• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ale jdi ty..však si teď dlouho nemohla né?? :wink: :wink:
3. pro 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
No :grinning: Musím to dohnat, že :grinning:
3. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tož jasné! :wink: :grinning:
3. pro 2009 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz
Dobrou noc!
3. pro 2009 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko! :dizzy_face:

romčo tak příhoda s policajtama mě fakt dostala, hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci gratuluju k domečku!

my byli včera s holkama z ústí v hospůdce,bylo moc fajn,akorát maminka má dneska bolehlav a to toho moc nevypila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: Barunkám Vše néééj k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem šla brzy spát a tady takové super zprávy.
Luci:moc Vám to přeju,skvělě to klaplo,dům se vám líbí a ještě za super peníze

my jdeme s holkama ven dnes,tak se těším,má to jen malý háček ony mezi sebou neznají :grinning:

Barčám vše nej
4. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
ránko :sunglasses:

všechno nej Barunkám k svátku! :slight_smile:

Veru: tak se aspoň seznámí :wink: :grinning:

tak muž šel do práce, už mu je o dost líp... zato Matýsek má průjem zase, takže to nebylo jen z pomazánky, asi má zase podrážděný střeva :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nasadím Hylak a můžu jít do krámu koupit věci na dietu... jen teda přemejšlím jestli musím kupovat i to bezlaktozový mlíko... má to tak jednou dvakrát denně a není to totální průjem, spíš nestrávený kousky a tak... no přesně co měl celý září :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi abych to radši koupila, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj,
Luci díky!! A dnešek si moc užij, určo to bude fajn!!

Baruškám vše nej k svátku!
4. pro 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
labellko:taky se přidávám k gratulantům,bezva :slight_smile: krásná fotka v pase,vlásky ti moc sluší :slight_smile: krásná rodinka jste :wink:
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci, teda domeček zní dobře a za takové penízky... :dizzy_face: :dizzy_face: Moc Vám gratuluji !!! Nová image super, vlásky ti moc sluší !!

Já to taky zase trocha zkrátila... :wink:

A Baruškám vše nej nej !! :slight_smile: :slight_smile:

Emmi měla včera nějaký divný den, byla protivka, furt si něco vymýšlela, spát nechtěla,ale o půl 5 to už nevydržela a zalomila to...vstávala o půl 7 večer a do 11 juchala... :angry: :angry: byla jak z divokých vajec....No a ráno vstávačka o půl 9...snad bude dneska normál režim..
4. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Gabči moc moc díky!!!!!!!!
4. pro 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
všechno nejlepší Barborkám k svátku :dizzy_face:
Gabčo - fotkuuuuuuuuuuu, prosíííííííím. A můžeš k těm vláskův vyfotit i pupendo :sunglasses:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj, vše nej barborkám a gratulace Luce k domečku. U nás hardcore, dnes dvakrát pročučené 2 noční hodiny. Naštěstí nechtěla furt nosit, stačilo ležet vedle ní a nahazovat dudla, padá jí cca 2x za minutu, jak se mele, takže si znásobte 4 hodiny času dvojím nahozenímdudlu za minutu a máte můj noční výkon. Jsem kaput. Holky už jsou zdravý, já se doléčuji, slezlo mi to na průdušky, takže ještě ke všemu se snažím v noci nekašlat, abych nevzbudila beru ležící natisklou na mě = celou noc se dusím. No prostě ať žije šestinedělí. Teď jsem vytáhla deku s hrazdičkou a trénujeme poležení bez mámy, zatím to jde ... musím zrdeukovat to nošení, vůbec na to momentálně nemám sílu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Labell: gratulace veliká, hlavně to dotáhnout do zdárného konce a teda musí se nechat, s těma vlasama vypadáš jako další puberťačka do party :grinning: . Moc ti to sluší, Amelce jasné že taky, a konkuruješ Aco s těma změnama, že? :grinning: :wink:
Dnešním oslavenkyním přeju všechno nej.
Odpoledne jdeme na Arkády na Mikulášskou oslavu, nepřidáte se někdo? :dizzy_face: začíná v 15:30
4. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
uf holky,kdybyste teď viděly,co vyfásl Ondra k Mikuláši od rodiny!!!: kalendář,čtyři mikuláše,lízátka,sušenky,obří balení lentilek, tři kinder vajíčka, kinder čokoládky a pak teda dvě kila mandarinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Lentilky mu tady už užírám já, budu mu to dávkovat po kousíčkách a něco teda nedostane vůbec.bléééééé, oni se zbláznili, to budem mít do Vánoc!

gabi, já chci taky vidět fotku vlasů a pupíka taky sím sím :dizzy_face: :dizzy_face:

děkuju moc za přání k svátku a my s Ondráškem posíláme přáníčko i Fru (Barče), vše nej! :dizzy_face:

no Peťo, tomu fakt říkám hardcore, zasloužíš medaili ! jsi dobrá! snad se to bude postupně vylepšovat, máš teda šestinedělí se vším všudy!
4. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Luci sluší ti to moc, tobě ale sluší na tý hlavě všechno! :slight_smile: já teda ujíždím na vlnách a kudrlinách, kdybych je mohla mít,tak šup sem s nima.Místo toho mám rovný hřebíky :grinning:
4. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj

je u vás taky tak šílená mlha a hnusně? :frowning2:

Petí, teda toje fakt mazec, moc na tebe myslíme a posíláme energii :slight_smile:

Lucí, vlásky super, mě by se možná víc líbilo kdyby byly vlnité ale ta hnědá barvička ty moc sekne, jsi v tom více výraznější

Agi, nadílka tedy pořádná, já se vsadím že my takovou taky dostaneme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale což, dáš mu podle svého zvážení. Hele zas si říkej že je vidět že ho mají rádi a chtějí mu dopřát, bohužel mám kolem sebe některé maminky které jsou smutné z toho že babí s dědou se o vnouče nezajímají :frowning2: :cry:

ááá Jája přišla že je kaků a nese mi plínu s ubrouskama :grinning: tak jdu přebalovat, teda kdyby už chodila na nočnajs vůbec bych se nezlobila
4. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Peti: doufám,že Berunku zaujme ta deka a trošku Tě nechá oddechnout!

Gabcos: dneska máme přesně to co popisuješ...
přišla návštěva a poprvé se stalo, že nechtěl něco půjčit (do teď mu to bylo šumák)... běhal za kámošem a pořád jen "nepučit"... "zeptat se.." ... opravdu dokola asi dvě hodiny, tohle jsem do včerejška neznala... pak už jen vykřikoval "ne!" naprosto na všechno :sweat_smile:
nakonec se tím úplně vysílil, vzteknul se, tak jsem do něj prakticky nacpala oběd a dala ho spát... snad se z toho vyspí..

Agi: hele to skoro můžeš obdarovat bezdomovce :grinning: :grinning:

já taky mojí rodině pořád říkám, že jeslti chtějí něco přinýst, tak ať přinesou ovoce nebo hračku, ale stejně je to dycky hromada sladkostí (jedna pro mě, druhá pro muže, malýmu zatím nic nenosej, vědí, že nesmí).... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako je hezký že mi něco dají, ale znamená to že mám bejt tlustá a furt u zubaře? :grinning:
začínám mít pocit, že tzv. wishlist co mívají v Americe není vůbec špatnej nápad - seznam co člověk chce, např. na svatbu, na Vánoce, na narozky, k narození dítěte... vcelku dobrej nápad
4. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky, moc moc díky za tipy na homeo při porodu a i na knihu. Zuzi, zkusím po ní kouknout..a kdybych jí nesehnala, tak si tě dovolím obtěžovat! Díky moc! :wink:

a obrovská gratulace Lucince k domečku! to je super cena! já myslela, že jsem se taky přehlídla! A hlavně, můžete se brzo stěhovat, tak nebudete muset utrácet zbytečně za nájem! Jste moc veliký šikulínci! Moc vám fandím..
a co na to švagr! už viděl prašule a nebudou! :grinning: :grinning: :grinning:

Barunkám vše nej nej nej! :slight_smile:

Lu-jejda, at to Matýska brzo přejde..

Peti-posílám moc síly! To šestinedělí je fakty hrůza..Doufám, že i Beru homeo zabere a bude lepší spinkat..A nechá i maminku..

agi-to máte do příštích Vánoc, ne?

Jo, a ted jsem si jestě vzpomněla, jak chudák Zuzka Zuhavů taky jí ty blafy s Kubíkem! Jako celá bomboška je fakty za trest! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak a včerejšek píšu Tomovi do deníčku červeně!! :grinning: :grinning: :grinning: Začal mi říkat MÁMA! Sice při tom skákal po posteli, ale bylo mu odpuštěno..:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . A dneska na otázku kamarádky..Kdo to je?(ukazovala na mne), tak odpověděl..MÁMA!..Já jsem z toho celá rozechvělá..:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Omlouvám se za tento výlev všem, páč s tímto slovem jsme asi poslední. Hlavně, že vyjmenuje všechny zvířátka v zoo, všechny zemědělský stroje a značky aut.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

děkuju za blahopřání k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face:
a taktéž přeju vše nejjjj Fru a Agi :slight_smile: :wink:

já tenhle den od mala miluju :wink: vždy mi to připomene,že už je tu ten kouzelnej čas :dizzy_face:

hlava stále bolí,ale už mín!!
4. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Romi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný

já si pamatuju, jak se na mě Matýske poprvý usmál, bylo mu 5 týdnů a a 5 dnů a najednou se smál od ucha k uchu, když jsem přišla k němu... byla jsem šíleně dojatá, když jsme procházeli IVF, tak jsem se nejvíc těšila, až se na mě moje miminko usměje :dizzy_face: je to úžasná odměna :dizzy_face:
za chvíli se usměje Berunka na Peťu a i ty prospaný noci jí budou odpuštěný :grinning:
4. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky, gratulace baruškám k dnešnímu svátku :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:

Labell, to je super že už máte domeček, gratulacééé :grinning: :wink: :slight_smile: jo a účes máš perfektní :sunglasses:

Comra, Tomík tě napínal, protože věděl jak velkou radost ti udělá :wink: :grinning: :grinning:

Petro, držte se, přeju aby homeo Berunce zabralo a vyspala ses a vyléčila :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

jinak jsme byli včera na Mikulášské nadílce v MC. Nejen že Tomíka nezajímal Mikuláš, o anděla zájem taky nejevil a čerta se vůbec nebál!!! Jakmile viděl že tam mají plastový domeček, okamžitě se tam nasáčkoval a dělal strašnej rámus s dveřma a když jsem se ho pokoušela držet mimo domeček tak řev jak blázen, pokud nebyl v domečku lítal jak torpédo mezi hračkama a dětma no ostuda :pensive: Ostatní děti si povídali s Mikulášem, zpívali mu atd no a Tomíka jsem neudržela ani minutu v klidu, prořval i tu chvilku kdy mu Mikuláš měl dát dárek že chce do domečku, sranda byla že se mu Mikuláš snažil dát dárek a Tomík ho za žádnou cenu nechtěl :sweat_smile:

jsem zvědavá na zítřek jestli ho udržíme v tom vláčku, no ale vlaky Tomík miluje tak snad to dobře dopadne :wink:

Ingrid, tady je odkaz na ten mikulášský vláček: http://parnijizdy.ic.cz
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
A teta Sluni má už v albíku vyfocené bříškoooooooooooooooo. Jsem zvědavá, jeslti bude tak pidi jako se Stáníkem :dizzy_face:
Romčo, to věřím, že máš obr radost :dizzy_face: Krásné!!!!
4. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoooj Miska odhalitelka!:slight_smile: tak jsem se pustila trochu do alba nooo:slight_smile: a hned mi po nem jde adminka, smazala mi dve fotky, jednu svatebni a druhou tehu ze svatby s holkama prazandama (tu ani nemam nikde jinde) tyjo ja jsem nasrata :confounded:

labellko gratuluju k baracku to zni uzasne!!! zavidim a preju:slight_smile:

a boli me hlava...bleeeeee:frowning2:
4. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Romco! chapu jakou mas radost, z naseho taky nejde toto jedine slovicko pri oslovovani okoli vyrazit - uz to prave taky rika, ale jen vyjimecne...ale hlavne ze uz vubec :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
:angry: Mělas tam napsat budoucí mamka s taťkou a bylo by :angry:
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Jééé dnes je Barborky :slight_smile: to je stejně tak krásné jméno. Tak všem Barunkám, Barborkám a Barčám přejeme vše nééééj
Kruciš a já nemám větvičku :frowning2:

Týýý woe, volala mi babča ( tchýňka ) a mám takový pocit že se obě strany babí a dědů zbláznili. Neboť Jája dostane na Vánoce vyloženě hračkárnu a to jsem už několikrát říkala ať už nic nekupujou. Jsem z toho hotovson. Jako ve dvou letech bude mít svojí malou domácnost vybavenou lépe než já - kuchyňku ( tu má ), nádobíčko ( od nás k narozkám ), pračku a toaletku ( do našich ) sadu na uklízení s vysavačem a žehličku s prknem a košem ( od tchýňky ). Od prababičky panenku od nás panenku + kočárek od tchýňky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak já si asi hodím nohy na stůl a Jájinka bude vysávat, vařit, prát, žehlit. Ať se naučí hospodařit od mala néééé.

Miško, Jája je vybavená takže se Denísek nemusí bát že bude mít chudou slečnu :wink: :grinning:

Sluní, albíčko krásné a mini pidi bříško též. A fotečky by me naprdli též

Romí, jéééé to je sladký. Já první Jájinky úsměv a první máma strašně prořvala :dizzy_face: :zipper_mouth:
4. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Hani, což o to chudá, hlavně, aby s tím vším uměla zacházet :grinning: :grinning: :grinning: Sranda, ju? :wink:
4. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.