohlíku..tak snad to bude OK.
4. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
No teda, Berenika je tak žádaná a u chlapů zavrhovaná? tak to musím opatrně a takticky, během dneška jsem si to jméno zamilovala. :grinning:
4. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.