• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky při večeru, mně není moc dobře, něco na mě vlezlo,ale zatím nic neurčitýho,dokonce jsem s malým vytuhla i po obědě a nemohla se probrat.uvidíme co z toho bude, dlabu oscilo a čaj s medem a hodně rozpustného vitaminu C.Zima je venku jak v Rusku,vytáhla jsem i čepici a rukavice, Ondra měl asi deset vrstev,ale schválně se mi furt válel po zemi, měl z toho děsnou srandu,šli jsme domů jak čuňata, taky se pokajdil, jen co jsme zašli za blok domů a mě se nechtělo hned vracet,tak jsem ho v tom nechala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

romčo moc gratuluju, to je krása, úplně chápu tvoje nadšení, taky jsem uronila slzu!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jdu se zase kurýrovat
4. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,
vše nej Barborkám :slight_smile:

Sluni má kásný malý pididomeček

a koukám, že Romča má konečně odměnu :grinning: u nás se zas jednu dobu pořád jen říkalo máma máma až mě to štvalo
4. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Jéé Romčo to je hezkýý..pozdě, ale přece! :wink:

sluníčko krásný bříško! Závidím :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Pro zájemce: (mockrát jste mne podržely, tak to máte za to :grinning: ) Přidala jsem na webovky fotky z toho focení v Praze, zatím tam ale chybí naše únorové hvězdičky Stáník a Páťa, ale už se na tom pracuje :wink:
http://mvfotostudio.freepage.cz/deti-rodina-atelier/ Kdo chcete, jukněte :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj!

Barunkám vše nejlepší!!!!! :wink: :wink: :dizzy_face:

Labellce gratuluju k domečku!!!! A na fotce vypadáš fakt jak starší ségra Amelky :wink:

Peťo, tož to je mazec :pensive: Hodně sil!!! Myslím na vás!

My jsme byli na mikulášské - krásné to bylo, jen špunti to moc nepobrali a tahali hračky :sweat_smile: A Matýsek se hrozně vzpouzel jít za Mikulášem až začal natahovat :sweat_smile: Trubička moje.

A taky jsem byla ve škole, psali jsme test :unamused: .... tak uvidíme. Těch šedesát procent bych mít mohla, ale osladila nám to :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak měl vlak hodinu zpoždění. Ať žijou! Nikdy se to nezmění .... jen já už za půl roku nebudu nikam jezdit pravidelně. Uf.
Jo, a je to prvních asi 35 fotek.... A vlastně ten první klouček je focen u nás v HU.
Ahoj holky, musím vám napsat, jak jsem si krásně užila tenhle týden :slight_smile: Byla jsem na vizážistickém kurzu, bylo to super, konečně jsem vstávala ráno s tím, že se na ten den těším, ne jako, když chodím do práce. Dneska jsem udělala zkoušku a dostala certifikát a měla jsem ze všech nejvíc bodů :grinning: Sice ten týden byl náročný a první den jsem přišla domů s tím, že to asi nezvládnu, ale nakonec dobrý :slight_smile:
Tak to jen tak na okraj a doufám, že se máte všechny krásně :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Marti, tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Míšo, mám z toho úplně dobrou náladu :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Marti - to je paráda! Gratuluju!!! A jsem ráda, žes nakoukla :wink:
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Sylvi, moc děkuju. Já tak sem tam nakouknu, ale nic nepíšu, když moc není co. Teď pořád čekám, až se nám ozve někdo další z úřadů, doufám, že po Novém roce :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Marti: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
:grinning: Denda se teď zastavil u televize a Vlado mu říká, že hrajou tenis. A on se úplně rozzářil a letěl do kuchyně říct babičce, že hrajou denis :grinning:
4. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Koukám, že jsem tu dnes sama :frowning2: :wink:
Přidala jsem pír fotek z dneška
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.12.200/#album
Dobrou noc :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: denis :grinning: miško tak tak, jak kouká márinka na předposlední fotce, tak tak se tvářil MM minutu před tím, než štěpánek ten denis totál po.... :sweat_smile:
a fotky s chlapečkem se zastřiženou ofinkou jsou teda :dizzy_face: :dizzy_face: krásný model...já bejt mladší :grinning:

jinak jsem v rychlosti dočítala...a vidím, že labell všichni gratulují k domečku..tak jsem si říkala, jestli mi něco uniklo že labell je těhu :confused: ..a pak mi došlo, že domeček je fakt domeček...nikoli bříškový domeček :grinning: :grinning: (bo já jela odzadu a tady se gratulovalo sluní k pěknému domečku :grinning: )
labell - teda cena pro mě jako z říše snů, za tu se tady nesežene pomalu ani stání na stan...tak přeji, at vše vyjde a vy příští vánoce si užíváte v novém útulném domečku (a at do nového domečku se nastěhuješ už s novým bříškovým domečkem :sweat_smile: )
5. pro 2009 v 00:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
dodatečně vše nej k svátku ondráškům (měla jsem ten den áčko...tak se omlouvam za zpoždění)...a kreksi ivě...a barunkám :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 v 00:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a martince gratulace k certifikátu...mám radost s tebou :slight_smile: :slight_smile: ...každý úspěch člověka potěší a povzbudí :slight_smile:
5. pro 2009 v 01:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
..a ještě gratulace mámě comře, že i ona se dočkala otitulování... :slight_smile:
taky vzpomínám na první jasné máma...resp. mamííííííí.....bohužel to bylo v nemocnici, když se v noci probouzel dušností :pensive: ...o to víc si to ale budu pamatovat a vždy si tak uvědomím, jak je pro toho malého prcka přítomnost mamííííííííí důležitá

přeji krásného mikuláše...my si nadělili návštěvu lucijany s naty, tak už se moc těším, jak prckové budou spolu péct (jako doslova péct...první várka cukroví na obzoru) a co budou říkat na dárky
pááá
5. pro 2009 v 01:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
teď vás holky vůbec nestíhám, vstáváme brzo, takže se pak snažím vymyslet program na dopo, kdy většinou jdeme někde na návštěvu či ven na odrážedlo, pak se oba natáhneme, odpo to samé co dopo a večer jsem tak dobitá, že semo tamo aspoň cosik dočtu, ale většinou spíše natáhnu kostru k telce a spočívám...takže se nezlobte, že nereaguju :pensive:

dnes vám alespoň chci napisat, že včerejší kontrola dopadla na výbornou, piškotek měří 2,29cm, roste pěkně úměrně, dnes začínám desátý ttt a TP mám 10.7. :dizzy_face: už kmital ručičkama, jak motýlek křídly :dizzy_face: už se na bobánka tááák těším :dizzy_face:

akorát jsem tu chtěla pogratulovat sluníčku k průkazce :dizzy_face: a samo taky ke krásné fotečce z utz..!

Luci, vám at baráček vyjde, jsem zvědavá na fotky :slight_smile: a účes se mi moc líbí, seš taková rajcovní :sweat_smile: :slight_smile: ale ty máš fakt super ksichtík, tobě sluší všechno :wink:

a zbytek už si nepamatuju, tak se fakt nezlobte
5. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky,
teda teto Petise, to jsou báječné zprávy o mimískovi :dizzy_face:
Denda s tátou ještě spí :sweat_smile:
5. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile: ,
tak prvně krásného mikuláše, už se moc těším na ty očička kluků, jak budou šťastní až uvidí balíčky za oknem :dizzy_face:
Luci gratulace k domečku :slight_smile: , cena je parádní, co švagr na to? :grinning: :grinning: Těším se na fotky
mi fotečky jsou parádní, ostatně jako pokaždé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
a co teta zuu? malá čeká do jejich narozenin :dizzy_face:
5. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojík všem,

Romčo, to je super, že i ty ses konečně doškala toho sladkého slova "máma"... :dizzy_face: :dizzy_face:

Petisko, to jsou super zprávičky z kontroly, mám radost !! :slight_smile:

Ty jo, já vás obdivuji co pečete, mě se do toho letos vůbec nechce, nevím čím to,ale nechce....:frowning2: :frowning2: vidím to tak na 3 druhy MAX. !!!

Marianka je čím dál hezčí...jak se tam culí na tom lehátku... :dizzy_face:

Fotečku bříška dodám zpětna až po vánocích, fakt se bojím, že by to někdo viděl a provalilo se to, já chci aby to měli naši a příbuzní na Vánoce fakt jako překávko !!!
No a vlásky, mám to stejné, jen tak asi o 5 cm kratší, nějak rychle narostly...:slight_smile: 18.12. si tam jdu dát ještě nějakou barvičku ať jsem pěkná na vánoce, tak pak nějaké foto dodám...:slight_smile:

My jdeme odpo na létající anděla, tak jsem zvědavá...moc se mi tato tradice taky v ČB líbí, nikdy předtím jsem nikde nic takového neviděla...tak jsem zvědavá co na to EMmi...no a co pak na balíček...
:wink:

Tak pěkný víkend všem
5. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,
tak my jsme nakonec domluvili Mikuláše domů :slight_smile: Jsem strašně zvědavá, musím být fakt ve střehu a jakmile uvidím náznak strach, Mikulda pošupajdí :wink:
Ale děda říkal, že včera s Denym na městě potkali čert y a že se na ně prý smál :wink:
5. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj

krásnýho Mikuláše všem !! :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme byli včera na tom Pankráci, viděly jsme se na chvilku s Ingrid, ale my jsme šli asi za hodinu a půl domů, Mikuláš ho nezajímal, daleko zajímavější byl obchod s hračkama, nejvíc autobus velikej a pak hasičská stanice :slight_smile:

odpoledne jdeme ale do MC, má to být pro menší děti, s mírnými čerty tak uvidíme... včera teda koukal i na čerty, ale nebál se, spíš byl vyjukanej že tam bylo hodně lidí...
mám pro něj malej balíček (banán, tyčku, minitiskátka a malej vrtulníček), tak jsem zvědavá po čem půjde nejdřív... hádám ten vrtulník :grinning:

jinak dneska mi dal super radu co dělat když něco nejde... chtěl po mě rozinky a ty kvůli dietě nemůže, tak jsem řekla "to nejde"... Matýsek na to: "nejde to? musíš oplavit" :sweat_smile:
5. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
jé a Sluni má supr albíčko, líbí se mi jak tam má srovnání 2007 a 2009 :grinning:

fotka z utz mě dojala, takovej drobínek :dizzy_face:

a jak vidím, konečně mám sou-družku, která má taky malý bříško :wink: :grinning: :dizzy_face:

jinak ta těhu průkazka je super, nejen ten nápis ale ten obrázek, takovou kdybych měla, tak mi ji muž asi šlohne a už nevrátí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
a gratuluju Martince k certifikátu :dizzy_face: Ty jsi tak šikovná!

a Petisce gratuluju ke kontrole :dizzy_face:

koukám, že už se těhulky odtajnily, už zas naskakujou ty krásný tt :dizzy_face:
5. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Martinko, jsi šikulka :dizzy_face:
Petisko, gratuluju, to byly nervy a nakonec se miminku krásně daří. Doktoři dokážou fakt vyděsit. Časem zaktualizuji tabulku, dle přiznaných těhulek, ale mám nový počítač a nemám v něm zatím excel, tak mě to do tabulky nepustí. Třeba do té doby ještě někdo i přibyde, než se mi tam podaří dokutat :wink:
5. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
holky tip na dárek pro těhulku, jsem se nad tím zasmála
http://www.fler.cz/zbozi?id=486185
5. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
5. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.