• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky, přejeme krásného Mikuláše a hodné čerty aby nám ty naše zlobidýlka neodnesli :slight_smile: :wink:

My jsme tento rok zatím nikoho nezvali, až příští. Ale u sousedů byl čert a to pořádnej, tak jsem otevřela dveře když odcházel, byl fain jen stál a chrastil řetězem, Jája stála půl minuty prohlížela si ho a když udělal na ní huuu a chtěl se přiblížit tak začala bečet :grinning: Tak jí zamával a šel :slight_smile: Jen se zabouchly dveře byla madam velká frajerka a teď tady lítá a blekotá :grinning: :grinning: Takže si myslím že to pro ní bylo tento rok tak akorát :slight_smile:
5. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Lu, ten dortík je nádhernej, akorát vypadá marcipánovš, tak mi tu ukápla slina.
A u nás dnes noc prospaná (teda kojo nepočítám) až do 6 do rána, nechápu, přitom přes den relativně spala (odpoledne), takže nemůžu najít nějakou souvislost, spíš jsem po tom úplňku čekala ještě peklo. No podle minulých týdnů po jedné prospané noci následují cca dvě hororové, takže dnes bude asi pomsta :grinning:
5. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Míši, Gábi, lu, Peti - díky :dizzy_face:

my dali Robunkovi mňamky s knížkou a jeli tradá k babi, já se chystám na véču s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla :slight_smile: ale jsem lopata stará, raději bych seděla doma s těma mýma všivákama :sweat_smile: dnes mi bylo poprvé líto, že bude spinkat Robuneček u babi :zipper_mouth: :sweat_smile: já ho teď furt pusinkuju, ňuchám...

Gabčo, těším se na fotku bříška i vlasů :slight_smile: a jak ty, nevolnosti už jsou u "někoho jiného"? :grinning: třeba předat další těhuli, hlásí se někdo??!! :sunglasses:

lu, tak ať Matýska trápí ty hovńajse kratší dobu než v to září :confused:

Peti, třeba bude dnešní i ty další noci lepší....a letí to, strašně :fearful: :confused: :sweat_smile:

Miši, fotky dětiček moc hezké, Mája je kočenka s krásnýma očičkama :dizzy_face:

ještě makulka tu dneska byla - jak tobě se teta vede? Hoď taky fotku bříšana :slight_smile:

a čuju, že teta zuuu bude brzo dablmámou, jsem zvědavá na průběh porodu a ták :slight_smile:

zatím pááá
5. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
ahojky

Lidu ty dárky jsou super!

miško fotky na webkách máš moc krásné! ty jsi opravdu profík! :slight_smile:

Marti gratuluju k certifikátu, je super,že jsi taková aktivní a snažíš se furt něco dělat! jen tak dál!

my jsme byli v solné jeskyni a pak na pohádce na náměstí a za Mikulášem, bylo to moc fajn, krásné odpoledne s celou rodinkou :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Petise: tyhle stavy, že jsem radši doma s chlapama, mám taky... od tý doby co jsem těhu :wink:

mně je blbě :confounded: jsem si dala mokačíno, asi jsem to podcenila, myslela jsem, že tam není moc kofeinu.... já jsem fakt trubka :rolling_eyes: jdu si lehnout, je mi na omdlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
lu, tak já si dneska dala dvě kafča :zipper_mouth:

se tu ještě potuluju, si pouštím písničky :slight_smile: ale jsem si vzpoměla, že jsem si nahrála sex ve městě, tak ho jdu zmrknout, než vyrazím :slight_smile: akorát jsem se těma písničkama navnadila, že bych šla zapařit, ale mám tůdle nůdle :grinning:
5. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
jen hlásím, že u nás pohoda džez... já skočila na nákup, táhla těžký tašky... a prostě se cítím teď neplíp za posledních 9 měsíců...odpo krásnej šlofík... akorát ten tenis nas.al... :wink:
Čekám, až dojde HOnza z hokeje a udělám mu narozeninovou večeři :slight_smile: Katy řádí ve vaně s babičkou... :slight_smile:

Hezkýho Mikulldu (PS-já si dala svařáček na Staromáku dneska...mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dala bych jich 5 :grinning: )

jen nemůžu nereagovat na Petisku...mám strašnou radost s pidižvíka v bříšku...že se mu daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samozřejmě i ze všech ostatních fazolek, plavců a některých už pořádných miminek :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
jé Zuu Ty už máš 39. tt :dizzy_face:

Peti: no já mám asi nějakou alergii na kofein... mně se někdy dělá blbě i po bezkofein. kafi ale, tak možná je ten problém ještě jinde... prostě chytnu arytmii nebo mi je na zvracení apod..... jenže třeba po půl roce na to zapomenu, mám pocit, že jsem si to v duchu nadsadila a dám si třeba půl hrnku slabšího kafe a pak si zas naběhnu... no blbec no :sweat_smile:
blbý na tom je že když jsem unavená, tak se nemůžu kafem "nahodit"... já se nahazuju sacharidama všeho druhu
5. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj!

Jen prolítávám :slight_smile: A nakukuju, zda je tady Zuuuzanka :wink: Tak trošku mě mrzí, že krásného páteho nevyšlo (i když ještě nekončí) .... ale hrozně mě těší, že je Ti fajn.

Petisce gratuluju!!

A Petrolejce vlastně taky k prima noci!

U nás moc hezký den :wink: Mikuláš přinesl ledacos, ale největší radost byla z pití cappy junior :sweat_smile: Tak asi ho to moc ještě nebere :wink:

Hezký večer!
5. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
lu, já mám tohle s vajíčky .... taky si vždycky řeknu, že tentokrát už mi blbě nebude a pak koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: tož trubka jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
no jo 39tt :slight_smile:

Sylvi, díky :dizzy_face: no jo, asi to nevyjde dneska... ale jakýkoli prosincový datum je krásný, pro mě dvojnásob... a Elly se přes veškerý trajdání venku a po nákupech, tahání katy, prostě u mě v bříšků líbí... to je dobře, Katy jí to tam asi krásně předpřipravila :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Sylvi: u nás byla největší radost na místě z tyčky z DM drogerie :grinning: zbytek mu doklapnul až doma :sweat_smile:
on ani nepochopil, že ho Mikuláš volá, pořád říkal, že chce jít vedle do herny :sweat_smile: holt jsou na to ještě přece jen malí... ale doma mi pak říkal, že Mikuláš "byl hodnej, měl veliká hůl" - takže si ho všimnul :grinning:

a Ty nemůžeš vajíčka jako samotný? nebo vůbec? :confused:
5. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj, ta my jsme byli na náměstí, tam byla soutež s dětma o nejlepší masky čertů, Mikulášů a andělů :slight_smile: A pak jsme dali Jájince Mikuláše. Ještě dostala balík od našich a je na výsost spokojená, hlavně z voskovek a omalovánek a magnetek na lednici :grinning: :grinning:

Jinak mám takový hřejivý i bolestný pocit u srdíčka. Rádio Vysočina u nás pořádá každý rok akci, kdy lidé plní přání dětem z Dětských domovů. Tak jsme si také na stromečku přání utrhli jedno přáníčko aby jsme udělali radost aspoň jednomu broučkovi. Holky uplně mi bylo do breku když jsem viděla kolik těch kartiček na tom stromku je, tolik opuštěných dětí :frowning2: My jsme si vybrali 8letou Marušku, dojalo mě že si k Vánocům nepřeje hračky ale potřeby do školy. Tak jsem jí na netu objednala výbavu - penál s vybavením, pastelky, fixy, sešity, desky na sešity, vodovky, plastelínu, omalovánky. Vše s motivem princezen, tak snad doufám že jsem se strefila a Maruška bude mít radost. Z toho mám trochu příjemný pocit, že uděláme nějaké dítko aspoň na chvilku šťastné :cry: Promiňte že jsem se více rozepsala ale fakt mě ten stromek s přáníčkama dostal
5. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tááák, a máme Mikulíše za sebou :slight_smile: Bylo to moc fajn, Deny se vůbec nebál - ani když byli u nás doma. Dostal hafo sladkostí :fearful: (od nás, babi s dědou, prababi s pradědou). Nevím, co s tím budem dělat, takové množství nezvládnu ani já. A Deny tomu moc nedá, jen jednou za čas si řekne o čokoládku...
A dostal boby a říká jim "bobek" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stáhnu fotky, pak hodím link :wink:

Koukám, že Elly se v bříšku opravdu zabydlela :dizzy_face: Ale to je dobře, bude krásně dopečená. A pod stromečkem úplně čerstvě navrácená s maminkou z porodnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se na letošní Vánoce strašně moc těším. Když jsem viděla, jak si to Deny užíval dnes, tak už úplně vidím, jak to bude a budu snad zářit víc než on :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Aco: jsi mi připomněla, že jsem ještě nekoupila dárek pro prcka z DD... taky to děláme každý rok... taky mě to vždycky dostane...

přihodila jsem pár fotek (asi 5 posledních)

http://www.flickr.com/photos/jerrylida/
5. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Teda Lu, Maty je boží :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jé teta zuu :dizzy_face: , už 39tt, nakonec budeš přenášet :sweat_smile:
tak jsem na popud petise, vyfotila můj špek :slight_smile: , je to focené před chvílí, večer to vždycky víc vyleze, ráno je špek neznatelnej :grinning: , zatím mám -2kg :wink:
5. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
5. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Makulko: jé to je minibřišánek :dizzy_face: pomalu menší než můj v tom tt :sweat_smile: ale už mimísek vykukuje :wink:

Miško: téda to jsou strašidelný masky některý :fearful: Denýsek se fakt nebál? to je teda kus chlapa! :slight_smile:
a Mariannka je už velká kočka :dizzy_face: na fotce to vypadá, že sedí? uniklo mi něco? :pensive: :confused:
5. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Miši fotečky jsou super, dětičky jsou parádní a takovejch čertů bych se snad bála i já :grinning:
5. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Makulko a co na to vlastně kluci, hlavně Martínek, že bude ještě jeden bráška nebo sestřička? :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
lu :slight_smile: , budu se fotit ráno, tak co 3-4 tejdny a to teprve bude hukot :slight_smile: , zatím to vidět nejde, nosím pořád stejné rifle co jsem nosila, Kamoška si ze mě dělá srandu, že to jen hraju a že těhotná nejsem :grinning:
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Marti, už jsem našla tvé album na první straně MK. Máš krásní špíček - když to chceš tak nazvat :grinning: Úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: A moc se mi líbí ta fotka, jak jsi tam s klukama. Taková pohodo z toho sálá :wink:

Lidu, fakt se nebál, my chodili, ukazovali mu čerty, on se podíval a hned ukazoval, že "kostelíček", "éro" a tak :sweat_smile:
Máji sedí, ale sama se neposadí. Ona se ještě ani neplazí. Ale z pololehu si sedne vždy a nechce si lehnout. Už takhle sedí i v lehátku,lupičanda jedna :wink:
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Marťas je nadšenej, těší se na miminko, ale pořád říká ,že chce kluka a pak ještě holku :grinning: , nenechá si říct ,že tímto mamka končí :grinning:
5. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Aby se mamka nedivila :grinning:
5. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Makulko: vidíš, to já zas v obou těhu musela mít těhu oblečení tak od 7. tt, prostě jsem se nevešla a bylo mi z toho tlaku zle...
takže Ty pak pojedeš dvojnásobnou rychlostí, jo? :grinning:

Miško: z toho si nic nedělej, Matýsek seděl v 9 měsících (ačkoli tou dobou už obcházel nábytek - ale pustil se až ve 13 měsících, takže to fakt o ničem nevypovídá)..
aspoň zatím nemáš tolik hlídání, až pak vyrazí, to bude s Denýskem tóčo!! :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
mi :dizzy_face: děkuji :dizzy_face: to jsme zrovna marodi :slight_smile: , teda Kubík ne ten to naštěstí nechytl
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj,
tak máme podepsanou rezervační smlouvu a tady pár tajných fotek (paní makléřka nám to zatrhla :grinning: )
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/labell/album/je-vetsi-nez-se-zda-
5. pro 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
Však jasn... Akorát jsme si mysleli, že hůž než Deny na tom s motorikou už být nemůže a ona může :grinning:
5. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.